Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dobra prostownica  (Przeczytany 19131 razy)

kinia

  • Gość
Dobra prostownica
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 29, 2011, 10:44:43 »
Pazurkowa90 chodzi o kosmetyki, :jupi:  które używasz tylko bezpośrednio przed prostowaniem.Ja na przykład używałam jedwabiu i byłam zachwycona jego działaniem. :jupi:

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 29, 2011, 11:28:13 »
Cytat: "pazurkowa90"
chodzi Ci o kosmetyki do stosowania przy prostowaniu ? ooooj nie zetnę włosów bo zapuszczam..jeżeli chodzi o kosmetyki do prostowania bez użycia prostownicy tu u mnie wielki minus , jak czytałaś włosy się przetłuszczają a te kosmetyki sprawiały ze pod koniec dnia moje włosy wyglądały jak oblane smalcem...nie wiem czemu ;o


Nie, chodzi mi o kosmetyki, które nakładasz na mokre włosy i one chronią włos przed wpływem wysokiej temperatury, przy użyciu prostownicy.
Przeczytaj uważnie mój poprzedni post.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 29, 2011, 12:21:54 »
Cytat: "draculka"
Nie, chodzi mi o kosmetyki, które nakładasz na mokre włosy i one chronią włos przed wpływem wysokiej temperatury, przy użyciu prostownicy.
Przeczytaj uważnie mój poprzedni post.


wybacz :)

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 29, 2011, 15:00:29 »
Moja zona uzywa Dove Heat defense. Mówi, że nie obciąża jej włosów jak inne odzywki do prostowania- a miała ich dużo i profesjonalne i zwykle, jednak ta jest najlepsza, a w dodatku niedroga i bardzo wydajna.

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 29, 2011, 21:38:50 »
Koleżanka kupiła takie cudo http://powerlook.pl/product-pol-3631-Tondeo-CERION-PREMIUM-prostownica-ceramiczo-turmalinowa-z-jonizacja.html i baaardzo sobie chwali. Miałam przyjemność ją użyć i faktycznie świetnie prostuje włosy i tak jakby je lekko nawilża (nie moczy tylko sprawia że nie są suche).

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 30, 2011, 09:55:32 »
Cytat: "DJK"
Koleżanka kupiła takie cudo http://powerlook.pl/produ...-jonizacja.html i baaardzo sobie chwali. Miałam przyjemność ją użyć i faktycznie świetnie prostuje włosy i tak jakby je lekko nawilża (nie moczy tylko sprawia że nie są suche).


wszystko ok tylko z cena problem ;p wieczorkiem podrzucę jakieś propozycje ;p to pomożecie mi wybrać ;)

ZPL-168XX

  • Gość
Dobra prostownica
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 30, 2011, 11:15:46 »
Cytat: "pazurkowa90"
wszystko ok tylko z cena problem ;p wieczorkiem podrzucę jakieś propozycje ;p to pomożecie mi wybrać ;)


Ta cenowo jest najlepsza;) http://allegro.pl/prezent-dla-dziewczyny-prostownica-do-wlosow-i1694714702.html

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 30, 2011, 11:39:32 »

ZPL-168XX

  • Gość
Dobra prostownica
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 30, 2011, 12:20:13 »
Cytat: "lupka"
Ta jednak cenowo lepsza http://allegro.pl/prostownica-do-wlosow-z-zamszem-100w-i1738610413.html  :lol2:


"Doskonała do salonu jak i użytku domowego." To mnie w 100%  do niej przekonuje;)

Offline Magdalena

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 30, 2011, 13:12:31 »
Cytat: "m8z"
zona ma i sobie chwali S1051 REMINGTON



Potwierdzam to jest świetna prostownica. Sama ją używam od  X-czasu.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 30, 2011, 15:43:01 »
Cytat: "ZPL-168XX"
Ta cenowo jest najlepsza;) http://allegro.pl/prezent...1694714702.html




Cytat: "lupka"
ZPL-168XX, Ta jednak cenowo lepsza http://allegro.pl/prostow...1738610413.html :lol2:


ale zabawne ;p

Cytat: "Magdalena"

Potwierdzam to jest świetna prostownica. Sama ją używam od X-czasu.


a jak z tymi przyciskami ? nie przeszkadzają ? jak długo włosy CI się trzymają proste?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 30, 2011, 21:39:45 »
Moja panna ma prostownicę GHD, wszędzie znajdziesz dobre opinie o niej, lecz ciężko kupić oryginał na Allegro, a w Polskich (dobrych) sklepach mają swoje ceny, ew. można sprowadzić z "Wysp". Co do pytania jakie włosy, odpowiadam: bardzo grube, dużo ich i nie są proste, więc można przyjąć, że mega ciężki wyczyn dla prostownicy, ale daje radę, nawet mi idzie lekko jak ją "prostuję" :P

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 31, 2011, 18:20:52 »
A tak zapytam, czy ktoś jeszcze dzisiaj kreci włosy? Bo to teraz taka moda, że sie prostuje.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 31, 2011, 23:38:57 »
Cytuj (zaznaczone)
Moja panna ma prostownicę GHD, wszędzie znajdziesz dobre opinie o niej, lecz ciężko kupić oryginał na Allegro, a w Polskich (dobrych) sklepach mają swoje ceny, ew. można sprowadzić z "Wysp". Co do pytania jakie włosy, odpowiadam: bardzo grube, dużo ich i nie są proste, więc można przyjąć, że mega ciężki wyczyn dla prostownicy, ale daje radę, nawet mi idzie lekko jak ją "prostuję" :P


czytałam o tych prostownicach ;p podobno bubel w Polsce się dostaje i jedynie przez ta siec można dostać oryginał i nie mało kasy trzeba zabulić;p

Cytat: "jasia"
A tak zapytam, czy ktoś jeszcze dzisiaj kreci włosy? Bo to teraz taka moda, że sie prostuje.


zdarza się ;)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 01, 2011, 21:22:44 »
Cytat: "pazurkowa90"
czytałam o tych prostownicach ;p podobno bubel w Polsce się dostaje i jedynie przez ta siec można dostać oryginał i nie mało kasy trzeba zabulić;p


No ja niestety kupiłem u producenta, słono sobie policzyli, ale faktycznie.. dałbym może z 200zł mniej w Polsce, a kupiłbym BUBEL i bym żałował, więc czego nie robi się dla kobiety :D
Po 2 latach mogę spokojnie powiedzieć, jest zadowolona - działa i robi swoje.. oczywiście GHD  ;)