Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?  (Przeczytany 79470 razy)

pokahontas

  • Gość
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 16, 2010, 23:11:47 »
a co jest nie tak ze studiem w moku ?

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #136 dnia: Kwietnia 17, 2010, 00:32:56 »
lupka, kiedy ta twoja budowa siłowni się rozpoczyna? W końcu już pół roku mineło od kiedy powiedziałeś, że budowa rozpocznie się na dniach...

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 18, 2010, 09:39:40 »
Niestety niekorzystne warunki najmu, nie skłaniają do inwestycji. Może inaczej, są korzystne do wynajmu ale bez inwestowania dużych sum. Kosztorys na położenie instalacji elektrycznej ( bez materiałów) to 200tyś, na naprawę dachu ( bez materiałów) 40tyś. Zostaje remont wewnątrz kosztów mówić nie trzeba. Razem minimum pół bańki. Wyobraź sobie że zainwestuje teraz takie pieniądze (oczywiście ze wspólnikiem, żeby ktoś nie pomyślał że tyle mam). Oferta wynajmu przez gminę jest na okres 3 lat, ew. może na czas nieokreślony. Co jak po trzech latach nie przedłużą umowy, albo zerwą tą na czas nieokreślony z iluś tam miesięcznym wypowiedzeniem za rok czy dwa. Jak zmieni się grupa rządząca i komuś przyjdzie do głowy, poco on ma mieć jak mogę ja? Gdzie zwrot inwestycji? Nawet jeśli zostanę zwolniony z wszelkich opłat przez te 3 lata, to roczny zwrot z tego tytułu to tylko około 15tyś zł. Każdego myślącego inwestora satysfakcjonowała by choćby umowa na czas określony, powiedzmy min. 20lat, i powiedzmy 5 letni okres zwolnienia z opłat. Jest to według mnie bardzo rozsądne i logiczne, patrząc nawet z perspektywy gminy. Nowy obiekt sportowy (nie tylko siłownia), nowe miejsca pracy, oczywiście zmiana wizerunku tego molocha z zewnątrz ( remont elewacji). Pamiętać należy także, że obiekt stał pusty przez wiele lat i stopień jego niszczenia postępuje z każdym rokiem w zastraszającym tempie. Profesor który robił ekspertyzę tego obiektu dla gminy około 10 lat temu, po obejrzeniu go w aktualnym stanie, stwierdził że to ostatnie chwile dla uratowania tego budynku i szansa na wykorzystanie go do jakichkolwiek celów. W niektórych miastach urzędy przekazują bunkry inwestorom, bo wiedzą że na dłuższą metę jest to korzystne dla miasta. Jeśli chodzi o wartość np. działki na której stoi taki obiekt , jest ona bez żadnej wartości. Niestety nie ma mnie na miejscu i nie mogę kontynuować rozmów w tej sprawie, mam nadzieję że na dniach znajdę czas żeby podjechać do urzędu. Przy okazji pozdrawiam i przepraszam za zwłokę panią z OC :) Żeby wszyscy urzędnicy byli tak pomocni i uprzejmi (i cierpliwi) Pozdrawiam

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpnia 14, 2010, 18:05:23 »
Odswieze watek...


Przewinelo sie kilka opinii ze w Policach brakuje restaraucji typu KFC/c Donald's. Pytanie do was: Ktora z nich i jak oceniac jej szanse na Polickim rynku?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

jaroslawp

  • Gość
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpnia 14, 2010, 18:20:04 »
Na TVNie robili test. Kupili kanapki i zostawili zapakowane na miesiąc. Donald i KFC wyglądały jak świeże. Burger King był cały zapleśniały. Więc z takiego niezdrowego żarcia stanowczo najlepszy byłby Burger (nie szprycował by się człowiek taką ilością konserwantów).

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpnia 14, 2010, 18:49:38 »
Wydaje mi się ( a może rzeczywiście tylko mi się wydaje ) że godnym uwagi byłby pomysł otwarcia.........publicznej pralni.Nie sądzę aby było to kosztowne przedsięwzięcie-zważywszy,że dostęp do takich maszyn zarówno w Kraju jak i u  zachodnich sąsiadów jest nieograniczony.Konkurencji żadnej...........lub minimalna w Szczecinie-jeżeli w ogóle jest bo tego nie sprawdzałem.Korzystać z takiej pralni mogliby zarówno indywidualne osoby np.studenci osoby samotne,osoby ubogie-jak też np.firmy,przedszkola,szkoły itd
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpnia 14, 2010, 19:06:40 »
Wszyscy chcą tu tylko coś zajadać.
Ja tam myślę, że Ty Lupka masz bardzo dobry pomysł!
Najbardziej ucieszyłabym się gdyby w Policach był squash. Nie potrafię grać, nigdy nie miałam w ręce rakiety ale chętnie bym się nauczyła.
Mam sporo do zrzucenia i to mogłoby mi pomóc ha!
Jak Ci się uda i będziesz potrzebował recepcjonistki to chętnie popracuję w takim obiekcie.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpnia 14, 2010, 19:31:08 »
A ja proponuję tor z kartami i jeszcze  do tego bar z telebimem.  ;D

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpnia 14, 2010, 19:45:03 »
A ja chcialbym by w Trzebiezy wybudowali dyskont typu Netto ,Biedronka czy Galaxy. :lol2:
PO,tylko dla idiotów.

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpnia 15, 2010, 21:56:40 »
Mi brakuje sklepu ze zdrową żywnością, w szczególności z naturalnym pieczywem na zakwasie. Teraz niestety jeżdżę po taki chlebek do Szczecina :(

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpnia 15, 2010, 21:59:22 »
Brakuje sklepu z dobrą markową bielizną.
Teraz w Policach nie ma gdzie się wybrać po prezent dla naszych pań :).

aurelka

  • Gość
Swoj maly interesik:):)
« Odpowiedź #146 dnia: Września 29, 2010, 17:44:33 »
Witam, chcialabym otworzyc jakis swoj maly interesik jakis sklepik....tylko nie mam pojecia co:( chetnie poprosila bym o jakies propozycje. Lecz nie mowmy tu o ''kortach tenisowych'' itp, chcialabym cos malego;p zebym mogla poradzic sobie sama na prowadzeniu:):) prosze o jakies propozycje:)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #147 dnia: Września 29, 2010, 17:56:39 »
Scaliłem wątki.

co do pytania, kolejny kebab :P

WXXXXX

  • Gość
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #148 dnia: Września 29, 2010, 18:35:13 »
Jak zadajesz takie pytanie to napisz coś więcej o sobie co cię interesuje ,co lubisz robić bo do otworzenia biznesu nie wystarczą pieniądze ,trzeba mieć pojęcie .

aurelka

  • Gość
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #149 dnia: Września 29, 2010, 19:03:17 »
tak naprawde myslalam o zalozeniu '' sali weselnej'' takiej nie duzej, zatrudnilabym 2 kelnerki i kucharke a takze pomoc kucharki...niestety strasznie ciezko jest z lokalem w policach i mam obawy ze jednak to by sie nie sprawdzilo...zdaje sobie sprawe ze na poczatku jest ciezko...a sklepik moze z bielizna, niewiem wlasnie.