Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.  (Przeczytany 253222 razy)

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #555 dnia: Października 15, 2015, 17:53:55 »
Dobrze ze ty jestes taki madry, jak Niesiolowski.W sumie ciebie rozumiem,za dwa tygodnie twoja PO straci wladze.Juz zlodziejowate osobniki tusk,kopacz,komorowski maja pelne gacie.Wiedza ze beda rozliczeni, ze swoich przekretow.


Myślę że spotkamy się niebawem w podobnym temacie ,czyli  Chcieliście  PiS  to macie.Ciekawe jak będziesz tłumaczył wałki  swojej ekipy.Bardzo jestem ciekaw.
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2015, 17:57:45 wysłana przez MANIEK M5 »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #556 dnia: Października 19, 2015, 18:58:11 »
Myślę że spotkamy się niebawem w podobnym temacie ,czyli  Chcieliście  PiS  to macie.Ciekawe jak będziesz tłumaczył wałki  swojej ekipy.Bardzo jestem ciekaw.
To moja kopalnia,wrzasnęła w Brzeszczach Beatastraszydło z czerwoną jak burak szyją i dekoltem
(to objaw stresu lub nerwicy lękowej) otoczona wojownikami z Solidarności.Do 1 tony węgla w jej kopalni dopłacano 250 złotych.Krótko po tym występie świeżo upieczony Duda podpisał ustawę antysmogową robiąc kuku wojowniczym solidaruchom.Ustawa uspokoiła ich strajkowe zapędy i otworzyła oczy - ich wybraniec zakazuje stosowania węgla w paleniskach domowych.To "pomoże"obniżyć wydobycie bankrutujących kopalń ale ponieważ mamy, jak rzekł jarosławpolskęzbaw - mnóstwo uśpionego kapitału i ponad 100mld złotych wyprowadzanych bez podatku,będzie można dotować wydobycie ,niestety tylko w marzeniach beatystraszydło i jej szefa.Musi zapanować w Polsce  alamentarna (oryginalna pisownia)sprawiedliwość.Trzeba zmienić polskie sądy na sądy pisowskie czyli narodowosocjalistyczne. To dostateczny powód aby zatrzymać PiS przed
dojściem do konstytucyjnej większości.
Ps.ktoś wie dlaczego w temacie PIS STOP nie można wykonywać komentarzy?
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #557 dnia: Października 19, 2015, 19:09:10 »
Ps.ktoś wie dlaczego w temacie PIS STOP nie można wykonywać komentarzy?
niewygodny temat. trzeba powoli się przyzwyczajać do takich sytuacji. może już niedługo piscenzuropropaganda na dobre do nas zawita.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #558 dnia: Października 20, 2015, 14:04:27 »
niewygodny temat.
Tak, temat był niewygodny…
szkoda słów, dla kogo miał być nie wygodny? Dla mnie, jako moderatora? Mi wisi kto o kim pisze, byle byście się nie obrażali wzajemnie i nie łamali regulaminu.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #559 dnia: Października 20, 2015, 17:55:50 »
Polacy to nie ciemny lud ,mają kredyty i zobowiązania i wiedzą ze PIS przebiera nóżkami żeby dorwać się do naszych portfeli mam nadzieję ze PiS nie dorwie się do rządów w Polsce , bo ich wyborcze obietnice drogo będą kosztować Polaków.
Mariusz

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #560 dnia: Października 20, 2015, 17:58:17 »
Polacy to nie ciemny lud
właśnie wychodzi na to,  że jednak jesteśmy ciemni. osobiście najbardziej boję się tego, że ten krasnolud do wojny z ruskimi doprowadzi.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #561 dnia: Października 20, 2015, 18:12:27 »
według mnie i tego co ptaszki donoszą to PiSiory  wygrają, no nie wiadomo czy będą mieli tyle głosów żeby sadzić sami (mam nadzieje ze nie) ale rządzić będą to jest pewne,,, jest to z jednej strony dobre rozwiązanie, a to dlatego bo Polacy musza dostać kopa aby zrozumieć co to pis, z drugiej strony bo narąbią dopiero bałaganu,,,  co do pis nie zrealizują  ani jednej z tych obietnic co teraz szydło obiecuje, a tłumaczeniem będzie ze "przejęli po PO taki bałagan i rozwaloną gospodarkę ze musieli by ze 2 a nawet 3 kadencje rządzić aby uporządkować to" a pis będzie rządzić bo wielu uwierzy w ich obietnice tak jak uwierzyli w obietnice dudy, który już wymiguje się od tego co obiecał,,,

Post Merge: Października 20, 2015, 20:29:21
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2015, 20:29:21 wysłana przez piotrzpl »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #562 dnia: Października 22, 2015, 13:30:22 »
Polacy to nie ciemny lud ,mają kredyty i zobowiązania i wiedzą ze PIS przebiera nóżkami żeby dorwać się do naszych portfeli mam nadzieję ze PiS nie dorwie się do rządów w Polsce , bo ich wyborcze obietnice drogo będą kosztować Polaków.
Mylisz się!To właśnie polską  ciemnotę wykorzystuje PiS obiecujac gruszki na wierzbie.Wynalazki pislamistów to ruina finansów publicznych:
1.podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 8000 zł to spadek dochodów tylko z rent i emerytur  o około 50 mld rocznie
  (około 10 mln rencistów i emerytów x 4900 zł = 49 mld złotych rocznie).Jeśli podwyżka miałaby dotyczyć również pozostałych PITowców to włos się
   jeży,bowiem ogółem jest około 25 mln podatników płacących PIT - wystarczy do w/w kwoty dodać 15mln x 4900 zł.
2.   500 zł na każde dziecko to koszt 6000zł rocznie x ok.10mln dzieci = 60 mld
3.obniżka CIT z obecnych 19 do 15% to prezent dla wielkich korporacji handlowych(CIT to podatek od spółek i firm z osobowością prawną)
4.obniżenie VAT  z 23 do 22% to właściwie zabieg kosmetyczny w stosunku do 3 wyżej wymienionych.

Zdecydowana większość wyborców PiSu to ekonomiczni analfabeci dający się wodzić za nos zgodnie z doktryną prezesa "nie damy sobie wmówic ,że białe jest białe.To przecież ludzie PiSu pozostawieni w służbach specjalnych szpiegowali w ramach swoich" pozasłużbowych obowiązków" swoich przeciwników politycznych a zwłaszcza PO.Gołym okiem widać,że  tzw "afera taśmowa"została przygotowana przez fachowców a przecieki materiałów do Gmyza to starannie ułożona strategia.Dlatego jeśli ktoś twierdzi ,że Polacy powinni dostać kopa w postaci rządów PiS niech się zapozna z projektem konstytucji z 2010 roku.PiS to ludzie wyjątkowo bezwzględni, żądni władzy bezwzględnej a nie demokratycznej.PiSowska demokracja to tak jak w PRLu demokracja socjalistyczna a właściwie narodowo-socjalistyczna.Dlatego alternatywą dla demokracji nie mogą być rządy pobożnych narodowych socjalistów.
Ps.uwaga,w podanych cyfrach jest pułapka.Kto odgadnie jaka? 
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2015, 14:05:57 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #563 dnia: Października 22, 2015, 18:55:07 »
projektem konstytucji z 2010 roku.PiS

a możesz powiedzieć gdzie jest bo z ich stron znikła

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #564 dnia: Października 22, 2015, 20:00:59 »
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #565 dnia: Października 23, 2015, 15:40:53 »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #566 dnia: Października 23, 2015, 18:29:08 »
https://drive.google.com/file/d/OB2JtpyJv1BeRa29yd2hPMm9xaEU/view?pli=1 mówiłem ze nie istnieje  >:(
Konstytucja jest, tylko w linku mój błąd.Po file/d/ powinno być zero(( 0 ) a nie duże O.
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #567 dnia: Listopada 17, 2015, 21:18:27 »
no panowie wiele słów goryczy zostało tu wylane na PO, nie wspomnę o zarzutach kolesiostwo itp.,,, tylko ze PO robiło to robiło delikatnie nie oficjalnie no i w trakcie 8 letniej kadencji,,, a co też wielbiciele wielkiego pisu co powiecie o tym co zrobił dziś duda,,, to dopiero jest kolesiostwo i to jawne,,, już wiadomo jak będzie zasada sprawiedliwość sprawiedliwością ale to my wiemy co jest dobre bo wygraliśmy wybory, no i kiedyś było takie powiedzenie, "a teraz k....a my",,, czyli taniec chocholi zaczęty     

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #568 dnia: Listopada 17, 2015, 21:41:14 »
Jeżeli go uniewinnił, to znaczy, że był winny, jeżeli był winny, to co robi na tym stanowisku ? :)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #569 dnia: Listopada 17, 2015, 21:44:56 »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!