Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1626569 razy)

Offline franek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2925 dnia: Listopada 14, 2016, 16:03:41 »
Mam wrażenie że wypowiedz 2947 z dnia 14-11-16 godz 14,01 jest wypowiedzią osoby kompetentnej i doskonale znającej pracę RN.
Więc skoro pisze prawdę to niech napisze {Ja ???????} a ten i ten mnie nie słuchają i robią tak, tak ,tak a nie inaczej bo pisanie że,
50% super a druga połowa ??? a ten dziewiąty to do której grupy należy 

Post Merge: Listopada 14, 2016, 16:26:10
Szanowna Pani  zrównoważona: słusznie zwrócona uwaga, że część  członków rady ma czapę, ale mi się wydaje, że nie Szostaka
czy radcy prawnego, tylko aby wprowadzić siebie lub znajomego,
 
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2016, 16:26:10 wysłana przez franek »

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2926 dnia: Listopada 15, 2016, 12:28:10 »
Też czekam na ujawnienie sytuacji i mam nadzieję, że w ramach transparentności doczekamy sie.

Post Merge: Listopada 15, 2016, 17:09:37
A w ogóle proponuje zajrzeć dzisiaj na te strone internetowa może będzie więcej wiadomosci,
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2016, 17:09:37 wysłana przez zrównoważona »

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2927 dnia: Listopada 15, 2016, 17:40:07 »
Drodzy Mieszkańcy
Do tej pory nie wypisywałam się żle jeśli chodzi o działanie obecnej Rady Nadzorczej lecz cierpliwość 5 członów RN została wyczerpana ostatecznie. Po otrzymaniu dokumentów do dzisiejszej RN zostały przygotowane projety Uchwał przez Pana przewodniczącego mające na celu zawieszenie 2 członków Iwony Pokora oraz Andrzeja Ryla- jako że działalność w/w osób jest konfliktowa i ponieważ są to osoby zatrudnione w PEC i zostało to przez nich ZATAJONE! Bzdura !!Przecież ani Iwona ani Andrzej nigdy tego nie ukrywali. Uzasadnieni jakie zostało przedstawione do projektu uchwał o zawieszenie jest niezgodne z przepisami prawa.
Następnie został przegłosowany porządek obrad na który w 5 osób się nie zgodziliśmy. Żądając wpisania do porządku obrad zmianę prezydium , odwołanie Prezesa które to już składane było przez nas składane kilkukrotnie lecz do dnia dzisiejszego nie zostało to przyjęte do porządku obrad. Drodzy Państwo to że Pan Prezes dalej pracuje, to że do dnia dzisiejszego nie ma Audytu oraz dzieje się jak się dzieje nie jest naszą opieszałością lecz nie przyjmowaniem przez Prezydium Rady oraz utrudnianiem nam pracy podjętej na rzecz Spółdzielców! Z poważaniem Marta Gręda

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2928 dnia: Listopada 15, 2016, 17:40:13 »
Ciekawe czy Pani sprzątająca w Spółdzielni i w koło niej nie dostanie premii za to że Prezes Szostak wysiadając z czerwonego służbowego samochodu wdepnął w kupę  ;)  i brzydko się zachował wycierając but chusteczkami i rzucając je koło kupy i samochodu, oj nie ładnie. Szkoda że nie zrobiłem zdjęcia albo filmu ale z okna i tak słabo by wyszło.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2929 dnia: Listopada 15, 2016, 17:45:15 »
Karma?

Offline m4ci3j

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2930 dnia: Listopada 15, 2016, 17:54:54 »

Ciekawe gdzie to zostało zatajone ? Przecież od dawna bylo to wiadomo gdzie pracują.




















Post Merge: [time]Maj 06, 2016, 13:13:36 [/time]






« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2016, 18:01:54 wysłana przez m4ci3j »

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2931 dnia: Listopada 15, 2016, 18:05:34 »
Panie przewodniczący Dudek to spółdzielcy wybrali tych członków rady nadzorczej i oni powinni ich odwołać. A nie twoje widzimisię, bo osoby te są dla ciebie  i Szostaka  niewygodne i na miejsce ich chcesz wprowadzić następnych swoich przydupasów, abyś mógł razem z Szostakiem i tym pożal się boże prawniczyną robić co chcesz. Ale spółdzielcy nie są głupi i za ten twój coraz dłuższy nos pokażą ci niedługo środkowy palec

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2932 dnia: Listopada 15, 2016, 19:44:04 »
Sie dzieje sie normalnie Panie! :)




Masakra. Jakieś dziwne historie. mam nadzieję, że to się wszystko w końcu opłaci. Jednakże ciśnie się teraz częściej pytanie - komu?!
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2933 dnia: Listopada 15, 2016, 20:18:39 »
Na dzisiejszym posiedzeniu Prezydium + 2 członków RN i  przy aktywnym poparciu radcy prawnego i  2 przedstawicieli z Jego Kancelrii Prawnej  odkryło do końca intencyjne karty działania. Jeżeli zaproszona TV Kabl. Police nie bedzie tendencyjna wobec Tych co Ich zaprosili to jakąs czastke z przebiegu części posiedzenia obejrzycie Państwo na pewno w najbliższy czwartek. 

Post Merge: Listopada 15, 2016, 20:30:59
Z posiadanych wiadomości to z posród tej 5-tki prezentowanych  panie F.Cichocka, I.Pokora i A. Ryl  pamietaja o zlożonych obietnicach mieszkańcom zasobów SM Chemik. Do nich dołączają jeszcze dwie osoby co bardzo nie jest na rękę Prezydium i mimo wiekszości 5 : 4 pan Przewodniczacy dolicza sobie należny punkt i w remisie głosowym nad uchwałami uznaje swoją przewage co akceptuje radca prawny. Stąd sytuacja taka jaka opisała Tusia. Myslę,że członkowie SM Chemik upomną się o to co mieli obiecane.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2016, 20:30:59 wysłana przez zrównoważona »

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2934 dnia: Listopada 15, 2016, 20:41:01 »
Pani ZRÓWNOWAŻONA - o ile mi wiadomo to do momentu kiedy pani jeszcze była, TV POLICE nic nie nagrywała bo, nie było jeszcze wtedy kamerzysty.   Były również inne media - przez nikogo nie zapraszane.
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline m4ci3j

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2935 dnia: Listopada 15, 2016, 20:43:48 »
czy te Inne media, zarejestrowały to i nam pokażą ?

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2936 dnia: Listopada 15, 2016, 20:47:52 »
oczywiście - będzie relacja foto i wideo, tylko trochę cierpliwości
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2937 dnia: Listopada 15, 2016, 21:37:26 »
Pożyjemy - zobaczymy.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2938 dnia: Listopada 15, 2016, 21:43:03 »
Postanowiłem zabrać głos ponieważ zaczyna się robić nie wesoło i zaczynają się pomówienia i insynuacje oraz kłamstwa. Co do zawieszenia dwóch członków rady to jeżeli nie umieścili tego w  oświadczeniu jakie składają jako członkowie to  pan Wojtek Dudek jest na prawie. Dlaczego pani Gręda nie powie dlaczego jeszcze nie został odwołany pan Szostak mimo ze prosiłem tu kilka razy, a nie został odwołany z przyczyn prawnych, aby odwołać  prezesa musi być osoba zarządzająca SM i to osoba zawodowa nie  członek oddelegowany (członek RN). Na dzień dzisiejszy została zwolniona pani Zielińska i na jej miejsce miał być wybrany w drodze konkursu (tylko tak może być wybrany ) zastępca prezesa, nie wybranie i odwołanie Szostaka spowodowało by wejście zarządcy komisarycznego do SM, który może być długo i na wejście zawiesza RN i robi co chce i naprawianie SM możemy odłożyć sobie miedzy bajki. Według status spółdzielni rada nadzorca oddelegowuje do zarządu swojego przedstawiciela i takowy jest oddelegowana. Mam pytanie dlaczego członkowie rady pracujący w PEC-u  oraz pozostałe trzy osoby blokują wszelkie propozycje zmian związane z centralnym ogrzewaniem np. demontaż kaloryferów w kuchni, nie oplombowaniu kaloryferów.  Dlaczego p. Marta nie powie wszystkim ze złożony został wniosek o odwołanie p. Wojtka Dudka  z funkcji przewodniczącego i wybranie jednego z ”świętej piątki” aby wprowadzić wniosek o  odwołanie pan Szostaka i oddelegowanie do zarządu dwóch członków RN co jest nie zgodne z statusem SM ( moze byc tylko jeden i taki juz jest),  jak przypuszczam jedna osoba był by pani Gręda, a drugą ?.
Tu się nasuwają pytania
1.      czy to nie jest skok na stołki ?
2.      czy członkowie spółdzielni chcieli by mieć w zarządzie osoby bez odpowiedniego wykształcenia  i kompetencji potrzebnych do zarządzania spółdzielniom
3.      czy nie jest prawda ze piątka członków rady nadzorczej podpisał już pismo o oddelegowani dwóch członków RN do zarządu, mimo ze wniosek jeszcze nie został złożony pod obrady
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline franek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2939 dnia: Listopada 15, 2016, 22:04:56 »
Pani Marto przeczytałem pani wypowiedz i teraz wiem że to bardzo uczciwi przyjaciele i nie taili że są pracownikami PCU, tylko nie
 powiedzieli czym się zajmują. Natomiast z tego co wiem, to oni wstrzymali uchwały o redukcji kaloryferów, wymianie głowic, bo naliczanie z m2 wszystko załatwi. Jest to logiczne, że mniej kaloryferów to mniejsze zapotrzebowanie, czyli strata dla PECu.