Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7586485 razy)

Offline syberianhusky

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18015 dnia: Lipca 22, 2024, 11:47:14 »
tak jest
szkoda strzępić ryja na to forum, na ten zakład, szkoda zdrowia, prądu, gazu i cennego czasu
człowiek stracił trochę zdrowia pracując tutaj, po co tracić go więcej

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18016 dnia: Lipca 22, 2024, 16:28:24 »
Jak widać mało Cie to obchodzi i drwisz z tego, że zabiorą bo Tobie nie zabiorą. Nikt dupy nie ruszył jak sprzedaż spadała 4 lata temu nikt dupy nie ruszył żeby to poprawić. Tylko teraz jak sie mleko rozlało wszyscy jak jeden mąż krzyczą że trzeba oszczędzać. A jak ktoś powiedział że ZCh Police do 2030 r. Będą stopniowo wygaszane to oczywiście zaprzeczono. I Ty uważasz, że to jest merytoryka na Twoim poziomie.
Drwie z ludzi ktorzy mysleli, ze zaklady beda istniec wiecznie i w zwiazku z tym nie robili nic zeby sie rozwijac i zabezpieczyc sobie inne mozliwosci. To podobnie jak z kredytobiorcami "ale jakto stopy procentowe poszly do gory", a nikt nie pomyslal, ze skoro w ciagu ostatnich 20 lat byly na poziomie 20%, to w ciagu nastepnych 20 lat tez moga xD.


Drwie tez z ludzi ktorzy nie maja pojecia o czym mowia probujac wymusic na Pani Tarocinskiej jakies deklaracje, obietnice i informacje.

Szkoda mi tylko ogarnietych ludzi ktorzy sa zaangazowani w prace, rozwijaja sie i chca pracowac. Ale na szczescie takich juz duzo nie zostalo, kto mial uciec ten uciekl.

Tak cie boli, ze fizyczni dostana po dupie, ale nie zauwazyles, ze umyslowi lepiej nie maja i dlatego polowa z nich uciekla :D gdzie nie probujesz porozmawiac z jakims kierownikiem/dyrektorem/specjalista to juz nie pracuja ci ludzie ktorzy pracowali pare miesiecy temu. Kazdy kto ma troche oleju w glowie juz uciekl z tej firmy
Rasowy widać, że nie wiesz co tak naprawdę zarząd chce zabrać zmianowym, a co tym którzy pracują na rano czyli umysłowym.
 
Szkoda że nie drwisz z ludzi którzy przed wyborami chodzili na wydziały i ściemniali że to pracownicy są najważniejsi a teraz jest całkowity zwrot o 180 stopni. Dlatego to denerwuje tych ludzi bo nie mają żadnej informacji. A tak nawiasem mówiąc to teraz można wszystko podpiąć pod tajemnicę handlową.

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 187
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18017 dnia: Lipca 22, 2024, 18:04:43 »
Jak widać mało Cie to obchodzi i drwisz z tego, że zabiorą bo Tobie nie zabiorą. Nikt dupy nie ruszył jak sprzedaż spadała 4 lata temu nikt dupy nie ruszył żeby to poprawić. Tylko teraz jak sie mleko rozlało wszyscy jak jeden mąż krzyczą że trzeba oszczędzać. A jak ktoś powiedział że ZCh Police do 2030 r. Będą stopniowo wygaszane to oczywiście zaprzeczono. I Ty uważasz, że to jest merytoryka na Twoim poziomie.
Drwie z ludzi ktorzy mysleli, ze zaklady beda istniec wiecznie i w zwiazku z tym nie robili nic zeby sie rozwijac i zabezpieczyc sobie inne mozliwosci. To podobnie jak z kredytobiorcami "ale jakto stopy procentowe poszly do gory", a nikt nie pomyslal, ze skoro w ciagu ostatnich 20 lat byly na poziomie 20%, to w ciagu nastepnych 20 lat tez moga xD.


Drwie tez z ludzi ktorzy nie maja pojecia o czym mowia probujac wymusic na Pani Tarocinskiej jakies deklaracje, obietnice i informacje.

Szkoda mi tylko ogarnietych ludzi ktorzy sa zaangazowani w prace, rozwijaja sie i chca pracowac. Ale na szczescie takich juz duzo nie zostalo, kto mial uciec ten uciekl.

Tak cie boli, ze fizyczni dostana po dupie, ale nie zauwazyles, ze umyslowi lepiej nie maja i dlatego polowa z nich uciekla :D gdzie nie probujesz porozmawiac z jakims kierownikiem/dyrektorem/specjalista to juz nie pracuja ci ludzie ktorzy pracowali pare miesiecy temu. Kazdy kto ma troche oleju w glowie juz uciekl z tej firmy
Rasowy widać, że nie wiesz co tak naprawdę zarząd chce zabrać zmianowym, a co tym którzy pracują na rano czyli umysłowym.
 
Szkoda że nie drwisz z ludzi którzy przed wyborami chodzili na wydziały i ściemniali że to pracownicy są najważniejsi a teraz jest całkowity zwrot o 180 stopni. Dlatego to denerwuje tych ludzi bo nie mają żadnej informacji. A tak nawiasem mówiąc to teraz można wszystko podpiąć pod tajemnicę handlową.
Chodzili i swoje wychodzili,bo dostali "upragnione" głosy , a teraz stoja w komisji przeciwko "swoim".
Nie ma co gadać jeszcze nic nie zabrali i raczej droga długa do tego aby zabrali.
W jakiś sposób oszczędnością jest zamknięcie Alkatraz.
Tylko chyba pracowników tej wytwórni nie zwolnili

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18018 dnia: Lipca 22, 2024, 18:09:25 »
Jak widać mało Cie to obchodzi i drwisz z tego, że zabiorą bo Tobie nie zabiorą. Nikt dupy nie ruszył jak sprzedaż spadała 4 lata temu nikt dupy nie ruszył żeby to poprawić. Tylko teraz jak sie mleko rozlało wszyscy jak jeden mąż krzyczą że trzeba oszczędzać. A jak ktoś powiedział że ZCh Police do 2030 r. Będą stopniowo wygaszane to oczywiście zaprzeczono. I Ty uważasz, że to jest merytoryka na Twoim poziomie.
Drwie z ludzi ktorzy mysleli, ze zaklady beda istniec wiecznie i w zwiazku z tym nie robili nic zeby sie rozwijac i zabezpieczyc sobie inne mozliwosci. To podobnie jak z kredytobiorcami "ale jakto stopy procentowe poszly do gory", a nikt nie pomyslal, ze skoro w ciagu ostatnich 20 lat byly na poziomie 20%, to w ciagu nastepnych 20 lat tez moga xD.


Drwie tez z ludzi ktorzy nie maja pojecia o czym mowia probujac wymusic na Pani Tarocinskiej jakies deklaracje, obietnice i informacje.

Szkoda mi tylko ogarnietych ludzi ktorzy sa zaangazowani w prace, rozwijaja sie i chca pracowac. Ale na szczescie takich juz duzo nie zostalo, kto mial uciec ten uciekl.

Tak cie boli, ze fizyczni dostana po dupie, ale nie zauwazyles, ze umyslowi lepiej nie maja i dlatego polowa z nich uciekla :D gdzie nie probujesz porozmawiac z jakims kierownikiem/dyrektorem/specjalista to juz nie pracuja ci ludzie ktorzy pracowali pare miesiecy temu. Kazdy kto ma troche oleju w glowie juz uciekl z tej firmy
Rasowy widać, że nie wiesz co tak naprawdę zarząd chce zabrać zmianowym, a co tym którzy pracują na rano czyli umysłowym.
 
Szkoda że nie drwisz z ludzi którzy przed wyborami chodzili na wydziały i ściemniali że to pracownicy są najważniejsi a teraz jest całkowity zwrot o 180 stopni. Dlatego to denerwuje tych ludzi bo nie mają żadnej informacji. A tak nawiasem mówiąc to teraz można wszystko podpiąć pod tajemnicę handlową.
Chodzili i swoje wychodzili,bo dostali "upragnione" głosy , a teraz stoja w komisji przeciwko "swoim".
Nie ma co gadać jeszcze nic nie zabrali i raczej droga długa do tego aby zabrali.
W jakiś sposób oszczędnością jest zamknięcie Alkatraz.
Tylko chyba pracowników tej wytwórni nie zwolnili




Kolega mówił coś o przerzucaniu ich na inne firmy wydziały bo jemu już proponowali.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18019 dnia: Lipca 22, 2024, 18:15:34 »
Jak widać mało Cie to obchodzi i drwisz z tego, że zabiorą bo Tobie nie zabiorą. Nikt dupy nie ruszył jak sprzedaż spadała 4 lata temu nikt dupy nie ruszył żeby to poprawić. Tylko teraz jak sie mleko rozlało wszyscy jak jeden mąż krzyczą że trzeba oszczędzać. A jak ktoś powiedział że ZCh Police do 2030 r. Będą stopniowo wygaszane to oczywiście zaprzeczono. I Ty uważasz, że to jest merytoryka na Twoim poziomie.
Drwie z ludzi ktorzy mysleli, ze zaklady beda istniec wiecznie i w zwiazku z tym nie robili nic zeby sie rozwijac i zabezpieczyc sobie inne mozliwosci. To podobnie jak z kredytobiorcami "ale jakto stopy procentowe poszly do gory", a nikt nie pomyslal, ze skoro w ciagu ostatnich 20 lat byly na poziomie 20%, to w ciagu nastepnych 20 lat tez moga xD.


Drwie tez z ludzi ktorzy nie maja pojecia o czym mowia probujac wymusic na Pani Tarocinskiej jakies deklaracje, obietnice i informacje.

Szkoda mi tylko ogarnietych ludzi ktorzy sa zaangazowani w prace, rozwijaja sie i chca pracowac. Ale na szczescie takich juz duzo nie zostalo, kto mial uciec ten uciekl.

Tak cie boli, ze fizyczni dostana po dupie, ale nie zauwazyles, ze umyslowi lepiej nie maja i dlatego polowa z nich uciekla :D gdzie nie probujesz porozmawiac z jakims kierownikiem/dyrektorem/specjalista to juz nie pracuja ci ludzie ktorzy pracowali pare miesiecy temu. Kazdy kto ma troche oleju w glowie juz uciekl z tej firmy
Rasowy widać, że nie wiesz co tak naprawdę zarząd chce zabrać zmianowym, a co tym którzy pracują na rano czyli umysłowym.
 
Szkoda że nie drwisz z ludzi którzy przed wyborami chodzili na wydziały i ściemniali że to pracownicy są najważniejsi a teraz jest całkowity zwrot o 180 stopni. Dlatego to denerwuje tych ludzi bo nie mają żadnej informacji. A tak nawiasem mówiąc to teraz można wszystko podpiąć pod tajemnicę handlową.
Chodzili i swoje wychodzili,bo dostali "upragnione" głosy , a teraz stoja w komisji przeciwko "swoim".
Nie ma co gadać jeszcze nic nie zabrali i raczej droga długa do tego aby zabrali.
W jakiś sposób oszczędnością jest zamknięcie Alkatraz.
Tylko chyba pracowników tej wytwórni nie zwolnili




Kolega mówił coś o przerzucaniu ich na inne firmy wydziały bo jemu już proponowali.
Mówisz, że nie wiem co chcą zabrać komu to mnie oswiec, bo może rzeczywiście się mylę.

Ludzie z alcatraz już jakiś czas pracują na innych wydziałach (nie wiem czy wszyscy, ale jakas cześć na pewno).

I tu moim zdaniem zakład stanął na wysokości zadania, bo prawda jest taka że np prywaciarz zgodnie z prawidłami ekonomii by tych ludzi po prostu zwolnił.

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 187
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18020 dnia: Lipca 22, 2024, 20:33:26 »
Informacja od znajomego z siarkowego pouzupelniali wakaty osobami z pn3 na innych wydziałach .. więc to nie taki gest Zarządu przy braku zatrudnienia nowych oraz nieprzedlużaniu umów.
Każdy wie za Zarząd ma swoje za uszami.
I nic nie zabrali , nie ma co gadać Świat nie kończy się na ZCh;)

Offline Warburg

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18021 dnia: Lipca 22, 2024, 22:38:02 »
Ja bym zwolnił gryzipiórków

Post Merge: Lipca 22, 2024, 22:38:50
To oni wszyscy są temu winni

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18022 dnia: Lipca 23, 2024, 08:47:11 »
https://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/w-co-gramy/
"Wczoraj (22 lipca) zadzwonił do nas pewien bardzo zacny były pracownik ZAP i podzielił się swymi przemyśleniami dotyczącymi obecnej sytuacji w naszym przedsiębiorstwie. Powiedział że to co się obecnie dzieje to tylko zasłona dymna i odwracanie uwagi od prawdziwej gry.


W jego ocenie gra idzie o przejęcie polickiej inwestycji – chodzi o ekonomiczne dojechanie Grupy Azoty do tego stopnia żeby nie miała innego wyjścia jak sprzedaż tej fabryki.


Biorąc pod uwagę doświadczenie życiowe rozmówcy może coś być w tym twierdzeniu.


Pozostaje pytanie, jeśli to prawda, kto uczestniczy i po której stronie w tej rozgrywce?


Pamiętamy gdy Puławy chciały pójść do ORLENU – ile było krzyku o dekompozycji Grupy i o tym że nie ma na to zgody. Wystarczy zatem obserwować czy ci sami teraz będą zabierać głos w sprawie Polic – jeśli nie to sprawa wydaje się jasna."

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 313
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18023 dnia: Lipca 23, 2024, 09:05:09 »
https://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/w-co-gramy/
"Wczoraj (22 lipca) zadzwonił do nas pewien bardzo zacny były pracownik ZAP i podzielił się swymi przemyśleniami dotyczącymi obecnej sytuacji w naszym przedsiębiorstwie. Powiedział że to co się obecnie dzieje to tylko zasłona dymna i odwracanie uwagi od prawdziwej gry.


W jego ocenie gra idzie o przejęcie polickiej inwestycji – chodzi o ekonomiczne dojechanie Grupy Azoty do tego stopnia żeby nie miała innego wyjścia jak sprzedaż tej fabryki.


Biorąc pod uwagę doświadczenie życiowe rozmówcy może coś być w tym twierdzeniu.


Pozostaje pytanie, jeśli to prawda, kto uczestniczy i po której stronie w tej rozgrywce?


Pamiętamy gdy Puławy chciały pójść do ORLENU – ile było krzyku o dekompozycji Grupy i o tym że nie ma na to zgody. Wystarczy zatem obserwować czy ci sami teraz będą zabierać głos w sprawie Polic – jeśli nie to sprawa wydaje się jasna."


Powiedział co wiedział ... jedna z wielu teori z warzywniaka lub sklepu mięsnego

Offline Pracownik Logistyki

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18024 dnia: Lipca 23, 2024, 12:48:36 »
Albo z pod Belwederu na leningradach .

Offline Krul

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18025 dnia: Lipca 23, 2024, 22:10:19 »

Offline Samsonowicz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18026 dnia: Lipca 23, 2024, 22:33:03 »
MASAKRA. Może pani Ania odniesie się do artykułu?

Offline Polioly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18027 dnia: Lipca 23, 2024, 22:53:57 »
Tak w ramach przypomnienia jacy ludzie rządzili przed 2015 rokiem https://gs24.pl/afera-z-poslem-stefanem-niesiolowskim-zch-police-w-tle/ar/13851720

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18028 dnia: Lipca 23, 2024, 22:59:16 »
MASAKRA. Może pani Ania odniesie się do artykułu?
Tak, na pewno się odniesie, bo znudziło jej się siedzenie na wolności z takimi jak wy, w związku z czym udzieli informacji niejawnych które ma jako członek Zarządu w stosunku do wciąż otwartego śledztwa XDDDDDDDDD

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2160
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18029 dnia: Lipca 24, 2024, 11:08:53 »
MASAKRA. Może pani Ania odniesie się do artykułu?
Tak, jak rasowy napisał. Postępowanie sądowe jest w toku.
Jak pamiętacie w 2020 roku miałam przeszukanie CBA, Radio Szczecin poprzez słynnego redaktora Duklanowskiego "wydało" na mnie wyrok publiczny, czyli nie ważne jak się skończy poszło zgnojenie  mnie w eter.
https://radioszczecin.pl/1,408987,afera-policka-ciag-dalszy-dokumenty-i-dane-w-rek
Swoją drogą gdyby wtedy redaktor naczelny Radia Szczecin poważnie podszedł do pisma mojego adwokata i ukarał redaktora TDuklanowskiego, to może nie doszłoby do tragedii syna Pani poseł Filiks. Może sto razy by się zastanowił zanim zniszczy komuś życie swoim niecnym pisaniem...

Zostałam zawieszona bez prawa do wynagrodzenia itd. Trwało to 10 miesięcy po czym zostałam odwołana ze składu zarządu. Potraktowano mnie jak przestępcę a nawet zaprzyjaźnione mi osoby ( wtedy za takich ich miałam) na boku za moimi plecami mówili: a wiadomo jak to było..
I pozorowali wspieranie mnie w tej dramatycznej  dla mnie i mojej rodziny sytuacji. Po takiej informacji w Radio do mojej ukochanej mamy wzywałam karetkę, bo bardzo to przeżyła. Naszego, mojej rodziny zdrowia już nikt nie odda. Zweryfikował mi ten czas wielu znajomych czy przyjaciół.
Zawsze działałam w interesie tego Zakładu, jego pracowników, nie mając jednocześnie wpływu na to kto w tym momencie jest u steru.
Do tej pory nie oddano mi sprzętów, telefonów, kart pamięci, dysków pamięci zabranych z pokoju mojej córki na których miała archiwum całej swojej młodości na zdjęciach czy filmach, laptopa mojego taty, który w tym czasie był w szpitalu i lekarz z uwagi na jego stan prosił, bym go dostarczyła z jego mieszkania, nie doczekał dostarczenia, umarł po kilku miesiącach, a w swej chorobie nie rozumiał dlaczego nie mogę przywieźć mu jego komputera, jego telefonu. Sprzętów zabranych przez służby CBA z mojego domu, samochodu i biura do dzisiaj nie odzyskałam. Za to otrzymałam pismo, z prokuratury że nie toczyło się w mojej sprawie ani przeciwko żadne postępowanie. Informacja ta została opublikowana bodajże w 2022 na stronie spółki po pytaniu akcjonariusza.  Przez tyle lat prokuratura nawiedzała poprzez CBA ludzi w domach pukając o 6 rano, agenci pod bronią szukający jak u bandziora w każdym zakamarku domu, szperający po szufladach z bielizną, spod poduszkami, w pościeli. Mam nadzieję, że ten czas mojego upokorzenia znajdzie jednak swój finał i też w końcu dowiem się prawdy. Sprawa jest w sądzie, a dokumentacja przekazywana do sądu stanowi tajemnicę postępowania. To już trwa tyle lat....
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2024, 11:14:04 wysłana przez An_na »