Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6881590 razy)

Offline Umrè Narakà

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16920 dnia: Stycznia 12, 2024, 17:47:18 »
Zresztą jaki sojusz przetrwał na dłuższą metę w historii?
Tronu z ołtarzem, przyjacielu.

Offline hdmi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16921 dnia: Stycznia 12, 2024, 17:49:42 »
I to jest dobra odpowiedz. Ale temat warunków pracy dalej się nie zmienia. Na instalacji bez wody ? Zarząd się domyśla co o nim sądzą pracownicy?

Post Merge: [time]Stycznia 12, 2024, 17:55:11 [/time]
Odpowiedz pani Ani zero sponsoringu, tylko co z nami zwykłymi pracownikami, zwalniać się i przyjmować na nowo? Chodzi o stawki. Nie pracować bo nie mogę się nawet umyć przed śniadaniem i po pracy. [ciach!] kim my pracownicy jesteśmy dla GA ?



Post Merge: Stycznia 12, 2024, 17:56:27
Tam było BULWA MAĆ!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2024, 17:56:27 wysłana przez hdmi »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16922 dnia: Stycznia 12, 2024, 18:40:19 »
I to jest dobra odpowiedz. Ale temat warunków pracy dalej się nie zmienia. Na instalacji bez wody ? Zarząd się domyśla co o nim sądzą pracownicy?

Post Merge: [time]Stycznia 12, 2024, 17:55:11 [/time]
Odpowiedz pani Ani zero sponsoringu, tylko co z nami zwykłymi pracownikami, zwalniać się i przyjmować na nowo? Chodzi o stawki. Nie pracować bo nie mogę się nawet umyć przed śniadaniem i po pracy. [ciach!] kim my pracownicy jesteśmy dla GA ?



Post Merge: [time]Stycznia 12, 2024, 17:56:27 [/time]
Tam było BULWA MAĆ!
Na bieli i tak nikt nie pracuje bo stoi, to po co sie myc :D

Zwolnic sie mozna, tylko przyjac spowrotem juz nie, bo ZCH Police nie przyjmuja nowych pracownikow od jakiegos czasu ;) (na aparatowych. Na kilka wyzszych stanowisk szukaja, ale tez bez szalu)

A co do sponsoringu, to nie odlicza sie go jakos od podatku? I w zwiazku z tym sponsoruje sie sport i kulture nawet jak jest krucho z kasa?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16923 dnia: Stycznia 12, 2024, 20:34:32 »
Spokojnie dziewczyny, przyjdzie ekipa od Rudego, to zamiast wody, będzie płynął Dżony Łolker. Cierpliwości.

Offline Polioly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16924 dnia: Stycznia 12, 2024, 21:28:22 »
Generalnie to polityka była taka, że jak się zwalniasz to powrotu nie ma nawet na aparatowego. Nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii, na pewno nie ma blokady żeby przejść do innej spółki

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16925 dnia: Stycznia 12, 2024, 22:21:28 »
Generalnie to polityka była taka, że jak się zwalniasz to powrotu nie ma nawet na aparatowego. Nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii, na pewno nie ma blokady żeby przejść do innej spółki
Jasne, ale bardziej chodzilo mi o to, ze Zaklady po prostu przestaly rekrutowac :P

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16926 dnia: Stycznia 12, 2024, 22:24:35 »
Generalnie to polityka była taka, że jak się zwalniasz to powrotu nie ma nawet na aparatowego. Nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii, na pewno nie ma blokady żeby przejść do innej spółki
Jasne, ale bardziej chodzilo mi o to, ze Zaklady po prostu przestaly rekrutowac :P

Przestan głupoty pisac, osobiscie w dniu dzisejszym zaprowadziłem dwóch nowych do magazynu odziezowego ... w grudniu było i jeszcze trzech .... przyjmują normalnie bo rotacja pracowników jest dużą

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16927 dnia: Stycznia 12, 2024, 22:27:10 »
Zatrudnienie bezpośrednie? Czy na cwaniaka, przez pośredników?

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16928 dnia: Stycznia 12, 2024, 22:29:30 »
Zatrudnienie bezpośrednie? Czy na cwaniaka, przez pośredników?

normalne zatrudnienie z rekrutacji zewnętrznej

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16929 dnia: Stycznia 12, 2024, 23:21:50 »
Trochę bezsensu ta rekrutacja jak to stoi. Gadałem ostatnio z gościem z NPK II, dostał teraz na stałe choć nie widział jak instalacja działa. Chłopaki tu nie produkcją nawozu a część osób jedzie dorobić na hutę pakować Ruski nawóz.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16930 dnia: Stycznia 12, 2024, 23:46:14 »
Generalnie to polityka była taka, że jak się zwalniasz to powrotu nie ma nawet na aparatowego. Nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii, na pewno nie ma blokady żeby przejść do innej spółki
Jasne, ale bardziej chodzilo mi o to, ze Zaklady po prostu przestaly rekrutowac :P

Przestan głupoty pisac, osobiscie w dniu dzisejszym zaprowadziłem dwóch nowych do magazynu odziezowego ... w grudniu było i jeszcze trzech .... przyjmują normalnie bo rotacja pracowników jest dużą

Glupoty ty piszesz, wypowiadajac sie na tematy o ktorych nie masz pojecia. Oczywiscie ze mogles prowadzic nowych, bo fizyczne przyjecie pracownika na wydzial to miesiac-dwa od poczatku rekrutacji (sama rekrutacja trwa, potem badania lekarskie, jakies szkolenie BHP itd. czasami czekaja do poczatku miesiaca z przyjeciem itd.).

A teraz wejdz na pracuj.pl i sprobuj znalezc ogloszenie o prace w ZCH ;)

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16931 dnia: Stycznia 13, 2024, 05:03:18 »
Generalnie to polityka była taka, że jak się zwalniasz to powrotu nie ma nawet na aparatowego. Nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii, na pewno nie ma blokady żeby przejść do innej spółki
Jasne, ale bardziej chodzilo mi o to, ze Zaklady po prostu przestaly rekrutowac :P

Przestan głupoty pisac, osobiscie w dniu dzisejszym zaprowadziłem dwóch nowych do magazynu odziezowego ... w grudniu było i jeszcze trzech .... przyjmują normalnie bo rotacja pracowników jest dużą

Glupoty ty piszesz, wypowiadajac sie na tematy o ktorych nie masz pojecia. Oczywiscie ze mogles prowadzic nowych, bo fizyczne przyjecie pracownika na wydzial to miesiac-dwa od poczatku rekrutacji (sama rekrutacja trwa, potem badania lekarskie, jakies szkolenie BHP itd. czasami czekaja do poczatku miesiaca z przyjeciem itd.).

A teraz wejdz na pracuj.pl i sprobuj znalezc ogloszenie o prace w ZCH ;)


mówiłem ze głupoty piszesz na stronie zch jest normalan rekrutacja ostatnie ogloszenie z z 12 stycznia

cos tam wiesz ale nie do konca, u rzezinka słyszałeś a w warzywniaku potwierdzasz swoje przypuszczenia, rekrutacja jest normalnie przrowadzana a na dodatek są przedłużane umowy

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16932 dnia: Stycznia 13, 2024, 07:02:18 »
https://zchpolice.grupaazoty.com/kariera-i-edukacja/oferty-pracy
Myślę, że jak PO obsadzi swoich to wszystkie te oferty znikną automatycznie. Oby zwolnień nie było...

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16933 dnia: Stycznia 13, 2024, 08:09:47 »
Generalnie to polityka była taka, że jak się zwalniasz to powrotu nie ma nawet na aparatowego. Nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii, na pewno nie ma blokady żeby przejść do innej spółki
Jasne, ale bardziej chodzilo mi o to, ze Zaklady po prostu przestaly rekrutowac :P

Przestan głupoty pisac, osobiscie w dniu dzisejszym zaprowadziłem dwóch nowych do magazynu odziezowego ... w grudniu było i jeszcze trzech .... przyjmują normalnie bo rotacja pracowników jest dużą

Glupoty ty piszesz, wypowiadajac sie na tematy o ktorych nie masz pojecia. Oczywiscie ze mogles prowadzic nowych, bo fizyczne przyjecie pracownika na wydzial to miesiac-dwa od poczatku rekrutacji (sama rekrutacja trwa, potem badania lekarskie, jakies szkolenie BHP itd. czasami czekaja do poczatku miesiaca z przyjeciem itd.).

A teraz wejdz na pracuj.pl i sprobuj znalezc ogloszenie o prace w ZCH ;)


mówiłem ze głupoty piszesz na stronie zch jest normalan rekrutacja ostatnie ogloszenie z z 12 stycznia

cos tam wiesz ale nie do konca, u rzezinka słyszałeś a w warzywniaku potwierdzasz swoje przypuszczenia, rekrutacja jest normalnie przrowadzana a na dodatek są przedłużane umowy
Ale jak ty czytać nie umiesz to ciężko będzie się nam dogadać byku...

Mimo to spróbuję.

Mówię o "pracuj.pl", taki portal do szukania pracy (polecam, niedługo ci się przyda xD) na którym było pełno ogłoszeń z Polyolefins i ZCH, a teraz nie ma prawie nic.

Gadasz coś o zdobywaniu informacji z warzywniaka, a sam mało wiesz a gadasz i gadasz. Poczekamy, zobaczymy

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16934 dnia: Stycznia 13, 2024, 08:56:46 »
Pracy zawsze w pierwszej kolejności szuka się u źródła, a nie przez pośredników. Trochę zachodu polecam przy tym, a nie tylko wpisać w apke jedno słowo i liczyć na cuda.