Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6840586 razy)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6240 dnia: Stycznia 21, 2017, 18:50:34 »
To masz szczęście na wydziale. Potrawia tacy psychicznie i finansowo upić krwi.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6241 dnia: Stycznia 21, 2017, 19:27:41 »
Masz na myśli ? Tych co się dochrapali już stołków?
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6242 dnia: Stycznia 21, 2017, 21:22:51 »
Tak apropo. Czy w takiej ogromnej spółce (korpo) istnieje takie coś jak "ścieżka kariery"?

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6243 dnia: Stycznia 22, 2017, 10:42:59 »
Czy w takiej ogromnej spółce (korpo) istnieje takie coś jak "ścieżka kariery"?
Tak, teoretycznie i na papierze. Praktycznie musisz mieć układy, lub należeć do odpowiedniej organizacji. W tym drugim przypadku jest jeden szkopuł, zmian władzy kariera pada, w najlepszym wypadku wyhamowuje. Nie spotkałem się w zakładach żeby ktoś awansował bo jest kompetentny.  Kolega wyżej pięknie to ujął  ;)


Post Merge: [time]22 Styczeń 2017, 10:49:36[/time]

A tu w temacie posiłków droga pani Aniu, czyli będzie jak było.
http://www.solidarnosc.police.pl/SCAN0443_000.pdf


Jaki wniosek znowu baronowie zawiedli gdy chodzi o sprawy pracownicze, coś ostatnio za co się nie weżniecie to nie wychodzi  :( :( :( , no chyba ze chodzi o wasze sprawy to  :) :) 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2017, 10:55:35 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6244 dnia: Stycznia 22, 2017, 11:41:49 »
Dzień dobry.
Do Polak:
Doskonale znane jest stanowisko MZZPRC. Przypomnij sobie akcję z ankietami. Ponad 920 osób (przy 4 głosach przeciwnych) opowiedziało się za likwidacją posiłków i wprowadzeniem innej formy żywienia.
Warto wreszcie zrozumieć, że nasze związki zawodowe nie są pracodawcą. Działają w imieniu Pracowników, ale to pracodawca podejmuje ostateczne decyzje, które leżą w zakresie jego wyłącznych kompetencji.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2017, 11:54:50 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6245 dnia: Stycznia 22, 2017, 12:42:44 »
Tak jest że wszystkim, wiec dla mnie wszelkie działania to pożoranctwo, i nie tylko w temacie posiłków. Dlaczego wystarczyło się zapoznać z ustawą i wiadomo jakie stanowisko przyjmie zarząd
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2017, 12:44:54 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6246 dnia: Stycznia 22, 2017, 18:36:52 »
Andrzej bądź mężczyzną i zrezygnuj z II tury przecież po tym kiepskim wyniku z pierwszej tury 270 gałek przy poparciu trzech związków powinno ci uświadomić że jesteś kiepskim kandydatem załogi.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6247 dnia: Stycznia 22, 2017, 18:49:59 »
Teraz cała ta niepotrzebna ekipa (st. mistrzowie)"szefa" powinna polecieć na dół na aparatowych. I rączki pobrudzić trochę na mrozie!!!

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6248 dnia: Stycznia 22, 2017, 18:51:28 »
decyzje o drugiej turze podejmuje Komisja Wyborcza
Wg Statutu nie ma podstaw prawnych do zarządzenie drugiej tury wyborów, albowiem drugą turę zarządza się wówczas kiedy: dwóch kandydatów otrzymała największą równą ilość głosów.
Druga tura zaplanowana jest na początek lutego

Mogę prosić o rzucenie odrobiny światła na to kto zarządził drugą turę i na jakiej podstawie?

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6249 dnia: Stycznia 22, 2017, 20:13:41 »
niepotrzebna ekipa (st. mistrzowie)"szefa" powinna polecieć na dół na aparatowych
Mało prawdopodobne, raczej gdzieś się ich ulokuje a nawet jak będzie trzeba utworzy jakieś stanowiska.

A propo sławnego płacenia w klubie GO-GO no jak wiadomo ze uczestnikami byli  sip-y. Oczywiście baronowie związkowi wiedzieli o tym.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6250 dnia: Stycznia 22, 2017, 20:48:20 »
Dzień dobry.
Do Polak:
Doskonale znane jest stanowisko MZZPRC. Przypomnij sobie akcję z ankietami. Ponad 920 osób (przy 4 głosach przeciwnych) opowiedziało się za likwidacją posiłków i wprowadzeniem innej formy żywienia.
Warto wreszcie zrozumieć, że nasze związki zawodowe nie są pracodawcą. Działają w imieniu Pracowników, ale to pracodawca podejmuje ostateczne decyzje, które leżą w zakresie jego wyłącznych kompetencji.

Pozdrawiam.
Ciekawi mnie kiedy zostanie rozwiązania sprawa posiłków dla pracowników spółek, którzy pracują na 5 bop ? Czy , ktoś z  zz, bhp, SIP tym się zajmie?
Przecież było napisane, że badania były przeprowadzone kilka lat temu, a jak wszyscy wiemy obsada się zmieniła i to znacznie.
Czemu Ci ludzie traktowani są inaczej?

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6251 dnia: Stycznia 22, 2017, 21:15:49 »
Pani Anno, dlaczego komisja zarządziła II turę na podstawie regulaminu wyborów członków rady nadzorczej, skoro to nie członek rady nadzorczej jest wybierany, a członek zarządu, a wybór członka zarządu jest uregulowany w statucie a nie w regulaminie na który powołała się komisja?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6252 dnia: Stycznia 23, 2017, 08:26:46 »
To był pierwszy komunikat, wydany przez komisję. Później poprawili i wydali poprawiony. Pomyłka pisarska wg mnie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2017, 08:30:19 wysłana przez An_na »

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6253 dnia: Stycznia 23, 2017, 11:39:17 »
witam jak wyglądaja teraz przeniesienia miedzy wydziałowe są problemy jak kiedyś? bo doszły słuchy od znajomych z pakowni że jeden chłopak ma problem z przejściem jak to wygląda

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6254 dnia: Stycznia 23, 2017, 11:59:30 »
witam jak wyglądaja teraz przeniesienia miedzy wydziałowe są problemy jak kiedyś? bo doszły słuchy od znajomych z pakowni że jeden chłopak ma problem z przejściem jak to wygląda

Wydaje się, że nie ma problemów z przejściem na inny wydział jeśli kompetencje są odpowiednie do pracy na danym wydziale. Jednak niekoniecznie dotyczy to pracownikow pakowni , tych którym zmieniono system z 5bop na 3 bop.
 Na 3bop dodatek zmianowy jest mniejszy niż na 5bop i aby wyrównać tą rożnicę, pracownicy dostali spore, jak na przyznawane w naszej firmie pracownikom liniowym , podwyźki w związku z tym teraz jest dosc silny opór aby zmienili oni wydziały i pracowali znowu na 5bop .