Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868222 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #390 dnia: Marca 11, 2016, 18:15:15 »
sprzedawczyków najwięcej jest w twojej ulubionej partii czy w pis,,, wielu z nich to członkowie PZPR, a jak był członkiem PZPR to i podpisał lojalkę, a i donosił,,,

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #391 dnia: Marca 11, 2016, 20:19:11 »
Nie za bardzo wiem po co Wy się tak napinacie.Dla wyznawców króla Jarosława Wałęsa to kapuś a dla gorszego sortu bohater.Ja żyłem w czasach kiedy Lech Wałęsa stał na czele Solidarności i fantastycznie spełnił sie w tej funkcji.Nie za bardzo pamiętam natomiast panów Kaczyńskich.Nie wiem czemu....pewnie dlatego że zwyczajnie bali się wyjść przed szereg.Opieram się na własnych doświadczeniach ,na tym co widziałem na własne oczy .Zresztą nie warto chyba nawet tu w tym temacie przytaczać.Ogólnie mam głęboko w du......wypociny fanatyków pisowskich.Tak zwyczajnie mam Was gdzieś.Zostawcie sobie swoje uwagi dla siebie lub Waszych wiernych słuchaczy.Przestańcie dzielić społeczeństwo które jest już zmęczone wszystkim co nas doświadcza na co dzień.Na koniec dodam tylko że prawdopodobnie p Lech Wałęsa taki czysty nie jest.Ale jakie to ma dziś znaczenie?Kiedy trzeba było wyjść na ulicę to wyszedł .A gdzie wtedy byli bracia K?No właśnie.....Gdzie byli?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #392 dnia: Marca 11, 2016, 23:37:20 »
A gdzie wtedy byli bracia K?No właśnie.....Gdzie byli?
Jak to gdzie? 13 grudnia spali do południa. Jeden się obudził i słyszał kłótnię rodziców o nie zaplacony rachunek (informacja z autobiografii), drugi chyba wcinał pomidorową.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #393 dnia: Marca 12, 2016, 15:42:36 »
MANIEK ja tez pamiętam czasy jak strajkowaliście jak Wałęsa z ci niby zdrajcy stali na czele solidarności i jakoś jarka i Lecha nie było widać,,, i właśnie gdy tych "zdrajców narodu" internowali oni dwaj siedzieli w domu i jakoś nikt ich nie internował, dlaczego ???

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #394 dnia: Marca 13, 2016, 13:30:53 »
Brawo dla PiS!!! Mam nadzieję, że przeprowadzą do końca swoje reformy i naprawę państwa polskiego... i by sprawiedliwości stało się zadość. Również z ograniczeniem emerytur byłym sbekom. Osobiście śmieszą mnie demonstracje tzw. KODu i całej tej niby opozycji, którą od żłoba oderwano... ile to wczoraj ich w Wawie było? ;-) Może góra 15 tys. osób... ale wszem i wobec podawano liczby parokrotnie wyższe :-)

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #395 dnia: Marca 13, 2016, 15:29:11 »
Jaroslaw robil swoje,nie sprzedal sie komuchom jak Walesa i inne lesne dziadki ze zdechlaczki Unii Wolnosci.
PO,tylko dla idiotów.

Offline spoko

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #396 dnia: Marca 13, 2016, 16:45:52 »
Dziwne rzeczy się dzieją z niektórymi Polakami, tak nienawidzą Kaczyńskiego że aż dobre zmiany typu 500 zł na dziecko wydają im się złe, żenada. Ok, przywódcaPIS może się nie podobać ale głównie chodzi o to żeby lepiej się nam żyło i aby świadczenia na dzieci były większe

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #397 dnia: Marca 13, 2016, 18:00:18 »
to czy sprzedał czy nie tego się już nie dowiemy  bo nocne naloty IPN u na złoża dokumentów wg mnie nie są bezzasadne.To się inaczej nazywa Kasowanie ,niszczenie zatajanie lub wybierz sobie nazwę wg uznania.No bo co by to było gdyby znalazła się teczuszka na braci a skoro ,,robili swoje " to nie ma takiej nawet opcji żeby takiej teczki nie było.No więc gdzie jest teczka wywrotowców Kaczyńskich?Gdzie się pytam :) No co za obłuda hahahaa
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2016, 18:02:06 wysłana przez MANIEK M5 »

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #398 dnia: Marca 13, 2016, 18:11:45 »
Wywrotowców Kaczyńskich, że niby współpracowali z aparatem bezpieczeństwa, że niby wg Ciebie są na nich teczki, kwity? O czym Ty człowieku piszesz i co insynuujesz? Coś na bakier u Ciebie z historią najnowszą. Co do Wałęsy to każdy może wyciągnąć właściwe wnioski.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #399 dnia: Marca 13, 2016, 19:21:46 »
afgan ale ty jesteś naiwny,,, jeszcze troche to wystąpicie o beatyfikacje Jarosława

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #400 dnia: Marca 13, 2016, 20:06:28 »
Ty piotrzpl to chyba jakis kodowiec jesteś z tych jątrzących na pis i wszystko co z nim związane? 8) Pochwal się jaką to niesprawiedliwością Cię potraktowano z ich strony, że ziejesz jak smok wawelski? ;)

Offline KamilaM.

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #401 dnia: Marca 13, 2016, 21:10:02 »
Wreszcie PiS robi to, co powinno zostać zrobione dawno, dawno temu. Dajmy im czas na działanie a wnioski będziemy wyciągać na koniec kadencji

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #402 dnia: Marca 13, 2016, 21:41:31 »
mi osobiście pis nie zrobił nic,,, ale to co robi delikatnie mówi się bezprawiem,,, i opieram swoje podejście na faktach i realizmie, nie na fanatyzmie tak ja wy,,,

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #403 dnia: Marca 13, 2016, 22:04:52 »
opieram swoje podejście na faktach i realizmie

Fakty i realizm powiadasz? ;-) z jakiego źródła? TVN, Gazeta Wyborcza inne mainstreamowe media? :-)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #404 dnia: Marca 13, 2016, 22:39:44 »
Brawo dla PiS!!! Mam nadzieję, że przeprowadzą do końca swoje reformy i naprawę państwa polskiego... i by sprawiedliwości stało się zadość. Również z ograniczeniem emerytur byłym sbekom. Osobiście śmieszą mnie demonstracje tzw. KODu i całej tej niby opozycji, którą od żłoba oderwano... ile to wczoraj ich w Wawie było? ;-) Może góra 15 tys. osób... ale wszem i wobec podawano liczby parokrotnie wyższe :-)
Jesli chodzi o liczbę demonstrantów przypomnę ,ze policja z dobrej zmiany otrzymała specjalne kalkulatory;jednych dzielą przez trzy innych mnożą przez 5
.A poza tym same dobre zmiany.2 marca pojawił się przeciek projektu opini komisji weneckiej na którym zależało kaczystom aby ewentualną negatywną opinię zdezawuować.4 marca pierdyknęła opona prezydenckiego pancerniaka."Nowi fachowcy"z BORu wywachali,że to wina człowieka który opatentował te specjalne opony i nie uwzględnił,że nie nadają się do wożenia dudapomocy po górskich kamieniach.Niestety twórca opon jest cudzoziemcem i nijak nawet antekmajsterklepka nie może go wsadzić do puszki.7 marca to początek nowej ery w pracach nad zakłamaniem wiedzy o katastrofie smoleńskiej.W związku z tym,że prawo obowiązujące nie pozwala na powołanie komisji w której mieliby pracować specjaliści od pękajacych parówek w związku z tym antek powołał podkomisję ,która parówkami równiez się zajmie i nie tylko.8 marca pojawiła sie informacja,że koleżanka Agaty Kornhauser Dudy zostala zatrudniona w Kancelarii Prezydenta jako ekspert od niewiadomoczego. Dyrekcja SP nr 9 w Opolu rozpoczęła sledztwo,próbując ustalić przy pomocy grafologa kto śmiał na drzwiach damskiej toalety napisać Andrzej Dupa.Sprawcy na razie nie udało się znależć ale wszystko przed nami bo podobno politruk Jaki się tematem zainteresował..Tego samego dnia w Otwocku dudapomoc odkrył swoje marzenia i zarecytował"ojczyznę dojną racz nam zwrócić panie" - jakiego pana miał na myśli nie wyjaśnił ale przy okazji dowiedzieliśmy się,że on i jego otoczenie są ludzmi pierwszej kategorii czyli do nadludzi już mają blisko a listę ustali taboretowy prezes.Gratulacje!.Pan nazywany przez Milera zerem oświadczył ,że rozprawa przed TK to tylko spotkanie sędziów.9 marca nauczyciel Zieliński robiący ostatnio za wiceszefa MSWiA "musimy zbadać jacy ludzie  zakłócili otwarcie wystawy o Andersie stwierdzając,że jest to kaczystowski wiec polityczny,a już następnego dnia pan nazywany przez Milera zerem zarządził śledztwo w sprawie przecieku do "prawicowych"mediów wstępnego projektu
wyroku TK który przygotowano w  Trybunale kilkanaście dni przed rozprawą .Dziwnym trafem projekt orzeczenia wypłynal ,kiedy do orzekania zostali dopuszczeni nowi pisowscy namiestnicy w osobach Przyłębskiej i Pszczółkowskiego.Ziobro stwierdził,że mogło dojść do korupcji politycznej.Ja twierdzę,że na pewno a autorem był ktoś z PiSu.Przy okazji poszukiwań sprawców napisu na drzwiach toalety w SP nr 9 w Opolu  nie zapomniano o prof.Adamie Tarnowskim,który badał  katastrofę smoleńską.Z jego ekspertyzy wynikało,że Błasik był w kokpicie.Odwiedzili go smutni panowie o 6 rano i zabrali co nieco.Tak działa dobra zmiana.O kręceniu przez kaczystów własnym ogonem w sprawie wyroku TK z 9 marca oraz opini Komisji Weneckiej w najbliższych dniach.
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2016, 22:44:14 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu