Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1626429 razy)

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2895 dnia: Listopada 09, 2016, 12:43:25 »
koszty ogrzewania maja szansę spaść o kolejne ok 30-40%
Czyli zmniejszone zostaną miesięczne opłaty za CO ?

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2896 dnia: Listopada 09, 2016, 12:53:00 »
Czyli zmniejszone zostaną miesięczne opłaty za CO ?

Tak! Taki powinien być skutek dla mieszkańców, oczywiście o ile uda się wdrożyć dalsze koncepcje...

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2897 dnia: Listopada 09, 2016, 13:32:49 »
Cytat: bosman w Dzisiaj o 12:43:25
Czyli zmniejszone zostaną miesięczne opłaty za CO ?

Tak! Taki powinien być skutek dla mieszkańców, oczywiście o ile uda się wdrożyć dalsze koncepcje...
A jakie to są koncepcje? Proszę o konkrety. To są to tylko puste słowa tak jak w przypadku innych Pańskich obietnic na przykład unieważnienia przetargu na podzielniki radiowe czy odwołanie Szostaka który nadal panoszy się w spółdzielni. Pytam się więc kiedy Szostak będzie odwołany. Proszę o konkretną odpowiedź. Dlaczego uchwała w tej kwestii nie jest przez Pana poddawana pod głosowanie Rady Nadzorczej? Zapewne po raz kolejny nie padnie odpowiedź. A miała być transparentność, tymczasem jest samowola przewodniczącego Rady Nadzorczej.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2898 dnia: Listopada 09, 2016, 13:36:01 »
Masz już zastępcę Szostaka?

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2899 dnia: Listopada 09, 2016, 14:52:27 »
To są to tylko puste słowa...

Skoro wg Ciebie są to puste słowa, a takie jest Twoje przekonanie, to w jakim celu dopominasz się o konkrety... Jeżeli są puste, to puste!

Proszę o konkrety.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2900 dnia: Listopada 09, 2016, 15:01:51 »
Oczywiście tak jak przypuszczałem, nie ma odpowiedzi. Są tylko kolejne obietnice które nie zostaną spełnione. No i oczywiście Szostak zostanie.

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2901 dnia: Listopada 09, 2016, 16:33:02 »
Puste słowa i puste słowa. A ciekawa jestem czy we wspólnocie mieszkaniowej  "x" / nie znam nazwy/ w które j jest też w Radzie czy może nawet Zarządca też mieszkańcom tej wspólnoty kadzi ? A w ogóle to pełnienie zarządczej funkcji w innej wspólnocie mieszkaniowej to nie konkurencyja działalność wobec SM ? WIEM, że to nie zgodne z prawem.A pro po odpowiedzi przewodniczacego na pytanie ile zapłaci właściciel mieszkania w ramach rozl. węzła w kosztach zmiennych jeżeli tylko u niego będzie wskazanie chociaż jednej jednostki zuzycia ciepła a u pozostałych nic to świetna odpowiedź, że teraz wiecej nie zapłaci jak 120% wg ryczałtu czyli 120% x zl./m2 x pow. mieszkania. Ma sie wobec tego nie martwić no i cieszyć,że zapłaci za to np.2000 zł. a nie 7000 zł. Najsmieszniejsze, że to wyjasnienie zadowoliło pytającego.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2902 dnia: Listopada 09, 2016, 16:34:42 »
Panie Wojtku jak pan przejrzy moje posty w tym temacie nie jestem osobą która atakuje notorycznie nowa rade,  daje wam czas na działanie ale w temacie transparentności no to chyba nie trzeba czasu. Co do odwołania Szostaka no to powiem szczerze waszego (rady)milczenia nie rozumie i zbywanie tematu, nie lepiej powiedzieć wprost jak sprawy się mają. Z tego co się orientuje to pan Szostak jest juz emerytem wiec odwołanie jego nie powinno nastręczać problemów. Wiec czekamy na jakiej konkrety w tym temacie bo takie zbywanie i nie informowanie lokatorów tylko zwiększa ilość oponentów i przeciwników rady.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2903 dnia: Listopada 09, 2016, 16:48:40 »

Najsmieszniejsze, że to wyjasnienie zadowoliło pytającego.
Myślisz, że nie znam odpowiedzi na swoje pytanie? Przeczytaj sobie raz jeszcze całość i odnajdź tan jakże bardzo ukryty sens i cel pytania.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2904 dnia: Listopada 09, 2016, 18:19:28 »
czy może p.Wojtek przedstawić o jakie kolejno wdrażane rzekomo koncepcje ma na mysli lub wdraża?


Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2905 dnia: Listopada 10, 2016, 18:41:46 »
Jeżeli SM ma tyle kasy to dlaczego nie kupi flag? Kolejny rok, kolejny raz święto narodowe, a flaga wisi co 2-3 klatkę. Wstyd.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2906 dnia: Listopada 10, 2016, 20:39:15 »
bo kradną.
A czemu nikomu to nie przeszkadzało jak była poprzednia Rada ? Teraz to wszystkiego się czepiają.

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2907 dnia: Listopada 10, 2016, 21:22:05 »
Myśle, że ta uwaga jest kierowana do Zarzadu.


Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2908 dnia: Listopada 10, 2016, 21:37:47 »
Naprawdę taka jest przyczyna? "Bo kradną"? To równie dobrze można nie dostarczać ciepła do mieszkań bo zawsze znajdzie się ktoś kto kradnie.
Nie czepiam się obecnej RN. Ludzie strasznie są przewrażliwieni, już niedługo o nic nie będzie można zapytać.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2909 dnia: Listopada 10, 2016, 21:58:38 »
Naprawdę taka jest przyczyna? "Bo kradną"?
nie wiem czy przyczyna, ale tak to sobie tłumaczę. Sam za małolata tak zdobyłem flagę i  po roku zakupiłem 10 sztuk i zaniosłem dozorczyni, bo było mi trochę wstyd.