Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6879706 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16410 dnia: Września 29, 2023, 11:10:03 »
My jako mieszkańcy Polic chyba powinniśmy dostać jakiś komunikat?

A to nie było żadnego komunikatu? Ups... :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16411 dnia: Września 29, 2023, 11:40:56 »
Wiecie dlaczego poziom tego forum schodzi na psy? Dlatego, że poziom treści komentarzy wynika z lenistwa, piszecie co Wam ślina na język przyniesie ale nie pokusicie się przed napisaniem komentarza choćby poszukać odpowiedzi. Oczekujecie linczu publicznego konkretnych osób sami myśląc, że pozostajecie anonimowi. Odpowiedzi macie podane na tacy jako ogólniedostępne. Wystarczy zadać sobie trud i przeczytać. Zakład nie jest wolnym elektronem, który lata w przestrzeni bezprawia środowiskowego chociażby. To jest spółka notowana na GPW i podlega szczególnym, bardzo drobiazgowym i restrykcyjnym analizom z każdej strony ze szczególnym uwzględnieniem spełniania norm środowiskowych. Jest to zakład chemiczny, wielkiej syntezy chemicznej a nie polem fiołków wolnorosnących. Jest stały monitoring, firma działa w otoczeniu RDOŚ, NFOŚ, pozwolenia zintegrowanego, pozwolenia wodnoprawnego, sztab osób i analizatorów przesyła pomiary do instytucji państwowych. To, że na zakladzie pracuje blisko 200 laborantów i jeszcze więcej specjalistów nie wynika z fanaberii. Patrzcie szerzej i czytajcie raporty na stronie spółki.

Offline L_Anon

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16412 dnia: Września 29, 2023, 12:20:01 »
Wiecie dlaczego poziom tego forum schodzi na psy? Dlatego, że poziom treści komentarzy wynika z lenistwa, piszecie co Wam ślina na język przyniesie ale nie pokusicie się przed napisaniem komentarza choćby poszukać odpowiedzi. Oczekujecie linczu publicznego konkretnych osób sami myśląc, że pozostajecie anonimowi. Odpowiedzi macie podane na tacy jako ogólniedostępne. Wystarczy zadać sobie trud i przeczytać. Zakład nie jest wolnym elektronem, który lata w przestrzeni bezprawia środowiskowego chociażby. To jest spółka notowana na GPW i podlega szczególnym, bardzo drobiazgowym i restrykcyjnym analizom z każdej strony ze szczególnym uwzględnieniem spełniania norm środowiskowych. Jest to zakład chemiczny, wielkiej syntezy chemicznej a nie polem fiołków wolnorosnących. Jest stały monitoring, firma działa w otoczeniu RDOŚ, NFOŚ, pozwolenia zintegrowanego, pozwolenia wodnoprawnego, sztab osób i analizatorów przesyła pomiary do instytucji państwowych. To, że na zakladzie pracuje blisko 200 laborantów i jeszcze więcej specjalistów nie wynika z fanaberii. Patrzcie szerzej i czytajcie raporty na stronie spółki.

Co z pomysłem pracowniczego forum gdzie ludzie mogliby pisać pod imieniem i nazwiskiem? Problem jest też taki, że dużo osób ma geny trolla i uaktywniają się gdy pada na nich cień anonimowości. Większość merytorycznych rozmów na faktyczne tematy pracownicze dzieje się za zamkniętymi drzwiami prywatnych wiadomości i podczas spotkań. Jedyne czego można się tutaj dowiedzieć to albo zakłamane informacje z szóstej ręki, albo wypociny Jana po przeszczepie.

Moim zdaniem szkoda czasu na odpowiadanie na zaczepki anonimowych ludzi, którzy prawdopodobnie nawet na ZCH nie pracują. Czekam z niecierpliwością na forum pracownicze.

PS.: Dzisiaj też wiata motocyklowa zablokowana przez auta, ochrona wysłała mnie ponownie do biura przepustek, a biuro zamknięte bo była 5:30

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16413 dnia: Września 29, 2023, 12:23:35 »
Takie forum na dzień dzisiejszy nie powstanie.
Wiata: dzisiaj rano rozmawialam nt temat z szefem bezpieczeństwa, który ma w zakresie ochronę.

Offline L_Anon

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16414 dnia: Września 29, 2023, 12:26:20 »
Takie forum na dzień dzisiejszy nie powstanie.
Wiata: dzisiaj rano rozmawialam nt temat z szefem bezpieczeństwa, który ma w zakresie ochronę.

Dziękuje bardzo za interwencje, a co do forum szkoda. Na pewno by pomogło ograniczyć zachowania tego typu, dyskusje mocno by zyskały i na pewno doszedłby głos młodych którzy w większości o istnieniu tego forum nie wiedzą (sam się dowiedziałem kompletnym przypadkiem, bardziej w ramach żartu do tego)

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16415 dnia: Września 29, 2023, 15:50:49 »
Ma ktoś zdjęcie komina EC2 z którego leci czarny dym?dnia 17.01.2023
Nie bylo takiego incydentu, prosze przestac drazyc temat, to niedobre je.
A zieloni i ekolodzy oraz pan sprzątający lasy z Sajmonem siedzi cicho... A każdy wie co się dzieje. Jak dla mnie to kryminał.

Jakoś nie mam  zaufania w pełni do tych 200 laborantów i jeszcze większej rzeszy specjalistów i monitoringu. W styczniu jakoś nie widziałem ogólnodostępnej informacji na ten temat, no chyba, że źle szukałem.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16416 dnia: Października 02, 2023, 10:11:49 »
Ja umniejszać roli pracowników nie będę. Ufam ich pracy wspieranej przez analizatory i nie zamierzam jej podważać. Parametry rozruchowe poszczególnych instalacji określone są w Pozwoleniu zintegrowanym. A od "szukania" są instytucje udzielające Pozwolenia. Zakład nie dokonuje informacji o rozruchu poszczególnych jednostek- to regularna praca.

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16417 dnia: Października 04, 2023, 07:02:32 »
Zamierza.
A rozmowy się rozpoczęły czy są w planach ? Wiadomo że rozmowy podwyżkowej trwają najdłużej.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 837
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16418 dnia: Października 04, 2023, 08:13:33 »
Zamierza.
A rozmowy się rozpoczęły czy są w planach ? Wiadomo że rozmowy podwyżkowej trwają najdłużej.
Podejrzewam, że przed wyborami żadnych rozmów nie będzie. Trzeba czekać

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16419 dnia: Października 04, 2023, 09:57:43 »
Zamierza.
A rozmowy się rozpoczęły czy są w planach ? Wiadomo że rozmowy podwyżkowej trwają najdłużej.
Podejrzewam, że przed wyborami żadnych rozmów nie będzie. Trzeba czekać
Myślisz, że będzie zmiana" warty" ? W kraju i na Zakładach?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 837
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16420 dnia: Października 04, 2023, 10:14:04 »
Zamierza.
A rozmowy się rozpoczęły czy są w planach ? Wiadomo że rozmowy podwyżkowej trwają najdłużej.
Podejrzewam, że przed wyborami żadnych rozmów nie będzie. Trzeba czekać
Myślisz, że będzie zmiana" warty" ? W kraju i na Zakładach?

Czy w kraju to nie wiem, ale na zakładach myślę że tak. Poza tym nawet jak nie będzie to i tak Zarząd nie będzie podejmował żadnych ważnych decyzji przed wyborami. Ale to tylko moje przemyślenia, nie muszą mieć nic wspólnego z prawdą

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16421 dnia: Października 04, 2023, 17:26:34 »
Osobiście liczyłem na to forum. Wreszcie można by było się dowiedzieć o spotkaniach i o treściach. Tak z ciekawości, jeżeli Pani Ania może to niech mi wytłumaczy dlaczego w Puławach można dyskutować na publicznym forum zz o tym co było na spotkaniu z zarządem itp. a u nas jest to "wielką tajemnica"? Może skoro nie forum oficjalne zakładowe to inny sposób na komunikację dla pracowników (oczywiście nie publiczne bo dalej nic się nikt nie dowie).

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16422 dnia: Października 04, 2023, 21:17:25 »
Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć oczywistych rzeczy :)

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16423 dnia: Października 05, 2023, 09:08:24 »
Dzień dobry.
Czy mógłby ktoś udzielić mi informacji jak przebiega rozmowa w sprawie dodatku stażowego, na jakim jest to etapie?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16424 dnia: Października 05, 2023, 09:44:46 »
Fafik- w Puławach na każdego członka związku zakłady płacą związkom pieniądze. Może to jest powód dla ktorego tamtejsze organizacje stać na prowadzenie shoutboxa. Z tego co obserwuję dwie spośród kilkunastu tam organizacji prowadzą forum. Natomiast żaden z zakładów GKGA nie prowadzi takiego forum.
Stażowe jest na etapie rozmów. Czyli: każdy ma świadoność i przekonanie, że to jest bardzo dobre rozwiązanie. Są ustalone przybliżone ramy jak miałoby to wyglądać. Problem z wprowadzeniem jest natury finansowej związanej z koniecznością nawiązania rezerw aktuarialnych na taki element wynagrodzenia. Na dzisiaj zaplanowane jest kolejne spotkanie zz z zarzadem nt. sytuacji bieżącej.