Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Janusz W.

Strony: 1 2 3 [4] 5 6
46
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Marzec 18, 2016, 17:54:55  »
Oczywiście są pewnie jeszcze w PiS-ie ludzie, którzy mogą wiele dobrego dla Polski zrobić, niech działają, zobaczymy co z tego wyjdzie.

I tego się trzymajmy!!! :-)

47
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Marzec 18, 2016, 17:48:59  »
Nic na to nie poradzę, że mamy w Polsce partiokrację :-) Być może kiedyś coś się zmieni, być może :-)
Odnośnie "swoje", to każda ekipa ma swój plan i ta również :-)
Dla mnie bliższe jest "swoje" PiSu, niż "swoje" poprzedniej ekipy.
Nigdy nie mów nigdy, bo może Was nasza dobra zmiana bardziej dotyczyć i co wtedy? ;-) hahaha

48
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Marzec 18, 2016, 17:31:20  »
Widzę, że nie możecie się pogodzić, że PiS jest u władzy i robi swoje :-) Zapewniam Was, że rok, dwa i dobra zmiana Was wyleczy !!! :-)

49
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Marzec 18, 2016, 17:03:04  »
Zaskoczę cie, ale PO o wiele dłużej "czyściło" spółki i TV. Natomiast obecnie widzimy jak ciekawie PiS ma ustawione priorytety :)

A wyobraź sobie, że niczym mnie nie zaskoczyłeś :-) PiS po prostu robi swoje!!!

50
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Marzec 18, 2016, 16:11:53  »
Abstrahując od poglądów jakie masz, sympatii i opcji politycznej, aktualnego systemu doboru kadr, który trwa w Polsce od lat i któremu jesteśmy winni wszyscy łącznie, wygrywasz wybory, a Ty jesteś tak wspaniałomyślny i pozostawiasz ludzi z poprzedniej ekipy ;-) Nie wierzę :-)
Zgodzę się jednak, że całościowy system powinien być poprawiony.

51
Polityka krajowa / Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« dnia: Marzec 18, 2016, 11:01:27  »
a w stadninie zdechł koń zony członków rolling stosów

Wiesz piotrzpl, dajesz mi swoimi postami powody do uśmiechu ;-)

52
Piotrzpl bądź spokojny -  PiS da radę :-) ale czy Ty dasz radę z tym PiSem? ;-)

53
Trudne tematy / Odp: GRYF + TRANSNET
« dnia: Marzec 17, 2016, 22:26:04  »
Jakże mogłoby być inaczej zły PiS, a wspaniały GRYF!!! ;-) hahaha, chwalmy polickiego PANA i żyjmy długo i szczęśliwie w polickim dobrodziejstwie i błogostanie ;-) amen ;-)

54
Sprawy bieżące / Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« dnia: Marzec 17, 2016, 22:02:49  »
Przecież gołym okiem widać, że tylko garstka krzykaczy atakuje władze lokalne. Większość rodziców w Policach myśli mądrze i racjonalnie. Rząd chce za pomocą dzieci 3 i 6 letnich skłócić społeczeństwo z władzami lokalnymi. Gdyby tak nie było to rząd dałby przynajmniej rok na dostosowanie się gmin do nowych przepisów. PIS wie co robi. Dzieci w tym przypadku to karta przetargowa.

Krzykacze??? ;-)
Jak to ładnie ująłeś: "władze lokalne" :-)
Po przeczytaniu Twojego posta mam nieodparte wrażenie, iż jesteś na 99% pracownikiem tejże władzy lokalnej i sprawnie tu sugerujesz by Was nie krytykować ;-)
I ten głask dla większości polickich rodziców ;-)
I ten zły PiS :-)
Ach te socjotechniki, tu pogłaszczesz, tu pokrzyczysz.

55
Polityka krajowa / Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« dnia: Marzec 17, 2016, 18:54:50  »
Powiem Ci tak,  oglądałem to,  ale nie jest to dla mnie żaden argument tak jak nie sprawdzone teczki znalezione u waszego bohatera Kiszczaka,  przekonuje mnie zatoki wyrok prawomocny sądu który uznał  że Wałęsa nie współpracował i uznał że większość dokumentów jest spreparowana prze ub,  i tyle,  jakiś film jakiegoś Dupka który chce zabłysnąć wsać  se w bajki

Jest jeden człowiek, o którym zapewne słyszałeś (Krzysztof Wyszkowski) ale pewnie powiesz, że też jest dupkiem, chce zabłysnąć, a ja mam sobie wsadzić to w bajki.
I cała zła historia L. Wałęsy to spreparowana gra służb bezpieczeństwa PRL, a on nieskazitelny bohater ;-)

"Wałęsa i Sąd lustracyjny"

Broniąc się przed dowodami w sprawie bycia t.w. "Bolkiem" Lech Wałęsa bezustannie powołuje się na orzeczenie Sądu Lustracyjnego z r. 2000. Media emitujące ten argument wykazują złą wolę przez ulatwianie byłemu prezydentowi wprowadzenie słuchaczy w błąd. Orzeczenie SL nie odpowiało na pytanie, czy Wałęsa był agentem SB, a tylko, czy udostępnione sądowi dowody, wskazujące na tę współpracę, są wystarczające do uznania za nieprawdziwe jego oświadczenia lustracyjnego. Na korzyść Wałęsy działały wówczas wszystkie okoliczności:

1. Sąd orzekał w trybie karnym, czyli miał obowiązek interpretacji istniejących wątpliwości na korzyść osoby lustrowanej.

2. Sąd orzekał w trybie wyborczym, co uniemożliwiało przeprowadzenie normalnej procedury - Rzecznik Interesu Publicznego nie miał czasu na poszukiwanie dowodów i świadków, a Sąd musiał tak przyspieszyć przebieg postępowania, by zdążyć z ogłoszeniem orzeczenia w nieprzekraczalnym terminie.

3. Sąd orzekał na podstawie ustawy lustracyjnej, która została tak skonstruowana, żeby praktycznie uniemożliwić udowodnienie agenturalności (w składzie Trybunału Konstytucyjnego, kóry decydował o treści tej ustawy większość mieli byli współpracownicy komunistycznej p[olicji politycznej.

4. Niemożliwa była apelacja od orzeczenia z powodu braku terminu (tryb wyborczy kończył się w chwili przeprowadzenia wyborów).

5. Obok procesu Lecha Wałęsy równolegle przebiegał proces Aleksandra Kwaśniewskiego, co, wobec faktu, że on również został zarejestrowny jako t.w. SB, kładło na sędziach SL odpowiedzialność za konsekwencje wyeliminowania urzędującego i byłego prezydenta. Trudno się więc dziwić, że sędziowie wyznaczeni do rozpatrywania sprawy nie sprostali swoim obowiązkom.

Poza tymi okolicznościami, czyniącymi z orzeczeń w sprawach t.w. Bolka i t.w. Alka farsę sądową, należy pamiętać o różnicy pomiędzy stanem prawnym, a faktycznym. Wyrok SL oznacza tylko tyle, że sąd ten uznał, że Lech Wałęsa nie był agentem SB w świetle ustawy lustracyjnej. Oczywiście oznacza to również, że wszyscy rozsądni ludzie, którzy zechcieli zapoznać się z istniejącą dokumentacją, wiedzą bez żadnych wątpliwości, że Wałęsa był w latach 70. tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa, donosił na swoich kolegów i za wypełnianie judaszowego fachu brał pieniądze. Żądanie Lecha Wałęsy, by np. badacze IPN uznali orzeczenie TL za okoliczność uniemożliwiającą badanie jego agenturalności oraz informanie o wynikających z tych badań ustaleniach, jest absolutnie bezzasadne i ma na celu mącenie ludziom w głowach za pomocą zakłamanych dziennikarzy. Orzeczenie to oznaczało, że Wałęsa ma prawo startowania w wyborach, ale nie zmuszalo nikogo, żeby wbrew prawdzie, zdrowemu rozsądkowi i stanowi prawnemu Rzeczpospolitej uznawał to orzeczenie za stwierdzenie pozawyborczego stanu faktycznego.

Każdy, kto dzisiaj twierdzi, że Lech Wałęsa nie był agentem SB, ponieważ odpowiedni  stan rzeczy sprawdził i potwierdził niezawisły sąd, jest więc albo durniem, albo kłamcą.

http://www.wyszkowski.com.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=493:wa%C5%82%C4%99sa-i-s%C4%85d-lustracyjny

56
Polityka krajowa / Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« dnia: Marzec 17, 2016, 14:05:01  »
a jak widzę u ciebie z myśleniem to wielki problem, i cokolwiek zrozumieć to wysiłek nie do pokonania, już ci pisałem wcześniej i tłumaczyłem jak kozie na miedzy, nie byłem w zsmp, jak tez przypuszczam koza już by zrozumiał po tylu tłumaczeniach, ale jak widać twój poziom inteligencji jest niższy od kozy,,, i jak widzę dalsza polemika z tobą i podobnym tobie nie ma sensu, macie taki sam styl działania jak wasi idole kaczor, antoni i inni, obrzucić kogoś błotem bezpodstawnie bez żadnych  dowodów, ważne aby obrzucić,,, jak będziecie mieli cos sensownego do powiedzenia możemy pogadać, na ta chwile możecie sobie pogadać z podobnym wam 

Ja pierdziu ;-) hahaha

Post Merge: Marzec 17, 2016, 15:34:40
Film dokumentalny "TW Bolek".
Być może ktoś kto jeszcze nie oglądał obejrzy i sam wyciągnie własne wnioski.
57
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Marzec 17, 2016, 14:02:07  »
Przybywa nam na forum normalnych inaczej,którzy skłonni są jak np nowicjusz Janusz W.uwierzyć,że Kazimierz D.nowy vice prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin -Świnoujście potencjalny kandydat na polickiego świętego jest merytorycznie przygotowany do sprawowania powierzonej mu przez kolesiów funkcji.O afganie nie wspominam bo człowiek się nałykał w życiu słonej morskiej wody i nie potrafi z tej traumy wyjść.Janusz W.to odmłodzona wersja niejakiego zorro który zniknął z forum kiedy kolesie kaczyści przykleili go do kolejnego koryta.Możliwe ,że nowy/stary uzdrowiciel w ZMPSzŚ  dał Januszowi W.dostęp do urzędowego komputera i babochłop/płeć nie oznaczona w profilu błyska swoją inteligencją z poziomu ciemnego luda.

Lepiej jak sobie tak popiszesz Koowalski? ;-) Ulżyło? :-)
Na dole masz w stopce "jestem gorszego sortu", wiesz przekonałeś mnie do tego ;-)

58
Trudne tematy / Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« dnia: Marzec 17, 2016, 08:27:09  »
Najlepiej storzyć urządzenie, które wraz ze zbliżającym pojazdem wydaje z siebie znieznośny dźwięk w samochodzie kierowcy. Myślę, że jakby ubrać to w przepisy to skuteczność byłaby znacznie większa. Niekoniecznie na każdym przejściu dla pieszych, ale tam gdzie dzieje się najwięcej wypadków.

Pomysł rewolucyjny :-) idea słuszna. W naszym kraju chyba jednak nie przejdzie :-)

59
Polityka krajowa / Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« dnia: Marzec 16, 2016, 17:53:56  »
Szkoda zdrowia na trolla.

Przyganiał kocioł garnkowi ;-) Widzę, że tych trolli jest tu więcej :-) SzKODdniki w natarciu ;-)
Mniej emocji, melisy Maniek spróbuj.

60
Polityka krajowa / Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« dnia: Marzec 16, 2016, 17:13:01  »
Zdrowia życzę.

Strony: 1 2 3 [4] 5 6