Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613182 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1020 dnia: Listopada 11, 2015, 17:23:11 »
Nie ma za co przepraszać. Normalna procedura. Też o niej nie wiedziałem i byłem zaskoczony. W sumie mój pierwszy kontakt z wymiarem sprawiedliwości. Wszystko dzięki spółdzielni ;)

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1021 dnia: Listopada 11, 2015, 17:25:19 »
A Ciebie na dużo próbują wykręcić?

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1022 dnia: Listopada 11, 2015, 17:27:08 »
Prawie 3 tys. Gdybym zawinił to ok - spoko, zapłacę. Ale w sytuacji jawnego złodziejstwa nie pozwolę sobie na takie manewry.

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1023 dnia: Listopada 11, 2015, 18:15:41 »
Z treści opinii biegłego, sporządzonej na potrzeby sądu w jednej z takich spraw, wynika jasno! Moc wszystkich grzejników zamontowanych w mieszkaniu pokrzywdzonej nie była w stanie wyemitować takiej ilości ciepła, za jaką obciążył ją zarząd. Nawet gdyby pełną mocą grzały przez cały sezon zimowy bez przerwy!!! Czy trzeba tu jeszcze coś dodawać?! Ja również wskazywałem na taką zależność już dawno temu. Wielokrotnie wnioskowałem też do władz SM o zmianę wielu decyzji w tym zakresie, które są ewidentnie nieuzasadnione i szkodliwe dla mieszkańców. W odpowiedzi spotkałem się jedynie z arogancją i niekompetencją przedstawicieli zarządu. Obrazem takowej arogancji było m.in. buńczuczne wystąpienie Zielińskiej z tyradą słowną przeciwko mnie i moim wnioskom, na ostatnim walnym. Kto był ten słyszał.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1024 dnia: Listopada 12, 2015, 11:56:32 »
C80 a ile miales zużytych jednostek ze ci wyszko az 1300zł niedoplaty, az sie boje co bedzie u mnie, czrno to widze, a jaka jest data rozliczenia, ciekawi mnie ile ma zwrotu panstwo zielinscy, jak zarząd i RN wyszła na rozliczeniu
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2015, 12:37:28 wysłana przez piotrzpl »

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1025 dnia: Listopada 12, 2015, 11:59:42 »
2 pokoje, 7 tysięcy w kuchni, 6 tysięcy i 4 tysiące. Mimo, że nigdy nie włączam grzejników. Przy starych cenach byłoby na 0 lub niewielka dopłata.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1026 dnia: Listopada 12, 2015, 12:11:16 »
7 tysięcy w kuchni, 6 tysięcy i 4 tysiące. Mimo, że nigdy nie włączam grzejników.
to pretensje możesz mieć do siebie że nie kontrolowałeś przez cały rok podzielników i gdybyś zauważył, że BEZPRAWNIE nalicza jednostki od razu zgłosił to do SM. A tak no nikomu teraz nie udowodnisz, że nie grzałeś.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1027 dnia: Listopada 12, 2015, 12:12:09 »
To wiem, tylko skąd podwojenie ceny za jednostkę?

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1028 dnia: Listopada 12, 2015, 12:22:53 »
Lub otwierałeś okno na dłuższy czas, a głowice otwierały się po niżej 16 stopni tem.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1029 dnia: Listopada 12, 2015, 12:37:13 »
Nie kwestionuję wskazań, bo mogło się zdarzyć, że raz czy dwa odpaliły grzejniki przy wietrzeniu lub na początku okresu grzewczego. Ale zmiana stawki z 7 groszy na 16 nie śmierdzi?

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1030 dnia: Listopada 12, 2015, 12:46:12 »
Mnie to bardziej ciekawi czemu opłata stała czyli 12.11 zł jest mnożona przez metraż mieszkania, chyba powinien być to metraż łazienki + metraż klatki schodowej podzielony przez liczbę mieszkań. Czemu za dobro wspólne mam płacić według ilości metrów kwadratowych mieszkania ?

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1031 dnia: Listopada 12, 2015, 12:51:28 »
Dolicz jeszcze piony w pokojach.

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...


Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1033 dnia: Listopada 12, 2015, 17:13:11 »
U mnie nadpłata. Tylko czy złodzieje nie będą chcieli mi tego zabrać na poczet mojej rzekomej niedopłaty za rok poprzedni, o którą mam niedługo sprawę? Jeśli to odliczą, to o jaką kwotę w końcu będę się sądził?

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1034 dnia: Listopada 12, 2015, 17:19:48 »
Ja  po prostu nie płacę czynszu. Nie chcę krakać ale jak przyjdzie trochę mrozu tej zimy, to grzejniki będą grzały na maksa i nic z tym nie zrobisz. Przy następnym rozliczeniu pójdziemy z torbami.