Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - woźnica

Strony: [1] 2 3
1
Tematy różne / Odp: Palenie choinek
« dnia: Styczeń 28, 2017, 17:55:52  »
Serio Ci to przeszkadza?  Przyjęło się to od kilku lat i nikomu to nie przeszkadza. Ludzie sami przynoszą choinki nawet biorą od sąsiadów. Dzieciaki chodzą i zbierają spod bloków bo będą się cieszyły, że będzie duży ogień.
Przed blokami jest czysto, wynajęcie firmy sprzatajacej i ich utylizacja też kosztuje.
Mnie osobiście pomysł się podoba. Jest to jakaś atrakcja, nawet lepsza od fajerwerków. 

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 23, 2017, 20:06:16  »
To co napisałem jest prawdą, tak p. Aniu?.
Dobrze, że pytasz Panią Anię bo myślę, że ona najlepiej udzieli odpowiedzi. Jeśli to prawda to niech napisze z jakiego związku były osoby i z jakiego wydziału.
Polak, nie wiem kto jest Twoim informatorem, ale zmień go bo masz błędne informacje.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 23, 2017, 17:42:38  »
A propo sławnego płacenia w klubie GO-GO no jak wiadomo ze uczestnikami byli  sip-y. Oczywiście baronowie związkowi wiedzieli o tym.
To Twoje ostatnie cytaty, a jest ich więcej. Skąd Ty czerpiesz informacje? Jeśli jesteś pracownikiem Zakładów to aż mi wstyd za Ciebie. Zanim zaczniesz coś pisać wyssanego z palca  to porządnie się zastanów. Bo możesz komuś krzywdę zrobić.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 20, 2017, 20:40:22  »
Chodzi o to, że brygadzista będzie wiedział komu należy zgłosić problem. Sam odpowiedziałeś, że znasz swojego sip-a. Pytasz się czy znalazłem kontakt na wydziale. Więc Ci napisałem, że np w biuletynie. Moi wszyscy znajomi znają swojego sipowca na wydziale. Stąd moje pytanie było, że jak można swojego nie znać.
Widzę, że jest nagonka na społecznych. Ci co mają być to będą. Nowym życzę powodzenia i mam nadzieję, że coś dobrego i pożytecznego wyniosą na swoich wydziałach.
Niech PRAWDOPODOBNIE zrobi tą ankietę jak jest taki chętny i niech ją upubliczni społecznym. Uważam, że uwagi które mają przynieść korzyść dla wydziału będą konieczne.
Po co się kłócić jak można porozmawiać.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 20, 2017, 19:41:32  »
Spytałbym się kogoś czy ktoś wie. Informacja z tego co pamiętam była w biuletynie zakładowym zaraz po wyborach. Dla chcącego nic trudnego. Nie wiem na jakich Wy pracujecie wydziałach, że nie znacie swojego społecznego. 
Od siebie dodam, że jak miałbym jakiś problem z czymś to w pierwszej kolejności bym poszedł do brygsdzisty i jemu zgłosił. Chyba, że z brygsdzistą też jesteście na ścieżce wojennej.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 20, 2017, 17:37:05  »
Jak swojego sip-a można nie znać skoro większość załogi go wybrała?
Chyba, że doszli jacyś nowi pracownicy.
Jaki problem poprosić swojego społecznego o to by przyszedł na rozmowę na jakąś zmianę?
Jaki problem zadzwonić do niego i zadać mu pytanie?
Pomijając już społecznych i wchodząc na temat posiłków to chcę napisać, że problem nie istnieje od niedawna tylko od samego początku. Niezadowolenie z posiłków było zgłaszane wszędzie. Nikt nic nie zrobił. Przypisywanie teraz sipowcom czy związkowcom nic to nie da. Trzeba wyciągnąć wnioski ze źle podpisanej umowy i nanieść poprawki na nową umowę. 

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 20, 2017, 05:49:30  »
SPOKOJNIE tu nikt nie zniechęca. Piszę obiektywnie jak jest. Skoro Twój nic nie robi to może napisz co jest nie tak z nim. Czemu wcześniej do niego nie poszedłeś i mu o tym osobiście nie powiedziałeś tylko tu żale wylewasz.
Tylko nie pisz mi, że rozmawiałeś z nim i nic.
Jeśli zaś rozmawiałeś i nie pomaga to czy zgłosiłem to np Zakładowemu?  Interweniował ktoś w tej sprawie?  Podaj przykład.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 19, 2017, 13:05:13  »
Bycie społecznym to ciężki chleb. Zadania nie są łatwe. Ludzie wydzwaniają z problemami i jak widać ciężko jest realizować plany. Do tego dochodzą wypadki, telefony po godzinach, zapytania prawne.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 14, 2017, 10:45:39  »
Regulamin jest tak napisany, żeby był wygodny. Uważam, że zbyt dużo kandydatów było żeby wybory zostały zakończone. Musi być druga tura.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopad 29, 2014, 17:31:36  »
fafik, masz rację. Bo po co chodzimy do pracy? My mamy podwyżki a prezesi się ważą coraz to lepszymi wozami. My im nie wytykamy i oni nam nie wytykają. Jak ja mam podwyżkę to z tego nie tylko ja mam korzyść, ale okoliczne sklepy, rodzina itp.

11
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Październik 15, 2014, 19:16:04  »
tatankas, a ogrzewałaś zimą mieszkanie?  czy lubisz chłodek? 
Ja wcześniejszego mieszkania też nie porównuję bo miałem za kawalera zwroty. Teraz jest rodzina wiec nie mogę dopuścić do tego by wszyscy chodzili po domu w kartkach. Nie jestem zmarźluchem ale też nie będę chodził po domu w kalesonach. 
Przed zmianą danfosów płaciłem max 200 zł dziś jest 2000 zł. Gdzie w tym roku zima szybko się skończyła a w zeszłym roku była dłuższa. 

12
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Październik 15, 2014, 18:34:37  »
No to zaraz się zacznie. Właśnie odebraliśmy kwitkiem. jeszcze nigdy nie mieliśmy tyle do zapłaty. Skoro spółdzielnia nas kroi i banda oszustów co kombinują z ogrzewaniem TO JA TEŻ ZACZYNAM GRAĆ ICH KARTAMI.  Albo zaczną normalnie wyliczać albo niech dają RYCZAŁT.

13
Moje hobby / Rodzinne Ogrody Działkowe
« dnia: Wrzesień 14, 2014, 19:56:10  »
Witam.
Myślę,  że są tu forumowicze co posiadają działkę  rekreacyjną ( ROD).
Orientujecie się może ile trzeba wydać pieniążków na postawienie murowanego pomieszczenia gospodarczego o pow.35m2?  Jak długo się buduje taki domek i kiedy najlepiej zacząć budowę?

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 11, 2014, 07:51:27  »
Jak będziesz schodził z pracy ( po nocce) zostaw przepustkę znajomemu wartownikowi on Ci ją odbije że wszedłeś i po 4 dniach odbije że wyszedłeś. hehehe - Nadrobisz straty.

 
Skoro tam idą, to pracują? czy są w medice, biurowcu, stołówce?
Na stołówce w czasie przerwy masz prawo zjeść, wychodzisz z pracy bo masz pobranie krwi do badań okresowych i potem wracasz i pracujesz, a do biurowca to raczej nie muszę tłumaczyć referentek z papierami.

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 10, 2014, 18:11:57  »
A co z osobami co idą do Mediki, biurowca lub na stołówkę?

Strony: [1] 2 3