Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6881039 razy)

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16560 dnia: Października 23, 2023, 07:23:43 »
Pierwszy raz od dłuższego czasu Pani wytłumaczyła tutaj co i jak wygląda w rozmowach prowadzony Zarzad-Zwiazki Zawodowe.
Można napisać wniosek o podwyżkę inwidualna do Pana N. .. Złożyłem pół.roku temu zero wiadomości.
Pisałeś bezpośrednio do Pana N. Czy przez kierowników swoich? Ja kiedyś napisałem 2x kwita do kierownika, to jak odchodziłem i było wielkie zdziwienie dlaczego, to zapytałem co z moimi kwitami na podwyżkę to usłyszałem "jakimi kwitami?" :D
Do Pana N.  z pominięciem swoich przełożonych

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16561 dnia: Października 23, 2023, 09:21:09 »
Pierwszy raz od dłuższego czasu Pani wytłumaczyła tutaj co i jak wygląda w rozmowach prowadzony Zarzad-Zwiazki Zawodowe.
Można napisać wniosek o podwyżkę inwidualna do Pana N. .. Złożyłem pół.roku temu zero wiadomości.
Pisałeś bezpośrednio do Pana N. Czy przez kierowników swoich? Ja kiedyś napisałem 2x kwita do kierownika, to jak odchodziłem i było wielkie zdziwienie dlaczego, to zapytałem co z moimi kwitami na podwyżkę to usłyszałem "jakimi kwitami?" :D
Do Pana N.  z pominięciem swoich przełożonych
To rzeczywiście kiepsko, myślę że powinien odpowiedzieć "nie, bo to i tamto" lub "tak, bo to i tamto", ale nie odpowiadanie na takie wnioski jest słabe

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16562 dnia: Października 23, 2023, 09:32:31 »
To źle zrobiłeś idąc bezpośrednio do kadrowca. Najlepiej jak majster wystawi wniosek. Później żebyś miał plecaka lub związek żeby to pchnął dalej. Bo jak kadrowiec zobaczy że nikt za tobą nie stoi to twoje podanie pójdzie na papier toaletowy.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16563 dnia: Października 23, 2023, 09:39:47 »
To źle zrobiłeś idąc bezpośrednio do kadrowca. Najlepiej jak majster wystawi wniosek. Później żebyś miał plecaka lub związek żeby to pchnął dalej. Bo jak kadrowiec zobaczy że nikt za tobą nie stoi to twoje podanie pójdzie na papier toaletowy.
Jak przełożony sam wystąpi to są dużo większe szanse dostać taka podwyżkę. Ale wielu przełożonych tego nie chce robić, z różnych powodów. Fakty są takie, że na takie pismo ktoś powinien odpowiedzieć. Nawet na zasadzie "odmowa, bo nie ma kasy w firmie" albo "odmowa, bo naszym zdaniem nie zasługujesz". Olewanie to brak szacunku

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16564 dnia: Października 23, 2023, 09:57:27 »
To źle zrobiłeś idąc bezpośrednio do kadrowca. Najlepiej jak majster wystawi wniosek. Później żebyś miał plecaka lub związek żeby to pchnął dalej. Bo jak kadrowiec zobaczy że nikt za tobą nie stoi to twoje podanie pójdzie na papier toaletowy.
Jak przełożony sam wystąpi to są dużo większe szanse dostać taka podwyżkę. Ale wielu przełożonych tego nie chce robić, z różnych powodów. Fakty są takie, że na takie pismo ktoś powinien odpowiedzieć. Nawet na zasadzie "odmowa, bo nie ma kasy w firmie" albo "odmowa, bo naszym zdaniem nie zasługujesz". Olewanie to brak szacunku
Przełożeni nie chcą wystawiać jakby dawali swoje pieniądze.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16565 dnia: Października 23, 2023, 12:54:30 »
Przełożeni nie chcą wystawiać jakby dawali swoje pieniądze.
Ignoruj   Zgłoś do moderatora    Zapisane
Tu chodzi o coś innego. Przełożony wie, że jak da jednemu to przyjdą inni po to samo. Dla wszystkich kasy nie ma więc lepiej wrzucić podanie do szuflady.

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16566 dnia: Października 23, 2023, 13:13:12 »
Przełożeni nie chcą wystawiać jakby dawali swoje pieniądze.
Ignoruj   Zgłoś do moderatora    Zapisane
Tu chodzi o coś innego. Przełożony wie, że jak da jednemu to przyjdą inni po to samo. Dla wszystkich kasy nie ma więc lepiej wrzucić podanie do szuflady.
Dlatego napisałem odrazu do Dyrektora N

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16567 dnia: Października 23, 2023, 13:37:13 »
Pomijanie oficjalnych szczebli służbowych przeważnie rodzi kwasy, a także pokazuje poważanie przełożonych przez służbowo podwładnych, dziwię się, że takie podania w ogóle są przyjmowane przez górę. Tak tworzy się zwykły wyścig szczurów i rujnuje normalną atmosferę w pracy.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16568 dnia: Października 23, 2023, 13:43:24 »
Fakt, że kierownictwo nie lubi jak im sie idzie "za plecami" do kogoś wyżej. Z drugiej strony jak się pójdzie normalna droga służbową to nic się nie ugra :D

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16569 dnia: Października 23, 2023, 14:18:33 »
To nie chodzi o to. Kierownictwo i departamenty danego wydzialu mają konkretną sumę do wydania . Kto lepszy lizus ten dostanie podwyżkę a inny nie proste jak budowa cepa. Dziekuje

Post Merge: [time]Października 23, 2023, 14:22:37 [/time]
I niech mi ktos odpisze ze tak nie jest to największy lizus :-*

Post Merge: [time]Października 23, 2023, 14:44:54 [/time]
Bo kiedys bylo tak. Staz pracy sie liczyl nie tylko ale tez zaangażowanie.  Ktos zrobil ekstra kurs czy uprawnienia dodatkowa kasa. A teraz zrobisz ekstra kurs czy uprawnienia obowiazkow ci dojdzie a kasy nic . Czyli czy sie stoi czy sie lezy kasa sie nalezy. Po co komu doksztalczac sie jezeli jic za to nie ma. Pozdrawiam . Idiota by tego nie zrozumiał

Post Merge: Października 23, 2023, 14:48:32
Tak jak w moim.przypadku 7 lat pracy uprawnienia zrobione na to na tamto i na siamto. Przychodzi nowy po roku 50 pln mniej ode mnie . Teraz az boje sie pomyslec co bedzie 4300 podstawy gdzie ja mam 4600 a oni dostana 400 po 3 miesiacach i po roku. To nawet te stażowe nic nie pomogą
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2023, 14:48:32 wysłana przez Samsonowicz »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16570 dnia: Października 23, 2023, 14:52:56 »
Proszę nie mylić zasadniczej z wynagrodzeniem.

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16571 dnia: Października 23, 2023, 14:57:17 »
No pani teraz odpalila ja mam tyle po siedmiu latach pracy zasadniczej. Pozdrawiam

Post Merge: [time]Października 23, 2023, 14:58:03 [/time]
Oczywiście plus zmianowe ktory kazdy z nas takie samo ma.

Post Merge: [time]Października 23, 2023, 15:00:00 [/time]
Do sprostowania wyplaty zasadniczej. Od ktorej jest wszystko naliczane premia kwartalna 13 tka jak jest.

Post Merge: Października 23, 2023, 15:02:04
I jak ja mam sie czuć i wielu innych kolegów Pani Aniu. Rozmawialem z pewmym panem ze zz ze powinnismy zrobic straj wloski. Instakacja stanie co ci mlodzi zrobią?
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2023, 15:02:04 wysłana przez Samsonowicz »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16572 dnia: Października 23, 2023, 16:01:06 »
W czwartek kolejne spotkanie.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16573 dnia: Października 23, 2023, 20:11:22 »
4600 podstawy po 7 latach to i tak kiepsko. Ale są już sytuację że swiezaki mają tyle co goście po 5 latach pracy, co uważam za skandal. Niestety ale jest na to jedno rozwiązanie - wypowiedzenie umowy o pracę. Wtedy czasamo nagle się znajdują pieniądze, a jak nie to się znajduje inna praca. Tylko niestety ale trzeba to wypowiedzenie faktycznie złożyć, a nie straszyć że się złoży. Ale to już zależy od sytuacji każdego, czy ma tyle "odwagi", czy ma inne opcje niż zakłady, czy ma dzieci, kredyty itd

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16574 dnia: Października 23, 2023, 20:20:09 »
I gdyby było stażowe to by trzymało takiego pracownika, który pracuje 7 lat właśnie, kolejna rzecz, która za tym przemawia i wiem, że się powtarzam. Uważam to za priorytet, który w obecnej sytuacji trzeba wszystkimi możliwymi środkami wprowadzić. Bo serio zostanie w pewnym momencie załoga, która zarabia po 5 tyś i nic nie potrafi.