Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6881950 razy)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16485 dnia: Października 17, 2023, 17:00:37 »
Szkoda strzępić ryja, pożyjemy i zobaczycie co wam ta wspaniała platforma tutaj zgotuje, już można powiedzieć że pieniędzy na tunel nie ma i nie będzie chociaż było bardzo blisko, okaże się że poprzednicy się przeliczyli i nie stać nas na budowę musi poczekać kolejne 20 lat 😅. O inwestycjach w Polskę nie mówiąc, teraz każda inwestycja będzie musiała być konsultowana z Berlinem czy aby nie zagrozi przemysłowi niemieckiemu. Nie ma co się szarpać otwórzcie oczy i czekajcie 😉. Chętnie zobaczę wycie najgłośniej tych którzy sami to wybrali
Dokładnie tak jak mówisz. A i tak jak pisałem wcześniej nie liczcie na podwyżki. No chyba ,że prezes na odchodne zrobi dobry gest i nam coś da żeby przyszły prezes musiał się martwić o to co będzie po tym jak nam przykładowo odpali stażowe i podwyżkę,ale to tak jak mowie....bedzie miał dobry gest to coś odpali albo odpali nam kopa i pięknie podziękuję 🖕🏻 to tyle d mojej strony...miłego wieczoru 🍻

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16486 dnia: Października 17, 2023, 18:35:39 »
A z jakiej racji chcesz podwyżkę jak nie było żadnych zysków, tylko straty? Mimo wspaniałego zarządzania zakładem przez PiS

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16487 dnia: Października 17, 2023, 18:54:15 »
A z jakiej racji chcesz podwyżkę jak nie było żadnych zysków, tylko straty? Mimo wspaniałego zarządzania zakładem przez PiS
a z takiej,że swoje wyrobiłem...a zarządzanie o niebo lepsze niż w niemieckim BASF który potrafił zwolnić 2600 koła ludzi i zamknąc fabrykę...i za czasów PO jak zwalniali ludzi i planowali ujebać zakład...tak wiec weż się nie oszmieszaj bo ci tu zaraz taką wiązkę pojadę jak rzadzili Ci z PO,że będzisz  budził się mokry co 15 minut i wołał "mamo gdzie jesteś,chodź mnie przytul" Skończyłem z Tobą dyskusję

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16488 dnia: Października 17, 2023, 19:07:11 »
A z jakiej racji chcesz podwyżkę jak nie było żadnych zysków, tylko straty? Mimo wspaniałego zarządzania zakładem przez PiS
a z takiej,że swoje wyrobiłem...a zarządzanie o niebo lepsze niż w niemieckim BASF który potrafił zwolnić 2600 koła ludzi i zamknąc fabrykę...i za czasów PO jak zwalniali ludzi i planowali ujebać zakład...tak wiec weż się nie oszmieszaj bo ci tu zaraz taką wiązkę pojadę jak rzadzili Ci z PO,że będzisz  budził się mokry co 15 minut i wołał "mamo gdzie jesteś,chodź mnie przytul" Skończyłem z Tobą dyskusję
Mama to mnie twoja przytula jak jest potrzeba. SWOJE wyrobiłeś i dostałeś za to WYNAGRODZENIE, a więcej ci się z jakiej racji należy? Koniec lewactwa i rozdawnictwa nieroby. I nikt nie zwolnił z BASF dwa miliony szescset tysięcy ludzi, naucz się pisać analfabeto. Z takim ogarnięciem to powinieneś na minimalnej robić i się cieszyć że ktoś do ciebie dokłada elo

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16489 dnia: Października 17, 2023, 19:21:37 »
A z jakiej racji chcesz podwyżkę jak nie było żadnych zysków, tylko straty? Mimo wspaniałego zarządzania zakładem przez PiS
a z takiej,że swoje wyrobiłem...a zarządzanie o niebo lepsze niż w niemieckim BASF który potrafił zwolnić 2600 koła ludzi i zamknąc fabrykę...i za czasów PO jak zwalniali ludzi i planowali ujebać zakład...tak wiec weż się nie oszmieszaj bo ci tu zaraz taką wiązkę pojadę jak rzadzili Ci z PO,że będzisz  budził się mokry co 15 minut i wołał "mamo gdzie jesteś,chodź mnie przytul" Skończyłem z Tobą dyskusję
Mama to mnie twoja przytula jak jest potrzeba. SWOJE wyrobiłeś i dostałeś za to WYNAGRODZENIE, a więcej ci się z jakiej racji należy? Koniec lewactwa i rozdawnictwa nieroby. I nikt nie zwolnił z BASF dwa miliony szescset tysięcy ludzi, naucz się pisać analfabeto. Z takim ogarnięciem to powinieneś na minimalnej robić i się cieszyć że ktoś do ciebie dokłada elo
Ziomeczku a ty naucz się że 2600 koła to 2tys600 bo widzę że masz problem ze zrozumieniem to pierwsza kwestia a druga to taka że jak będę miał ochotę napisać dwa tysiące sześćset to napiszę dwa tysiące sześćset...proste jak konstrukcja cepa. Dotarło do tej pustej głowy?  Kto Cię tam wie może nie raz masz potrzebę żeby ktokolwiek Cię przytulił. Jak coś to daj znać,a ja postaram się poczynić jakieś kroki w tej sprawie i sprawić byś nie czuł się samotny i odrzucony...Elo i jak coś to w kontakcie 😘🤗

Offline Masino

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16490 dnia: Października 17, 2023, 19:45:36 »
Proszę Państwa aż zarejestrowałem się aby to napisać. Naprawdę nie bądźmy jak mówi się na nasze społeczeństwo. Wszędzie się kłócą i sprzeczają między sobą. Kulturalnie się wymieniajcie wypowiedziami.


Rozumiem że nerwy ponoszą, ale dbajmy o naszą kulturę wypowiedzi.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16491 dnia: Października 17, 2023, 20:06:17 »
2600kola to 2tys600 XD dawno nie widziałem takiego idiotyzmu tutaj, serio.i nie jesteśmy ziomeczkami, nie zadaje się z ludźmi którzy nie znają podstaw języka polskiego.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16492 dnia: Października 17, 2023, 20:39:11 »
2600kola to 2tys600 XD dawno nie widziałem takiego idiotyzmu tutaj, serio.i nie jesteśmy ziomeczkami, nie zadaje się z ludźmi którzy nie znają podstaw języka polskiego.
Wychodzi na to że widziałeś tyle co swinia niebo...czyli niezbyt wiele...wspaniale ,że się nie zadajesz...zresztą kto miałby się z Tobą zadawać skoro nie potrafisz zrozumieć ile to jest 2600 koła...ty nie widziałeś idiotyzmu tutaj,a ja nie widziałem takiego błazna tutaj...i tak jak napisałem powyżej...jak coś to jesteśmy w kontakcie i trzymam rękę na pulsie...jednym słowem cały czas czekam na Ciebie cukiereczku 😘

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16493 dnia: Października 17, 2023, 22:06:48 »
Nie no jednak muszę wytłumaczyć podstawy polskiego i matematyki bo widzę, że "kolega" po trzech klasach podstawówki. "koła" oznacza w slangu "tysiące", jak mówisz, że zarabiasz 4 koła to znaczy, że zarabiasz 4 tysiące. To teraz policz 2600 koła = 2600 tysięcy = 2600 x 1000 = 2600000. Zero zaskoczenia, że jesteś pisowcem. Oni nigdy nie potrafili liczyć XD




A i uprzedzę pytanie - jezeli "koła" nie znaczą "tysiące", to co znaczą i po jaka cholere je tam wpisałeś? XD

Offline Żaba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 113
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16494 dnia: Października 17, 2023, 22:18:18 »
Właśnie teraz pojawia się szansa na podwyżki bo przybudówka pis czyli solidarność zacznie być opozycją wobec zarządu. do tej pory było tylko lizanie du?y.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16495 dnia: Października 18, 2023, 07:40:50 »
A z jakiej racji chcesz podwyżkę jak nie było żadnych zysków, tylko straty? Mimo wspaniałego zarządzania zakładem przez PiS
Od kiedy to w państwowych firmach podwyżki/premie są zależne od wyników finansowych? Daleko nie parząc, obok masz przykład firmy w Grupie Azoty która nie przynosi zysku a premie i podwyżki dostaje.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16496 dnia: Października 18, 2023, 09:29:57 »
A z jakiej racji chcesz podwyżkę jak nie było żadnych zysków, tylko straty? Mimo wspaniałego zarządzania zakładem przez PiS
Od kiedy to w państwowych firmach podwyżki/premie są zależne od wyników finansowych? Daleko nie parząc, obok masz przykład firmy w Grupie Azoty która nie przynosi zysku a premie i podwyżki dostaje.
Oczywiście masz rację, że tak jest. Co nie zmienia faktu, że nie powinno tak być :D a prawda jest taka, że kasy na podwyżki po prostu nie ma. Niedawno wyszedł raport za pierwsze półrocze i dosyć jasno z niego wynika, że Spółka nie jest w super kondycji.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16497 dnia: Października 18, 2023, 09:38:22 »
Właśnie teraz pojawia się szansa na podwyżki bo przybudówka pis czyli solidarność zacznie być opozycją wobec zarządu. do tej pory było tylko lizanie du?y.
Przewo Duda nakrzyczy na Tuska i ten nakrzyczy na nowego ministra SP, a minister na prezesa i ten da podwyżki? To tak nie funkcjonuje. Przynajmniej ja nie znam takich mechanizmów. Jeśli opozycja się dogada to będzie kaskadowo szereg zmian. Później będzie bilans otwarcia. Utrzymanie płynności firm państwowych powinno być kluczowe niezależnie od barw partyjnych. Taki jest mój ogląd. Wzrost najniższej o tak wysoką kwotę przekłada się kolosalnie na wzrost innych usług, które są kosztem dla firm (usługi firm obcych, podwykonawcy itd). Dodatkowo kilka dni temu dowiedziałam się, że gmina chce nam podnieść podatek od nieruchomości o 15 procent (dla Zakładów to kilka milionów w koszty więcej). Agrounia domaga się tańszych nawozów. Bycie w opozycji pozwala na wygodę wypowiedzi i daleko idące skróty myślowe. Bo z jednej strony pracownicy muszą dostać podwyżki a z drugiej nawozy mają mają być (wg rolnika) tańsze.  Teraz będzie czas realizacji obietnic. Kiedyś na zakładach chemicznych najniższą stawką był mnożnik 1.3 razy najniższa. Od lat tego nie ma w zapisach ani nie ma ustalania wynagrodzeń o publikowany przez ministerstwo wskaźnik wzrostu wynagrodzeń (który był bazą w negocjacjach i przyznam był bardzo pomocny).
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0YeBpEHijMfqL4aTQTnzBh6Xtq61nMgSH1K3cjcisak6RFDsPxuM13uS9uHrvmuArl&id=100004313131488
https://www.money.pl/gospodarka/rzad-nagle-zmienia-zasady-swojego-programu-skorzystac-z-niego-maja-kluczowe-firmy-6953224671947712a.html
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2023, 09:43:49 wysłana przez An_na »

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16498 dnia: Października 18, 2023, 10:36:59 »
Właśnie teraz pojawia się szansa na podwyżki bo przybudówka pis czyli solidarność zacznie być opozycją wobec zarządu. do tej pory było tylko lizanie du?y.
Przewo Duda nakrzyczy na Tuska i ten nakrzyczy na nowego ministra SP, a minister na prezesa i ten da podwyżki? To tak nie funkcjonuje. Przynajmniej ja nie znam takich mechanizmów. Jeśli opozycja się dogada to będzie kaskadowo szereg zmian. Później będzie bilans otwarcia. Utrzymanie płynności firm państwowych powinno być kluczowe niezależnie od barw partyjnych. Taki jest mój ogląd. Wzrost najniższej o tak wysoką kwotę przekłada się kolosalnie na wzrost innych usług, które są kosztem dla firm (usługi firm obcych, podwykonawcy itd). Dodatkowo kilka dni temu dowiedziałam się, że gmina chce nam podnieść podatek od nieruchomości o 15 procent (dla Zakładów to kilka milionów w koszty więcej). Agrounia domaga się tańszych nawozów. Bycie w opozycji pozwala na wygodę wypowiedzi i daleko idące skróty myślowe. Bo z jednej strony pracownicy muszą dostać podwyżki a z drugiej nawozy mają mają być (wg rolnika) tańsze.  Teraz będzie czas realizacji obietnic. Kiedyś na zakładach chemicznych najniższą stawką był mnożnik 1.3 razy najniższa. Od lat tego nie ma w zapisach ani nie ma ustalania wynagrodzeń o publikowany przez ministerstwo wskaźnik wzrostu wynagrodzeń (który był bazą w negocjacjach i przyznam był bardzo pomocny).
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0YeBpEHijMfqL4aTQTnzBh6Xtq61nMgSH1K3cjcisak6RFDsPxuM13uS9uHrvmuArl&id=100004313131488
https://www.money.pl/gospodarka/rzad-nagle-zmienia-zasady-swojego-programu-skorzystac-z-niego-maja-kluczowe-firmy-6953224671947712a.html
Ale niech Pani teraz zobaczy pewnie milion razy to już słyszała,  rośnie najniższa krajowa , więc nowyprzyjetym zostanie podniesiona stawka na start (tak.wiem na ZCH nie zarabia się najniższej krajowej).. potem podwyżki po 3msc i po kolejnym roku (podwyżki od 200 do 400zl) i Zarząd to akceptuje od dłuższego czasu podnosi tylko stawkę na start.Niech Pani zrozumie złość innych pracowników.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16499 dnia: Października 18, 2023, 10:50:08 »
Ja rozumiem. To samo tłumaczyłam na posiedzeniu powiatowej Izby rolniczej gdzie rolnicy krzyczeli na mnie, że nawozy muszą być tańsze. Wytknięto mi nawet nagrody roczne. Tłumaczyłam im wtedy, że zatrudniamy pracowników na umowy o pracę, jest to praca w chemii ciężkiej itd. Z jednej strony oni oczekują obniżki ceny naszej jednej tony produktu ale z drugiej byli głusi na to, że wzrost kosztów w tym podwyżek dla pracowników jest uzasadniony. Finał- kupią ten, który jest najtańszy o podobnym składzie (wschodnie kraje często z miecza i kądzieli rosyjskiego pochodzenia). Dzisiaj zakład potrzebuje ok 260 mln na wynagrodzenia roczne. Dobrym rozwiązaniem (dla utrzymania pracowników), co twierdzę od lat jest stażowe (oprócz wzrostu wynagrodzeń). Firmom trudno jest sprostać podwyżki versus wzrost najniższej (wpływającej na wzrost kosztów usług).