Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska  (Przeczytany 565759 razy)

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1050 dnia: Stycznia 04, 2018, 22:14:21 »
Może Grześunio fejsbunio coś tam realizuje ale to raczej programik wyborczy a nie program skoro przez 12 lat zasiadania w radzie miejskiej w opcji rządzącej Policami nie potrafił wywalczyć nawet tych swoich słynnych wybiegów dla czworonogów :)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1051 dnia: Stycznia 04, 2018, 23:14:59 »


Dla porządku Szanowna franczesko, 16 lat ;)


Mam świadomość tego, że wybiegami dla psów zainteresowani są przede wszystkim posiadacze psów, a mieszkańcy, którzy czworonogów nie mają, są raczej sceptyczni wobec tej koncepcji.
 Dlatego przyjąłem założenie, by ewentualną budowę wybiegów finansować poprzez budżet obywatelski, aby była to decyzja samych mieszkańców.
Uznałem, że tak jest bardziej właściwie.


W przyszłą środę wieczorem mam kolejnego LAJFA.
Zapraszam, możemy o tym pogadać"bardziej na żywo"

Post Merge: [time]Styczeń 05, 2018, 13:37:02 [/time]
Informuje, że w przyszłym tygodniu na budowę wchodzi wykonawca remontu wiaduktu przy ul. Kuźnickiej.

W środę, 10 stycznia, mają ustawiać oznakowanie.
W czwartek 11 stycznia nastąpi zamknięcie wiaduktu dla ruchu.

Autobusy Linii Pracowniczej P3 będą kursowały przez Police Rynek, a dalej ulicą Tanowską do Rurowej i Roweckiego.

Post Merge: Stycznia 05, 2018, 13:39:23
Informuję, że w przyszłym tygodniu na budowę wchodzi wykonawca remontu wiaduktu przy ul. Kuźnickiej.

W środę, 10 stycznia, mają ustawiać oznakowanie.
W czwartek 11 stycznia nastąpi zamknięcie wiaduktu dla ruchu.

Autobusy Linii Pracowniczej P3 będą kursowały przez Police Rynek, a dalej ulicą Tanowską do Rurowej i Roweckiego.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2018, 13:39:23 wysłana przez grzegorz.ufniarz »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1052 dnia: Stycznia 05, 2018, 14:01:59 »
Zakłady u bukmacherów otwarte - wystarczy podać o ile przesunie się termin wykonania inwestycji.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline gienix

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • SeeSite | Strony i sklepy internetowe
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1053 dnia: Stycznia 05, 2018, 20:41:43 »
Energopol w swojej historii chyba nic nie oddał w terminie, więc pytanie jest bardziej z gatunku: czy opóźnienie będzie się liczyć w miesiącach czy latach :)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1055 dnia: Stycznia 14, 2018, 19:22:27 »
Czyli winnego już znamy. Jakieś konsekwencje, czy gmina odpuści te kilkaset tysięcy?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1056 dnia: Stycznia 14, 2018, 20:56:37 »
Najlepsze jest to, że ci oszuści i cwaniacy dostali kasę już z góry, takie biznesy to każdy potrafi prowadzić. Rany, co za dziadostwo...

Offline Borisz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 460
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1057 dnia: Stycznia 15, 2018, 08:28:32 »
Czyli może na Dni Polic będzie skończone, a może nie. A po co tam w ogóle przystanek 106?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1058 dnia: Stycznia 15, 2018, 12:53:32 »

Będzie tam węzeł przesiadkowy.Z tego co kojarzę, to jest koncepcja połączenia lini 106 i 102, chyba radny Ufniarz coś działa w tym kierunku
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1059 dnia: Stycznia 15, 2018, 13:04:30 »
Cytat: Borisz link=topic=11034.msg195874#msg195874 date=151600131A po co tam w ogóle przystanek 106?
[/quote
Nic mi nie wiadomo o tym, by miał tam być przystanek linii 106 i 110 oraz LS.

106 i 110 będą miały przystanek jak dotychczas Police Osiedle Chemik. Ten sam, przystanek będzie początkowym i końcowym dla LS.

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1060 dnia: Stycznia 16, 2018, 12:25:51 »
Dzisiaj byłem zobaczyć na budowie pętli żywej duszy nie było widać zrobiłem zdięcia tylko nie wiem jak je wstawić,na budowie przystanku też nikogo nie ma tylko taczka sobie stoi,coś tu nie gra
piecia

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1061 dnia: Stycznia 16, 2018, 16:15:54 »
teraz mają wymówkę bo pogoda nie sprzyja

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1062 dnia: Stycznia 19, 2018, 17:03:59 »


A co to za zabawa w szeryfa Pana kierowcy 107? Ktoś dał mu uprawnienia do kierowania ruchem?


Data jest, godzina jest, myślę, że łatwo będzie się dowiedzieć kto wtedy pojazd prowadził i przeprowadzić z nim dyscyplinarną  rozmowę plus jakaś kara finansowa.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2018, 17:26:05 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1063 dnia: Stycznia 19, 2018, 18:45:49 »
Bardzo często kierowcy linii 107 nie zatrzymują się na przystanku OFIAR STUTHOFFU nż. w kierunku Szczecina.
Ze względu iż jest to nagminne a nie chcę obwiniać bezpodstawnie kierowców to następnym razem poczekam w aucie na dzieci wracające ze szkoły i jak się nie zatrzyma to pojadę za autobusem do Przęsocina.
Sprawdzę czy przycisk przy drzwiach NA ŻĄDANIE działa prawidłowo, jeśli będzie ok to kierowca dalej nie da rady jechać bo z buta zaniesie dzieci z powrotem.
Jeśli nie będzie działał to ten kto wypuścił autobus na drogę będzie miał nie miłe spotkanie na zajezdni i będę żądał aby pociągnąć takich ludzi do odpowiedzialności.
Pewnie znajdzie się ktoś kto powie że się czepiam.
Proponuje mu aby swoje dzieci wypuścił w Przęsocinie i kazał im przejść przez przejście dla pieszych na drugą stronę w godzinach szczytu ( bo w takich godzinach dzieci kończą lekcje ) a następnie manewr ten powtórzyć na przejściu przy Miasteczku Rzemieślniczym.

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1064 dnia: Stycznia 21, 2018, 23:20:57 »
A co to za zabawa w szeryfa Pana kierowcy 107? Ktoś dał mu uprawnienia do kierowania ruchem? Data jest, godzina jest, myślę, że łatwo będzie się dowiedzieć kto wtedy pojazd prowadził i przeprowadzić z nim dyscyplinarną  rozmowę plus jakaś kara finansowa.

Kierowca tego autobusu zadbał o punktualne dotarcie do przystanku. Pasażerowie tego autobusu (każdy) byli w domu o tych kilkanaście sekund wcześniej w domu. Tym manewrem zapewnił płynność jazdy wszystkim pojazdom na pasie za autobusem. W końcówce tego filmiku widać że Ty nie zyskałeś NIC, bo i tak musiał byś się ustawić  przed autobusem.  ::) Wtedy autobus musiał by hamować. Wszyscy za autobusem też. 
Wiesz dobrze że w naszym kraju kierowcy nie mają obowiązku jazdy na zamek, nie ma tego w prawie o ruchu drogowym, nie lubią, nie chcą takich manewrów. W efekcie zajeżdżanie drogi, wciskanie się na 10 cm zderzak w zderzak w tym miejscu jest na porządku dziennym. Nawet większe pole zakreślone białymi pasami jest ignorowane :(