Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1627663 razy)

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1815 dnia: Maja 23, 2016, 23:09:39 »
Pan Dudek - dlaczego został zwolniony z ZCH POLICe (chyba, że to tylko plotka - to przepraszam

Karolu! Mnie naprawdę bardzo łatwo można znaleźć w Policach. Zapraszam więc do mnie a zapewniam, że zaspokoję Twoją ciekawość. A jeżeli brakuje Ci odwagi, to zawsze możesz w archiwum Z CH odnaleźć na ten temat stosowne dokumenty. Oczywiście jeżeli zakład Ci je udostępni, ponieważ treść umów dwustronnych zazwyczaj podlega ochronie i nie jest upubliczniana. W każdym bądź razie, ja na pewno najmniejszych powodów do wstydu nie mam. Ale po co ja to mówię. Przecież Ty i tak - na przekór wszystkiemu - wiesz pewnie swoje. Pozdrawiam zatem i życzę Ci wytrwałości w dalszym szerzeniu tych zabawnych insynuacji.

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1816 dnia: Maja 23, 2016, 23:16:28 »
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline Matylda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1817 dnia: Maja 24, 2016, 09:55:20 »
Szanowny Panie Karolu ... zgodnie z własnym sumieniem można głosować , gdy sprawa dotyczy sumienia . Głosowanie na kandydatów do Rady Nadzorczej wiąże się raczej z kwestią wiedzy , przekonań i własnej woli a nie z sumieniem.
Jeżeli chodzi o agitacje , zastanawia mnie fakt że nie budzi Pana oburzenia pseudogazetka "Głos Spółdzielni" . Czy to nie była agitacja?

Powtórzę zatem : Przyjdźcie licznie na dzisiejsze zebranie i glosujcie na 2 kandydatów wskazanych wyżej.

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1818 dnia: Maja 24, 2016, 10:29:39 »
Dokładnie
Był czas również na to aby pomagać nikt nigdy nikogo nie wyganiał ze spotkania Sztabu były jawne więc jeśli tylko miał ktoś ochotę przyjść i wyrazić swój pogląd to mógł to zrobić . Przecież na zebrania sztabu nie przychodzili tylko kandydaci. Był na to odpowiedni czas .
 Tym bardziej smutny jest fakt że co niektórzy oczerniają kandydatów ze Sztabu  czy obecna RN powiedziała nam kim jest nigdy nie słyszałam co robi np. Pan Kosma czy P.  Potapiński itd.
A obecni kandydaci zagrali w otwarte karty i to bardzo- nie wstydzili się nam przedstawić . Dlatego ja zagłosuję wyłącznie na osoby ze Sztabu koordynacyjnego a pozostali będą traktowani przeze mnie jako kandydaci P. Szostaka i P. Zielińskiej  przykro mi.
 Zagłosuję zgodnie z własnym sumieniem!!
Pamiętaj i zabierz ze sobą sąsiada a nawet i dwóch!!!

Offline robot

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1819 dnia: Maja 24, 2016, 16:49:00 »
Dokładnie
Był czas również na to aby pomagać nikt nigdy nikogo nie wyganiał ze spotkania Sztabu były jawne więc jeśli tylko miał ktoś ochotę przyjść i wyrazić swój pogląd to mógł to zrobić . Przecież na zebrania sztabu nie przychodzili tylko kandydaci. Był na to odpowiedni czas .
 Tym bardziej smutny jest fakt że co niektórzy oczerniają kandydatów ze Sztabu  czy obecna RN powiedziała nam kim jest nigdy nie słyszałam co robi np. Pan Kosma czy P.  Potapiński itd.
A obecni kandydaci zagrali w otwarte karty i to bardzo- nie wstydzili się nam przedstawić . Dlatego ja zagłosuję wyłącznie na osoby ze Sztabu koordynacyjnego a pozostali będą traktowani przeze mnie jako kandydaci P. Szostaka i P. Zielińskiej  przykro mi.
 Zagłosuję zgodnie z własnym sumieniem!!
Pamiętaj i zabierz ze sobą sąsiada a nawet i dwóch!!!
Co w tym zlego, ze karol uzupelnil informacje o kandydacie do rady nadzorczej? Glosujacym powinno zalezec na pelnej wiedzy o kandydatach. Niedomowienia nie gwarantuja dobrego wyboru. Wyboru dokonuje sie na 6 lat bo mozna zgodnie z prawem byc czlonkiem. Rady Nadzorczej przez dwie kadencje a historia Spoldzielni mieszkaniowych pokazuje, ze wybrani raz zachowuja swoj mandat na druga kadencje.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1820 dnia: Maja 24, 2016, 17:29:00 »
Co w tym zlego, ze karol uzupelnil informacje o kandydacie do rady nadzorczej?
Uzupełnił informacje? Przecież to są tylko insynuacje i domysły.

Offline robot

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1821 dnia: Maja 24, 2016, 18:28:12 »
Co w tym zlego, ze karol uzupelnil informacje o kandydacie do rady nadzorczej?
Uzupełnił informacje? Przecież to są tylko insynuacje i domysły.
Ktore informacje sa insynuacjami?

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1822 dnia: Maja 24, 2016, 18:34:46 »
I jak przebiegło zebranie? Wiadomo już coś?

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1823 dnia: Maja 24, 2016, 18:49:32 »
Ktore informacje sa insynuacjami?
Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem co napisał karol. Wszystkie te jego niby informacje są tylko przypuszczeniami i pytaniami. Jeśli posiada dostęp do pewnych informacji na temat kandydatów które mogą ich obciążać to powinien je podać wraz z podaniem źródła tych informacji, a nie tylko dokonywać wpisy zaczynające się od słów: "czy przypadkiem" itp

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1824 dnia: Maja 24, 2016, 18:53:20 »
Przeszli Tylko  kandydaci se Sztabu Koordynacyjnego. Sukces Osiedla Wróblewskiego i Siedleckiej!!

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1825 dnia: Maja 24, 2016, 18:57:40 »
Wspaniale!!!!! Gratulacje dla obu Panów ale przede wszystkim podziękowania dla Członków spółdzielni z osiedla Wróblewskiego i Siedleckiej. Brawo Wy :)

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1826 dnia: Maja 24, 2016, 19:46:03 »
Brawo Wy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękujemy. Teraz czas na kolejne osiedla.

Co do uściślania informacji nt. kandydatów, to może by Ci drążący temat zainteresowali się poczynaniami, wykształceniem i drogą do kariery szanownego Zarządu i obecnej/nieobecnej RN.
Dopiero się zdziwią.
Chyba, że dobrze wiedzą i palą głupa.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1827 dnia: Maja 24, 2016, 20:08:56 »
Kolejny sukces Spółdzielców!!!

Trudno jakąkolwiek miarką ogarnąć satysfakcję, z jaką składam podziękowania Spółdzielcom Osiedla Chemik „B” (Wróblewskiego, Siedlecka). To kolejne osiedle, które w spektakularny sposób odrzuciło dotychczasowa linię zarządzania spółdzielnią. Na dzisiejszym swoim zebraniu osiedlowym jedynymi kandydatami, którym udzielono rekomendacji do udziału w wyborach do Rady Nadzorczej, zostali wybrani ich kandydaci. Sławomir Dmochowski i Czesław Sieczkarek.

Szanowni Spółdzielcy! To jest Wasze zwycięstwo i to Wy jesteście prawdziwą władzą. Dzisiaj mogliście się o tym przekonać naocznie. Gratulacje należą się przede wszystkim Wam. Gratulacje składam również wybranym kandydatom, ponieważ zasłużyli sobie na to swoją wielomiesięczną i wydajna pracą u podstaw.

Przyjemnie jest patrzeć, gdy sale obrad wypełniają tłumy. A jeszcze przyjemniej jest gdy widzi się spółdzielców opuszczających sale obrad z uśmiechem na twarzy i żywo ze sobą rozmawiających. Integracja rodzi moc! Moc daje zwycięstwa! A zwycięstwa dają satysfakcję! I w imieniu całego sztabu życzę Wam, abyście od dziś mieli taką satysfakcję po każdym zebraniu! Jeszcze raz składam wszystkim spółdzielcom serdeczne podziękowania i zachęcam spółdzielców z pozostałych osiedli do podobnego zaangażowania. Brawo Wy…!!!
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2016, 20:14:01 wysłana przez Wojtek Dudek »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1828 dnia: Maja 24, 2016, 20:26:02 »
nic tylko pogratulować i szacunek, brawo zostały jeszcze dwa osiedla, ale chyba możemy być spokojni, chociaż obawiam się ze będą próbowali namieszać przy wyborze p. Wojtka, chociaż nie wystawiając dziś kandydata doszli do wniosku  ze nie dadzą  rady i nie ma sensu, ale to jest dawna gwardia i tak szybko nie odpuszcza     

Offline Matylda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1829 dnia: Maja 24, 2016, 20:32:36 »
Jest dobrze ...Jest bardzo  dobrze!  ☺Oby tak dalej .Gratulacje ...