81
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Prezes dnia Czerwca 15, 2026, 14:53:09 »No np.taki przykład masz stawkę 5620 to po wartościowaniu według pani prezes i pana kusmirka wskoczysz na 5700 czyli 80zl dostaniesz podwyżki przy zostaniu na 5bop a jak byś przeszedł na 4bop to bedissz miał stawkę 6820 bo wpadnie ci te 1200zl podwyżki o której oni tam pisali. Bo tam bylo 1200 do stawki i 319 do dodatku zmianowego z tym że ten dodatek to oczywiście tylko też wzrataa przy przejściu na 4bop. Ci co mają stawki większe to nic nie zyskują na wartościowaniu. Jednym słowem kasę zarząd ma żeby dać 1519 zł jak przejdziemy na 4bop ,a jak zostaniemy na 5bop to kasy nie ma 😂 tak nas doceniaja i tak szanująFajne te propozycję pani prezes "po wartościowaniu "🤦🏻😂dziadów z nas robią i to nie małych. Niech te związki się [ciach!] wezmą w końcu do roboty bo mnie [ciach!] strzeli. Jeszcze na koniec podpis pani prezes "z wyrazami szacunku"ta pani to za grosz szacunku nie ma do pracowników,tyle wam powiem koledzy i koleżanki
Podaj szczegóły?

Ostatnie wiadomości