Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868141 razy)

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #450 dnia: Marca 17, 2016, 11:33:43 »
Twoje nauki w ZSMP nie poszly  na marne,to ostatniej kropli krwi ty i  tacy podobni bedziecie  bronic takich bandytow.
PO,tylko dla idiotów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #451 dnia: Marca 17, 2016, 11:55:08 »
a jak widzę u ciebie z myśleniem to wielki problem, i cokolwiek zrozumieć to wysiłek nie do pokonania, już ci pisałem wcześniej i tłumaczyłem jak kozie na miedzy, nie byłem w zsmp, jak tez przypuszczam koza już by zrozumiał po tylu tłumaczeniach, ale jak widać twój poziom inteligencji jest niższy od kozy,,, i jak widzę dalsza polemika z tobą i podobnym tobie nie ma sensu, macie taki sam styl działania jak wasi idole kaczor, antoni i inni, obrzucić kogoś błotem bezpodstawnie bez żadnych  dowodów, ważne aby obrzucić,,, jak będziecie mieli cos sensownego do powiedzenia możemy pogadać, na ta chwile możecie sobie pogadać z podobnym wam 
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2016, 12:49:28 wysłana przez piotrzpl »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #452 dnia: Marca 17, 2016, 12:01:09 »
No nie, Kilof, Newsweek? ??? Sqha! Toż to lisowa propaganda, zupełnie nieobiektywna!
Ale co tam może być nieobiektywne? Nazwiska można sobie samemu sprawdzić jak ktoś nie wierzy :)
Przybywa nam na forum normalnych inaczej,którzy skłonni są jak np nowicjusz Janusz W.uwierzyć,że Kazimierz D.nowy vice prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin -Świnoujście potencjalny kandydat na polickiego świętego jest merytorycznie przygotowany do sprawowania powierzonej mu przez kolesiów funkcji.O afganie nie wspominam bo człowiek się nałykał w życiu słonej morskiej wody i nie potrafi z tej traumy wyjść.Janusz W.to odmłodzona wersja niejakiego zorro który zniknął z forum kiedy kolesie kaczyści przykleili go do kolejnego koryta.Możliwe ,że nowy/stary uzdrowiciel w ZMPSzŚ  dał Januszowi W.dostęp do urzędowego komputera i babochłop/płeć nie oznaczona w profilu błyska swoją inteligencją z poziomu ciemnego luda.
Przedstawiciele ciemnego luda tez nie próżnują.W niedzielę 13.03 wiceminister MON u Rymanowskiego odkrywczo rzekł"nie wykluczam,że sędziowie TK
mogą odpowiadac karnie za łamanie ustawy".To sie wpisuje w wczesniejszą wypowiedz "geniusza prawa" zwanego przez Milera panem zero który rzekł w sprawie przecieku z TK"mogło dojść do korupcji sądowo- politycznej".Czyżby taboretowy wódz szykował napad na TK? w trosce o dobre imię ciemnego ludu?
Korzystając z nadchodzącej wiosny minister Szyszko zarzadził wielkie rżnięcie Puszczy Białowieskiej.Wg tego obrońcy przyrody 2/3 Puszczy pójdzie pod siekiery.To w pewnym sensie nawiązuje do wypowiedzi dudapomocy który na jakimś wiecu powiedział,że będziemy rozwijać tartaki.Proszę nie mylić decyzji Szyszki z ostatnim rżnięciem kasy w Policach przez firmy zajmujace się tzw pielęgnacja drzew.To wynika z nowości w ustawie o ochronie przyrody autorstwa poprzedniej ekipy rządowej.Jeśli chodzi  o rżnięcie w  Puszczy Białowieskiej krąży jeszcze jedna wersja a mianowicie
że trzeba wykurzyć  z niej byłego senatora W.Cimoszewicza.Możliwa jest jedna i druga wersja.Beata białoczerwona z kolei z pełna powaga oznajmiła,że ustawa dyskryminacyjna 500+ to zastrzyk dla polskiej gospodarki,dzięki temu będzie się ona lepiej i szybciej rozwijać .Rewelacyjne.Jakby podwoiła lub potroiła kwote to ani chybi Chiny  Stany Zjednoczone byśmy prześcignęli w mig.Na razie rosną koszty kupowania wyborców jak mięsa z taniej jatki.
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2016, 12:15:25 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline sehn

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #453 dnia: Marca 17, 2016, 13:31:47 »
zapewne przez pośpiech nie wspomniałeś o stadninach, premiach w ARiMR, korniku (zapewne pisowskim) ...

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #454 dnia: Marca 17, 2016, 14:02:07 »
Przybywa nam na forum normalnych inaczej,którzy skłonni są jak np nowicjusz Janusz W.uwierzyć,że Kazimierz D.nowy vice prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin -Świnoujście potencjalny kandydat na polickiego świętego jest merytorycznie przygotowany do sprawowania powierzonej mu przez kolesiów funkcji.O afganie nie wspominam bo człowiek się nałykał w życiu słonej morskiej wody i nie potrafi z tej traumy wyjść.Janusz W.to odmłodzona wersja niejakiego zorro który zniknął z forum kiedy kolesie kaczyści przykleili go do kolejnego koryta.Możliwe ,że nowy/stary uzdrowiciel w ZMPSzŚ  dał Januszowi W.dostęp do urzędowego komputera i babochłop/płeć nie oznaczona w profilu błyska swoją inteligencją z poziomu ciemnego luda.

Lepiej jak sobie tak popiszesz Koowalski? ;-) Ulżyło? :-)
Na dole masz w stopce "jestem gorszego sortu", wiesz przekonałeś mnie do tego ;-)

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #455 dnia: Marca 17, 2016, 14:05:01 »
a jak widzę u ciebie z myśleniem to wielki problem, i cokolwiek zrozumieć to wysiłek nie do pokonania, już ci pisałem wcześniej i tłumaczyłem jak kozie na miedzy, nie byłem w zsmp, jak tez przypuszczam koza już by zrozumiał po tylu tłumaczeniach, ale jak widać twój poziom inteligencji jest niższy od kozy,,, i jak widzę dalsza polemika z tobą i podobnym tobie nie ma sensu, macie taki sam styl działania jak wasi idole kaczor, antoni i inni, obrzucić kogoś błotem bezpodstawnie bez żadnych  dowodów, ważne aby obrzucić,,, jak będziecie mieli cos sensownego do powiedzenia możemy pogadać, na ta chwile możecie sobie pogadać z podobnym wam 

Ja pierdziu ;-) hahaha

Post Merge: Marca 17, 2016, 15:34:40
Film dokumentalny "TW Bolek".
Być może ktoś kto jeszcze nie oglądał obejrzy i sam wyciągnie własne wnioski.



« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2016, 15:34:40 wysłana przez Janusz W. »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #456 dnia: Marca 17, 2016, 16:50:04 »
Powiem Ci tak,  oglądałem to,  ale nie jest to dla mnie żaden argument tak jak nie sprawdzone teczki znalezione u waszego bohatera Kiszczaka,  przekonuje mnie zatoki wyrok prawomocny sądu który uznał  że Wałęsa nie współpracował i uznał że większość dokumentów jest spreparowana prze ub,  i tyle,  jakiś film jakiegoś Dupka który chce zabłysnąć wsać  se w bajki
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2016, 16:52:18 wysłana przez piotrzpl »

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #457 dnia: Marca 17, 2016, 17:41:59 »
To jeszcze raz obejrzyj sobie, tego gniota Wajdy o Bolku .Tam  jest pokazana sama prawda, o tym SB-ku ;D
PO,tylko dla idiotów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #458 dnia: Marca 17, 2016, 17:51:33 »
Jak pisałem jak by ci nie tłumaczył ty swoje i ani rusz,  normalnie Macierewicz bis,,,

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #459 dnia: Marca 17, 2016, 17:56:40 »
Super tak trzymac :)
Szkoda ze ta ustawa nie obejmie, komunistycznych pomnikow i tablic pamiatkowych.
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/285458-niemozliwe-staje-sie-mozliwe-sejm-i-senat-zajmuja-sie-dekomunizacja-w-polsce-moze-byc-jeszcze-okolo-1400-nazw-miejsc-ktore-upamietniaja-system-komunistyczny

Jezat nastepny z przetoka w mozgu,napisz prawde i kociokwiku malpa dostaje.

PO,tylko dla idiotów.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #460 dnia: Marca 17, 2016, 18:54:50 »
Powiem Ci tak,  oglądałem to,  ale nie jest to dla mnie żaden argument tak jak nie sprawdzone teczki znalezione u waszego bohatera Kiszczaka,  przekonuje mnie zatoki wyrok prawomocny sądu który uznał  że Wałęsa nie współpracował i uznał że większość dokumentów jest spreparowana prze ub,  i tyle,  jakiś film jakiegoś Dupka który chce zabłysnąć wsać  se w bajki

Jest jeden człowiek, o którym zapewne słyszałeś (Krzysztof Wyszkowski) ale pewnie powiesz, że też jest dupkiem, chce zabłysnąć, a ja mam sobie wsadzić to w bajki.
I cała zła historia L. Wałęsy to spreparowana gra służb bezpieczeństwa PRL, a on nieskazitelny bohater ;-)

"Wałęsa i Sąd lustracyjny"

Broniąc się przed dowodami w sprawie bycia t.w. "Bolkiem" Lech Wałęsa bezustannie powołuje się na orzeczenie Sądu Lustracyjnego z r. 2000. Media emitujące ten argument wykazują złą wolę przez ulatwianie byłemu prezydentowi wprowadzenie słuchaczy w błąd. Orzeczenie SL nie odpowiało na pytanie, czy Wałęsa był agentem SB, a tylko, czy udostępnione sądowi dowody, wskazujące na tę współpracę, są wystarczające do uznania za nieprawdziwe jego oświadczenia lustracyjnego. Na korzyść Wałęsy działały wówczas wszystkie okoliczności:

1. Sąd orzekał w trybie karnym, czyli miał obowiązek interpretacji istniejących wątpliwości na korzyść osoby lustrowanej.

2. Sąd orzekał w trybie wyborczym, co uniemożliwiało przeprowadzenie normalnej procedury - Rzecznik Interesu Publicznego nie miał czasu na poszukiwanie dowodów i świadków, a Sąd musiał tak przyspieszyć przebieg postępowania, by zdążyć z ogłoszeniem orzeczenia w nieprzekraczalnym terminie.

3. Sąd orzekał na podstawie ustawy lustracyjnej, która została tak skonstruowana, żeby praktycznie uniemożliwić udowodnienie agenturalności (w składzie Trybunału Konstytucyjnego, kóry decydował o treści tej ustawy większość mieli byli współpracownicy komunistycznej p[olicji politycznej.

4. Niemożliwa była apelacja od orzeczenia z powodu braku terminu (tryb wyborczy kończył się w chwili przeprowadzenia wyborów).

5. Obok procesu Lecha Wałęsy równolegle przebiegał proces Aleksandra Kwaśniewskiego, co, wobec faktu, że on również został zarejestrowny jako t.w. SB, kładło na sędziach SL odpowiedzialność za konsekwencje wyeliminowania urzędującego i byłego prezydenta. Trudno się więc dziwić, że sędziowie wyznaczeni do rozpatrywania sprawy nie sprostali swoim obowiązkom.

Poza tymi okolicznościami, czyniącymi z orzeczeń w sprawach t.w. Bolka i t.w. Alka farsę sądową, należy pamiętać o różnicy pomiędzy stanem prawnym, a faktycznym. Wyrok SL oznacza tylko tyle, że sąd ten uznał, że Lech Wałęsa nie był agentem SB w świetle ustawy lustracyjnej. Oczywiście oznacza to również, że wszyscy rozsądni ludzie, którzy zechcieli zapoznać się z istniejącą dokumentacją, wiedzą bez żadnych wątpliwości, że Wałęsa był w latach 70. tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa, donosił na swoich kolegów i za wypełnianie judaszowego fachu brał pieniądze. Żądanie Lecha Wałęsy, by np. badacze IPN uznali orzeczenie TL za okoliczność uniemożliwiającą badanie jego agenturalności oraz informanie o wynikających z tych badań ustaleniach, jest absolutnie bezzasadne i ma na celu mącenie ludziom w głowach za pomocą zakłamanych dziennikarzy. Orzeczenie to oznaczało, że Wałęsa ma prawo startowania w wyborach, ale nie zmuszalo nikogo, żeby wbrew prawdzie, zdrowemu rozsądkowi i stanowi prawnemu Rzeczpospolitej uznawał to orzeczenie za stwierdzenie pozawyborczego stanu faktycznego.

Każdy, kto dzisiaj twierdzi, że Lech Wałęsa nie był agentem SB, ponieważ odpowiedni  stan rzeczy sprawdził i potwierdził niezawisły sąd, jest więc albo durniem, albo kłamcą.

http://www.wyszkowski.com.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=493:wa%C5%82%C4%99sa-i-s%C4%85d-lustracyjny

Offline KamilaM.

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #461 dnia: Marca 17, 2016, 21:15:39 »
Tak najeżdzacie na ten PiS, że odechciewa się Was czytać, szkoda tylko, że jak PO z Piterą włącznie zdradza Polskę na szczeblu unijnym to jakoś Wam nie przeszkadza. Nikt mi nie powie, że Polak nie powinien poprzeć Polaka. Tak PO dba i troszczy się o interes Polski. Nawet jeśli Wojciechowski nie uzyskałby wymaganej ilości głosów, to poparcia nie powinno zabraknąć ze strony Polskiej. Zdrajcy, nie mogą przełknąć swojej porażki.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #462 dnia: Marca 18, 2016, 10:03:50 »
Krzysztof Wyszkowski no a powiedz mi co do za wielki dziennikarz, dla mnie żaden, jakoś nie potrafił wypłynąć no chyba ze w tv republika (stronnica ) czy trwam nie wspomnę o radiu maryja , wiec autorytet żaden, jak widać próbował wypłynąć na kontrowersyjnych i nie sprawdzonych informacjach o Lechu Wałęsie, chociaż dla ciebie wielki, dla mnie zero,,, a tu masz cos na udowadnianie ze pis dział na zasadzie rzucania oskarżeń aby tylko oskarżyć bez dowodów, i tak jest od dawna , http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/rz-ujawnia-prawdziwe-przyczyny-wypadku-dudy-bor-%c5%9bwiadomie-narazi%c5%82-prezydenta/ar-BBqBzGT?ocid=spartandhp ,,,  no i a ponoć poprzedniczy byli winni,,, a w stadninie zdechł koń zony członków rolling stosów, no na pewno jest to winna dyrektora stadniny, czy jak przypuszczam zostanie odwołany, idąc waszym tokiem myślenia i motywacja przy odwołaniu poprzedniego
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2016, 10:31:05 wysłana przez piotrzpl »

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #463 dnia: Marca 18, 2016, 10:51:49 »
Jak tym  czerwonym lbom przeszkadza szef BOR-u, to znaczy ze  jest to  wlasciwy czlowiek,  na wlasciwym  miejscu.
Inna sprawa ze caly  ten BOR, jest do  zaorania.
Za duzo tam sie  zagniezdzilo sie komuchow.
Plk.Pawlikowski powyrywa te chwasty :)
PO,tylko dla idiotów.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #464 dnia: Marca 18, 2016, 11:01:27 »
a w stadninie zdechł koń zony członków rolling stosów

Wiesz piotrzpl, dajesz mi swoimi postami powody do uśmiechu ;-)