Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - MrW

Strony: [1] 2 3 ... 29
1
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudnia 30, 2014, 19:07:41  »
DEtonator- więc czas niebawem pokaże.
Nie będę odnośnie tego tematu z nikim tu już dyskutował tylko poczekam na rozstrzygnięcia sądowe.

2
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudnia 30, 2014, 17:58:06  »
Chcecie- nazywajcie mnie burakiem. Oczekujcie, że mnie spotka kara za skrzywdzone dziecko. Spalcie mnie na stosie.
Tylko nie oburzajcie się potem, gdy słyszycie, że np. na adwokaturę Wasze dziecko niech się nie wybiera o ile rodzice nie są adwokatami, bo w znakomitej części miejsca są dla nich zarezerwowane. Nie dziwcie się, że środowisko notariuszy jest hermetycznym- rodzinnym przede wszystkim środowiskiem. Nie dziwcie się, że oblegane kierunki studiów dziwnym trefem dostają się osoby, które na to kompletnie nie zasługują. Osoby, które mają dzieci nigdy nie słyszały o gdy te dzieci mówiły o kolegach, których rodzice biegali do nauczycieli poprawiać średnią. To tylko kilka przykładów tego tematu tabu... wszystko jest ok... tak jest świat zbudowany... nic nie poradzimy... i biedne te dzieci, które dzięki pomocy rodziców (nie koniecznie stricte związanej z nauką) może zostać kimś więcej niż inni.
Co do Wikidajły- nie zastraszy mnie. I jeśli ma to rozsądzać sąd- niech rozsądza- nawet lepiej.
Możecie dalej kształtować swoje opinie i bluzgi na podstawie tylko tego, co  bajkokleta napisze.
A ja pozostaję przy swoim.

3
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudnia 29, 2014, 22:27:46  »
Wariant drugi - czekasz na pismo od mojego prawnika. Będzie cię to kosztowało więcej, nie tylko finansowo, bo będę żądał publikacji przeprosin również w innych miejscach, a ich treść też będzie nieco inna.
Myślę, że bez trudu znajdziesz prawnika, który oceni, jaką masz szansę na wygraną, i będziesz mógł świadomie podjąć decyzję.

Nie musimy czekać do końca roku.
Wybieram wariant 2.
Moje dane adresowe wysyłam Ci na PW.
 


Post Merge: [time]Grudzień 29, 2014, 22:49:17 [/time]
Dla mnie takie zachowanie to najzwyklejsze buractwo, z którym również spotykałem się tutaj na forum. Atakowanie członków rodziny nie związanych bezpośrednio z jakąkolwiek tutaj dyskusja to chamstwo i brak dobrych manier. Od takich ludzi trzymam się jak najdalej.
Jeśli gnojek ciągle próbuje insynuować a nawet zastraszać, że ludzie broniący Panią Beatę Golisowicz, to osoby uwikłane finansowo bądź ze Szkołą bądź z samą Panią Beatą to jest ok.
Ale jak ja (nikt inny) wskazuje, że powodem takiej jego nienawiści mogą być jego kontakty w "towarzystwie wzajemnego popierania", co mogło pomóc mu (nie synowi) w ustawieniu edukacyjnym latorośli to już buractwo??? 

Detonator- a jak słyszysz o aferach, gdzie jakiś polityk przez swoje układy i powiązania ustawia na jakichkolwiek stanowiskach najbliższych z rodziny- to napiętnuje się tych członków rodziny czy polityka?
 

4
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudnia 28, 2014, 11:07:41  »
A tu troszkę o Białej i marszach śmierci:

A tu masz mój komentarz dotyczący tej sprawy opublikowany pod tymi wypocinami:

Cytuj
Panie Redaktorze Adamie- widzi Pan, jak niektórzy Pana koledzy podniecają się dobra robotą oraz deklarują poparcie. A ja napiszę Panu o 2 fuszerkach z Pana strony. Dyskredytuje Pan inne media, że nie podają prawdziwych informacji... A ja twierdzę, że to Pan kłamie. Otóż przedstawia Pan zdjęcie z pochodu ul. Tanowską (ok 6m30' materiału) i stwierdza, że pokusił się Pan o w miarę rzetelne policzenie na podstawie tej fotografii ilości uczestników... ok. 198 osób... cóż za poświęcenie! ale nie dopatrzył się Pan, że w zdjęcie to ingerował "paint" lub "fotoshop" i to dość nieudolnie? A proszę się przyjrzeć drugiemu plakatowi (nieco specjalnie zamazanemu). Jeśli Pan chce - podeślę Panu oryginał:). Więc jeśli Pan ocenia, że inne media nie piszą prawdy, a sam posługuje się "sfałszowanym" dowodem- to moje gratulacje. Druga sprawa - to 20 osób na proteście pod Starostwem... Pana wtedy tam nie było, bo zapewne bym to zapamiętał. Ale wyciąga Pan znowu kłamliwe wnioski na podstawie foto. A ja pytam- dlaczego Pan nie uwzględnił osób stojących tuż przed drzwiami starostwa, osób stojących na parkingu i wreszcie osób będących w budynku (ja też tam byłem z około 8 osobami), gdy były Starosta do kamery mówił sławetne słowa "tajemnica poliszynela jest...". Więc jeśli chcemy być rzetelni- to bądźmy, a nie tylko mówmy, że jesteśmy...


Tak czytam nie do końca wiedząc o co chodzi - ale podważanie wyników konkursów kuratoryjnych to chamstwo.
Nikt chyba nie uwierzy, że taki konkurs można wygrać nie mając odpowiedniej wiedzy. To takie same twierdzenie jak to , że wybory zostały sfałszowane.


Zbyt dużo widziałem pozakulisowych układów w związku z tematem Białej i obecnie we wszystko jestem w stanie uwierzyć.
Poza tym jeśli ta teza jest nieprawdziwa (a ja nie upieram się twardo, że mam w 100% rację), to Wykidajło mógłby mi to dość łatwo udowodnić, ale on woli w swym zadufaniu biadolić na czym świat stoi, robiąc jednocześnie dokładnie to samo, co ja teraz zrobiłem.   

Post Merge: Grudnia 28, 2014, 11:22:03
Teraz próbuje wciskać ciemnotę, na użytek ludzi, którzy nie wiedzą, jak wyglądają kuratoryjne konkursy (trzy etapy, na każdym prace kodowane - sprawdzający nie wie, kogo sprawdza).
Oczywiście osiągnięcia po niemieckiej stronie - takie jak 9 miejsce w landzie w międzynarodowym konkursie z angielskiego czy wspomniane już przeze mnie wyróżnienie w olimpiadzie matematycznej - są dyskretnie pomijane, bo do założeń nie pasują.

A no widzisz Wykidajło- za chwilę jestem skłonny do przeprosin Ciebie i odszczekania wszystkiego co napisałem w tej kwestii, ale jeszcze jedna wątpliwość- czy te wszystkie osiągnięcia to tylko ostatni rok szkolny, czy także poprzednie lata szkolne?5
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudnia 28, 2014, 02:00:11  »
Święta, Święta i po Świętach…
Można powrócić do tematu.
Zgłosiłeś to do prokuratury czy znów się zadowolisz pomawianiem dziecka?

1/
Nie do prokuratury- na chwilę obecną przygotowałem opis tej sprawy i pytania do Transparency International, a że poziom mojego języka angielskiego jest „konkursowo- kuratoryjny”- troszeczkę to musiało potrwać.
2/
Odnośnie Twojego dziecka- to po pierwsze przypominam Ci, że to Ty pierwszy napisałeś o konkursach kuratoryjnych.
3/
Chyba Ci Wykidajło trzeba wyjaśnić, jak krowie na rowie: to Ty sam uwikłałeś swojego „boguduchawinnego” syna w swoje gierki, a teraz jeszcze haniebnie próbujesz się zasłaniać Nim, jak tarczą (tfuu- ohyda).
4/
Cytuj
Kumoterstwo – wzajemne popieranie się ludzi związanych przynależnością do jakiejś grupy czy pokrewieństwem, zwykle dla osiągnięcia pozycji społecznej lub korzyści materialnych, nie opierające się na ocenie wartości tych osób, lecz na fakcie znajomości...
Źródło: Wikipedia

Ty napisałeś pierwszy, jak Twoje dziecko wspaniale sobie radziło w tych kuratoryjnych, czy powiatowych konkursach, a ja tylko mając na uwadze, że jeszcze funkcjonująca dyrektorka "przedsiębiorcza" miała "wspaniałe" nieformalne kontakty z kuratorium- ot- choćby dlatego, że kiedyś tam pracowała, czy też robiąc sobie wagary ze szkoły podawała kłamliwie, że jedzie do kuratorium - powiązałem te fakty.
Twoje dziecko mogło być „wywindowane” w karierze edukacyjnej dzięki zabiegom rodziców.
Wykidajło- tak zawsze aktywny, mający własne zdanie i walczący o nie, jak lew, do czerwca tego roku siedział cicho jak trusia w temacie Białej. Szaleńczo się uaktywnił dopiero po tej dacie. Czy daje to coś do myślenia? Daje. I dlatego dzielę się tymi spostrzeżeniami.
Tak, jak Ty próbujesz uprawiać tiki takę, tak ja mam prawo postawić tezę, że Twoja nad wyraz wyraźna aktywność może wynikać z tego, że np. chcesz spłacić dług wdzięczności.
I do tego nie dajesz mi szansy, by się przekonać, że jest inaczej.
Zapytać można - ale tacy jak ty odpowiedzi nie dostaną.
Padają pomówienia bez cienia dowodu, a to ja miałbym wykazywać, że są nieprawdziwe. Niedoczekanie.


Więc będę tkwił w swoim przekonaniu.
I na zakończenie:
Jak bardzo ci goście muszą się bać, że stosują takie metody...
Nie boję się.
Znasz moje personalia i doskonale wiesz, że nie znajdziesz nawet 1 grosza, które mogłoby mnie wiązać z Białą.
Więcej napiszę- już wcześniej pewne znane Ci ludziki szukali na mnie „haka” i nie znaleźli. Ty też nie znajdziesz.
I nie będziesz mnie pomawiał w związku ze swoimi „sensacjami” a jednocześnie biadolił, że ja się posuwam do takich „okropieństw”.

6
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudnia 23, 2014, 22:33:28  »
ja się nie boję faktów na mój temat.

mój syn jest laureatem kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego. Gwarantowało mu to wstęp do dowolnego liceum w Polsce bez względu na oceny i wynik egzaminu gimnazjalnego (który i tak był dużo wyższy od średniej). Ma też trzecie miejsce w powiecie w kuratoryjnym konkursie z fizyki i wiele innych sukcesów (w tym wyróżnienie w niemieckiej olimpiadzie matematycznej)

Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego...
Kuratoryjny konkurs z fizyki...

A można zapytać, jakie miał osiągnięcia Twój syn w konkursach niekuratoryjnych i nie powiatowych?

Osoby znające problematykę dobrze wiedzą, jakie "przedsiębiorcza" dyrektorka ma powiązania z kuratorium. Jeśli Ty sobie tiki- takasz to inni mają prawo domniemać, że coś jest na rzeczy.

I to nie jest atak w Twojego syna, tylko w rodziców, którzy teraz swoją "aktywnością" objawiają wdzięczność za wylansowanie syna. Miecz ma 2 ostrza i tak, jak Ty próbujesz walczyć mieczem, tak od tego samego miecza sam sobie możesz zrobić kuku. I się nie dziw innym, którzy dostrzegają korzyści osiągane przez Ciebie (przecież Wykidajło charytatywnie by tego nie robił) przy jednoczesnym oczernianiu innych, że mieli korzyści. 
Wystarczy zadać proste pytanie- dlaczego wszechwiedzący i zawsze dążący do swojej racji, zawsze mający wyrobione zdanie, i bardzo szybko reagujący Wykidajło (wystarczy prześledzić historię Twoich wpisów na forum)- w temacie Białej uaktywnił się dopiero w połowie tego roku? Ja twierdzę, że nie wynikało to z niewyrobionego przez Ciebie zdania tylko z czystego wyrachowania i czystej kalkulacji.   I spróbuję to zweryfikować (i nie tylko to).

A teraz kwestia "tiki taka":

Fakt 1/
Tak w gronie zwolenników i obrońców Pani Beaty Golisowicz- nawet tych najbardziej aktywnych były oso by, które wcześniej miały zlecenia ze szkoły. Ja przynajmniej wiem o 2 takich osobach.
I co?
1/ Jesteś w stanie wykazać, że te osoby będąc aktywne kierowały się tylko korzyściami materialnymi? Bo ja nie. Niech tiki taka trwa- czekam na wykazanie, że osoby te kierowały się i kierują tylko chciwością i chęcią powrotu do przychodów w związku z powiązaniami z Panią Beatą Golisowicz. Jak chcesz mierzyć swoją miarą- udowodnij ta tiki takę. A ja napiszę tak: te osoby mnie nie lubią z różnych przyczyn (z wzajemnością), ale nie mogę zaprzeczyć, jak ciepło i serdecznie zachowywały się one, gdy np. Pani Beata była chora. Po takim zachowaniu tych osób mogę stwierdzić, że zazdroszczę Pani Beacie tych prawdziwych przyjaciół, bo ja takich nie miałem, nie mam i zapewne nie zasługuję na takich. Ty Wykidajło ze swoimi klapkami na oczach i dewiacją w jednym kierunku, stwierdzisz, że ja "piepszę" teraz od rzeczy. Ale fakt jest taki: ani Ty ze swoim charakterem, jak również ja ze swoim charakterem nie zrozumiemy prawdziwej przyjaźni i nie dopuścimy do siebie myśli, że dwoje innych ludzi może wiązać coś takiego prostego jak zwykła przyjaźń. Dla zwykłych piepszonych materialistów, jakimi my obydwaj jesteśmy sformułowanie "przyjaźni" to mrzonka- a teraz możesz się z moich nieco głębszych odczuć ponabijać...
Fakt 2/
W gronie obrońców Pani Beaty mogły być osoby ze szkoły, które mogły mieć dodatkowe umowy zlecenia. Ja o takich osobach nie wiem, ale myślę, że moją niewiedzę Twoja publikacja zweryfikuję.
I znowu zadam pytanie: I co z tego?
A ja życzę, by osoby z naszego lokalnego "podwórka" zarabiały jak najlepiej i by im się powodziło.
Jest takie powiedzenie: "Pies ogrodnika... sam nie weźmie... nie da sąsiadowi dalszemu lub bliższemu... ale dla spadochroniarzy już da..."
Szczekanie, że osoby pracujące w szkole dorabiały sobie umowami zlecenia jest śmieszne- nawet gdyby się to odbywało za pomocą moich (publicznych, czyli z moich danin) pieniędzy. To, że mogą dorobić sobie do swoich- wcale nie tak dużych pensji- mają szczęście. To, że prace dodatkowe  były wykonywane podczas pracy- i dość trudno to zweryfikować, a ponadto- Ty podczas swojej pracy wolisz pisać posty (może to też forma dorobienia sobie) na tym forum a inni wolą sobie w tym czasie dorobić, jak mają możliwość.
Poza tym- jeśli to było przestępstwo (dotyczy się to także pkt 1) - ponawiam pytanie- czy zostało ono zgłoszone przez organy dysponujące ta wiedzą? Jest obowiązek wynikający z kodeksu karnego o powiadamianiu przestępstw, oo których wiemy. Odpowiedz- ZOSTAŁO TO ZGŁOSZONE?
Fakt 3/
W gronie obrońców Pani Golisowicz są i były osoby, które mogły mieć inne interesy- niematerialne- ot choćby- jak Ty- dzieci w szkole, sami uczniowie, absolwenci, czy osoby, jak ja- które po prostu czują, że Pani Golisowicz, ale i także całej szkole stała się krzywda w związku z nieuczciwie przeprowadzonym konkursem. Jak wiele jest takich osób? Mniej, niż w przypadku ww grup? A może zdecydowana większość przynależy do tej grupy?
Ty Wykidajło swoimi wpisami próbujesz bezczelnie wmówić, że grupa obrońców Pani Beaty to osoby interesowne. A tą większość specjalnie marginalizujesz.
Oczekujesz, by Ciebie szanowano? Szanuj innych! I tyle!
Jeśli przemawia przez Ciebie skalkulowana lub nie zawiść, nienawiść i jad- nie dziw się, że inni będą Ci wdzięczni tym samym.

A teraz na zakończenie- życzę Ci Wykidajło i również innym czytającym lub udzielającym się forum spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia- w oderwaniu od problemów i zmartwień bieżących lecz za to w miłości i gronie najbliższych.

7
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudnia 23, 2014, 13:26:25  »
Kuba zrozumiał, więc teraz wiadomość dla robactwa:


Co Kuba zrozumiał?
To, że swoimi postami próbujesz imputować, że wszyscy obrońcy Pani Golisowicz mieli jakiś interes materialny w tej obronie?
Ja jestem obrońcą Pani Dyrektor Beaty Golisowicz. To zacznij ode mnie.
Chcę byś pokazał moje umowy wiążące mnie ze Szkołą lub Panią Beatą. Wykaż, że choćbym 1 grosz uzyskał z tego!


Czy Kuba zrozumiał i dał Ci przyzwolenie na wyzywanie mnie i innych użytkowników od "robactwa"?

Czy też Kuba zrozumiał Twoje tłumaczenie, że jak Ty oczerniasz swoich adwersarzy na lewo i prawo to jest OK, ale jak ktoś Ci zasugerował, że robisz to wszystko nie bezinteresownie- to wielkie halloo?

Nie pozwolę na to Wykidajło.
Niebawem złożę wniosek o ujawnienie umowy dotyczącej "ramek promocyjnych" oraz realizacji tej umowy, bo po przejrzeniu większości numerów gazety, w której pracujesz- nie znalazłem tych ramek.
Ponadto informacja o Twoim synu oraz to, co Ty napisałeś w związku z ta sytuacją może sugerować, że osiągnąłeś korzyści niematerialne w związku z sytuacją w Białej. Dlatego jest odpowiedni organ, który zajmuje się badaniem takich spraw.

A innych użytkowników tego forum, które mają wyrobioną opinię na ten temat- proszę o kontakt prywatny w celu dokładnego wyjaśnienie okoliczności z tym związanych.

8
Polityka lokalna / Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« dnia: Grudnia 19, 2014, 12:41:29  »
Dokładniej to "Dziennik Policki" interpretuje to, co napisał Kurier.
Różnica o tyle ważna, że ujawnia linię obrony Gryfa: "To nie nasza radna, tylko niezależna".

A większa niż w DP część artykułu z Kuriera tutaj:
http://24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Police/1,8-promila-radnej

W tym przypadku nie ma żadnych linii obrony.
Jeśli ta kobieta wiedziała, że za parę godzin ma siąść za kierownice, to nie powinna tykać żadnego alkoholu!
Niezależnie od jakichkolwiek okoliczności- kobieta ta stała się potencjalnym zabójcą.
Usprawiedliwianie się teraz, że może lub mogła być poważnie chora- napiszmy to po imieniu- choroba głupoty tu przeważyła i dopisywanie sobie innych chorób przy tej wpadce jest po prostu dalszym pognębianiem się.

Wszelka linia obrony, że jest to radna niezależna... jest bzdurna- przy można znaleźć listy kandydatów do rady publikowanych wszędzie- co mamy przy tym nazwisku- każdy może sprawdzić. Poza tym przypomnijmy sobie relację "life" tuż po zamknięciu komisji wyborczych. Czy to niezależni gratulowali tej kobiecie mandatu czy z niezależnymi się ściskała w radości? I wreszcie i jak liczone były mandaty w radzie- nikt nie wskazywał, że to jest radna niezależna.

I na koniec. Jeśli Burmistrz i przedstawiciele Gryfa wiedzieli wcześniej o tym przestępstwie, to powinni pokalać się przed społeczeństwem i przeprosić. A i nie wiem, czy to wystarcza. Najniższym wymiarem kary - brak kandydata własnego ugrupowania przy wyborach uzupełniających. 
 
 
 

9
Polityka lokalna / Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« dnia: Grudnia 19, 2014, 00:32:49  »
To ile w końcu panie mądralo polonista Chmielewski miał godzin lekcyjnych w Policach?

Otóż panie "wieloistna osobowość"-  to ty masz problem do rozwiązania- nie ja. Wysil się więc sam, a nie próbuj wysługiwać się mną.

Cytat: MrW w Grudzień 18, 2014, 12:19:22
Czy dyrektorka Narękiewicz- Marokiwcz podjęła się jakiś działań, by tą kwestię faktycznie uregulować?
Tak podjęła działania - zamieniła Chmielewskiego na innego nauczyciela, wskutek czego skrzywdzona ponownie została Golisowicz.
Płakała nawet na Radzie Miasta - oczywiście przed kamerami i nie szło o te 1000 euro.

Uuuu- co za faux pas...
A to naczelny mentor nie określił Ci zasad trzymania się jednej opcji przy obszczekiwaniu innych?
Przecież wkleiłeś jego wypowiedz na twoim funpageu (o ile pamiętam zwanym- "My różowe landrynki też chcemy mieć dobrze"), w którym cytuje, że cenne jest u "kobiety przedsiębiorczej" zwanej powszechnie tpd, że potrafi przyznać się do błędu (jednego!) i wycofać się z błędnej decyzji. A to się nie domyśliłeś, że to chodzi o sprawę Pana Chmielewskiego? Nikt Ci o tym nie powiedział, nie poinformował?
No to chyba już nie będą Ci za to przybijać piątek i zakażą Ci pisać tekstów samodzielnie, lub bez cenzora- bo wtenczas jest zagrożenie, że znowu wyjdzie na jaw, że próbujesz myśleć... i to jeszcze jak....   

10
Polityka lokalna / Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« dnia: Grudnia 18, 2014, 12:19:22  »
Jak już się czegoś czepiać, to braku jasnych zasad wyboru i ewentualnej rotacji tych, którzy dostają dobrą dodatkową pensję w euro i mają perspektywę niemieckiej emerytury.
Czy dyrektorka Narękiewicz- Marokiwcz podjęła się jakiś działań, by tą kwestię faktycznie uregulować?

11
Polityka lokalna / Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« dnia: Grudnia 18, 2014, 11:56:39  »
Proponuję zacząć od ustalenia czy polonista Chmielewski uczący tego języka u sąsiadów był lub jest na etacie "Białej". Jeśli tak to ile godzin tygodniowo prowadził zajęcia dla uczniów "Białej".
Jezat- przecież dyrektorka, którą wybrano zgodnie z prawem (Twoje słowa powtarzane przez miesiące, a których nadal nie odszczekałeś) i która tak rzetelnie przez cały rok sprawdzała wszelkie nieścisłości w Białej z pewnością by na taką aferę wpadła.
Miałaby koronny argument, który pozwalałby jej podtrzymać decyzję o usunięciu Pana Chmielewskiego z Niemieckiej placówki, a ówczesne władze powiatowe miałby kolejny materiał, który można by wrzucić na pierwszą stronę BIP. 

12
Polityka lokalna / Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« dnia: Grudnia 15, 2014, 21:54:34  »
Gdyby Duszeza  nie doiła na podwójne pensje to może byłaby dalej dyrektorem, ale nie nadawała się.
Proszę o nazwiska osób, które otrzymywały podwójne pensje.
Proszę o dokładne kwoty tych podwójnych pensji.
Jeśli obawiasz się podawania tych danych publicznie- podaj w wiadomości prywatnej.

Czy zgłosiłeś to już do stosownego organu?
Kto udostępnił Ci te dane?

Oczekuję odpowiedzi na te pytania.


Gdyby Gryf był uczciwy, nie odwoła Narękiewicz. Jak odwoła to będzie typowa partia stołkowa.

Nie wiem, czy płakać, czy się śmiać nad Twoją błyskotliwością?
Narękiewicz nie będzie odwołana przez kogokolwiek.
Uchwała zatwierdzająca konkurs orzeczeniem WSA (potwierdzonym przez NSA) została unieważniona. Czyli tak, jakby zeszłorocznego konkursu nie było. 

   
Golisowicz nawet już zmieniła nazwisko, bo tak było szastane na prawo i lewo.

Ależ trolicho z Ciebie.
Chyba żałuję, że na dyskusję z Tobą czas marnuję.
Zawsze jest marne pocieszenie, że gdy będę na łożu śmierci rozliczał swoje życie, to nie będę żałował tego, że nie próbowałem Ciebie oświecić. 

13
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudnia 15, 2014, 20:21:03  »
To znaczy, że ich nie rozumiesz. Rzeczywistość jest w sumie prosta, tylko zawile opisana.
Sąd orzekł, że dwie osoby nie powinny być w komisji, bo wcześniej wojowały z kandydatką, która przegrała. Nie oceniał, czy były obiektywne, czy nie. Stwierdził, że urząd nie powinien ich wstawiać do komisji, bo jak wstawi, to mogą się pojawić podejrzenia, że konkurs nie będzie uczciwy.
Ale "mogą się pojawić podejrzenia, że będzie nieuczciwy" to zupełnie co innego niż "był nieuczciwy".

Prościej już tego nie wyjaśnię. Poniżej podaję 2 uchwały Zarządu powiatu:
1. UCHWAŁA NR 480/2013 ZARZĄDU POWIATU W POLICACH z dnia 7 sierpnia 2013 r. w sprawie powołania komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu i wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Żródło: http://www.powiat.policki.bip.net.pl/?a=4474
2. UCHWAŁA NR 488/2013 ZARZĄDU POWIATU W POLICACH z dnia 28 sierpnia 2013 r. w sprawie zatwierdzenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Żródło: http://www.powiat.policki.bip.net.pl/?a=4496

Czy Sąd w swym orzeczeniu stwierdził nieważność uchwały nr 1, czy uchwały nr 2?

Wczoraj podałem, że Sąd stwierdził nieważność uchwały nr 488/2013 ZARZĄDU POWIATU W POLICACH z dnia 28 sierpnia 2013 r. w sprawie zatwierdzenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Czy uchwała, której Sąd stwierdził nieważność dotyczy składu komisji, czy konkursu?

To jest proste pytanie...14
Polityka lokalna / Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« dnia: Grudnia 15, 2014, 17:32:49  »
Tak, w Starostwie ma lepszy stołek - bardziej płatny. Teraz ma gdzieś swoją Białą. Jakby od razu dostała lepiej płatny stołek nie byłoby afery z odciąganiem młodzieży od nauki.

Gdyby ekipa PO z powiatu nie zorganizowała nieuczciwego konkursu na dyrektora - nie byłoby sytuacji, jaka jest.
Gdyby ekipa PO z powiatu nie zbagatelizowała już po samym konkursie opinie innych, że konkurs był nieuczciwy- nie byłoby tej sytuacji.
Gdyby ekipa PO z powiatu opamiętała się już po wyroku WSA w kwietniu- nie było tej sytuacji.

Więc nie kłam.

Ponadto przypominam Ci, że, mandat do sprawowania funkcji Pani Golisowicz uzyskała dzięki wyborcom- i żal Ci może tyłek ściskać, ale tego nic nie zmieni.   

15
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudnia 15, 2014, 16:50:07  »
MrW: długi i "luźne" podejście do kwestii odpowiedzialności Roberta podnoszę, bo pokazuje to ładnie kto broni obecnej dyrektor.

Trochę się robi offtop.

A jednak proponowałbym rozdzielić te 2 kwestie, ponieważ nie wydaje mi się, by jedna wiązała się z drugą.
 

I wybacz, ale ja jednak uważam, że jeśli komuś chcesz zarzucać jakieś niecne czyny to najpierw sam bądź uczciwy. Bo inaczej stajesz się żałosną karykaturą.

To zabrzmiało, jakbyś personalnie do mnie kierował te słowa?


Strony: [1] 2 3 ... 29