Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Janusz W.

Strony: 1 ... 4 5 [6]
76
Polityka krajowa / Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« dnia: Marca 14, 2016, 13:03:28  »
Janusz a Ty z jakich źródeł korzystasz? Pytam powaznie z jakich  źródeł.Masz dojścia do papierów że oceniasz?Jesteś historykiem?Czy jesteś plotkarzem bo usłyszałeś od jednej pani co powiedziała drugiej pani.No powiedz kim jesteś Ty i tobie podobni.Chce tylko wiedzieć czy jesteście plotkarzami czy jednak historykami.I to jest pytanie kim są w tym temacie oskarżający.

Człowieku ogarnij się trochę, rozumiem, że masz inne przekonania polityczne i będziesz starał się tu bronić swojego pseudobohatera, ale historii nie zakrzyczysz. Nie obrażaj i nie nazywaj mnie tu jakimś plotkarzem. Dobra rada, mniej emocji, poczytaj mądre książki, materiały na ten temat, masz również możliwość naocznego obejrzenia materiałów dot. L. Wałęsy w szczecińskim IPN-ie. Jak już się poświęcisz i przejrzysz naocznie, to wnioski sam już wyciągniesz. I mniej TVN życzę :-)

77
Trudne tematy / Odp: GRYF + TRANSNET
« dnia: Marca 13, 2016, 22:19:17  »
Dlatego robia co chca w mysl zasady "i co nam zrobicie".

Miarka się za pewne kiedyś przeleje :-) zasada się złamie i uppsssss nie będzie Gryfa :-)

78
Polityka krajowa / Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« dnia: Marca 13, 2016, 22:04:52  »
opieram swoje podejście na faktach i realizmie

Fakty i realizm powiadasz? ;-) z jakiego źródła? TVN, Gazeta Wyborcza inne mainstreamowe media? :-)

79
Polityka krajowa / Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« dnia: Marca 13, 2016, 20:06:28  »
Ty piotrzpl to chyba jakis kodowiec jesteś z tych jątrzących na pis i wszystko co z nim związane? 8) Pochwal się jaką to niesprawiedliwością Cię potraktowano z ich strony, że ziejesz jak smok wawelski? ;)

80
Polityka krajowa / Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« dnia: Marca 13, 2016, 18:11:45  »
Wywrotowców Kaczyńskich, że niby współpracowali z aparatem bezpieczeństwa, że niby wg Ciebie są na nich teczki, kwity? O czym Ty człowieku piszesz i co insynuujesz? Coś na bakier u Ciebie z historią najnowszą. Co do Wałęsy to każdy może wyciągnąć właściwe wnioski.

81
Może ktoś tu jest bardziej zorientowany w temacie i rozjaśni mi sprawę? Gmina Police od 10 marca przyjmuje wnioski w sprawie 40% ulgi dla rodzin wielodzietnych w opłatach za zagospodarowanie odpadami. Ale jest jeden szkopuł, trzeba złożyć 3 oświadczenia, a przecież można byłoby to zrobić prościej. Jest dla przykładu prostsza wchodząca procedura rządowego programu 500+, niż gminna za tylko kilkadziesiąt złotych ulgi. Wg mnie to wprowadzanie niepotrzebnej biurokratyzacji przez włodarzy Gminy Police, ale też okazywanie nieufności do mieszkańców.

82
Trudne tematy / Odp: GRYF + TRANSNET
« dnia: Marca 13, 2016, 14:40:23  »
 Co się dalej dzieje z tą uchwałą Gminy na temat “Transnetu” i jakie były prawdziwe powody jej wycofania? Bo jakoś tak dziwnie wszystko w tej sprawie ucichło?
 

83
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Marca 13, 2016, 13:30:53  »
Brawo dla PiS!!! Mam nadzieję, że przeprowadzą do końca swoje reformy i naprawę państwa polskiego... i by sprawiedliwości stało się zadość. Również z ograniczeniem emerytur byłym sbekom. Osobiście śmieszą mnie demonstracje tzw. KODu i całej tej niby opozycji, którą od żłoba oderwano... ile to wczoraj ich w Wawie było? ;-) Może góra 15 tys. osób... ale wszem i wobec podawano liczby parokrotnie wyższe :-)

Strony: 1 ... 4 5 [6]