Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613228 razy)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #900 dnia: Września 19, 2015, 16:45:55 »
Byłoby dobrze, gdyby na rozprawach pojawiali się nie tylko wezwani, ale wszyscy zainteresowani. Oczywiście w miarę możliwości. No i o ile pozwanym to nie będzie przeszkadzać.

Offline justyś

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #901 dnia: Września 21, 2015, 07:30:55 »
Czy ktoś się orientuje, czy już się zaczął sezon grzewczy? Na zewnątrz temperatura nie spadła jeszcze poniżej 16 stopni (w nocy okna mam zamknięte), więc w domu tym bardziej nie powinna być niższa, a w pokoju dziecka mam nabite już 7 jednostek, a w mniejszym pokoju 38. W dużym pokoju mam 0 i tak samo w kuchni. Dzisiaj będzie telefon do spółdzielni o spisanie stanu ogrzewania w dniu rozpoczęcia sezonu grzewczego.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #902 dnia: Września 22, 2015, 12:04:24 »
Czy ten zarząd SM Chemik jest w stanie czymś nas jeszcze zaskoczyć? Ja myślę, że chyba nie! Wczoraj trafiło do mnie kolejne pismo, podpisane przez wybitnych specjalistów od zarządzania majątkiem spółdzielni. Nie wiadomo w jakiej kategorii je skatalogować. Czy w zasobach dzieł wyjątkowo kretyńskich, czy dzieł wyjątkowo śmiesznych. W piśmie tym, które jest odpowiedzią na nasze oświadczenia, tandem Szostak-Zielińska wyjaśnia nam, że głowice RAW 5116 działają prawidłowo w zakresie żądanych temperatur. Jak bardzo trzeba być ograniczonym intelektualnie, aby nie zrozumieć, że te głowice w warunkach laboratoryjnych działają prawidłowo. Prawidłowo działają też w współczesnych budynkach z instalacją zaprojektowaną pod zastosowanie tych głowic! Natomiast nie działają prawidłowo w zasobach budowanych w okresie, kiedy dominowała jeszcze ideologia marksistowsko-leninowska. Szostak i Zielińska tej podstawowej różnicy jednak nie widzą. Na dodatek podpierają się jakimś tam opracowaniem dr. inż., które już w swoim pierwszym zdaniu jednoznacznie wskazuje, że dotyczy mieszkań współczesnych. Współczesne mieszkania projektuje i buduje się w oparciu o przepisy obowiązujące od ok. 2002 roku. Nasze budowano w okresie, gdy w Polsce obowiązywały wykolejone zasady a zdrowy rozsądek traktowany był jak bękart systemu. Szostak i Zielińska widocznie dalej jeszcze trwają mentalnie w tamtych czasach. Skoro dla nich normalnością jest otwieranie zaworu przez głowicę ustawioną na 16 st. C., w sytuacji, gdy w mieszkaniu panuje w tym czasie temperatura 24 st. C. Wydaje mi się, że zachodzi tu zjawisko równoważności pomiędzy normalnością głowicy i normalnością zarządu! Inaczej tego nie da się wytłumaczyć!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #903 dnia: Września 22, 2015, 18:28:07 »
jak  na razie proponował bym aby zarzucić ich pismem o wymianę zaworów na posiadające "zero",,, tylko ze szkopuł polega na tym ze tu jest na forum nas kilkunastu aktywnych, którzy ściągną i wyślą a to nie zrobi wrażenia na zarządzie,,, sposobem jest wrzucenie ludziom do skrzynek gotowych  pism z informacją co jak,,, ale to są koszty bo trzeba wydrukować, no i poroznosić 

Offline maniekpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #904 dnia: Września 23, 2015, 22:43:44 »
Czy ktoś czytał uchwały rady nadzorczej z 21 maja 2015r. z regulaminu rozliczenia kosztów ..........................................?
opłaty stałe 60% z podzielników 40%,
zmieniło się naliczanie za ryczałt




piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #905 dnia: Września 24, 2015, 08:49:44 »
jawnie jest widać aby zmniejszyć zwroty, zbytnio nie udało się z zaworami trzeba cos innego,,, czas chyba wziąć się za ta rade,,, a już noszą rozliczenia

Offline żary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #906 dnia: Września 26, 2015, 09:58:31 »
Na bieżąco śledzę ten wątek i poczynania w rozwoju buntu i obalenia każdej gnidy siedzącej w SM Chemik . Powiem krótko - na mój glos możecie liczyć, pomoc w ulotka itp. również. Dzień w którym Szostak i cale to kółeczko wzajemnej adoracji zostanie usunięte będzie dla mnie jednym z lepszych dni jakie przeżyłem. Na FB sledze również watek buntowniczy który podlinkował Pan Dudek. K#$%a zepnijmy dupy i przekonajmy ludzi ze jesteśmy dymani na maxa przez buraków z SM Chemik...
War. War never changes...

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #907 dnia: Września 26, 2015, 11:58:13 »
Powiem krótko - na mój glos możecie liczyć, pomoc w ulotka itp. również.

Oby jak najwięcej członków SM Chemik podzielało Twoje stanowisko! Już niebawem zwołane zostanie pierwsze spotkanie tych mieszkańców, którzy deklarują swoją pomoc logistyczną w przygotowaniu i przeprowadzeniu generalnych porządków we władzach spółdzielni. Pozdrawiam.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #908 dnia: Września 26, 2015, 12:18:47 »
zepnijmy dupy i przekonajmy ludzi ze jesteśmy dymani na maxa przez buraków z SM Chemik...
Nie wiem, jak chcesz to zrobić, bo na coroczne zebrania - mimo zaproszeń i przekonywań, o słuszności takowych spotkań - przychodzi od jednej do max. dwudziestu osób. Mnie intryguje postawa naszych przedstawicieli, których wybraliśmy na walnych zebraniach - milczą! I choć milczenie jest złotem, to w tym wypadku nie powinno mieć zastosowania. A to oni właśnie powinni w swojej "łaskawości" organizować (info w klatkach schodowych swoich osiedli) spotkania ze swoimi wyborcami. To oni się zgodzili nas reprezentować i (przynajmniej ja tak sądzę) konsultować z nami pomysły zarządu, przed ich przegłosowaniem i wdrożeniem w życie, czy nam się to podoba, czy nie! Jak na razie jest ZERO kontaktu. Czasem myślę, że to jakaś zaraźliwa choroba - pamięć, o wyborcach - przenoszona drogą...stołków.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline żary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #909 dnia: Września 26, 2015, 12:46:52 »
zepnijmy dupy i przekonajmy ludzi ze jesteśmy dymani na maxa przez buraków z SM Chemik...
Nie wiem, jak chcesz to zrobić, bo na coroczne zebrania - mimo zaproszeń i przekonywań, o słuszności takowych spotkań - przychodzi od jednej do max. dwudziestu osób...

Ogólny problem SM Chemik "dotknął" od niespełna roku także nie wiem do czego sie czepiasz ... Ze wcześniej nic nie sie odzywal lub nie przychodziłem na zebrania ... ? Ciekawe jak by mnie wpuścili skoro nie bylem lokatorem/wlasicielem mieszkania w SM Chemik. Od około roku jestem członkiem SM i mam pełne prawa do głosu itp. Prawo do głosu wiec trzeba z niego skorzystać w odpowiedni sposób.
War. War never changes...

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #910 dnia: Września 26, 2015, 13:42:02 »
Mnie intryguje postawa naszych przedstawicieli, których wybraliśmy na walnych zebraniach - milczą! I choć milczenie jest złotem, to w tym wypadku nie powinno mieć zastosowania. A to oni właśnie powinni w swojej "łaskawości" organizować (info w klatkach schodowych swoich osiedli) spotkania ze swoimi wyborcami.

No właśnie! Aktywność społeczna członków RN powinna stanowić podstawę ich działalności, wynikającą z roli, której podjęli się dobrowolnie. Współczesne możliwości ułatwiają kontakt społeczny na wielu sposobów i to bez ograniczeń. Dlaczego zatem oni się przed tym kontaktem uchylają. Mój dziadek swego czasu powtarzał mi: pożyczkobiorca, który cię unika, słowa nie dotrzyma. Tu mamy do czynienia z czymś analogicznym. Członkowie RN otrzymali płatne funkcje dzięki naszemu kredytowi zaufania. Teraz, gdy już z tego kredytu korzystają, to stronią od nas. A to oznacza, że teraz nasz interes mają już w głębokim poszanowaniu.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #911 dnia: Września 26, 2015, 14:25:37 »
Powiem krótko - na mój glos możecie liczyć, pomoc w ulotka itp. również.

Oby jak najwięcej członków SM Chemik podzielało Twoje stanowisko! Już niebawem zwołane zostanie pierwsze spotkanie tych mieszkańców, którzy deklarują swoją pomoc logistyczną w przygotowaniu i przeprowadzeniu generalnych porządków we władzach spółdzielni. Pozdrawiam.

czekam z niecierpliwością i oferują swoja pomoc,,, jak  było już pisane maj nas w 4 literach tak jak zarząd, ja nawet nie wiem kto na moim osiedlu jest przedstawicielem

Offline GROTA10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #912 dnia: Września 28, 2015, 22:30:55 »
Ja rowniez oferuje swoja pomoc.Czekam na haslo. Dostalem kolejny raz "ostateczne wezwanie do zaplaty"Jakas paranoja

Offline biegaczka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #913 dnia: Października 01, 2015, 20:55:01 »
Mam problem... Wczoraj wieczorem miałam otwarte okno i zauważyłam, że kaloryfer grzeje... Podzielnik naliczył ponad 500 jednostek, z tego co wiem okres grzewczy rozpoczyna się 15 października, wiec dlaczego sie włączył? Jakieś próby byl? Dzisiaj żeby sprawdzić rozkręciłam na 5 i nic... W łazience również kaloryfer zimny. Czy spółdzielnia powinna mi to anulować? Czy u kogoś też się może włączył?

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #914 dnia: Października 01, 2015, 20:56:19 »
U mnie w łazience grzejnik ciepły.

Wytapkane z M1 Note.

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...