Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6881591 razy)

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16680 dnia: Listopada 14, 2023, 16:41:54 »
Trzeba przyznać, że w dużym kryzysie nikt nie został zwolniony, wypłaty na czas, premie, nagrody.
Przypomniała mi się płyta Lenona, na 50lat ZCHP, kiedy były zyski za innej partii...  Nie widzę tego w kolorowych barwach.
Gmina też wbija gwoździa podnosząc podatek od nieruchomosci. Sprawdzcie sobie listę kto był za. Bez tego Zakładu nie ma tego miasta :)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16681 dnia: Listopada 14, 2023, 17:02:25 »
Trzeba przyznać, że w dużym kryzysie nikt nie został zwolniony, wypłaty na czas, premie, nagrody.
Przypomniała mi się płyta Lenona, na 50lat ZCHP, kiedy były zyski za innej partii...  Nie widzę tego w kolorowych barwach.
Gmina też wbija gwoździa podnosząc podatek od nieruchomosci. Sprawdzcie sobie listę kto był za. Bez tego Zakładu nie ma tego miasta :)
A co tu sprawdzać. Przecież wiadomo że cały gryf był za,oni przecież zawsze są za tym żeby dowalić nam mieszkańcom ...ja to bym jeszcze rozliczył tych co się wstrzymali bo była szansa na wywalenie tej podwyżki do kosza no ale...tak się nie stało...głosujcie dalej na gryf to na bank będzie dobrze 🤣 dla mnie to jest nie pojętne jak takie małe miasto może być tak beznadziejnie zarządzane,nie to że syf w tych Policach to żadnych inwestycji ,nic kompletnie nic... ulica to każda powinna być wyremontowana,tak mało ich jest że co roku jedną mogliby ogarnąć ale nie po co , wyremontujmy MOK do którego chodzą chyba same dziadki i babcie

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16682 dnia: Listopada 14, 2023, 17:09:32 »
Trzeba przyznać, że w dużym kryzysie nikt nie został zwolniony, wypłaty na czas, premie, nagrody.
Przypomniała mi się płyta Lenona, na 50lat ZCHP, kiedy były zyski za innej partii...  Nie widzę tego w kolorowych barwach.
Gmina też wbija gwoździa podnosząc podatek od nieruchomosci. Sprawdzcie sobie listę kto był za. Bez tego Zakładu nie ma tego miasta :)
A co tu sprawdzać. Przecież wiadomo że cały gryf był za,oni przecież zawsze są za tym żeby dowalić nam mieszkańcom ...ja to bym jeszcze rozliczył tych co się wstrzymali bo była szansa na wywalenie tej podwyżki do kosza no ale...tak się nie stało...głosujcie dalej na gryf to na bank będzie dobrze 🤣 dla mnie to jest nie pojętne jak takie małe miasto może być tak beznadziejnie zarządzane,nie to że syf w tych Policach to żadnych inwestycji ,nic kompletnie nic... ulica to każda powinna być wyremontowana,tak mało ich jest że co roku jedną mogliby ogarnąć ale nie po co , wyremontujmy MOK do którego chodzą chyba same dziadki i babcie
A po co Gryf to robi?

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16683 dnia: Listopada 14, 2023, 17:53:45 »
Pani Ania a co z dniami chemika wypłacona będzie na święta Bożego Narodzenia??? Coś tam w trawie piszczy 😁

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16684 dnia: Listopada 14, 2023, 18:25:57 »
Pani Ania a co z dniami chemika wypłacona będzie na święta Bożego Narodzenia??? Coś tam w trawie piszczy 😁

xd Nie sądzisz, że są ważniejsze sprawy teraz? powiedzmy, negocjacje płacowe, stażowe, czy sama przyszłość Zakładu od jednorazowego zasilenia w kwocie 600zł? Poprawiłeś mi humor.

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16685 dnia: Listopada 14, 2023, 20:05:34 »
Pani Ania a co z dniami chemika wypłacona będzie na święta Bożego Narodzenia??? Coś tam w trawie piszczy 😁

xd Nie sądzisz, że są ważniejsze sprawy teraz? powiedzmy, negocjacje płacowe, stażowe, czy sama przyszłość Zakładu od jednorazowego zasilenia w kwocie 600zł? Poprawiłeś mi humor.
tak zgadzam się że są ważne i wazniejsze sprawy ale to też nam się należy... Jak co roku... Bo zapomnieć jest łatwo.. a po za tym zawsze te 600 PLN w jakimś stopniu pomagało 👍

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16686 dnia: Listopada 14, 2023, 20:27:00 »
No tak 600zl jakieś 110 litrów paliwa, jak jesteś zapisany do solidarności to nawet 111 xd

Offline Żaba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 113
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16687 dnia: Listopada 14, 2023, 23:55:43 »
Solidarność czyli pis będzie teraz naciskać na nowego prezesa. Wazelina pisiorska się skończyła. Szansa na podwyżki wzrosła.

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16688 dnia: Listopada 15, 2023, 01:22:45 »
a moze ktos dac liste jak głosowali nasi radni w sprawie podatku

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16689 dnia: Listopada 15, 2023, 06:29:47 »
Hołownia zapowiedział radykalną zmianę procedur w doborze potencjalnych kandydatów na członków zarządów w spółkach Skarbu Państwa. Jestem ciekaw, czy ta obietnica zostanie spełniona... Dzisiejsza kadra menadżerska potrafi bardzo dobrze liczyć i jest bezlitosna jeżeli chodzi o personel, szczególnie ,gdy chodzi o uzyskanie jak najlepszego wyniku finansowego.Tak dzisiaj wygląda profesjonalne zarządzanie koncernami.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16690 dnia: Listopada 15, 2023, 07:00:01 »
Hołownia zapowiedział radykalną zmianę procedur w doborze potencjalnych kandydatów na członków zarządów w spółkach Skarbu Państwa. Jestem ciekaw, czy ta obietnica zostanie spełniona... Dzisiejsza kadra menadżerska potrafi bardzo dobrze liczyć i jest bezlitosna jeżeli chodzi o personel, szczególnie ,gdy chodzi o uzyskanie jak najlepszego wyniku finansowego.Tak dzisiaj wygląda profesjonalne zarządzanie koncernami.
A co ma ten błazen do powiedzenia w tej kwestii akurat? xD

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16691 dnia: Listopada 15, 2023, 07:04:37 »
Solidarność czyli pis będzie teraz naciskać na nowego prezesa. Wazelina pisiorska się skończyła. Szansa na podwyżki wzrosła.

Naciskać to Ty sobie możesz u siebie na sterowni...mało wiesz chłopaku jak wychodzi naciskanie w sytuacji takiej jakiej jest obecnie zakład. Jak było 200baniek na minusie w 2008 czy którym to tam było to ludzi zwalniali a oremi i podwyżek nie było długi czas. A i przypomnę że wtedy rządziło po PSL...Trak więc wzrosło to Ci co najwyżej w spodniach na myśl o nowym zarządzie. Nowy prezes jak przyjdzie to będzie chciał zobaczyć jak faktycznie wygląda sytuacja finansowa zakładów i zanim to ogarnie minie kilka miesięcy . Nikt ci nie da podwyżki nie wiedząc co dokładnie ma miejsce w zakładzie. Tak więc albo odchodzący coś da albo jesteśmy bez podwyżek...ewentualnie jak już się nowy prezes rozezna to może coś da,ale wątpię bo będzie pieprzył ,że sytuacja finansowa spółki nie jest najlepsza i nie ma na co liczyć,a i najchętniej to by jeszcze ujebal...bo w 2008 też były takie pomysły i zapytania do załogi czy nie dali by sobie obniżyć pensji żeby ratować zakład 🤣a i tak przy okazji to dodam że kiedyś premia była co miesiąc,ale mądre głowy z PO stwierdziły,że to zmienimy co by żyło nam się lepiej i teraz mamy co kwartał. Nie zdziwicie się jak zakład dalej będzie słabo przedzil to nowy prezes wpadnie na pomysł żeby tej kwartalnej nas pozbawić.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2023, 07:18:08 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16692 dnia: Listopada 15, 2023, 09:39:04 »
Dzień dobry,
Jeden: Martin, nikt nie ma "wywalone"- czy Pan jest poważny? Obserwuje Pan raporty giełdowe? Czyta je Pan? Pracuję z różnymi zarządami od lat. Od lewa do prawa i nie znam prezesa, który w ostatnim ćwierć wieku miał jak to Pan napisał "wywalone", każdy był zaangażowany. Tysiące spraw i problemów gdzie w jeden załatwiony problem wchodzą nowe. 
Tematy konkursów wg mnie są bez sensu i ten co obiecuję takie rzeczy zderzy się z rzeczywistością. PO w pierwszych latach rządów prowadzili konkursy, później od nich odstąpiono. Dzisiaj znów są. Byłam 4 kadencje w radzie nadzorczej i uważam, że te wszystkie konkursy były bezcelowe. Na jedno miejsce 16 kandydatów a i tak było od początku wiadome kto zostanie powołany. Znam przypadek jak ktoś inny wygrał a kogo innego powołali.
Dwa- zarządy nie mają nagród, przynajmniej nie policki ani Tarnowski. Kiedyś o tym pisałam, wynagrodzenia zarządów w GkGA są na bazie ustawy o zarządzaniu majątkiem państwowym. Wynagrodzenie jest dzielone na dwie części. Pierwsza połowa jest wypłacana co miesiąc jako stałe wynagrodzenie a druga część zwana wynagrodzeniem zmiennym jest wypłacana o ile Rada nadzorcza zatwierdzi zrealizowanie wytyczonych wcześniej celów zarządczych. I to też nie jest ich widzimisię tylko służby kontrolingowe dokonują sprawdzenia. 
Trzy: Boże Narodzenie, nie ma na dzisiaj istaleń o dodatkowym doładowaniu. Świadczenie zostanie wypłacone 6 grudnia. Wnioski są już przyjmowane. Więcej o nich na moim blogu. 14 dni od dzisiaj jest na złożenie wniosków.

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16693 dnia: Listopada 15, 2023, 17:12:07 »
a i tak przy okazji to dodam że kiedyś premia była co miesiąc,ale mądre głowy z PO stwierdziły,że to zmienimy co by żyło nam się lepiej i teraz mamy co kwartał.

Co to za roznica czy dostaneisz 900 zl co kwartal czy 300 zl co miesiac??

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16694 dnia: Listopada 15, 2023, 18:36:41 »
Analozowałam tamten system premiowy. Na 84 miesiące obowiązywania tamtego systemu premia była wypłacona 29 razy. Ale tamta wg mnie była lepsza. Raz była większa a dwa była prościej mierzalna.