Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra  (Przeczytany 16305 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 05, 2012, 22:50:31 »
Jest różnica między 4 a 7 latkiem. Do szkoły też go będziesz odprowadzała do końca 6 klasy "bo to dziecko"? Dziecko da sobie radę, nie martw się.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 05, 2012, 23:00:05 »
Wiem, że jest różnica- napisałam także, że widziałam dzieci błąkające się same, będące w wieku mojego dziecka. Do końca 6 klasy to nie, ale w 1 klasie to tak.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 05, 2012, 23:04:30 »
To ja chyba z patologii pochodzę :lol2: Do 1 klasy rodzice mnie zaprowadzili ze 3 razy. A potem trzeba sobie było radzić :) Fakt, że dzięki temu raz wylądowałem w Jasienicy, innym razem w Siedlicach  :lol2: Ale w ten sposób dość szybko nauczyłem się zwracać uwagę na numer i kierunek linii autobusowej :rotfl: Dziecko to nie jest leming.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 05, 2012, 23:27:30 »
Odprowadzanie 6-latka do szkoły to obowiązek każdego rodzica. A dla mnie to czysta przyjemność spędzić czas w takim towarzystwie;]

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 05, 2012, 23:29:04 »
Co kto lubi. Ja bym znalazł ciekawsze zajęcia. Szczególnie w godzinie o której powinienem być w pracy.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 05, 2012, 23:33:32 »
http://szkola.wp.pl/kat,121278,title,Szesciolatki-musza-byc-odprowadzane-do-szkoly,wid,13900770,wiadomosc.html?ticaid=1ec0f&_ticrsn=5

Zobaczysz jak będziesz miał dzieci. Bo chyba ich nie posiadasz- wnioskując po wypowiedzi;]

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 06, 2012, 15:12:52 »
Oczywiście, że nie posiadam. Znam ciekawsze sposoby niszczenia sobie życia jak dziecko :) Więc nie planuje nawet posiadać.

Offline azi221

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 06, 2012, 15:47:32 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Oczywiście, że nie posiadam. Znam ciekawsze sposoby niszczenia sobie życia jak dziecko :) Więc nie planuje nawet posiadać.


No to nieźle  sobie twoi rodzice życie zniszczyli skoro tracili czas na takie dziecko...

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 06, 2012, 15:56:53 »
Też im to powtarzam :) Oni z kolei twierdzą, że dzieci (ja i brat) to ich największy skarb :rotfl:  Ale czy ja komuś zabraniam mieć dziecko? Może mieć nawet i 20 jak go stać. Nie uważam po prostu, że siedmiolatkowi trzeba aż tak dużo uwagi poświęcać (w sensie pilnowania go).

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 06, 2012, 16:03:53 »
Cytat: "Kilofownikownia"
że siedmiolatkowi trzeba aż tak dużo uwagi poświęcać (w sensie pilnowania go).


Jak to dobrze, że nie chcesz mieć dzieci. :)

Offline azi221

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 06, 2012, 16:09:09 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Też im to powtarzam :) Oni z kolei twierdzą, że dzieci (ja i brat) to ich największy skarb :rotfl:  Ale czy ja komuś zabraniam mieć dziecko? Może mieć nawet i 20 jak go stać. Nie uważam po prostu, że siedmiolatkowi trzeba aż tak dużo uwagi poświęcać (w sensie pilnowania go).


Jak widać masz mądrych rodziców i całkowicie się z nimi zgadzam. Rodzina bez dzieci to nie to samo, z dziećmi zawsze jest więcej atrakcji  ;D

Mówiąc o pilnowaniu pewnie sam wspominasz swoje dawne lata gdzie było o wiele spokojniej. Teraz niestety czasy trochę się zmieniły i na dzieci czyha coraz więcej zagrożeń.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 06, 2012, 16:13:51 »
Cytat: "speedbax"

Jak to dobrze, że nie chcesz mieć dzieci. :)
Za mną (i moimi kolegami też) rodzice nie biegali przez cały czas. Były jakieś ustalone normy (typu wróć o danej godzinie i baw się na tym albo tamtym placu zabaw) i już. Wszyscy żyjemy. O dziwo tylko 2 razy wylądowałem w szpitalu na szyciu  :devil: Przy czym za pierwszym razem bawiłem się pod domem a za drugim to na rowerze się przewróciłem. Nigdy nic sobie nie złamałem (acz kilka skręceń było po schodzeniu ze schodów). Parę razy zszedł paznokieć; raz nauczyłem się, że ostry nóż nie może robić za śrubokręt. Ale tak, wiem: ja z patologii pochodzę :rotfl:
Cytat: "azi221"

Mówiąc o pilnowaniu pewnie sam wspominasz swoje dawne lata gdzie było o wiele spokojniej. Teraz niestety czasy trochę się zmieniły i na dzieci czyha coraz więcej zagrożeń.
Oczywiście, że wspominam swoje (nie tak dawne :devil: ) lata. A czy teraz więcej zagrożeń? Jakoś nie jestem przekonany. Przecież połowa dzieciaków ma teraz telefony komórkowe to nawet łatwiej się znaleźć czy wezwać pomoc (bo o dziwo dużo dzieciaków wie od czego jest 112 czy też ustalone wybieranie). Dzieciaki nadal wchodzą na drzewa (i z nich spadają), nadal kopią doły w piaskownicy (i sobie wykręcają kostki jak w nie wpadną nieopatrznie), nadal jeżdżą na rowerze (tutaj fakt, ruch czasami większy), nadal bawią się w berka itp. Nie widzę jakiegoś wielkiego pogromu i masowego powypadkowego umierania dzieci.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 06, 2012, 16:41:33 »
Nie no, aż mi się wierzyć nie chce. Tu nie chodzi o zabawy w berka, czy kopanie dołków w piaskownicy. Uważam, że jeśli jest się rodzicem, to się za dziecko ODPOWIADA i już. Wczoraj siedziałam na tym placu zabaw 3 godziny i te dzieci właziły do tych dołów mimo zakazu i jakoś nie słyszałam, żeby ktoś z okna krzyczał " Maciuś nie wolno". Ja poszłam, a oni tam dalej zostali i tak pewnie cały dzień, zero zainteresowania ze strony opiekunów.
Nie raz też widziałam jak większe dzieci "znęcają" się nad tymi mniejszymi, zostawionymi same sobie. A słownictwo niektórych, to oooo- aż uszy bolą;) A w domu to takieee aniołki.

I mylisz się mówiąc, ze 7 latkowi nie potrzeba poświęcać uwagi. Jak się dziecku poświęca dużo czasu, to lepiej się rozwija. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 06, 2012, 16:49:31 »
Cytat: "planeta"
A słownictwo niektórych, to oooo- aż uszy bolą;) A w domu to takieee aniołki.
I zapewne uważasz, że twój aniołek nigdy takich słów nie użył? :rotfl:
Cytuj (zaznaczone)
I mylisz się mówiąc, ze 7 latkowi nie potrzeba poświęcać uwagi. Jak się dziecku poświęca dużo czasu, to lepiej się rozwija.
Mówiłem o pilnowaniu a nie poświęcaniu uwagi w ogóle.
Cytuj (zaznaczone)
Ale co Ty możesz o tym wiedzieć.
Rozbawiłaś mnie do łez :rotfl:

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 06, 2012, 16:53:51 »
Kilofownikownia
Jak sie kiedyś, mam nadzieje, ze nie, ale jak sie kiedyś zdarzy, że się dochowasz potomka, zobaczysz jak się zmienia perspektywa patrzenia na wiele rzeczy. To ma nawet jakąs nazwę, instynkt rodzicielski czy jakoś tak.
Więc jak się kiedyś spotkamy i bedziesz dumnie szedł ze swoim maleństwem, czym prędzej wróce do domu, odnajde w archiwum Twoje posty z tego wątku i Ci podesle na pamiątke :P