Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - An_na

Strony: [1] 2 3 ... 128
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 02, 2023, 10:11:49  »
Ja umniejszać roli pracowników nie będę. Ufam ich pracy wspieranej przez analizatory i nie zamierzam jej podważać. Parametry rozruchowe poszczególnych instalacji określone są w Pozwoleniu zintegrowanym. A od "szukania" są instytucje udzielające Pozwolenia. Zakład nie dokonuje informacji o rozruchu poszczególnych jednostek- to regularna praca.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 29, 2023, 12:23:35  »
Takie forum na dzień dzisiejszy nie powstanie.
Wiata: dzisiaj rano rozmawialam nt temat z szefem bezpieczeństwa, który ma w zakresie ochronę.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 29, 2023, 11:40:56  »
Wiecie dlaczego poziom tego forum schodzi na psy? Dlatego, że poziom treści komentarzy wynika z lenistwa, piszecie co Wam ślina na język przyniesie ale nie pokusicie się przed napisaniem komentarza choćby poszukać odpowiedzi. Oczekujecie linczu publicznego konkretnych osób sami myśląc, że pozostajecie anonimowi. Odpowiedzi macie podane na tacy jako ogólniedostępne. Wystarczy zadać sobie trud i przeczytać. Zakład nie jest wolnym elektronem, który lata w przestrzeni bezprawia środowiskowego chociażby. To jest spółka notowana na GPW i podlega szczególnym, bardzo drobiazgowym i restrykcyjnym analizom z każdej strony ze szczególnym uwzględnieniem spełniania norm środowiskowych. Jest to zakład chemiczny, wielkiej syntezy chemicznej a nie polem fiołków wolnorosnących. Jest stały monitoring, firma działa w otoczeniu RDOŚ, NFOŚ, pozwolenia zintegrowanego, pozwolenia wodnoprawnego, sztab osób i analizatorów przesyła pomiary do instytucji państwowych. To, że na zakladzie pracuje blisko 200 laborantów i jeszcze więcej specjalistów nie wynika z fanaberii. Patrzcie szerzej i czytajcie raporty na stronie spółki.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 29, 2023, 09:32:57  »
Jakie? Temat premii opisany jest w zuzp. Pracownicy otrzymują premię co kwartał, osoby zatrudnione w oparciu o kontrakty raz w roku, zarządy premii nie otrzymują (zatrudnienie w oparciu i zapisy ustawy o zarządzaniu majątkiem państwowym- wynagrodzenie stałe i zmienne). Pisałam już o tym.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 28, 2023, 06:54:38  »
Soban- dokładnie. Łatwo sprawdzić. Panu teź polecam zapoznanie się z tematem przed wypowiadaniem się. Wysyłam artykuł, ktory mam nadzieję rozjaśni tenat sprzedaży nadmiarowych praw:
https://inwestycje.pl/biznes/zch-police-sprzedaly-nadmiarowe-uprawnienia-do-emisji-co2-za-393-mln-euro/
A tu na temat prognoz cenowych
https://www.wrp.pl/ceny-nawozow-co-moze-nas-czekac-w-najblizszej-przyszlosci/
I świeży artykuł
https://www.wnp.pl/chemia/konkurent-grupy-azoty-konczy-dzialalnosc,756469.html

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 27, 2023, 11:42:29  »
Zamierza.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 24, 2023, 23:04:12  »
Sprawdzę. Kilka razy bylo tam porządkowane.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 13, 2023, 11:30:18  »
moto- elekt motyla wagarów z lekcji o samorządach.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 12, 2023, 09:21:23  »
Wynagrodzenie (analogiczny opis w zuzp jak przy nagrodzie).
Bez nadgodzin, jubileuszówki itd.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 25, 2023, 11:44:19  »
hdmi- proponuję przeczytać zuzp- załącznik dot. Wynagradzania osób zatrudnionych w oparciu o kontrakty. Nie będzie wtedy niezrozumienia. Nie było dodatkowego wynagradzania poza zuzp. Pracownicy niekontraktowi otrzymują premię co kwartał, osoby na kontraktach otrzymują raz w roku. Ale to wszystko jest opisane w zuzp. Skarbnica wiedzy- zachęcam do przeczytania. Pracownicy otrzymali w ramach wynagrodzenia premię i pracownicy zatrudnieni na kontraktach otrzymali w ramach wynagrodzenia premię.

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 24, 2023, 16:49:14  »
Arkona- będzie spisane porozumienie to pracownicy w odpowiednim momencie tą informację otrzymają.

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 23, 2023, 15:44:17  »
Nożyce odcinające bzdury od faktów.

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 23, 2023, 14:55:28  »
A skąd ta pewność...

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 22, 2023, 16:58:32  »
Zamiast wysłać na postojowe w wakacje to trzymanie do wyborów .A w październiku to kiepska pogoda. Laba się z kończy, będzie prezencik na święta
...czytam takie wpisy i mi ręce opadają. Proszę poczytać czym jest postojowe i jakiej części wynagrodzenia nie otrzyma Pan podczas postojowego.

Strony: [1] 2 3 ... 128