Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Dni Morza 2012  (Przeczytany 9459 razy)

Offline Paweł-K

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2012
« dnia: Maja 24, 2012, 17:30:56 »
Cytuj (zaznaczone)
W drugi weekend czerwca (8-10) Szczecin zmieni się w stolicę jachtingu. W tych dniach odbędą się Dni Morza Sail Szczecin 2012 oraz VIII zlot Oldtimerów (o rejsach tymi jednostkami możesz przeczytać w artykule Rejsy Oldtimerami [Dni Morza 2012]).

W tym roku będziemy gościć ponad 30 jednostek z następujących krajów: Polska, Niemcy, Holandia, Szwecja, Finlandia oraz Rosja. Niektóre jednostki pojawią się po raz pierwszy: Lisa von Lübeck, Ubena von Bremen, Wylde Swan. Nie zabraknie również jednostek, które już znamy: ORP Orzeł, Kruzenstern, Dar Młodzieży, czy też Fryderyk Chopin.



Jeśli chodzi o muzykę, to oprócz wymienionego wyżej koncertu folkowego na scenie wystąpią: Dair, Stary Szmugler, Dikanda, Tea Time Boogie. To wszystko na terenie Łasztowni, natomiast na Wałach Chrobrego 8 czerwca (piątek) czeka nas widowisko muzyczne Waldemara Malickiego i Filharmonii Dowcipu „Live in Szczecin”. Będzie to dwugodzinny spektakl, pełen porywającej muzyki, doskonałego humoru, zaskakujących zwrotów akcji i perfekcyjnej gry świateł.

Kolejny dzień pod względem to koncerty Andrzeja Piaska Piasecznego, zespołu Feel, Honoraty „Honey” Skarbek oraz Alexandry. Koncerty ok. północy zakończy pokaz fajerwerków.
reklama -/2012/dni-morza-2012-sail-szczecin-program-imprezy/]Program Dni Morza Sail Szczecin 2012[/URL]

Offline looki8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 25, 2012, 00:01:53 »
Cytat: "Paweł-K"
Kolejny dzień pod względem to koncerty Andrzeja Piaska Piasecznego, zespołu Feel, Honoraty „Honey” Skarbek oraz Alexandry.

To żart? Czy organizator ma 15 lat? :D Masakra.

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2012
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 25, 2012, 11:02:58 »
Cytat: "looki8"
Cytat: "Paweł-K"
Kolejny dzień pod względem to koncerty Andrzeja Piaska Piasecznego, zespołu Feel, Honoraty „Honey” Skarbek oraz Alexandry.

To żart? Czy organizator ma 15 lat? :D Masakra.


wydaje mi się, że Dni Morza i tak wypadają lepiej niż Dni Polic.. ze swoim programem. Bo u nas w Policach to chyba jakiś żart ;/.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2012
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 25, 2012, 11:51:57 »
w sumie moim zdaniem tu i tu calkiem ciekawie :)

Inka

  • Gość
[Szczecin] Dni Morza 2012
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 10, 2012, 18:50:24 »
Tegoroczne Dni Morza to totalna porażka. Widocznie organizatorzy przewidzieli, że na taką szmirę to zbyt wielu chętnych nie przybędzie.Całkowite przegięcie z miejscami do parkowania. Straż Miejska znalazła sobie sposób na szybki zarobek. Po co zapewniać miejsca do parkowania, najlepiej wszystko pozagradzać taśmami i kasować mandaty. To, co działo się na wąskich uliczkach to dantejskie sceny. Od wieków kierowcy mogli parkować przy ul. Parkowej, H.Pobożnego. W tym roku pozbawiono zmotoryzowanych dziesiątek miejsc do parkowania. Proponuję w roku przyszłym postawić znak ZAKAZ RUCHU już od ulicy Jana Matejki aż do ul. Trasy Zamkowej. A może najlepiej zrezygnować z tego dorocznego  święta piwa i góralskiego i innego niż pomorskiego  folkloru ( bo widać było tylko oscypki, góralskie kapcie i gorzałkę, litewskie wędliny).

Offline gienix

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • SeeSite | Strony i sklepy internetowe
[Szczecin] Dni Morza 2012
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 10, 2012, 19:28:47 »
Tak się zastanawiam co jeszcze takiego morskiego zostało w Szczecinie, żeby organizować szumnie zwane Dni Morza, sprowadzające się jednakowoż do dziesiątek kramów z jadłem wszelakim i kolejnych kramów na których próbuje się sprzedać co popadnie - korane, garnki, przyprawy, cokolwiek - ale z obowiązkowym narzutem 200% marży. To jest chore... Dni morza nie mają ŻADNEGO związku z morzem, podobnie jak i sam Szczecin zresztą. Jeszcze kilka dni temu czytałem gdzieś, że szczecinianie nie przepadają za tą imprezą i wcale się nie dziwię. Przeszedłem się w sobotnie popołudnie po tym jarmarku i powiem szczerze - nic, totalnie nic nie było mnie w stanie przyciągnąć na tyle, abym pozostał tam dłużej niż czas potrzebny na przejście się po długości Wałów Chrobrego. Ciekawsza jest już obserwacja gry w szachy lub snookera w telewizji... Przykro mi, ale nie widzę żadnego powodu, dla którego miałbym się pojawić na obchodach tego święta po raz kolejny. Ta impreza z roku na roku traci rację bytu, tworzona jest bez pomysłu, bez polotu, aby tylko się odbyła... Przerażające, bo już za chwilę TSR i o ile poprzedni finał oceniam pozytywnie, o tyle o kolejny zaczynam się bać. Mam nadzieję, że za jego przygotowanie wezmą się inni "spece" i nie zniszczą szansy promocji Szczecina poprzez tą imprezę organizując ją na tak dennym poziomie jak tegoroczne dni morza. Dlaczego z jednej strony można zorganizować imprezę nietuzinkową, niepowtarzalną jak Pyromagic, a z drugiej strony brakuje pomysłu na imprezę, którą organizuje się od lat???

Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych ;)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2012
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 10, 2012, 22:25:36 »
Nie wiem jak to jest, że TSR były (i wierzę, że będą) genialne (codziennie miało się ochotę tam przebywać), a Dni Morza nie mogą zrobić na przyzwoitym poziomie. :<
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln