Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7634941 razy)

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18165 dnia: Sierpnia 17, 2024, 12:26:18 »
Lewica, prawica, wszyscy doją ten kraj. A pis to niby partia prawicowa? xd  ich 800+ nie powstydziłby się sam Biedroń. Jedyne co przemawia po ich stronie jako niby prawicy to obrona krzyża i datki na Rydzyka xd

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1020
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18166 dnia: Sierpnia 17, 2024, 12:47:35 »
Lewica, prawica, wszyscy doją ten kraj. A pis to niby partia prawicowa? xd  ich 800+ nie powstydziłby się sam Biedroń. Jedyne co przemawia po ich stronie jako niby prawicy to obrona krzyża i datki na Rydzyka xd
PiS prawicą. XD Ale czego oczekiwać od ludzi, skoro nawet w szkołach się uczy, że narodowy socjalizm był prawicowy. XD A Adolf był skrajnym prawicowcem. XD

Online peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18167 dnia: Sierpnia 17, 2024, 15:05:15 »
A co ma że na Lewicę głosowała. Poprostu oszukuje załogę i tyle w temacie .sprzedała się.

Mocne słowa za mocne jak się nie ma dowodów.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2163
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18168 dnia: Sierpnia 17, 2024, 16:05:32 »
A co ma że na Lewicę głosowała. Poprostu oszukuje załogę i tyle w temacie .sprzedała się.
Dlaczego Pan uważa, że ja oszukuje załogę? Proszę o konkrety.

Offline Pracownik Logistyki

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18169 dnia: Sierpnia 17, 2024, 16:43:25 »
A co pani robi ?bierze pani tylko gruba kasę i nic poza tym. Chyba że się mylę to niech pani poda konkrety .

Offline kanapowiec

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18170 dnia: Sierpnia 17, 2024, 17:00:59 »
Chłopie nie odpowiada się pytaniem na pytanie i nie zmieniaj tematu. Może udowodnij najpierw ty swoje zarzuty?
To jest żenujące przychodzi taki jeden i zarzuca co mu się podoba.
Ja też myślę że Pracownik Logistyki bierze wypłatę i nic nie robi.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2024, 17:05:01 wysłana przez kanapowiec »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 974
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18171 dnia: Sierpnia 17, 2024, 17:03:56 »
A co pani robi ?bierze pani tylko gruba kasę i nic poza tym. Chyba że się mylę to niech pani poda konkrety .
Będzie znowu, że bronię P. Tarocinskiej, ale jak to TY rzucasz oskarżenia to TY musisz je udowodnić, a nie ktoś inny musi udowodnić, że są nieprawdziwe.

A od siebie dodam, że jesteś sfrustrowanym debilem

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2163
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18172 dnia: Sierpnia 17, 2024, 17:08:02 »
Pracownik logistyki: Wszystko co należy do członka zarządu: https://zchpolice.grupaazoty.com/upload/4/files/3.pdf
Tymczasem, ja skończyłam z Panem dyskusję jako z anonimowym forumowiczem. Z racji tej, że nikt nie jest anonimowy- Pan również nie- Spotkamy się z realu Proszę Pana. W sądzie. Z powództwa cywilnego. Mojego. Już teraz informuję, że mój wniosek w ramach zadoscuczynienia będzie finansowy, z przeznaczeniem na cele charytatywne: https://rejestr.io/krs/218397/polskie-stowarzyszenie-na-rzecz-osob-z-niepelnosprawnoscia-intelektualna-kolo-w-policach
Dla przykładu odpowiedzialności za swoje słowa.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18173 dnia: Sierpnia 17, 2024, 17:10:41 »
Nic mu nie będzie, polskie sądy mają bardzo specyficzne poczucie sprawiedliwości. :)

Offline kanapowiec

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18174 dnia: Sierpnia 17, 2024, 17:43:08 »
Brawo. W końcu

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18175 dnia: Sierpnia 17, 2024, 18:00:00 »
Brawo. W końcu
Dokładnie to , że Pani Ania głosuje na kogoś z Lewicy to nie znaczy , że można jej zarzucać.. można zarzucić że kiedyś bardziej informowała na swoim m.in facebooku ,ale kazdy normalny wie dlaczego teraz jest tak mało informacji.. nikt by z Nas załogi nie chciał być tak traktowany przez Zarząd jak była potraktowana Pani Ania.
To jest wina ZZ że nie informują tak jak to jest w Puławach.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18176 dnia: Sierpnia 17, 2024, 18:45:19 »
I tak się kończy kozaczenie w internecie.

Offline fafik

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 505
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18177 dnia: Sierpnia 17, 2024, 19:58:26 »
Kozaczenie? Chłop może jest na skraju nerwowym bo być może ma troszkę do emerytury, jest nie pewny roboty, być może co innego. Naskoczył mocno na An_nę bo.... Może ma jakiś powód. Mógł póblicznie tego może nie robić tylko prywatnie napisać. Ty już oceniasz od razu człowieku. Nie znasz gościa sytuacji. Ten temat na tym forum mam nadzieję że wreszcie zniknie, bo tu nic się nie dowiesz. Chyba że artykułów kilka prawnych. Tylko sianie zamentu podejrzewam, że nawet przez samych zz. Pani Annie polecam więcej informacji dawać skoro już ma stronę swoją bo na zz to liczyć możecie tylko po chwilówki.

Post Merge: Sierpnia 17, 2024, 20:03:04
Po pierwsze są dla swoich członków
🤔
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2024, 20:03:04 wysłana przez fafik »

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18178 dnia: Sierpnia 17, 2024, 20:46:17 »
Mnie życie nauczyło jednego, że w emocjach lepiej rozważnie myśleć co się piszę i mówi. Widzisz, gość wchodzi i wypisuje tutaj o kobiecie takie rzeczy, bez jakichkolwiek dowodów. Gdybyś nie był anoninem, tylko osoba publiczną inaczej byś teraz pisał, gdyby to Ciebie ktoś tu o coś posądzał.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 974
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18179 dnia: Sierpnia 17, 2024, 21:19:00 »
Kozaczenie? Chłop może jest na skraju nerwowym bo być może ma troszkę do emerytury, jest nie pewny roboty, być może co innego. Naskoczył mocno na An_nę bo.... Może ma jakiś powód. Mógł póblicznie tego może nie robić tylko prywatnie napisać. Ty już oceniasz od razu człowieku. Nie znasz gościa sytuacji. Ten temat na tym forum mam nadzieję że wreszcie zniknie, bo tu nic się nie dowiesz. Chyba że artykułów kilka prawnych. Tylko sianie zamentu podejrzewam, że nawet przez samych zz. Pani Annie polecam więcej informacji dawać skoro już ma stronę swoją bo na zz to liczyć możecie tylko po chwilówki.

Post Merge: [time]Sierpnia 17, 2024, 20:03:04 [/time]
Po pierwsze są dla swoich członków
🤔
Aha i my mamy sie zastanowic co chlopem powodowalo, bo moze byl w kiepskim stanie psychicznym, ale on moze sobie rzucac oskarzenia na ludzi (w tym przypadku P. Tarocinska) i nie myslec w jakim stanie psychicznym są...lub będą po tym co napisał?


Gosciu mocno przesadzil, bo rzucanie oskarzen z anonima na publicznym forum bez zadnego podparcia dowodami jest po prostu slabe i krzywdzace. A na dodatek gosciu jest serio niezbyt sprytny i w koncu ktos sie zdecydowal zrobic z tym co trzeba.

Ja rozumiem frustracje, zlosc itd. ale NIE MOŻNA jej przelewac na inne osoby na zasadzie "skoro mi zle, to zrobie tez tak zeby inni mieli zle". I juz nie ma zadnego znaczenia czy to P. Tarocinska, ja, czy Jan z Nerka.