Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
 • Strona główna
 • Szukaj
  •  
 • Zaloguj się
  • Nazwa użytkownika: Hasło:
   Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - dapol

Strony: [1] 2 3 ... 145
1
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Października 18, 2021, 12:40:04  »
Płaca minimalna 2020:
2600 pln - 616€


Płaca minimaln 2021:
2800 pln - 612€

2
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Października 09, 2021, 14:51:38  »
I wylądowali w stajni...

Ośrodki dla uchodżców niewiele przewyzszają poziom stajni :P

3
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Października 09, 2021, 12:45:27  »
2021 lat temu też pewna para uchodźców zasłaniała się dzieckiem, aby ich ugościć i udzielić schronienia :P

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 28, 2021, 12:29:22  »
Janek pięknie orasz. I to bez traktoru!!!
Przydałoby się coniektórym internetów nauczyć
XD

5
Trudne tematy / Odp: Dyskusje około kościelne
« dnia: Września 16, 2021, 12:42:29  »
XD

6
Trudne tematy / Odp: Dyskusje około kościelne
« dnia: Września 15, 2021, 12:40:24  »
 • 10 największych zbrodni Kościoła rzymskokatolickiego:
 • 1. Prześladowanie tzw. pogan: od chwili, gdy za sprawą Konstantyna Krk stał się religią panującą, przez kolejne 15 wieków prześladował wszystkich bez wyjątku innowierców; w ten sposób eksterminował całe narody. Całkowita zagłada dotknęła m.in. Prusów i Jaćwingów.
 • 2. Prześladowanie, tortury i mordowanie „heretyków” tj. chrześcijan ewangelicznych, m.in. krwawe łaźnie zgotowane waldensom, katarom, protestantom, noc św. Bartłomieja w Paryżu, czyli słynna rzeź 3 tys. hugenotów z podjudzenia papieża Grzegorza XIII.
 • 3. Potworne kampanie wojenne i eksterminacyjne zwane krucjatami, nie tylko przeciwko muzułmanom (ok. 1 mln ofiar), bo nawet przeciw katolikom (krucjata aragońska), gdy chodziło o pieniądze i wpływy.
 • 4. Święta Inkwizycja, czyli zbrodniczy system śledczo-sądowy; szacunki minimalne mówią o dziesiątkach tysięcy, a szacunki maksymalne o liczbie przekraczającej milion straceń.
 • 5. Wojny religijne: dziesiątki milionów ofiar – np. podczas katolicko-protestanckiej wojny trzydziestoletniej (1618–1648) na wielu obszarach Europy wyginęło ponad 50 proc. populacji.
 • 6. Prześladowania Żydów: od czasów Konstantyna na mocy kolejnych edyktów papieskich byli eksterminowani, traktowani jako niewolnicy i podludzie, okradani z majątków, pozbawiani potomstwa. W ciągu 15 wieków – ok. 10 mln ofiar.
 • 7. Eksterminacja Indian: po odkryciu Ameryki uznani przez Krk jako istoty bez duszy, a więc nie ludzie. W wyniku planowego wyniszczenia całych narodów (aby zrobić miejsce dla białej rasy) chrześcijańscy konkwistadorzy i misjonarze wymordowali ponad 70 milionów Indian. To największy holokaust w dziejach ludzkości.
 • 8. Poparcie niewolnictwa: Kościół rzymski nie tylko popierał niewolnictwo, ale też czerpał zyski z niewolniczej pracy. Bulla papieża Mikołaja V (styczeń 1455 r.) stwierdza, że niewolnictwo jest rzeczą właściwą i miłą Bogu.
 • 9. Wspieranie faszyzmu i dyktatur: wszelkie prawicowe dyktatury były miłe papiestwu; tym milsze, im dyktatura była silniejsza. Salazar, Franco, Hitler, Mussolini – wszyscy ci krwawi dyktatorzy mogli liczyć na względy Watykanu. Papież JPII nie ukrywał swoich sympatii do ludobójcy z Chile – gen. Augusta Pinocheta.
 • 10. Wykorzystywanie seksualne dzieci. W USA, gdzie wybuchła afera, co 20 ksiądz katolicki wykorzystywał seksualnie małych chłopców i dziewczynki. Przyjmuje się, że skala zjawiska molestowania seksualnego przez kler Krk dotyczy nawet 5 milionów dzieci.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 29, 2021, 15:15:51  »
Gdzie mi do ciebie byczku XD

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 29, 2021, 11:42:11  »
Ktoś musi pokryć min. koszty przywrócenia łarpi do pierwotnego stanu. To że hyundai ją zmasakrował, nie znaczy że zapłaci ze swoich. Także możecie czuć się dumni, za włożony wkład w policką rzeke - to raz. Dwa - dziwnym wydaje się fakt, że cena za budowę polimerów była ustalona, a Azoty pozwalają sobie na renegocjację umowy na swoją niekorzyść. Ale - tak jak w przypadku łarpi, to również wy za to zapłacicie. I trzy - kto ma pewność, że za pół roku hyundai znowu nie będzie renegocjował umowy? Tak można w nieskończoność.
W sumie jeszcze cztery - czy to wszystko nie było ukartowane od samego początku - dla was miska ryżu, dla negocjatorów/zarządu z pis'u - w zasadzie górnej granicy nie ma. Im się poprostu należy

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 27, 2021, 21:49:12  »
Mylisz się. Wszyscy dają zgodę na harce debili.
A to, że ktoś tam od czasu do czasu coś pod nosem zamruczy - niech mruczy. Ważne dla nich jest to, że nie mruczą wszyscy razem

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 25, 2021, 21:51:32  »
Aparatowi są na różnych wydziałach byczku  :P

11
Trudne tematy / Odp: Dyskusje około kościelne
« dnia: Sierpnia 24, 2021, 08:33:48  »
Spokojnie. Polacy wyrywają się z tego toksycznego letargu. To ostania dekada kk w obecnym kształcie. Młode pokolenie już całkiem inaczej na to wszystko patrzy niż ich dziadkowie. Jeszcze będzie normalnie

12
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Sierpnia 17, 2021, 20:51:40  »
Spoko byczki, w Polsce żyje się coraz lepiej. Macie racje

13
Trudne tematy / Odp: Dyskusje około kościelne
« dnia: Sierpnia 15, 2021, 21:35:25  »

Abp. Hoser nie żyje
„O zmarłych mówi się dobrze, albo wcale”. Nie. O zmarłych mówi się prawdę. Zmarł potwór. Cynik i rasista, który do ostatniego dnia nie wywabił śladów krwi ze swoich biskupich, katolickich rąk po ludobójstwie w Rwandzie. Żeby zrozumieć co się tam w Rwandzie w 1994 roku stało, trzeba obejrzeć dwa filmy: 1. „Strzelając do psów” 2: „Hotel Rwanda”. Są filmy na których wyje się z bólu. I to właśnie na tych dwóch wyłem jak pies. Na YT jeszcze do niedawna (nie wiem czy nadal, bo nie mam siły tego sprawdzać) były filmy nakręcone amatorskimi kamerami, w których widać jak oprawcy z Hutu ścinali głowy kobietom, dzieciom, mężczyznom z Tutsi. Napadali na wioski, robili łapanki na ulicach i bez mrugnięcia okiem ścinali maczetami. Milion ofiar w 3 miesiące. To 10 tys. morderstw dziennie… Tam wybito cały naród, kilka pokoleń, od noworodków począwszy. Tak wygląda piekło. Ksiądz Jean Ndorima, świadek tych wydarzeń, któremu Hutu wyrżnęło całą rodzinę, opowiada o udziale biskupa Hosera w masakrze. O jego kryciu morderców i dobrych układach z Hutu. O tym, że nie pomagał ofiarom. Wspierał ludobójstwo. Przekraczał granicę Burundi i Rwandy kiedy tylko chciał. A przecież na punktach kontrolnych stali zbrodniarze z Hutu. W samej Rwandzie czuł się bezpiecznie. Podróżował bez obaw. Wielu księży i biskupów zabito. Jego nie, bo biskup Henryk był po „właściwej” stronie. Wojciech Tochman w książce „Dzisiaj narysujemy śmierć” opisał udział Hosera w masakrze i jego działania przed nią i po niej. Hoser nie został nigdy osądzony. Do ostatniego dnia swojego królewskiego żywota nie zapłacił za współudział w jednym z największych ludobójstw w dziejach ludzkości. I…do ostatniego dnia nie przeprosił, Tochmanowi, który pojechał do Rwandy i rozmawiał ze świadkami, zarzucał mijanie się z prawdą. Kolejny kościelny zbrodniarz, któremu udało się uciec przed sprawiedliwością. Jak informują media zmarł w spokoju, w czystym łożu. I mam mdłości jak to czytam. Tutsi umierali w kałużach krwi, bez głów. On umarł w spokoju i czystości. Gardził ludźmi, traktował ich z wyższością. Mówił, że zgwałconym kobietom nie należy się pigułka po, bo podczas gwałtu rzadko dochodzi do zapłodnienia. Krył pedofilów w sutannach. W swojej warszawskiej kurii ociekał złotem. To on zniszczył księdza Lemańskiego, gdy Lemański próbował głosić prawdę. Lucyfer odziany w ornat. Ludzie go wybrali, ludzie go utrzymywali, ludzie do ostatniego dnia całowali go w złoty, biskupi pierścień. Jest w tej smutnej historii coś, co mnie pociesza: „…Wstyd mi za tych, co nie mając wstydu, zapomnieli, że u kresu groby nas zrównają” Czesław Niemen

14
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Czerwca 26, 2021, 17:09:43  »
Tak, tak jasiu. Ludziom żyje się lepiej

15
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Czerwca 26, 2021, 12:42:03  »
Fryzjerka, byczku

Strony: [1] 2 3 ... 145