Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868489 razy)

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #405 dnia: Marca 14, 2016, 07:00:00 »
Janusz a Ty z jakich źródeł korzystasz? Pytam powaznie z jakich  źródeł.Masz dojścia do papierów że oceniasz?Jesteś historykiem?Czy jesteś plotkarzem bo usłyszałeś od jednej pani co powiedziała drugiej pani.No powiedz kim jesteś Ty i tobie podobni.Chce tylko wiedzieć czy jesteście plotkarzami czy jednak historykami.I to jest pytanie kim są w tym temacie oskarżający.

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #406 dnia: Marca 14, 2016, 12:27:13 »
Jakby Walesa podzielil sie z rodakami, na swoj system wygrywania w totolotka, jacy bylibysmy wszyscy szczesliwi i bogaci jak Bolek ;D
PO,tylko dla idiotów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #407 dnia: Marca 14, 2016, 12:31:24 »
Afgan  co ty pie........  za głupoty,,,  co do Tomasza z życia bo to przeżyłem,  dwa z różnych źródeł a jak przypuszczam ty opierasz  swoją wiedzę na tv trwam radiu Maryja,  tym co powiedzą rydzyk,  Macierewicz,  Kaczyński i inni z pisu
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2016, 12:36:05 wysłana przez piotrzpl »

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #408 dnia: Marca 14, 2016, 12:47:43 »
Za to na twoich  spotkaniach ZSMP wykladali jedynie sluszne lekcje historii ;D
Kto byl wykladowca Czesiu Kiszczak czy slepowron 8) ?
PO,tylko dla idiotów.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #409 dnia: Marca 14, 2016, 13:03:28 »
Janusz a Ty z jakich źródeł korzystasz? Pytam powaznie z jakich  źródeł.Masz dojścia do papierów że oceniasz?Jesteś historykiem?Czy jesteś plotkarzem bo usłyszałeś od jednej pani co powiedziała drugiej pani.No powiedz kim jesteś Ty i tobie podobni.Chce tylko wiedzieć czy jesteście plotkarzami czy jednak historykami.I to jest pytanie kim są w tym temacie oskarżający.

Człowieku ogarnij się trochę, rozumiem, że masz inne przekonania polityczne i będziesz starał się tu bronić swojego pseudobohatera, ale historii nie zakrzyczysz. Nie obrażaj i nie nazywaj mnie tu jakimś plotkarzem. Dobra rada, mniej emocji, poczytaj mądre książki, materiały na ten temat, masz również możliwość naocznego obejrzenia materiałów dot. L. Wałęsy w szczecińskim IPN-ie. Jak już się poświęcisz i przejrzysz naocznie, to wnioski sam już wyciągniesz. I mniej TVN życzę :-)

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #410 dnia: Marca 14, 2016, 14:32:08 »
Janusz a Ty z jakich źródeł korzystasz? Pytam powaznie z jakich  źródeł.Masz dojścia do papierów że oceniasz?Jesteś historykiem?Czy jesteś plotkarzem bo usłyszałeś od jednej pani co powiedziała drugiej pani.No powiedz kim jesteś Ty i tobie podobni.Chce tylko wiedzieć czy jesteście plotkarzami czy jednak historykami.I to jest pytanie kim są w tym temacie oskarżający.


Człowieku ogarnij się trochę, rozumiem, że masz inne przekonania polityczne i będziesz starał się tu bronić swojego pseudobohatera, ale historii nie zakrzyczysz. Nie obrażaj i nie nazywaj mnie tu jakimś plotkarzem. Dobra rada, mniej emocji, poczytaj mądre książki, materiały na ten temat, masz również możliwość naocznego obejrzenia materiałów dot. L. Wałęsy w szczecińskim IPN-ie. Jak już się poświęcisz i przejrzysz naocznie, to wnioski sam już wyciągniesz. I mniej TVN życzę :-)

Podejmuje rekawice
Podaj swoje źródła,Pytam kim jesteś aby oceniać.Jesteś grafologiem?jesteś historykiem ?czy zasłyszałeś to od kogoś i powielasz swoje i czyjeś teorie?
Mam ci tu przytoczyć definicje plotkarza?
Czy jestem POwcem? Nie nie jestem ,kolejna partia która sobie robi dobrze.To tak na marginesie.

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #411 dnia: Marca 14, 2016, 14:46:19 »
http://www.tvp.info/24320401/minister-blaszczak-komentuje-w-tvp-info-liste-inwigilowanych-dziennikarzy

Wlasnie  przegladam liste podsluchiwanych dziennikarzy i nie  moge na niej znalezc Lisa,Olejnikowej czy Kuczynskiego .
Zapewne beda w dalszej czesci  listy ;D




PO,tylko dla idiotów.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #412 dnia: Marca 14, 2016, 15:07:50 »
Jesli chodzi o liczbę demonstrantów przypomnę ,ze policja z dobrej zmiany otrzymała specjalne kalkulatory;jednych dzielą przez trzy innych mnożą przez 5

O jaką wiedzę masz na temat tych kalkulatorów ;-) Koowalski Ciebie nic nie przekona, ani dobra zmiana, tudzież inne zmiany na lepsze, dla Ciebie po prostu wszystko co związane z PiSem i od PiSu pochodzące jest beeeee :-)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #413 dnia: Marca 14, 2016, 15:24:30 »
posłuchajcie sobie najlepszego specjalistę Macierewicza, mnie tylko dziwi ze ten człowiek jeszcze w wariatkowie nie siedzi,,, a to co się wyrabia wy nazywacie dobra zmianą,,, no to pogratulować logiki,,,

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #414 dnia: Marca 14, 2016, 15:38:37 »
ale historii nie zakrzyczysz
nikt tu nie próbuje zakrzyczeć historii no chyba ze masz na myśli pis, który star się udowodnić na wszelką siłę ze to Kaczyńscy obalili komunizm, a zwłaszcza Lech

 
poczytaj mądre książki
co modrości książek różne są i jest uzależnione kto je pisał, jak przypuszczam wiem która czytałeś akurat oni dwaj za zwolennikami pis nawet sa członkami pis, wiec nie sa obiektywni,,,


masz również możliwość naocznego obejrzenia materiałów
nie sprawdzonych zapomniałeś dodał przyznał to sam szef IPN, czyli nie wiarygodne,,,




Za to na twoich  spotkaniach ZSMP wykladali jedynie sluszne lekcje historii  Kto byl wykladowca Czesiu Kiszczak czy slepowron  ?
wiesz doszedłem do wioski ze ty nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem i masz problemy z głową,,, wiec przypominam ci nie chodziłem na zebrania ZSMPi nie byłem członkiem tej organizacji, byłem w pozycji byłem członkiem solidarności,,, jak przypuszczam ty za to słuchasz tylko maciarewicza i rydzyka a kaczynski to twój góry,,, a po za tym jesteś płaski jak szyba, i e mam zamiaru już więcej z tobą dyskutować

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #415 dnia: Marca 14, 2016, 15:39:38 »
,,, a to co się wyrabia wy nazywacie dobra zmianą,,, no to pogratulować logiki,,,

Ależ oczywiście dobrą zmianą były ostatnie 8 lat rządów PO-PSL. Korupcja, złodziejstwo, wszechobecny nepotyzm, afera na aferze, okraszane dobrym alkoholem i ośmiorniczkami, uwłaszczanie się pseudoelit na majątku państwowym itd. A co się takiego teraz wyrabia, krzywda Ci się dzieje, że tak piejesz? :-)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #416 dnia: Marca 14, 2016, 15:59:23 »
wszechobecny nepotyzm, afera na aferze
widzę, że imię zobowiązuje - janusz spostrzegawczości.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #417 dnia: Marca 14, 2016, 17:00:53 »
Podejmuje rekawice
Podaj swoje źródła,Pytam kim jesteś aby oceniać.Jesteś grafologiem?jesteś historykiem ?czy zasłyszałeś to od kogoś i powielasz swoje i czyjeś teorie?
Mam ci tu przytoczyć definicje plotkarza?
Czy jestem POwcem? Nie nie jestem ,kolejna partia która sobie robi dobrze.To tak na marginesie.

Maniek, weź trochę na wstrzymanie, bo widzę, że Ci żyłka pęka ;-) wyluzuj i nie nakręcaj się :-) idź na spacer, wypij melisę :-)
Zajrzyj w wolnej chwili do IPN :-) pogłęb swoją wiedzę, nie ma tak łatwo, że ja Ci tu coś w całości udostępnię :-)
Co do przytaczania to przytaczaj sobie co chcesz i jak chcesz, ale nie obrażaj tym innych, również mnie :-) To nie ładnie :-)
Wybacz, ale nie wciągniesz mnie w niepotrzebną dysputę. Szkoda czasu :-)


nikt tu nie próbuje zakrzyczeć historii no chyba ze masz na myśli pis, który star się udowodnić na wszelką siłę ze to Kaczyńscy obalili komunizm, a zwłaszcza Lech

Komunę obaliły miliony Polaków :-) nie jest to zasługa pojedynczej osoby, to przecież oczywiste :-)

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #418 dnia: Marca 14, 2016, 17:37:34 »

widzę, że imię zobowiązuje - janusz spostrzegawczości.

Zapewniam Cię, że daleko mi do sławetnego Janusza P. ;-) i tejże ludowej grupy ;-)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #419 dnia: Marca 14, 2016, 17:41:05 »
chyba nie aż tak bardzo daleko, skoro piszesz o nepotyzmie po-psl, nie zauważając tego co dzisiaj w temacie ciepłych posadek dla znajomych/rodziny wyprawia pis. to jest dopiero dobra zmiana. nepotyzm do potęgi entej. niestety doskonale zdaję sobie sprawę, że wam nikt nie wmówi że białe jest białe.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!