• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - duch

Strony: [1] 2
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopad 15, 2019, 16:28:47  »
Jest takie powiedzenie "nie dla psa kiełbasa, a dla ......... ....... " . Czy jeszcze czegoś nie wiecie ??? Pracownik fizyczny, nie ma zielonego pojęcia, jakimi pieniędzmi firma obraca, bo jak by wiedział, to by na zawał zszedłby chyba. Jak to mówią wszędzie "dobra propaganda, jest dźwignią wszystkiego".

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 31, 2019, 23:12:16  »
Podwyżki to to pikuś, chodzi o podejście do pracowników. Nikt nie jest niczyim niewolnikiem. Umysłowy żyje dzięki pracownikowi fizycznemu, i taka jest prawda. Dlatego mniej powinni zarabiać, ale nie zarabiają, bo w profitach, dostają pewnie fortunę. Czy coś jeszcze chcecie wiedzieć >>>

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 29, 2019, 21:29:11  »
I bardzo dobrze, macie 8 stów dodatku to się uspokój.  Albo oddaj kasę.

1000 zł.
Tyle, że pracownicy jednozmianowi mają ten dodatek wliczony w podstawę. Porównajmy "czternastki" przy identycznym wynagrodzeniu netto.
 Taka jest polska sprawiedliwość. A doładowania na posiłki, tez dziwnie naliczają. Pracuje gość 10 dni w miesiącu, a dostaje za sześć. Kto zabiera resztę ???


Post Merge: Czerwiec 29, 2019, 21:39:14
  Odpowiedź godna .......... . Jak każdy tak by myślał, to ciekawe, kto by pracował na tym stanowisku i jak daleko by zaszła firma, która nie posiadałaby logistyki. Kolega nie dodał jeszcze warunków pracy. Operator powinien jeździć po gładkim podłożu, a nie po dziurach, jak na poligonie doświadczalnym na starych magazynach. Niszczą zdrowie, którego im nikt nie zwróci. Co dostaną w zamian ??? Jeżeli są chętni do takiej pracy, to nie powinno być problemów z przyjęciami na operatorów sztaplarek.


4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 04, 2019, 19:09:41  »
Kiedyś starszych mistrzów chyba tylu nie było i zakład dobrze funkcjonował. Teraz są i ludzie na co niektórych narzekają. Przełożony, nie może chyba wymagać pracy, nie zgodnej z przepisami BHP. A może coś się zmieniło w przepisach ???

5
Dalej chodźcie na wybory i głosujcie na ludzi, którzy tylko patrzą, jak z Was zedrzeć, a będziecie płacić więcej i więcej, bo w głębokim poważaniu mają Was wyborców. Nie byłem na wyborach od lat, bo nie ma kogo wybrać, by reprezentował moje interesy. Podwyżki za odpady, które sami segregujemy i w ten sposób ułatwiamy pracę firmie tym się zajmującej, a co z nie uczciwymi mieszkańcami, którzy mają swoje domki i uważają się za "milionerów", a podrzucają śmieci do osiedlowych śmietników, przywożąc je autami ??? Nie ma kamer, więc proceder podrzucania śmieci jest coraz większy i kto za to zapłaci ??? Mieszkańcy osiedli, bo komu to zgłaszać, jak nie ma dowodów ??? Zawsze można robić zdjęcia telefonem, ale czy to będzie dowód ???

6
Kto wymyślił, żeby płacić jeszcze, za segregację odpadów ??? Czy to nie firma wywożąca śmieci, powinna płacić mieszkańcom, za pracę, którą powinna sama wykonywać ??? W końcu podpisują umowę z Gminą, za spore pieniądze. Po drugie, skoro za to trzeba płacić, to najpierw zainwestujcie w kamery, które będą śledzić intruzów, którzy podrzucają śmieci do osiedlowych śmietników lub znajdźcie na takich swój sposób. Ludzie pewnie nie chcą płacić, za kogoś. Po trzecie, kto wybierał tych radnych ??? Sami się przecież, nie wybrali.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 02, 2019, 18:12:47  »
Konfident-ura, o ile się nie mylę, była za czasów byłej władzy. Brygadzista nie posiada alkomatu i naruszając czyjeś dobro osobiste, musi być pewnym, że ta osoba jest nie trzeźwa. Jak chcesz oficjalnie donieść na kogoś, to nie ma sprawy, tylko brygadzista będzie to musiał podać w raporcie, że to ty zgłosiłeś brygadziście o nie stosownym zachowaniu kolegi.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopad 07, 2018, 13:49:20  »
Jeżeli nie likwidacja to chociaż prawo do "nieobecności usprawiedliwionej nieplatnej"
A dlaczego mają mieć nie płatne zmianowcy, skoro jedno-zmianowcy będą mieli dzień wolny płatny ???

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 07, 2018, 11:29:51  »
Nie, nic mnie nie boli. Nie należę do osób narzekających. Jak mam problem to staram się go rozwiązać.
Co do średnich wynagrodzeń i innych danych wszystko znajdzie Pan w Raportach, które są publikowane.
Co do mojej pracy nie musi mi Pan przypominać. Doskonale wiem gdzie jestem i za co odpowiadam. Swoją pracę staram się realizować najlepiej jak tylko potrafię, Wyrównanie wynagrodzeń w górę wszystkim zarabiającym mniej do 4300 to byłby koszt roczny kilkudziesięciu mln zł. Zakład fizycznie  nie jest w stanie tego zrealizować.


Post Merge: [time]Październik 07, 2018, 11:35:48 [/time]
Jest szansa już na pierwszy punkt z Pana listy :)
Dawno temu zrobiła pewna osoba uprawnienia państwowe do obsługi ....... i podwyżka za podniesienie kwalifikacji poszła ???? Chyba poszła do ...................... .

Post Merge: [time]Październik 07, 2018, 12:00:07 [/time]
Nie byłam tam jako wycieczka.
Z 15 lat temu pracowałam w audycie wewnętrznym. Audytowałam magazyn części zamiennych. Magazyn- jakieś z kilka mln. Finał- poszło na złom za grosze. Koszty /straty poniósł zakład. Przykładowo były trzy zwoje kabla po 150 m. Dwunastożyłowego. Koszt wtedy ok pół miliona. Kupiony na potrzeby komputeryzacji mocznika. Nigdy nie został wykorzystany. Zapas... Zapasy na wszystko co ważne w tym zakładzie to koszt ok. Kilkunastu mln jak nie więcej, bo każda jednostka chciałaby mieć swój zapas. Sam grzejnik na amoniaku to ok 12 mln a też by się przydał zapasowy.
Albo za wysokie kwalifikacje, albo za niskie, czyli czekamy na "swojaka" ??? Już takie plotki chodzą między ludźmi w firmie. Wystarczy przyjrzeć się stanowiskom mistrzów i starszych mistrzów, o specjalistach, nie wspomnę. Taka atmosfera, chyba nie sprzyja firmie.
Fafik_Do 4.10.18 trwa wewnętrzny nabór do Biura Zarządzania Infrastrukturą na stanowisko „ Specjalista ds. Nadzoru geodezyjnego i gospodarowania gruntami”. Zapraszam do rekrutacji. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.


Post Merge: [time]Październik 07, 2018, 12:09:01 [/time]
Ba ja widze ze sie nic nie dzieje, normalka.
A jak ma się coś dziać skoro są to słusznie i bezwzględnie posłuszni wybrańcy Mistrza lub Kierownika.
A morze tak co 6 m-cy wymieniać mistrzów i brygadzistów między zmianami,ciekawe czy wtedy też byłby taki HIGH LIFE ?
Wszystko zależy od inteligencji kierownictwa, a nie tylko wykształcenia. Jeżeli kierownictwo będzie inteligentne, to nigdy nie będzie miało problemu z pracownikami, bo oni wiedzą, że oni zrobią co trzeba, żeby pracownicy dla nich byli gotowi "skoczyć w ogień"

Post Merge: Październik 07, 2018, 12:30:26
zakładzie
Chyba, że brygadzista nic nie umie i został brygadzista chyba z litości, ale to ja już wspomniałem pani Ania o tym wie :D
Może kilka zdań napiszemy o starszych mistrzach zmianowych w logistyce itp. Z tego, co nam wiadomo, kiedyś ich nie było i firma lepiej funkcjonowała. Za ich kasę, może lepiej zapewnić stałą obsadę w obsłudze sprzedaży towarów, czyli nawozów i problemów z obsługą będzie o połowę mniej. Teraz są mistrzowie, którzy niewiele mogą, bo i tak nie mają ludzi, pomocników operatorów. Podobno tak kiedyś było i nie było mowy o mobbingu, a i ludzie chętniej przystępowali do pracy, bo wiedzieli, że nikt im na ręce nie patrzy i liczy się wykaz na papierze. Może czas wrócić do "dawniejszej Polski "???

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 29, 2018, 19:31:38  »
Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Kiedyś zakład był chyba bardziej przyjazny pracownikom, którzy z chęcią przychodzili do pracy, mimo komunie, jaka wtedy panowała. Teraz jest odwrotnie. Nie ma co wskazywać wydziałów, na których bardzo źle się dzieje, bo wystarczy dowiedzieć się, z jakich wydziałów, chce się przenieść na inne wydziały najwięcej pracowników. Przyczyna, jest chyba tylko jedna, a mianowicie nieprzyjazne kierownictwo, które chce prowadzić własne wizje, zasady itp. Jest takie zawsze aktualne przysłowie, że z "niewolnika, nigdy nie będzie, dobrego pracownika". Teraz młodzi i ambitni, często zapominają o szacunku do innych i po "trupach" dążą do celu, ale czy go osiągną ???

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 30, 2018, 17:27:43  »
Widziałem pracę operatorów na magazynach M-Bag i proponuję, tym co narzekają na jednej zmianie, na pensje, przenieść się na przykład na M-Bagi i zapieprzać "za dwóch", za ich pieniądze. Może są wydziały, gdzie się nie narobią, ale nie wszędzie tak jest i tam gdzie się naprawdę ciężko pracuje, to kierownictwo nie docenia tego, podcinając skrzydła pracownikom, cienkimi premiami. Nie powinno być premii uznaniowych, bo wszyscy chyba się domyślamy, że są niesprawiedliwie dzielone. Punkt widzenia, zależy od miejsca siedzenia i tak to chyba to teraz jeszcze wygląda.

12
Trudne tematy / Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« dnia: Lipiec 01, 2018, 20:49:47  »
Witam...
Co się dzieje z działem magazynowym LP-2 wydziału mocznika ??? Słuchy i nie tylko doszły,że tak wielki kombinat zlikwidował operatorów sztaplarek na swojej firmie. Teraz mają być aparatowymi LP-2 ??? Więc kto ma prowadzić załadunki klienta ??? Wydział LP-2 jest obstawiony kierownictwem pozbawionym wszelkiej wiedzy o o swoim miejscu pracy,czyli to wygląda na tzw "sabotaż" firmy. Ocena bierze się z tego,że spedycja zamawia dużo aut pod załadunek, a firma nie jest w stanie " fizycznie", zaopatrzyć w sprzedaż bezpośrednią tylu aut , gdyż dysponuje zaledwie w trzech, góra czerech operatorów załadunków plus z  tylu, ilu się da pomocników do prowadzenia załadunków , z tzw. łapanki innych wydziałów (zbędnych). Czas ju ż skończyć tą farsę i przejść do konkretów, bo związki zawodowe zawiodły na całej linii. Tak to jest jak mówią poza forum, że związki są na garnuszku i .....

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 23, 2018, 17:58:59  »
Jestem ciekaw, kiedy naród powstanie z kolan i przestanie się dawać wykorzystywać. Wykształcenie, to nie wszystko. Wiem to z doświadczenia.

14
Jak się chce, to da się wszystko. Całkiem nie głupi pomysł, żeby 107 puścić przez stare Police. Zawsze wszystko co nowe, jest dość wątpliwe i niechętnie przyjmowane, ale z czasem ludzie dochodzą do wniosku, że to nie było takie głupie.

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 10, 2017, 12:22:51  »
Czy przy planowaniu urlopów, na przyszły rok, pracownicy zakładu mają zakaz planowania urlopów w święta ??? Dotychczas musiało być minimum obsady, czyli dwóch pracowników, a jak jest teraz ???

Strony: [1] 2