Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Angelika

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Strefa kobiet / Zak%u0142ad fryzjerski - farba
« dnia: Lipca 30, 2022, 14:22:28  »
Witam Serdecznie.
Jaki Polecacie zaklad fryzjerski w Policach, jesli chodzi o dobrze zrobione farbowanie i umiejetne dopasowanie fryzury do twarzy?
Pozdrawiam

2
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Stycznia 18, 2016, 11:41:33  »
@Krp - Ty to wiesz, my na forum już wiemy, ale jak zaapelować do Policzan nie czytających tego forum, bądź tego tematu?
Najciekawsze jest to, że jeśli oni (jak piszesz) zmienią umowę mam prawo zrezygnować bez ponoszenia kary, ale gdybym to ja zmieniła coś, nie dotrzymał, zerwał, to raz, że tego mi nie wolno, a dwa jeśli to zrobię, poniosę karę - paradoks "wyższości wojewody"...
Wracając do publicznego IP, którego jak twierdzisz wyczerpuje się pula, jak sobie radzi z tym Neostrada, która za to pieniędzy nie bierze, każdy ma zewnętrzne IP i zmienia się ono przy każdym ponownym podłączeniu się do internetu (restart router, komputera ipt..), czy im się pula nie wyczerpuje, czy mają jakieś ekstra zasoby własne?
Jak na razie wydaje mi się, że Neostrada, to jedyna słuszna alternatywa na którą lepiej się przesiąść, niż do Vectry, a może jednak jest coś innego, lepszego?

3
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Stycznia 18, 2016, 08:42:05  »
@diabolopomidoro oburzyło mnie to, co Piszesz, bezczelność w najgorszym wydaniu.
Autentycznie warte jest to interwencji i zgłoszenia tego do odpowiednich osób, które wyciągną z tego wnioski, jak i w jakiś sposób ukarzą takie nieprofesjonalne zachowania.
Vectra głaszcze dłonie, bo w jednej niemal chwili zyska rzeszę abonentów, czują się z tym tak pewni, że zatracili kulturę negocjacji.
Pojawia się świetna okazja, aby weszła porządna konkurencja, z dobrą ofertą i powaliła to wszystko na kolana.
Osobiście mam sam internet z Espola płacę za to 55zł za 100Mb plus 10 za publiczne IP, co też już mi się nie podobało, od zawsze jak u nich jestem publiczne IP nie było kasowane co miesiąc, ale jednorazowo przy początkowej usłudze, nową umowę mam od połowy ubiegłego roku i już wtedy czuć było, że coś im się wali, że zaczynają być nieatrakcyjni, kasować, za coś regularnie, jak gdyby na przykładzie mojego IP ktoś musiał co miesiąc specjalnie wykonywać jakąś pracę, aby nadal było zewnętrzne.
Nie wiem jaki mam przy mojej setce upload, ale wątpię, żeby Vectra dała mi w miarę dwukierunkowo podobne łącze za 65zł miesięcznie, czy mają prawo zaniżyć mi parametry, a tym samym zmienić warunki umowy?


4
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Stycznia 05, 2016, 15:05:45  »
Ile za taką prędkość i czy dają zewnętrzne IP (publiczne)?
Podkreślam - sam Internet.

5
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Stycznia 05, 2016, 14:36:58  »
Jak to zazwyczaj jest, "coś się nawywijało", teraz trzeba znaleźć metodę łagodnego rozwiązania. Szkoda, że mało mamy konkurencji dostawców Internetu w Policach, bo być może były by proponowane jakieś bardziej atrakcyjne warunki, a tym czasem nie boją się tak bardzo, że ludzie gdzieś przejdą indziej.
Miejmy nadzieję, że Vectra nie migruje abonentów na swoje łącza, ale pozostaną oni na "kablach Espola".
Edit:
Z ciekawości spytam jakie Vectra ma w proponowanych dotychczas prędkości Internetu i jakie są ceny za tylko sam Internet od nich?
Nie interesuje mnie telefon  i telewizja.

6
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Stycznia 05, 2016, 14:08:15  »
Teraz pewnie Wam głupio, co?
Nigdzie nie wspominam ani słowem o tym, że upadający Espol zerwie (wypowie) umowy, ale o tym, że wygasa tym samym umowa lojalnościowa, nie przestaje być świadczona usługa, ale w związku z niedotrzymaniem warunków umowy jednej ze stron, mamy prawo ją wypowiedzieć bez konsekwencji przedterminowego zerwania  lojalności abonenckiej.
Po co każą podpisywać nowe umowy, skoro przecież w/g piszących tutaj co niektórych piszę bzdury?

7
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Stycznia 05, 2016, 11:54:18  »
Nie znam paragrafów, jak chyba większość z nas, ale przykładów mam naprawdę wiele, potwierdzą to posiadacze kiedyś znanej Cyfra+, Pracownicy wszelkich sklepów HIT, Takpol, pracownicy przejmowanych przez inne spółek w ZChP Police, no nie chcę teraz szukać przykładów, ale było by ich trochę.
Nowa nazwa - nowa firma i jej umowa.

8
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Stycznia 05, 2016, 11:47:01  »
Przecież to jest wszem i wobec wiadomo, że jeśli firma zmienia nazwę, bądź przejmuje ją inny właściciel zaraz zawierane są z klientami nowe umowy, podobnie jak w zakładach pracy, gdy zakład zmieni nazwę, bądź zostaje wcielony przez inny, pracownicy podpisują nowe angaże i do tego nie trzeba znajomości prawa, bo każdy o tym wie (prawie każdy).
Umowa zawarta z firmą Espol traciła by moc w momencie, gdy Espol przestałby istnieć pod szyldem swojej nazwy, bo to z firmą o tej nazwie zawarta została ta umowa tak jest wszędzie przecież, no chyba, że coś się baaardzo zmieniło. Czekamy na wieści od kolegi @rbk.

9
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Stycznia 05, 2016, 11:16:17  »
@rbk napisz coś więcej, o co chodzi z tym końcem Espola? Wraz ze zmianą właściciela w mocy naszego prawa zawarte z dotychczasowym dostawcą umowy traciły by moc lojalnościową.

10
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Grudnia 08, 2015, 22:13:12  »
No właśnie kasuje.

Post Merge: Grudnia 09, 2015, 00:11:21
Płacę co miesiąc, więc wiem co piszę. Stały adres IP (10zł) jest jedną z dodatkowych pozycji na moich fakturach od wielu miesięcy.

11
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Grudnia 08, 2015, 07:24:08  »
O godzinie 24-tej mają ponoć restart serwerów, ja takiej przerwy u siebie nie mam.
Dla mnie czystym zdzierstwem jest to, że Espol tłumacząc się coraz bardziej ograniczoną ilością dostępnych zewnętrznych (publicznych) adresów IP, za taki właśnie IP kasuje 10zl MIESIĘCZNIE !
Dla porównania (nie wiem jak jest teraz, ale zawsze tak było, że:) Neostrada dając zawsze zewnętrzne IP zmienia nam je przy każdym restarcie połączenia z nimi i jakoś oni nie boją się wizji kończącego się zakresu możliwości takich adresów.

12
Tematy różne / Odp: Remont ul.Bankowej .
« dnia: Listopada 09, 2015, 20:23:53  »
... tylko, czy ten z naprzeciwka o tym wie... :)

13
Tematy różne / Odp: Remont ul.Bankowej .
« dnia: Listopada 09, 2015, 13:11:12  »
Czy dopatrzyłeś się jakiegoś błędu w nazewnictwie, czy zdjęcie ma zwrócić na coś uwagę?

14
Tematy różne / Odp: Remont ul.Bankowej .
« dnia: Listopada 06, 2015, 10:51:11  »
Wnioskowałam, to złe słowo, po prostu poruszałam niejednokrotnie ten temat na tym i nie tylko tutaj forum.
Wydawało mi się, że w ramach unowocześniania naszego miasta, czym gmina chwali się wszem i wobec w najróżniejszych broszurach i folderach, jakie to Police są nowoczesne, odgórnie zostanie w końcu podjęta, jak stało się to w wielu innych miejscowościach - decyzja, o likwidacji pieców opałowych i związanego z tym dymu na Bankowej i że ktoś w końcu zaproponuje w ZGKiM rozważenie metody sfinansowania takiego przyłączenia. Nikt nie liczy tu na jakieś całkowite odciążenie ze związanych z tym kosztów, choć w ramach ochrony środowiska jakaś pomoc była by na miejscu. Ludzie brną w indywidualne ogrzewanie gazowe, gdzie taki system nie sprawdza się finansowo w starym, ceglanym budownictwie, po za tym nie każdego na taką przeróbkę stać. Bankową zamieszkują głównie "seniorzy" naszego miasta ludzie, którzy nie zaciągną kredytów, aby przerobić sobie ogrzewanie na gazowe. Wiadomo jest, że system centralnego ogrzewania miejskiego jest najkorzystniejszym cenowo wariantem. To można w prosty sposób przeliczyć.
Remont Bankowej był swego rodzaju okazją do pociągnięcia magistrali rurowej wzdłuż ulicy, ale jak to u nas, myśli się wyłącznie o optycznej poprawie wyglądu Polic nie widząc, że są miejsca przypominające średniowiecze.

15
Tematy różne / Odp: Remont ul.Bankowej .
« dnia: Listopada 05, 2015, 23:29:48  »
Każdy ma swoje opinie jeśli chodzi o remont Bankowej, ale mój temat został zepchnięty i jak co roku pozostanie umiejętnie zatarty...

Strony: [1] 2 3 ... 10