Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 725016 razy)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #450 dnia: Grudnia 12, 2013, 11:05:59 »
Cytat: "Daria"
MrW napisał/a:                 Daria napisał/a:           ...A była Dyrektor zbyt emocjonalnie interpretuje ten fakt.   

A znasz Dario wszystkie okoliczności, że tak sądzisz?   

Mój komentarz odnosi się do treści z materiału - linku wskazanego przez ,,czarna-301".



      MrW napisał/a:           Daria- napiszę Ci wprost- przestań piepszyć, bo g... wiesz.   

Co do Twoich wykropkowanych emocji to... Odmawiasz mi prawa do własnego zdania?

Daria- akurat już trochę Ciebie poznałem i wiem, że jesteś zbyt inteligentną osobą, by wydawać opinię wyłącznie na pobieżnych informacjach.
Obiektywizm- tak. Manipulowanie na podstawie wybranej informacji- zdecydowanie nie.

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #451 dnia: Grudnia 12, 2013, 15:08:20 »
Po prostu pamiętajmy podczas wyborów o powiatowej klice i ich wywalmy, a nowo wybrana władza przez nas niech pamięta o nowej pani dyrektor , oby jej kadencja szybko się skończyła

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #452 dnia: Grudnia 12, 2013, 15:51:34 »
Cytat: "MrW"
Wojtek- tych szpileczek jest z czasem coraz więcej. A ciało ma granice bólu.

Cytat: "MrW"
Niby nic takiego- ale masz Wojtku zaraz po informacji o drzwiach kolejną informację, że Pan Mirosław Chmielewski...

Wg mnie te drzwi nie bardzo można zaliczać do szpileczek. Ja będąc na miejscu p. Goilisowicz potraktował bym sprawę z uśmiechem, pozostawiając ją bez jakichkolwiek komentarzy. Nazwałem sprawę lamentem ponieważ nie widzę powodów, aby robić z niej medialną sensację. I dotyczy to tylko i wyłącznie epizodu z drzwiami. Gdyby zamurowano jej drzwi niezależne i uniemożliwiono dostęp do mieszkania, to rzecz miałaby wówczas zupełnie inny charakter.
Natomiast czym innym są sprawy, które poruszasz dalej. W tym przypadku moja wiedza jest na tyle skromna, że nie pozwala mi na snucie publicznych ocen i werdyktów.

Cytat: "MrW"
Komu, jak komu, ale Tobie nie muszę przypominać, jakimi perfidnymi metodami niszczono "niewygodne" jednostki za komuny.
W chwili obecnej mamy do czynienia z dokładnie tym samym- z wysublimowaną i wyrafinowaną grą, która w konsekwencji krzywdzi- bardzo krzywdzi...

I tu drogi kolego zgodzę się z Tobą w całej rozciągłości. Ja to mówiłem już kilkanaście lat temu, że sposób w jaki traktowane są jednostki przez instytucje władzy państwowej (każdego szczebla) niewiele się zmienił. I wiem, podobnie jak i Ty wiesz, czyją jest to winą/zasługą.

A tak przy okazji zapytam, co sądzisz o ewentualnym wnowieniu działalności "Klubu Dyskusyjnego"? Może tak po nowym roku jakieś kolejne spotkanko? Co Ty na to…?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #453 dnia: Grudnia 13, 2013, 08:39:26 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"

Dałem się sprowokować

To daj się sprowokować jeszcze raz i zamiast bić polityczną pianę zrób coś dobrego dla polickich dzieciaków.
Już wyjaśniam. Przy naborze do najlepszych szczecińskich liceów nasze dzieci są na dzień dobry w plecy o sporo dodatkowych punktów (zobacz np. tu, punkt 3d, piąta pozycja - zasady rekrutacji do 13 LO - w innych szkołach jest podobnie). Nie trzeba na to żadnej kasy, wystarczy te wycieczki fundowane przez gminę dla najlepszych uczniów w różnych konkursach nazwać nagrodą burmistrza za osiągnięcia w nauce i dawać na to glejt.
Próbowałem do tego przekonać naczelnika Stefańskiego, ale on uważa, że to zbędne. Cóż, dla niektórych pewnie tak - ale na pewno będą i tacy, którym się to przyda.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #454 dnia: Grudnia 13, 2013, 09:04:02 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Nazwałem sprawę lamentem ponieważ nie widzę powodów, aby robić z niej medialną sensację.

Wojtku, a ja widzę w tym coś innego. Media nie są zainteresowane przedstawieniem faktycznego problemu stwierdzając, że nie będzie to "chwytliwe" i odbiorca tego nie zrozumie. Dlatego zapodają takie sensacje, jak zamurowanie drzwi. Per analogia podczas wrześniowego protestu - relacje i zagadnienie nie obejmowały zbytnio, co jest przyczyna protesty, tylko to, że Starostwo nasłało na protestujących grupę specjalną policji.
Cytat: "Wojtek Dudek"
A tak przy okazji zapytam, co sądzisz o ewentualnym wnowieniu działalności "Klubu Dyskusyjnego"? Może tak po nowym roku jakieś kolejne spotkanko? Co Ty na to…?

Jestem całkowicie za i napisze więcej, że inni koledzy już wcześniej się dopytywali, kiedy ponownie się spotkamy.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #455 dnia: Grudnia 13, 2013, 09:09:56 »
Cytat: "Wykidajło"
Już wyjaśniam. Przy naborze do najlepszych szczecińskich liceów nasze dzieci są na dzień dobry w plecy o sporo dodatkowych punktów (zobacz np. tu, punkt 3d, piąta pozycja - zasady rekrutacji do 13 LO - w innych szkołach jest podobnie). Nie trzeba na to żadnej kasy, wystarczy te wycieczki fundowane przez gminę dla najlepszych uczniów w różnych konkursach nazwać nagrodą burmistrza za osiągnięcia w nauce i dawać na to glejt.

Bardzo cenna uwaga Wykidajło.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #456 dnia: Grudnia 13, 2013, 10:25:15 »
Wykidajło, "dzieci są na dzień dobry w plecy sporo dodatkowych punktów", bo wycieczka dla najbardziej wyróżniających się uczniów nie nazywa się nagrodą za osiągnięcia w nauce?

Nie znam szczegółów i sprawdzę to(jak wyglądają świadectwa gimnazjalistów) ale mam wrażenie, że jeżeli uczeń polickiej szkoły zajmuje wysokie miejsce w olimpiadach i konkursach, to albo to jest odnotowywane na świadectwie albo taki uczeń, załącza do wniosku o przyjęcie do szkoły średniej odpowiedni dyplom(zaświadczenie) potwierdzający udział i zajęte miejsce w konkursie.
Takie cos widziałem w papierach uczniów-kandydatów do szkoły w Loecknitz.

Popraw mnie jeżeli źle Ciebie rozumiem ale chodzi Ci o to, by ta wycieczka nazywała się nagroda burmistrza za osiągnięcia w nauce aby bardziej mobilizowała i zachęcała uczniów do udziału w konkursach i olimpiadach?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #457 dnia: Grudnia 13, 2013, 13:32:03 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Wykidajło, "dzieci są na dzień dobry w plecy sporo dodatkowych punktów", bo wycieczka dla najbardziej wyróżniających się uczniów nie nazywa się nagrodą za osiągnięcia w nauce?

Właściwie do tego się rzecz sprowadza - plus zaświadczenie jakieś jako załącznik do papierów przy rekrutacji.

Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Popraw mnie jeżeli źle Ciebie rozumiem ale chodzi Ci o to, by ta wycieczka nazywała się nagroda burmistrza za osiągnięcia w nauce aby bardziej mobilizowała i zachęcała uczniów do udziału w konkursach i olimpiadach?

O pierwszą połowę, mobilizacja jest wystarczająca :)
Rzecz jest czysto techniczna, dawałem przykładowy link do zasad z ubiegłorocznej rekrutacji. Tam jest w p. 3.d) na piątej pozycji:
"-otrzymanie w roku szkolnym 2012/2013 nagrody (stypendium) prezydenta, burmistrza lub wójta –  (15 pkt.),"
Te punkty dostają nagrodzone dzieciaki z innych gmin, a nasze nie (chociaż tamte mogą naszym pozazdrościć nagród :)). W innych liceach są podobne zasady rekrutacji.
Rozwiązanie to nazwać odpowiednio tę nagrodę w postaci wycieczki i dawać uczniom zaświadczenia/dyplomy/whatever.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #458 dnia: Grudnia 13, 2013, 17:46:32 »
Rzecz być może jest czysto techniczna. Rozpoznam temat.
Chcę jednak wskazać, że zapis w regulaminie jest taki:


Cytat: "zapis w regulaminie"


d) wybrane sukcesy i osiągnięcia ucznia wymienione na świadectwie ukończenia gimnazjum

-otrzymanie w roku szkolnym 2012/2013 nagrody (stypendium) prezydenta, burmistrza lub wójta



Wytłuściłem to, co jest tu, moim zdaniem, istotne ze względów formalnych.

PS - rozmawiałem dziś o świadectwach gimnazjalnych i dowiedziałem się, że szkoły starają się wpisywać na nie wszystko, co tylko może pomóc uczniom w uzyskaniu dodatkowych punktów, nawet osiągnięcia z I i II klasy

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #459 dnia: Grudnia 14, 2013, 14:56:09 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Rzecz być może jest czysto techniczna. Rozpoznam temat.
Chcę jednak wskazać, że zapis w regulaminie jest taki:


Cytat: "zapis w regulaminie"


d) wybrane sukcesy i osiągnięcia ucznia wymienione na świadectwie ukończenia gimnazjum

-otrzymanie w roku szkolnym 2012/2013 nagrody (stypendium) prezydenta, burmistrza lub wójta



Wytłuściłem to, co jest tu, moim zdaniem, istotne ze względów formalnych.

PS - rozmawiałem dziś o świadectwach gimnazjalnych i dowiedziałem się, że szkoły starają się wpisywać na nie wszystko, co tylko może pomóc uczniom w uzyskaniu dodatkowych punktów, nawet osiągnięcia z I i II klasy

Jasne - tylko że nauczyciel nie może sam z siebie nazwać wycieczki "Nagrodą Burmistrza". chociaż de facto pełni ona właśnie taką rolę.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #460 dnia: Stycznia 31, 2014, 18:12:29 »
Odkurzyć należy odrobinę ten temat:
Czy dyrektor Markowicz-Narękiewicz przedstawiła własną koncepcję funkcjonowania i rozwoju Zespołu Szkół?
tekst: Mateusz Frąckowiak, fot: bip.policki.pl
Liczne fragmenty zawarte w koncepcji funkcjonowania i rozwoju Zespołu Szkół w Policach przygotowanej przez dyrektor Agatę Markowicz-Narękiewicz są powtórzeniem z innych tekstów, koncepcji szkół i publikacji. Czy to dobry przykład dla uczniów? Dyrektor przyznaje, że kopiowała teksty, ale uważa, że to nie jest plagiat...

Całość tekstu:
http://www.miastopolice.pl/index.php/wiadomosci/aktualnosci/519-czy-dyrektor-markowicz-narekiewicz-przedstawila-wlasna-koncepcje-funkcjonowania-i-rozwoju-zespolu-szkol

Offline sisi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #461 dnia: Stycznia 31, 2014, 18:37:19 »
z niecierpliwoscia czekam na komentarz Wykidajlo i koowalski...

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #462 dnia: Stycznia 31, 2014, 21:06:27 »
Cytat: "sisi"
z niecierpliwoscia czekam na komentarz Wykidajlo i koowalski...

Komentarz do czego?Do wyobrażeń Mateusza Frąckowiaka,czy  może do komentarzy 4 osób
,które wyraziły swoje niezadowolenie z rezultatów zgodnego z prawem konkursu?
jestem gorszego sortu

Offline sisi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #463 dnia: Stycznia 31, 2014, 21:14:04 »
he he, do tematu

Offline sisi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #464 dnia: Stycznia 31, 2014, 21:18:48 »
poza tym to nie sa tylko wyobrazenia Mateusza... zapraszam na sesje kolejnym razem...