Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DJK

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
16
Zwierzęta / WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« dnia: Sierpień 10, 2011, 16:40:11  »
Również polecam Szczecin. Historii z polickimi weterynarzami jest bardzo dużo, niestety bardzo dużo z nich negatywnych. Ja ze swoimi psiurkami jeżdżę na Lubieszyn do p. Barbary Grabałowskiej. Ceny niższe niż w Policach, zaufanie dużo większe.

Dyskusja na temat weterynarzy była już tu http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=7183

17
Strefa kobiet / Dobra prostownica
« dnia: Lipiec 29, 2011, 21:38:50  »
Koleżanka kupiła takie cudo http://powerlook.pl/product-pol-3631-Tondeo-CERION-PREMIUM-prostownica-ceramiczo-turmalinowa-z-jonizacja.html i baaardzo sobie chwali. Miałam przyjemność ją użyć i faktycznie świetnie prostuje włosy i tak jakby je lekko nawilża (nie moczy tylko sprawia że nie są suche).

18
Zwierzęta / Zwierzaki do adopcji
« dnia: Maj 27, 2011, 21:40:28  »
draculka, Ty ze swoimi suniami masz czym straszyć. Ja mam dwa maltańczyki więc jedyne co to pod pachę i do domu. Najgorzej bo mam suczkę i pieska. Piesek jak sunia ma cieczkę chce bronić dostępu do niej i tu już zaczyna się robić mało przyjemnie i bezpiecznie. Jedyne co to mogę straszyć, że będę kopała nie psa ale właściciela.

19
Zwierzęta / Zwierzaki do adopcji
« dnia: Maj 27, 2011, 17:10:23  »
Cytat: "tatankas"
DJK od ponad 12 lat mam suczkę w domu,10 lat żyła jedna,teraz mam od 2 lat drugą.Biorąc suczkę do domu liczę się z tym ,że mogą takie problemy się zdarzyć i nie piszę o tym na forum.Nie mówię,że każdy musi wysterylizować,jak napisałam-wystarczy dopilnować kiedy sunia ma cieczkę i ze 2 tygodnie wcześniej dać jej zastrzyk.Psy przeważnie dlatego uciekają,bo czują zew natury,że tak napiszę.Mnie nic w tym nie dziwi.Nie wiem jaką ma koleżanka suczkę,ale moja waży około 30kg,weź utrzymaj takie bydle,które się wyrywa do psów i odganiaj od siebie obce w jednej chwili,a jakoś udawało mi się to kawał czasu.


Tatankas, ja z suczkami też mam sporo doświadczeń i wiem że nie zawsze można sterylizować czy podawać zastrzyk (swoją drogą zastrzyk jest dość kontrowersyjnym rozwiązaniem). Jeżeli suczka hodowlana ma być akurat dopuszczana to nie można zastosować żadnych z powyższych. Wiem z doświadczenia że idzie sobie poradzić z sytuacją ale faktycznie niedopilnowane psy są w tym czasie mocno irytujące, a czasem nawet niebezpieczne.
Nie raz prosząc kogoś o zabranie psa bo moja suczka ma cieczkę słyszałam komentarz, że mam sobie jej lepiej pilnować bo jego pies ma prawo pobiegać bez smyczy, ale to już zupełnie odrębny temat.

A co do pomocy w TOZ to napisz jakiej pomocy potrzebujecie, na pewno znajdą się chętni.

20
Zwierzęta / Zwierzaki do adopcji
« dnia: Maj 26, 2011, 18:00:57  »
Cytat: "tatankas"


Pewnie dlatego,że suczka ma cieczkę-innym rozwiązaniem byłoby,żeby sunię zaszczepić,nie miałaby cieczki lub po prostu wysterylizować,problem byłby z głowy do końca  życia.
To nie wina psa,że taka jego natura,tylko właściciela,że nie dopilnował psa.tatankas, a jak taką sytuację widzisz jak ktoś z jakiś powodów nie chce sterylizować suni bo np. ma sunie wystawową lub ze względów zdrowotnych jest to niemożliwe? To chyba nie jest oopaulka wina, że ktoś nie dopilnował swojego psa. Bez przesady z takimi radami.

21
Strefa kobiet / Aerobik w Policach
« dnia: Luty 17, 2011, 20:54:09  »
Cytat: "draculka"
W poniedziałek było otwarcie nowego Butterfly, a u Adriana w Fitnesso i tak tłumy jak zwykle :)
Tak trzymać!


draculka, mnie to zupełnie nie dziwi. Adrian jest marka sam w sobie :)

22
Tematy różne / [Police] Zapach gazu na policach
« dnia: Grudzień 22, 2010, 19:42:58  »
Też miałam wrażenie ok 13.30 że mocno śmierdzi gazem (okolice ryneczku).

23
Zwierzęta / Zwierzaki do adopcji
« dnia: Grudzień 19, 2010, 20:16:32  »
mysza007, polecam zajrzeć tu http://www.dogomania.pl/forums/1207-Gryzonie

24
Tematy różne / [Police] Światła dla pieszych przy Netto
« dnia: Listopad 09, 2010, 19:44:07  »
Oj tak obok netto zdecydowanie przydałyby się światła.
Oprócz tego  jeszcze przy Pomniku Papieża przejście jest dosyć niebezpieczne. Kierowcy pędzą na tym odcinku jak szaleni. Często sznur samochodów jedzie i żaden kierowca nie ma zamiaru się zatrzymać :( a jest to dosyć mocno uczęszczane przejście przez pieszych.

25
Edukacja / Nauka angielskiego w Policach, co polecacie ?
« dnia: Listopad 02, 2010, 20:21:49  »
Szukam nauczyciela języka angielskiego w Policach na prywatne konwersacje biznesowe. Czy ktoś z Was może mi kogoś polecić?
Parę lat temu chodziłam na korepetycje do bardzo fajnej nauczycielki, którą mi polecił Pan Janczar, niestety nie mam w chwili obecnej namiarów do niej. Uczyła u siebie w domu na Piłsudskiego (obok Lidla).

26
Moje hobby / Jak wychowywać/szkolić psa?
« dnia: Październik 11, 2010, 09:22:49  »
tatankas, super, dziękuję. A zdradzisz jeszcze kto będzie prowadził zajęcia? Diana?

27
Moje hobby / Jak wychowywać/szkolić psa?
« dnia: Październik 09, 2010, 13:20:02  »
tatankas,  napisz coś więcej jeżeli byłaś na tym wczorajszym spotkaniu. Niestety dopiero dzisiaj przeczytałam Twój wpis :(

28
Strefa kobiet / Aerobik w Policach
« dnia: Wrzesień 02, 2010, 17:15:12  »
fitnessman, tu chyba nie chodziło o dogadzanie komukolwiek, tylko że Agnieszka, która będzie prowadziła zajęcia u Ciebie jest tą niższą Agnieszką, bo prowadzi jeszcze zajęcia jeszcze wyższa Agnieszka :)
A w kwestii zajęć prowadzonych przez Agnieszkę czarnowłosą to chodziłam do niej kilka lat i było naprawdę super.

29
Mi brakuje sklepu ze zdrową żywnością, w szczególności z naturalnym pieczywem na zakwasie. Teraz niestety jeżdżę po taki chlebek do Szczecina :(

30
IronKey jest nawet bardzo bezpieczny :) ale chyba nie o aż takie zabezpieczenia Ci chodzi.
Jeżeli idzie o dużą pojemność to polecam dysk zewnętrzny zabezpieczony hasłem.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6