Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613323 razy)

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1875 dnia: Maja 31, 2016, 20:02:52 »
Dziś czekamy na dobre wieści z zebrania osiedla Chemik D.

Właśnie wróciłem z zebrania; CHEMIK "D" - BRAWO MY!!! Brawo i jeszcze raz gratulacje. Przeszedł Andrzej Ryl - nasz kandydat - (można powiedzieć) jednogłośnie. Nikt z zarządu SM - nie zgłosił  innej kandydatury. Zebranie przebiegło w spokojnej atmosferze.
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2016, 20:08:47 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1876 dnia: Maja 31, 2016, 20:04:18 »
Dzisiaj jako kandydat do RN przeszedł ostatni kandydat Andrzej Ryl kolejny kandydat Nieformalnego Sztabu Koordynacyjnego.Brawa dla pana Andrzeja

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1877 dnia: Maja 31, 2016, 20:18:51 »
Czy ktoś może powiedzieć ,dlaczego nie można wejść na stronę Spółdzielczość SM Chemik

Offline Matylda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1878 dnia: Maja 31, 2016, 20:30:49 »
No rzeczywiście. .. strona Spółdzielcy SM Chemik Facebook chwilowo niedostępna. ..ale dlaczego tego nie wiem.  Może jakieś przejściowe problemy techniczne. Ja tez nie mogę otworzyć tej strony.

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1879 dnia: Maja 31, 2016, 20:34:48 »
Właśnie dziwne bo rano działała .A teraz widoczna jest grupa lubiąca ta stronę na facebooku.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1880 dnia: Maja 31, 2016, 20:40:27 »
no to teraz mamy wszystko w radzie czas aby rad się zebrała i wzięła się za zarząd czyli za Szostaka i p. Zielińską


 http://dziennikpolicki.pl/aktualnosci/3055-nieformalny-sztab-koordynacyjny-bierze-wszystko-dzisiaj-spoldzielcy-wybrali-andrzeja-ryla.html

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1881 dnia: Maja 31, 2016, 20:48:09 »
Chciałbym Wam wszystkim pogratulować wygranej! Daliście przykład, że jednością można skruszyć każdy beton, a tym bardziej przeterminowany. ;) Brawo Wy! :)

Offline Matylda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1882 dnia: Maja 31, 2016, 21:07:44 »
Tak to duży sukces ... Gratulacje dla wszystkich !
Niestety rada nie może się jeszcze zebrać bo formalnie jej jeszcze nie ma . Jeszcze czekają nas walne zebrania, na których trzeba będzie zagłosować... i to dopiero zakończy ten proces wyboru nowej rady nadzorczej.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1883 dnia: Czerwca 01, 2016, 11:24:02 »
Szanowni Spółdzielcy SM Chemik!

Za nami już wszystkie zebrania osiedlowe a tym samym wybór kandydatów do Rady Nadzorczej. Dzięki wyjątkowej jedności i zgodności dążeń, do ubiegania się o mandat członka rady zakwalifikowani zostali jedynie kandydaci wystawieni przez oddolny społeczny ruch naprawczy. O dziewięć miejsc w RN ubiegać się będzie jedynie dziewięciu kandydatów. Wszyscy oni są tu szeroko prezentowani, a zatem ich wybór był świadomy, a przynajmniej taki mógł być.
Jako kandydaci i jako członkowie sztabu koordynacyjnego serdecznie dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w zebraniach. Dziękujemy za jedność dążeń i za obdarzenie nas zaufaniem. Dziękujemy tym, którzy na nas głosowali. Dziękujemy tez tym, którzy głosu na nas nie oddali ale w zebraniach udział wzięli.
Przed nami jeszcze Walne Zgromadzenie, na którym wybór członków RN zostanie sformalizowany. Potem czeka nas już tylko ciężka praca naprawcza, do której intensywnie przygotowujemy się od kilku tygodni. Pierwsze zmiany zaproponujemy już na Walnym Zgromadzeniu, dlatego bardzo ważne jest, abyście w nim wzięli udział równie licznie a nawet jeszcze bardziej. Jedno jest pewne. Po raz pierwszy będziecie Państwo mieli RN, która będzie Waszą radą!

Dot. strony na Facebooku: od wczoraj pojawiły się nieoczekiwane trudności z dostępem do strony. Staram się ustalić przyczynę i usunąć usterkę najszybciej jak się tylko da.

Zarząd rozpoczął doręczanie zawiadomień o Walnym. Zebrania zaplanowano, moim zdaniem złośliwie, na dni: Chemik C - 23 czerwca; Chemik B - 28 czerwca; Chemik A - 29 czerwca i Chemik D - 5 lipca. Najwyraźniej dla Zarządu pełnia sezonu urlopowego jest doskonałym sposobem na ograniczanie frekwencji. Trzeba w sobie mieć naprawdę dużo złej woli, aby tak rozplanować terminarz Walnych Zgromadzeń.

Offline maniekpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1884 dnia: Czerwca 01, 2016, 11:58:46 »
Chemik D - 5 lipca


W statucie "SM Chemik" w dziale V paragraf 22 ustęp 1 czytamy;
"Zarząd zwołuje Walne Zgromadzenie przynajmniej raz w roku w ciągu sześciu miesięcy po upływie roku obrachunkowego."

Więc 5 lipca nie jest za późno?

Offline natka

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
  • Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1885 dnia: Czerwca 01, 2016, 12:07:26 »
Zapewne to jakiś podstępny wirus zaatakował face'a. P. Wojtku może warto byłoby po formalnej zmianie władzy jakoś powiązać tą stronę z oficjalną str. SM, bo szkoda żeby tak sobie odeszła w nicość? A co do terminu, to nic nowego, że kombinują mimo to frekwencja będzie wysoka ponieważ cel wart jest poświęcenia tego czasu, pozdrawiam

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1886 dnia: Czerwca 01, 2016, 13:31:15 »
Moim zamiarem jest, aby ta strona - w nieco innej, zmienionej szacie - służyła do bezpośredniego kontaktu członków Nowej Rady Nadzorczej ze społecznością spółdzielców w celach konsultacyjnych. Chodzi głównie o to, aby po wyborach władza nie oddalała się od swoich wyborców i była z nimi w stałym kontakcie.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1887 dnia: Czerwca 01, 2016, 13:53:34 »
Dobry  pomysł,  tylko że są osoby które  nie posiadają fecbuka

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1888 dnia: Czerwca 01, 2016, 13:57:13 »
Dobry  pomysł,  tylko że są osoby które  nie posiadają fecbuka
to te osoby udają się osobiście do meczetu przy ul Roweckiego

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1889 dnia: Czerwca 01, 2016, 14:32:20 »
A ja niestety mam całkowicie odmienne zdanie...
Cytat: Wojtek Dudek
A ja niestety mam całkowicie odmienne zdanie...

A ja na takie opinie powiem tak; najedzony głodnego nie zrozumie! Dodam, że przez takie opinie i podejście - również prezesa(ów) SM "CHEMIK" przeszedłem na ogrzewanie elektryczne. Ale przecież nie o to chodzi, gdy i tak płacę tzw. "opłatę stała za części wspólne", których tak na prawdę to tych części jest coraz mniej (zostały zlikwidowane poprzez wynajem ich na komercyjne lokale lub demontaż kaloryferów na klatkach schodowych) i posiadam kaloryfery, które w takich warunkach są nieskuteczne cokolwiek bym nie zrobił. Moją "walkę", o ciepło i, co ważniejsze - sucho (wilgoć i grzyb na ścianach oraz suficie niezawinione przeze mnie) w mieszkaniu prowadzę od 1989r. - niestety bezskutecznie. Przez te lata poprawa jest taka, że ocieplili budynek. Niestety problem pozostał! I nic tu Panie W. D. nie ma do rzeczy właściwe gospodarowanie ciepłem w mieszkaniu. Mam wrażenie, że hipokryzja (jak przez wielu lokatorów, co nigdy nie miało takiego problemu, a grzali i grzeją się kosztem innych mieszkańców bloku - mając mieszkania nieszczytowe - ja ostatnie piętro, narożne, ściana szczytowa północna. Oczywiście to nie ich "wina", że mają lepszą lokalizację) przez Pana przemawia! Takich, jak ja i moje mieszkanie w SM "CHEMIK" jest wielu (przyznał to w rozmowie ze mną prezes i jego podwładni, odpowiedzialni za taki stan rzeczy), więc proszę zastanowić się nad oceną innych, o których Pan pisze! I jeszcze jedno; to ja i mnie podobni, którzy nie mają tak komfortowych warunków jak Pan - notabene w tej samej SM, dopłacamy do Pańskich zwrotów, jakie niewątpliwie Pan otrzymuje. Dopłacamy nie otrzymując w zamian tego, co ma Pan i o czym pisze - ciepłego i suchego mieszkania, jakie mają także inni.

Ps. Zanim włoży Pan "kij w mrowisko" może warto sięgnąć do źródła i dopytać w SM. Myślę, że łatwo otrzyma Pan potwierdzenie moich słów, bo - jak napisał dapol - "krew mnie zalewała słysząc i widząc uśmiechniętych sąsiadów, mających szczęście mieszkać wewnątrz budynku, mówiących mi o swoich zwrotach.", tak i mnie krew zalewa czytając takie wypowiedzi! O rozliczaniach węzła na poszczególne mieszkania pisałem wcześniej - ręce opadają!
Co teraz zmieni nowa Rada Nadzorcza z wyznaczonym już przez aklamację przewodniczącym oraz wskazanym przez niego zastępcą.Ten drugi jak znam życie stanie do "konkursu" na prezesa spółdzielni.
KOWALSKI,  nie wiem, co spożywasz szukając takich cytatów, ale... potwierdzam, co odszukałeś w sieci lecz nie zgadzam się, co do kontekstu mojej wypowiedzi (zero odzewu), tyko polemika z Wojtkiem - moja polemika i jego!!! potwierdzam to, co napisałem, Ty to przytoczyłeś. Jednak przyniosło to (może nie moja zasługa, a może trochę...), że teraz mamy to, co mamy i wkładanie kija w mrowisko, już (z Twojej strony) niczego nie da. Wszystko, co NAPISAŁEM WCZEŚNIEJ JEST PRAWDĄ!!! niczego jednak to nie zmieniło. Dlatego jest nowa droga, a moja postawa nadal będzie... "wrażliwa". KOWALSKI- ta, czy inna władza ma swój początek i...koniec. Ważne, aby wsłuchała się w wyborców i (przynajmniej) z nimi rozmawiała, wyciągając wnioski stosowne do swoich możliwości. Tyle i tyko tyle!!!
PS. zapewniam, że nie będę (jako członek SM) biernym w ocenie Władz SM., a w razie potrzeby krytyka osiągnie !szczytów-władzy... cokolwiek miałoby to znaczyć
Przytoczyłem Twój wcześniejszy post aby zwrócić uwagę na stwierdzenia Matyldy,że Wojtek Duda wykazał się asertywnością działajac w tzw nieformalnej grupie.Niestety nie potrafię wycinać starych i łączyć z nowymi tekstów z forum dlatego użyłem Twojego.Wojtek Dudek pokazał wyraznie,że interesuje go tylko czubek własnego nosa a nie interes społeczny więc z asertywnością u niego na bakier.Kiedy zwróciłem uwage na niebezpieczeństwo upolitycznienia Rady Nadzorczej zostałem ocenzurowany a w pewnym momencie wyłączony z możliwości swobodnego  wyrażania wątpliwości.Pisałem dlatego,że moje doświadczenia ze spółdzielnią mieszkaniową są negatywne mimo administracyjnych i sądowych wygranych.Cały problem sprowadza się do obojętności członkow S-ni w pilnowaniu własnych interesów. Tego nie uzdrowi żadna rada nadzorcza  a tym bardziej rada reprezentująca interesy polityczne.Wasza kontrola skończyła się w momencie dokonanej zmiany.Wprawdzie to nie mój interes ale z ciekawości będę się rewolucji w SM"Chemik" przyglądał.
jestem gorszego sortu