Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - tommen0

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 25, 2024, 14:17:48  »
Dalsze finansowanie wielkiej inwestycji Azotów stoi pod znakiem zapytania
https://www.wnp.pl/chemia/dalsze-finansowanie-wielkiej-inwestycji-azotow-stoi-pod-znakiem-zapytania,817936.html

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 19, 2023, 22:13:19  »
człowieku ja nie pisze o 220 żebyś musiał swoje Hery wysuszyć na instalacjach są urządzenia pobierające więcej prądu

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 19, 2023, 21:35:02  »
to co w czwartek hebel na produkcji w policach ruszają Polimery,ponoć w miescie mają być  zaniki napięcia z powodu uruchomienia instalacji oj będzie się działo

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 15, 2023, 13:32:37  »
A może z innej strony, zadowoleni z żeli do kąpania? My na bieli normalnie jesteśmy dumni że dostajemy żel odświerzający, jak człowiek by się upierd..... na instalacji to pewnie dostał by do mycia ale białe nie jest brudne. Po prostu żenada.

Pewnie gościu żele na chałupę wynosi i nie ma czym się namydlić tak to dostał 6 mydeł i był zadowolony a i jeszcze na przegranie starczyło tak sądzę,ale luksus w postaci żelu to szkoda na pranko.
Te żele to strzał w dziesiątkę a nie komunistyczna kostka mydła trzymana w pojemniku po paście BHP

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 17, 2022, 20:00:34  »
przestańcie ludzi w bambowo walić żadnego spotkania nie było ma być po 20 listopada ale też nie powiedziane że się odbędzie

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 15, 2022, 16:17:35  »


Od 1 listopada stawki zasadnicze pracowników GAPS wzrosną o 250 zł. Do 30 listopada nastąpi wyrównanie za okres czerwiec-październik poprzez doładowanie kart Sodexo w wysokości 1320 zł netto plus wcześniej uzgodnione doładowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 07, 2021, 13:31:32  »
Wiadomo kiedy to magiczne zebranie?
9 raport finansowy, zebranie pewnie chwilę później
spotkanie 17 września

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 02, 2020, 13:21:47  »
porozumienie uzgodnione,podpisanie o 14.00

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 29, 2020, 10:14:44  »
Jak dowiedział się nieoficjalnie portal wSzczecinie.pl, w marcu na budowę fabryki Polimery Police ma dotrzeć grupa kilkuset pracowników z Korei Południowej. W tym kraju zdiagnozowano jedno z największych ognisk budzącego coraz większą panikę koronawirusa. Biuro prasowe Grupy Azoty zapewnia, że wdrożono wszelkie działania mające na celu zniwelowanie zagrożenia.


 
Pracownicy z Korei na budowie fabryki Polimery Police.

Firma Hyundai Engineering otrzymała kolejne pozwolenia na budowę fabryki Polimery Police. Oznacza to, że do Polic wkrótce przybędą pracownicy z Korei Południowej. Szacuje się, że w okresie najbardziej intensywnych prac, na terenie inwestycji przebywać będzie 3-5 tys. pracowników. Już w marcu na budowę ma trafić kilkaset osób.

Światowe media infomują, że w Korei Południowej wykryto już ponad 2 tysiące przypadków zakażenia koronawirusem. Grupa Azoty zapewnia, że przestrzega wszelkich procedur:

– Od pierwszych doniesień o pojawieniu się koronawirusa Korea Południowa bardzo szybko wdrożyła rozwiązania zmierzające do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się infekcji, w tym – poza standardowymi procedurami prewencyjnymi – wprowadziła m.in. regularną dezynfekcję miejsc publicznych. Hyundai Engineering również wprowadził w swoich biurach w Seulu dodatkowe procedury bezpieczeństwa, w tym m.in.: zakaz osobistych spotkań z kontrahentami zewnętrznymi, obowiązek używania maseczek ochronnych czy odkażanie biur w Seulu – zapewnia Paweł Piwowarczyk, Kierownik Biura Public Relations Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

Zarówno wykonawca inwestycji, jak i sama Grupa Azoty postępują zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczącymi przede wszystkim ograniczenia do minimum lotów do krajów objętych epidemią oraz pozostania w kontakcie z lokalną administracją i służbami sanitarnymi. Biura w Policach zostały wyposażone w dodatkowe dozowniki mydła oraz maseczki ochronne.

"W sąsiedztwie inwestycji powstanie miasteczko kontenerowe z pełnym zapleczem socjalnym"

Grupa Azoty nie informuje dokładnie, ile osób przyjedzie w marcu do pracy przy budowie instalacji. Jak zapewnia Paweł Piwowarczyk, obecnie w Policach przebywa niespełna 40 osób pochodzenia koreańskiego, z których większość przyjechała do Polski na początku lutego lub wcześniej.

– Spółka i generalny wykonawca są w trakcie wprowadzania bardziej restrykcyjnych procedur – mówi kierownik biura PR Zakładów Chemicznych Police. – Hyundai Engineering realizuje swoje inwestycje z zachowaniem wysokich standardów socjalnych. Również w Policach Hyundai zamierza zaimplementować sprawdzone przy poprzednich projektach rozwiązania. Dlatego w sąsiedztwie inwestycji powstanie miasteczko kontenerowe z pełnym zapleczem socjalnym, w tym kantyną dla pracowników. W celu realizacji inwestycji zgodnie z harmonogramem pracownicy firmy Hyundai będą minimalizowali podróże do Korei i innych krajów, z których będą rekrutowani pracownicy do realizacji projektu „Polimery Police” – dodaje Piwowarczyk.

Polimery Police mają być gotowe w IV kwartale 2022 r. W maju podpisano umowę na wykonanie tego projektu z Hyundai Engineering Co., Ltd. To przedsięwzięcie Grupy Kapitałowej Grup Azoty realizowane przez spółkę celową (SPV) Grupa Azoty Polyolefins S. A. Częścią fabryki będą: instalacja do produkcji propylenu (PDH), instalacja do produkcji polipropylenu (PP), terminal przeładunkowo-magazynowy (gazoportu), infrastruktura logistyczna, instalacja pomocnicza.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 09, 2019, 16:42:23  »
Tak

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 23, 2018, 16:43:16  »
spotkanie odbyło się ale bez porozumienia💵💵💵

13
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 21, 2018, 12:11:56  »
na 1-go Maja do dzisiaj brak rozliczenia🏢🤬👎

14
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Października 27, 2018, 13:02:56  »
Witam działa u Was Espol?

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 09, 2018, 23:42:05  »
Witam trochę z innej beczki takie pytanie Kto odpowiada za wymianę oświetlenia na drodze A2(droga załadunek big-bag)Niecały miesiąc temu zostało wymienione 12 lamp na lampy typu LED wraz z całym okablowaniem z tych lamp świecą tylko Trzy,ktoś chyba zleca,ktoś wymowna i ktoś odbiera wykonana pracę.Teraz to jest ciemniej niż przed wymianą,nawet kierowcy czekający na załadunek potrafili to trafnie zkomentowac.

Strony: [1] 2 3 ... 10