Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - tommen0

Strony: [1] 2 3 ... 9
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 07, 2021, 13:31:32  »
Wiadomo kiedy to magiczne zebranie?
9 raport finansowy, zebranie pewnie chwilę później
spotkanie 17 września

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 02, 2020, 13:21:47  »
porozumienie uzgodnione,podpisanie o 14.00

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 29, 2020, 10:14:44  »
Jak dowiedział się nieoficjalnie portal wSzczecinie.pl, w marcu na budowę fabryki Polimery Police ma dotrzeć grupa kilkuset pracowników z Korei Południowej. W tym kraju zdiagnozowano jedno z największych ognisk budzącego coraz większą panikę koronawirusa. Biuro prasowe Grupy Azoty zapewnia, że wdrożono wszelkie działania mające na celu zniwelowanie zagrożenia.


 
Pracownicy z Korei na budowie fabryki Polimery Police.

Firma Hyundai Engineering otrzymała kolejne pozwolenia na budowę fabryki Polimery Police. Oznacza to, że do Polic wkrótce przybędą pracownicy z Korei Południowej. Szacuje się, że w okresie najbardziej intensywnych prac, na terenie inwestycji przebywać będzie 3-5 tys. pracowników. Już w marcu na budowę ma trafić kilkaset osób.

Światowe media infomują, że w Korei Południowej wykryto już ponad 2 tysiące przypadków zakażenia koronawirusem. Grupa Azoty zapewnia, że przestrzega wszelkich procedur:

– Od pierwszych doniesień o pojawieniu się koronawirusa Korea Południowa bardzo szybko wdrożyła rozwiązania zmierzające do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się infekcji, w tym – poza standardowymi procedurami prewencyjnymi – wprowadziła m.in. regularną dezynfekcję miejsc publicznych. Hyundai Engineering również wprowadził w swoich biurach w Seulu dodatkowe procedury bezpieczeństwa, w tym m.in.: zakaz osobistych spotkań z kontrahentami zewnętrznymi, obowiązek używania maseczek ochronnych czy odkażanie biur w Seulu – zapewnia Paweł Piwowarczyk, Kierownik Biura Public Relations Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

Zarówno wykonawca inwestycji, jak i sama Grupa Azoty postępują zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczącymi przede wszystkim ograniczenia do minimum lotów do krajów objętych epidemią oraz pozostania w kontakcie z lokalną administracją i służbami sanitarnymi. Biura w Policach zostały wyposażone w dodatkowe dozowniki mydła oraz maseczki ochronne.

"W sąsiedztwie inwestycji powstanie miasteczko kontenerowe z pełnym zapleczem socjalnym"

Grupa Azoty nie informuje dokładnie, ile osób przyjedzie w marcu do pracy przy budowie instalacji. Jak zapewnia Paweł Piwowarczyk, obecnie w Policach przebywa niespełna 40 osób pochodzenia koreańskiego, z których większość przyjechała do Polski na początku lutego lub wcześniej.

– Spółka i generalny wykonawca są w trakcie wprowadzania bardziej restrykcyjnych procedur – mówi kierownik biura PR Zakładów Chemicznych Police. – Hyundai Engineering realizuje swoje inwestycje z zachowaniem wysokich standardów socjalnych. Również w Policach Hyundai zamierza zaimplementować sprawdzone przy poprzednich projektach rozwiązania. Dlatego w sąsiedztwie inwestycji powstanie miasteczko kontenerowe z pełnym zapleczem socjalnym, w tym kantyną dla pracowników. W celu realizacji inwestycji zgodnie z harmonogramem pracownicy firmy Hyundai będą minimalizowali podróże do Korei i innych krajów, z których będą rekrutowani pracownicy do realizacji projektu „Polimery Police” – dodaje Piwowarczyk.

Polimery Police mają być gotowe w IV kwartale 2022 r. W maju podpisano umowę na wykonanie tego projektu z Hyundai Engineering Co., Ltd. To przedsięwzięcie Grupy Kapitałowej Grup Azoty realizowane przez spółkę celową (SPV) Grupa Azoty Polyolefins S. A. Częścią fabryki będą: instalacja do produkcji propylenu (PDH), instalacja do produkcji polipropylenu (PP), terminal przeładunkowo-magazynowy (gazoportu), infrastruktura logistyczna, instalacja pomocnicza.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 09, 2019, 16:42:23  »
Tak

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopad 23, 2018, 16:43:16  »
spotkanie odbyło się ale bez porozumienia💵💵💵

6
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopad 21, 2018, 12:11:56  »
na 1-go Maja do dzisiaj brak rozliczenia🏢🤬👎

7
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Październik 27, 2018, 13:02:56  »
Witam działa u Was Espol?

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 09, 2018, 23:42:05  »
Witam trochę z innej beczki takie pytanie Kto odpowiada za wymianę oświetlenia na drodze A2(droga załadunek big-bag)Niecały miesiąc temu zostało wymienione 12 lamp na lampy typu LED wraz z całym okablowaniem z tych lamp świecą tylko Trzy,ktoś chyba zleca,ktoś wymowna i ktoś odbiera wykonana pracę.Teraz to jest ciemniej niż przed wymianą,nawet kierowcy czekający na załadunek potrafili to trafnie zkomentowac.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 26, 2018, 19:17:12  »
Brawo z organizacje Dni Chemika,stałem w kolejce żeby dziecku wodę czy sok wziąć ale jak koleś powiedział że stał po Kielce czy karkówkę 2,30h to zrezygnwałem,ale najlepsze że stoisko z piwem w osobnej części i bez kolejek czy nie można było zrobić także zrobić osobnego stanowiska z napojami.PORARZKA i jeszcze w tym upale

10
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Marzec 17, 2018, 09:07:38  »
Witam czy działa u Was Espol?

11
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Styczeń 18, 2018, 15:00:28  »
Witam czy działa u Was Espol???

12
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudzień 04, 2017, 18:03:27  »
Wydaje mi się że błąd jest w treści informacji,nie chodzi o odczyt wodomierzy tylko o zaplombowania grzejnika w łazience,wtedy gdy plombowali nie wszystkich zastano w domach,może pan Wojtek udzieli większej inf.

13
Trudne tematy / Odp: Drogowcy jak zwykle zaspali
« dnia: Grudzień 04, 2017, 11:00:27  »
rano rurowa od zakładów do Roweckiego to istne lodowisko 15km/h na zimówkach,ale dzwoniąc do Trans-net to ONI twierdza że tragedii nie ma,pewnie znając scenariusz to oni jeszcze grafika na dyżury nie ustalili

14
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Kwiecień 12, 2017, 20:24:57  »
Znowu brak espola to już nie jest śmieszne

15
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Kwiecień 10, 2017, 21:47:31  »
działa u was Espol...

Strony: [1] 2 3 ... 9