Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 730317 razy)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #465 dnia: Stycznia 31, 2014, 21:45:46 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Cytat: "sisi"
z niecierpliwoscia czekam na komentarz Wykidajlo i koowalski...

Komentarz do czego?Do wyobrażeń Mateusza Frąckowiaka,czy  może do komentarzy 4 osób
,które wyraziły swoje niezadowolenie z rezultatów zgodnego z prawem konkursu?

To nie są wyobrażenia Mateusza Frąckowiaka. To są informacje przekazane przez niego, które mu przedstawiłem, co z resztą potwierdziła dzisiejsza sesja.
2 komentarze, jak widzisz Koowalski są moje.
W poniedziałek będziesz mogła (dziwnie to brzmi) dalej się ustosunkowywać.

W przypadku Wykidajło to muszę stwierdzić, iż akurat w tym temacie wykazał się wstrzemięźliwością, co ja odczytuję, jako Jego mądrość.

Offline sisi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #466 dnia: Stycznia 31, 2014, 21:56:12 »
sadze, ze jeszcze nie czytal postow...poczekamy... zobaczymy... dalczego MrW w poniedzialek?cos wiecej bedzie wiadomo?

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #467 dnia: Stycznia 31, 2014, 22:27:28 »
Cytat: "MrW"
Cytat: "KOOWALSKI"
Cytat: "sisi"
z niecierpliwoscia czekam na komentarz Wykidajlo i koowalski...

Komentarz do czego?Do wyobrażeń Mateusza Frąckowiaka,czy  może do komentarzy 4 osób
,które wyraziły swoje niezadowolenie z rezultatów zgodnego z prawem konkursu?

To nie są wyobrażenia Mateusza Frąckowiaka. To są informacje przekazane przez niego, które mu przedstawiłem, co z resztą potwierdziła dzisiejsza sesja.
2 komentarze, jak widzisz Koowalski są moje.
W poniedziałek będziesz mogła (dziwnie to brzmi) dalej się ustosunkowywać.

W przypadku Wykidajło to muszę stwierdzić, iż akurat w tym temacie wykazał się wstrzemięźliwością, co ja odczytuję, jako Jego mądrość.

Bicie piany w dalszym ciągu.Niestety z Panem również nie zamierzam pić bruderschaftu.Jeśli chodzi o portal w ,którym udziela się Pan Frąckowiak,rzeczywiście jest opiniotwórczy.Przy okazji skoro Pan jest tak dobrze zorientowany;czy już wiadomo które miejsce na liście zajmie Pani Golisowicz?
jestem gorszego sortu

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #468 dnia: Lutego 01, 2014, 08:35:32 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Bicie piany w dalszym ciągu.Niestety z Panem również nie zamierzam pić bruderschaftu.Jeśli chodzi o portal w ,którym udziela się Pan Frąckowiak,rzeczywiście jest opiniotwórczy.Przy okazji skoro Pan jest tak dobrze zorientowany;czy już wiadomo które miejsce na liście zajmie Pani Golisowicz?

I to wszystko, na cą Panią stać?
Pani Golisowicz powinna wrócić na miejsce, które jej w haniebny sposób zabrano. Powinna wrócić do szkoły, do uczniów.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #469 dnia: Lutego 01, 2014, 09:31:05 »
Cytat: "MrW"
Cytat: "KOOWALSKI"
Bicie piany w dalszym ciągu.Niestety z Panem również nie zamierzam pić bruderschaftu.Jeśli chodzi o portal w ,którym udziela się Pan Frąckowiak,rzeczywiście jest opiniotwórczy.Przy okazji skoro Pan jest tak dobrze zorientowany;czy już wiadomo które miejsce na liście zajmie Pani Golisowicz?

I to wszystko, na cą Panią stać?
Pani Golisowicz powinna wrócić na miejsce, które jej w haniebny sposób zabrano. Powinna wrócić do szkoły, do uczniów.

Szkoda,że Pan nie rozumie obowiązującego prawa.Twarde prawo ale prawo.W omawianym przypadku na chciejstwo nie ma miejsca.Nawet nie ma Majdanu gdzie można by bezkarnie pogrozić władzy.Ale już niedługo będzie Pan mógł, ze swoimi sfrustrowanymi zwolennikami,  przywrócić stare porządki.Idą wybory.Życzę powodzenia
jestem gorszego sortu

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #470 dnia: Lutego 01, 2014, 09:52:55 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Cytat: "MrW"
Cytat: "KOOWALSKI"
Bicie piany w dalszym ciągu.Niestety z Panem również nie zamierzam pić bruderschaftu.Jeśli chodzi o portal w ,którym udziela się Pan Frąckowiak,rzeczywiście jest opiniotwórczy.Przy okazji skoro Pan jest tak dobrze zorientowany;czy już wiadomo które miejsce na liście zajmie Pani Golisowicz?

I to wszystko, na cą Panią stać?
Pani Golisowicz powinna wrócić na miejsce, które jej w haniebny sposób zabrano. Powinna wrócić do szkoły, do uczniów.

Szkoda,że Pan nie rozumie obowiązującego prawa.Twarde prawo ale prawo.W omawianym przypadku na chciejstwo nie ma miejsca.Nawet nie ma Majdanu gdzie można by bezkarnie pogrozić władzy.Ale już niedługo będzie Pan mógł, ze swoimi sfrustrowanymi zwolennikami,  przywrócić stare porządki.Idą wybory.Życzę powodzenia

Już wspominałem delikatnie, że prawo jest niedoskonałe. Teraz napiszę więcej- prawo nie sprzyja szaremu człowiekowi- obywatelowi naszego kraju.
Flustracja ma swoje korzenie, o czym co raz więcej się możemy przekonać.
Gdybym chciał czekać do wyborów- nie traciłbym czasu teraz, tylko bym cierpliwie poczekał do jesieni. Niestety - w tym czasie pewne osobniki mogą wyrządzić jeszcze więcej krzywdy i szkody.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #471 dnia: Lutego 01, 2014, 10:23:51 »
Cytat: "MrW"
Pani Golisowicz powinna wrócić na miejsce, które jej w haniebny sposób zabrano. Powinna wrócić do szkoły, do uczniów.

i do pracy, jak Nowak, który bierze pieniądze za wykonaną pracę.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #472 dnia: Lutego 01, 2014, 10:58:30 »
Cytat: "Daria"
Cytat: "MrW"
Pani Golisowicz powinna wrócić na miejsce, które jej w haniebny sposób zabrano. Powinna wrócić do szkoły, do uczniów.

i do pracy, jak Nowak, który bierze pieniądze za wykonaną pracę.


"Nie będzie jakiś konkubent pałętał mi się po szkole"- w takim klimacie wytworzonym przez obecną dyrektorkę przychodzi pracować niektórym w ZS. Innym przykładem jest potraktowanie jednej z byłych wicedyrektorek, którą zmuszano do sfałszowania dokumentów.

Pani Dyrektor po 1 miesiąc pracy dostaje nagrodę, której uzasadnieniem jest praca w warunkach stresowych.
Inne osoby, które idąc do pracy do szkoły zmuszone są brać środki uspokajające- nagrody za to nie dostają.
Dziwisz się Daria więc, że niektórym po prostu nerwy nie wytrzymują?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #473 dnia: Lutego 01, 2014, 11:23:37 »
Cytat: "MrW"
"Nie będzie jakiś konkubent pałętał mi się po szkole"


To jest wyraźny przejaw dyskryminacji i mobbingu, dowód na to, że ten policki oświatowy bajzel ma podłoża polityczno-układowe. Polecam wynająć dobrego prawnika i zrobić w końcu porządek z tym cyrkiem.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #474 dnia: Lutego 01, 2014, 11:37:22 »
Cytat: "DEtonator"
MrW napisał/a:
"Nie będzie jakiś konkubent pałętał mi się po szkole"


To jest wyraźny przejaw dyskryminacji i mobbingu

Dotonator - parę minut temu Koowalskiemu/Koowalskiej napisałem o niedoskonałości naszego prawa.
Tu masz przykład potwierdzający moją tezę odnośnie prawa- mobbing - by można było udowodnić - musi wg naszego prawa być zjawiskiem długookresowym, więc pani dyrektor musi jeszcze trochę powyżywać się, by w ogóle kwestia mobbingu mogła być poruszana.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #475 dnia: Lutego 01, 2014, 11:44:52 »
To można podciągnąć pod coś innego, te słowa, jeśli zostaną potwierdzone przez świadków, mogą być dobrym wspomagaczem w narobieniu niezłego gnoju. W walce z kurestwem nie można się poddawać, trzeba walczyć.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #476 dnia: Lutego 01, 2014, 11:58:33 »
Detonator- o tym fakcie w dniu wczorajszym podczas sesji wspominała sama Pani Dyrektor Beata Golisowicz...
Zresztą wobec innych faktów poruszanych na wczorajszej sesji Rady Powiatu- za mną siedzieli m. in dyrektorzy innych placówek i jednostek organizacyjnych zarządzanych przez powiat. Ich komentarze i oburzenie mówiło samo za siebie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #477 dnia: Lutego 01, 2014, 12:23:31 »
Cytuj (zaznaczone)
Detonator- o tym fakcie w dniu wczorajszym podczas sesji wspominała sama Pani Dyrektor Beata Golisowicz...
Zresztą wobec innych faktów poruszanych na wczorajszej sesji Rady Powiatu- za mną siedzieli m. in dyrektorzy innych placówek i jednostek organizacyjnych zarządzanych przez powiat. Ich komentarze i oburzenie mówiło samo za siebie.


To mówiła Pani Beata, chodzi o świadków, którzy słyszeli pierwotną wersję tych słów wypowiadanych w szkole. Mam pewien pomysł, jednak tutaj o nim nie napiszę. Jak coś, to zapraszam na PW. Pozdrawiam.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #478 dnia: Lutego 01, 2014, 12:37:27 »
Cytat: "MrW"
Dziwisz się Daria więc, że niektórym po prostu nerwy nie wytrzymują?

Tak. Z szacunku dla swoich kompetencji nie powinna dawać się wciągać w brzydką grę;  skromnym zdanie patrzącej trochę z boku.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #479 dnia: Lutego 01, 2014, 12:40:01 »
Cytat: "Daria"
Z szacunku dla swoich kompetencji nie powinna dawać się wciągać w brzydką grę.


Kompetencje? O czym my w ogóle rozmawiamy... I tutaj już nie chodzi o to, że stoję po czyjejś stronie. Całą sytuację oceniam zupełnie z zewnątrz. To jest naprawdę chore.