81
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rebeliant dnia Czerwca 17, 2026, 21:56:09 »A ja myślałem że regenerujecie sie na zch chyba że tam taki zapie**ool xD
Po coś kilkanaście lat temu było wprowadzone 5bop, by pracownik wypoczęty był , a organizm zregenerował się.To prawda, tyle ze ¾ zalogi "regeneruje" swoj organizm w drugiej lepiej płatnej pracy ( często na własnej działalności).

Deal jest wprost niemożliwy. 104 h pracy więcej w 16 tyg. okresie rozliczeniowym. W zasadzie stawka godzinowa bez zmian. Fakt- zarobisz więcej, ale kosztem odpoczynku. Geniusz. Normalnie geniusz. 😉😉😉
pani Iwona wzięła to na siebie jak i pozostali wybrani przez załogęJedyne co pani Iwona wziela na siebie to 4200zł podwyzki przez 2 lata (NIE LICZAC RADY NADZORCZEJ)
