Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Dni Chemika 2012  (Przeczytany 37640 razy)

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 27, 2012, 22:43:56 »
Cytat: "Sweeti Belle"
Cytat: "pawel10220"
to się postarali w tym roku...
pierwszy raz od wielu lat nie zawitam
Jest nas więcej, również odpuszczam tegoroczną imprezkę.Maleńczuk też mi GWIAZDA, phi,  reszty wykonawców musiałam na youtube szukać..Tylko na tyle stać Police ? Za rok kto ? Może   babcie ze swoim   "koko,koko euro spoko" ?

 :rotfl: haha wcale bym się nie zdziwiła :D jak babuszki będą u Nas... albo już w ogóle nie będzie Dni Polic. No cóż w zeszłym roku chociaż był Dżem, więc z przyjemnością się poszło. Chociaż patrząc na te małolaty, gorące 13-latki, które przecinkami rzucają, to aż się odechciewa...

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 27, 2012, 22:49:21 »
Cytat: "cooker"
Cytat: "Sweeti Belle"
Maleńczuk też mi GWIAZDA (...) Tylko na tyle stać Police ?

Rzuć jakąś propozycję artysty. Bardzo jestem ciekaw, kto jest wystarczająco godny cię zabawiać...
Czyżbym trafiła na wielkiego fana Maleńczuka ? Kto jest godny mnie "zabawić "? Raczej mnie mnie zabawia,od wielu lat słucham, jestem fanka jednego zespołu i nic tego nie zmieni ,a Polic nie stać na ich koncert ,niestety :( Udanej zabawy za ósemka :)

Kamila

  • Gość
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 28, 2012, 13:36:04 »
Cytat: "Sweeti Belle"
Cytat: "cooker"
Cytat: "Sweeti Belle"
Maleńczuk też mi GWIAZDA (...) Tylko na tyle stać Police ?

Rzuć jakąś propozycję artysty. Bardzo jestem ciekaw, kto jest wystarczająco godny cię zabawiać...
Czyżbym trafiła na wielkiego fana Maleńczuka ? Kto jest godny mnie "zabawić "? Raczej mnie mnie zabawia,od wielu lat słucham, jestem fanka jednego zespołu i nic tego nie zmieni ,a Polic nie stać na ich koncert ,niestety :( Udanej zabawy za ósemka :)


to jedź na ten swój koncert tam, gdzie go grają, a nie filozofuj na forum na co Naszą Gminę stać lub nie :gib:

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 28, 2012, 18:19:54 »
Znowu będzie spęd piwoszyi gówniarzerii oraz różnej masy żuli,piwo będzie się lało strumieniami,a ogłupiała gawiedż będzie się kołysać pod rytmy jakiegoś psychola Maleńczuka z zespołem PSYCHODANCE. Nic dodać nic ująć.
piecia

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 28, 2012, 18:32:15 »
Cytat: "krych"
Znowu będzie spęd piwoszyi gówniarzerii oraz różnej masy żuli,piwo będzie się lało strumieniami,a ogłupiała gawiedż będzie się kołysać pod rytmy jakiegoś psychola Maleńczuka z zespołem PSYCHODANCE. Nic dodać nic ująć.
Jak nie pójdziesz, to zaoszczędzisz sobie tych widoków.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 28, 2012, 18:52:35 »
Cytat: "Sweeti Belle"
Cytat: "pawel10220"
to się postarali w tym roku...
pierwszy raz od wielu lat nie zawitam
Jest nas więcej, również odpuszczam tegoroczną imprezkę.Maleńczuk też mi GWIAZDA, phi,  reszty wykonawców musiałam na youtube szukać..Tylko na tyle stać Police ? Za rok kto ? Może   babcie ze swoim   "koko,koko euro spoko" ?


No tak, bo falszujacy Afromental rok temu to dopiero była klasa.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 28, 2012, 21:44:56 »
Maleńczuk jest stylowy i oryginalny, z całą swoją chamowatą nonszalancą.
Ogromnie się cieszę, że będzie go można posłuchać na żywo i pierwszy raz od lat, specjalnie dla Maleńczuka wybieram się na Dni Polic.

O gustach proszę Państwa - dyskutować nie ma co, bo każdy ma inne i bardzo dobrze :)
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 30, 2012, 08:39:27 »
Cytat: "Sweeti Belle"
Jest nas więcej, również odpuszczam tegoroczną imprezkę.Maleńczuk też mi GWIAZDA, phi, reszty wykonawców musiałam na youtube szukać..Tylko na tyle stać Police ? Za rok kto ? Może babcie ze swoim "koko,koko euro spoko" ?


jakbys nie zauwazyla pisze wyraznie  SCENA ESKI !  czyli Police zza bardzo nie mialy wplywu na to kto bedzie , ale na popularnosc piosenek na Esce w tamtym roku, tak mi sie wydaje przynajmniej .  :chef:

Cytat: "draculka"
Maleńczuk jest stylowy i oryginalny, z całą swoją chamowatą nonszalancą.
Ogromnie się cieszę, że będzie go można posłuchać na żywo i pierwszy raz od lat, specjalnie dla Maleńczuka wybieram się na Dni Polic.

O gustach proszę Państwa - dyskutować nie ma co, bo każdy ma inne i bardzo dobrze :)


Stylowy , oryginalny i wiecznie NAĆPANY:)

kinia

  • Gość
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 30, 2012, 15:31:44 »
I jeszcze 13st i deszczydło:)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 02, 2012, 03:26:36 »
I jak tam wypadł koncert naczelnego ćp.... tfu Maleńczuka?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

antyoszolom

  • Gość
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 02, 2012, 08:52:55 »
Witam. Niestety nie miałem okazji być na koncercie Maleńczuka. Może jakieś recenzje ?

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 02, 2012, 11:04:44 »
Niech się cieszą, że im tam elektryka nie padła. Była by impreza klasy emtiwi unplugged :P

Offline smerwin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 02, 2012, 15:28:11 »
A dokładnie o której godzinie występuje Honey ?

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 02, 2012, 15:40:45 »
Cytat: "antyoszolom"
Witam. Niestety nie miałem okazji być na koncercie Maleńczuka. Może jakieś recenzje ?



Mnie też niestety nie było wczoraj na polanie,jednak dzisiaj słyszałem same dobre opinie o wczorajszym występie Maleńczuka.
Nadmienię,że nie jestem fanem jego twórczości(poza utworami "Ostatnia nocka" i "Dawna dziewczyno")!

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
[Police] Dni Chemika 2012
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 02, 2012, 15:51:28 »
Honey o 14 miała próbę, można było zobaczyć, usłyszeć swobodnie stojąc pod samą sceną, bez tłumów. Po 19 to pewnie będzie już taki tłum, że nie będzie gdzie się ruszyć
“imperfections make you more beautiful”