Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10
71
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arkona dnia Czerwca 17, 2026, 17:03:49  »
Deal jest wprost niemożliwy. 104 h pracy więcej w 16 tyg. okresie rozliczeniowym. W zasadzie stawka godzinowa bez zmian.  Fakt- zarobisz więcej, ale kosztem odpoczynku. Geniusz. Normalnie geniusz. 😉😉😉

Dwa razy przyjdziesz w dobrym czasie na nadgodziny i zarobisz to co oni proponują za 4bop.
Ale myślę, że i tak ludziom się oczka zaświeciły na te zielone wyliczenia xd.
72
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kier dnia Czerwca 17, 2026, 16:44:56  »
Deal jest wprost niemożliwy. 104 h pracy więcej w 16 tyg. okresie rozliczeniowym. W zasadzie stawka godzinowa bez zmian.  Fakt- zarobisz więcej, ale kosztem odpoczynku. Geniusz. Normalnie geniusz. 😉😉😉
73
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez DominikDolnoślązak dnia Czerwca 17, 2026, 14:26:09  »
Mnie interesuje to czy to referendum jest legalne w świetle prawa (kodeks pracy).
74
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Beny2002 dnia Czerwca 16, 2026, 19:42:32  »
Z tym odpisywaniem było różnie Pani Ani, najczęściej ze forum to nie miejsce na takie dyskusje. Wy tak się łudzicie z tym, ze po głosowaniu zostaniecie przy 4bop? Sądzę że zanim wszyscy się dowiedzieli o zmianie to już dawno było przyklepane. Jestem ciekaw co zrobią związki jak 4bop będzie miało wejść w życie.
75
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arkona dnia Czerwca 16, 2026, 18:33:44  »
Cóż. Pamiętam ten dzień jak wybieraliście nowego członka zarządu (byle tylko Anka nie wygrała) mówiłem od razu, że ten pan niczego nie zmieni na lepsze, ale wielu twierdzillo inaczej. I co teraz powiecie? Anka chociaż odpisywała publicznie na Wasze pytania, a ten pan no nawet faceboka nie ma.
76
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Czerwca 16, 2026, 18:13:42  »
pani Iwona wzięła to na siebie jak i pozostali wybrani przez załogę
Jedyne co pani Iwona wziela na siebie to 4200zł podwyzki przez 2 lata (NIE LICZAC RADY NADZORCZEJ) :)
77
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mlodyapatatowy dnia Czerwca 16, 2026, 18:10:07  »
Załatwiliśmy dodatek funkcyjny coś koło 5tys chyba.
78
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oli dnia Czerwca 16, 2026, 17:35:47  »
pani Iwona wzięła to na siebie jak i pozostali wybrani przez załogę
79
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez syberianhusky dnia Czerwca 16, 2026, 15:07:29  »
pamiętacie te hasełka, rozdawane pączki, rozmowy, obietnice, zapowiedzi
oto jeden losowy przypadek, jest ich więcej sami poszukajcie
NAJWAŻNIEJSI SĄ PRACOWNICY


https://i.imgur.com/znHvbJd.jpeg

Post Merge: Czerwca 16, 2026, 15:09:08
80
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Czerwca 15, 2026, 16:39:23  »



Telefon mi padał, nie mogłem się rozpisać.
Kadencja im się nie skończyła , a nowi czekają na Walne ?
Jak się nie mylę to Pan Skornia tutaj pisał przed wyborami
Pani Iwona nie może tu pisać , bo by wystąpiła przeciwko Zarządowi ;)
Jakoś przedstawiciel z Puław potrafi napisać notatkę że spotkania i wrzucić.
Pani prezes was rozgrywa jak zawsze.

Są dwie opcje w tej chwili "na stole". Albo zagłosujecie za 4 BOP, a wtedy ona je wprowadzi mając poparcie społeczne itd. i związki będą miały związane ręce, bo przecież "ludzie wybrali". Wtedy da wam te podwyżki których związki się domagają w nowych tabelach, ale jednocześnie "krzywdząc" was na zmianie systemu który jest dla spółki dużo lepszy, bo tańszy w utrzymaniu. To mało prawdopodobna opcja.

Bardziej prawdopodobna - zagłosujecie za pozostaniem 5 BOP, wtedy pani prezes powie "no chciałam dać pieniądze, ale ludzie nie chcieli, wola mniej pracować" i związki znowu będą miały związane ręce, bo "ludzie wybrali".

Ponadto nasila podziały między ludźmi, tym razem między zmianowymi a jednozmianowymi, bo nie daje żadnych informacji o referendum i ludzie już gadają, że jednozmianowi też mogą głosować (co jest bzdura). Do tego rzuciła, że WYNIK REFERENDUM BEDZIE MIAL WPLYW NA PODWYZKI DLA JEDNOZMIANOWCOW, co już jednoznacznie będzie powodowało, że jednizmianowcy będą się wkurzać na zmianowych i przez to nie dostali podwyżek albo dostali mniejsze.

Sama forma i czas referendum - decyzja w piątek wczesnym popołudniem, po prostu zakomunikowana związkom "robimy", a przygotowana wcześniej, bo plakaty wisiały od razu. Krótki termin dziwnie zbiegający się z terminem końca negocjacji w sprawie tabel, do tego środek sezonu urlopowego.

O ile zwykli ludzie nie mają zbyt wielkiego wpływu na to (oprócz głosowania w referendum), o tyle związki są znowu rozgrywane jak dzieci i zbyt głupie i zbyt pyszne żeby chociaż zrozumiec to, że tę grę przegrywają.

No, ale wola pić wódkę w dzień ogłoszenia referendum z członkiem zarządu. Nie boli was to?

No, ale jak zawsze - to wasz problem, ja tylko wyjdę na tego "co się wymadrza" xD


Post Merge: [time]Czerwca 13, 2026, 12:27:59 [/time]

I jeszcze bonusowa kwestia - motywuje wprowadzenie 4 bop tym, że sytuacja spółki jest kiepska, a więc będą z tego oszczędności.


Ale przecież przechodząc na 4bop mają nikogo nie zwolnić i dać 1300zl podwyżek, w jaki sposób to wpłynie pozytywnie na finanse spółki? :P


Bo nie podejrzewam pani Prezes, że gdzieś jest jakiś haczyk ;)
Tak tylko przypominam.

I jeszcze przypomnę (a właściwie to proszę was o przypomnienie mi): gdzie są wasi przedstawiciele załogi w Radzie Nadzorczej i Zarządzie? Dalej na wódce ze związkowcami? xD

A ich kadencja czasem nie dobiega końca ? Nowo wybrani czekają na Walne ?
Jakiś czas temu przed wyborami Pan Skornia tu się udzielił.
Pani Iwona nie może bo jakby miała wystąpić przeciwko Zarządowi , a jakby poparła Zarząd to spotyka ją tu lincz wystarczy że w Trzebieży pracownicy krzywo patrzą.
W Puławach przedstawiciel załogi potrafi napisać notatkę że spotkania i wrzucić dla wszystkich.
Dobiega, do konca czerwca. Ale nadal pracuja.

Najwiecej do powiedzenia powinien miec przedstawiciel zalogi w zarzadzie, ale pan Wiesław chyba umarl po piatkowej imprezie ze zwiazkami, bo cos nie widac zeby sie udzielal :P (zreszta nie udzielil sie nigdzie ani razu odkad zostal wybrany XD)
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10