Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6877935 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15765 dnia: Maja 09, 2023, 18:33:15 »
Nikomu nie wypłacono żadnych nagród. Zasady wynagradzania pracowników zatrudnionych w oparciu o kontrakty kierownicze jest elementem ZUZP.
W sprawie wynagrodzeń na dzień dzisiejszy nie ma w planach na ten rok regulacji systemowych.

Offline rebeliant

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15766 dnia: Maja 09, 2023, 20:20:30 »
Roznice w wynagrodzeniu.. dopiero będzie „śmiesznie” w 2024 kiedy minimalna bedzie prawdopodobnie wynosić 4254zl. Ciekaw jestem co wtedy  ::)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15767 dnia: Maja 09, 2023, 20:57:34 »
Roznice w wynagrodzeniu.. dopiero będzie „śmiesznie” w 2024 kiedy minimalna bedzie prawdopodobnie wynosić 4254zl. Ciekaw jestem co wtedy  ::)
A co to jest teraz 4254 zł? xD
Za siedzenie w klapkach na nockach i dzwonienie po GAPS, że żarówka sie przepaliła to i tak dużo. Jak byście się czegoś nauczyli i poszli na rynek pracy, to normalnymi stawkami są 8, 9, 10 tysięcy.

Offline Shaman

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15768 dnia: Maja 10, 2023, 07:24:24 »
Roznice w wynagrodzeniu.. dopiero będzie „śmiesznie” w 2024 kiedy minimalna bedzie prawdopodobnie wynosić 4254zl. Ciekaw jestem co wtedy  ::)
A co to jest teraz 4254 zł? xD
Za siedzenie w klapkach na nockach i dzwonienie po GAPS, że żarówka sie przepaliła to i tak dużo. Jak byście się czegoś nauczyli i poszli na rynek pracy, to normalnymi stawkami są 8, 9, 10 tysięcy.

Jak jest umowa z GAPS i ma on za to płacone, to nie ważne czy siedze w klapkach czy na klopie, mają wykonywać zapisy zawarte w umowie i tyle, z resztą doczekać się na tą przysłowiową "wymianę żarówki" to lepiej wziąść samemu zrobić, bo i tak ją krzywo wkręcą, albo wymienią na przepaloną, a i zdarza się, że powiedzą, że przecież świeci, chociaż nie świeci...

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15769 dnia: Maja 10, 2023, 09:00:03 »
wziąść
Na Twoim miejscu, to bym najpierw wziął słownik.

Offline Shaman

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15770 dnia: Maja 10, 2023, 12:18:12 »
wziąść
Na Twoim miejscu, to bym najpierw wziął słownik.

Nie trzeba, błąd jest, pisałem z rozpędu jeszcze zaspany po 7:00 rano, w klapkach i na klopie.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 837
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15771 dnia: Maja 10, 2023, 12:20:57 »
W sprawie wynagrodzeń nie ma i nie będzie regulacji systemowych, bo ZCH dążą do tego co jest w niektórych firmach w regionie - żeby osoby na tych samych stanowiskach zarabiały tyle samo bez względu na staż, doświadczenie i zaangażowanie. Dla nowych do dobrze, dla starych źle. Jak firma na tym wyjdzie to myślę, że już widzimy.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15772 dnia: Maja 10, 2023, 14:31:51 »
W sprawie wynagrodzeń nie ma i nie będzie regulacji systemowych, bo ZCH dążą do tego co jest w niektórych firmach w regionie - żeby osoby na tych samych stanowiskach zarabiały tyle samo bez względu na staż, doświadczenie i zaangażowanie. Dla nowych do dobrze, dla starych źle. Jak firma na tym wyjdzie to myślę, że już widzimy.
Czyli powinniśmy zarabiać wszyscy po6000 bo tyle mają dziadkowie,na stanowiskach aparatowych 😉 a tak całkiem serio to gdzie to stażowe się pytam🤬

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15773 dnia: Maja 10, 2023, 15:35:29 »
No dobrze pani Aniu a kontrakty na stanowiska dyrektorskie taz sa zawarte w ZUZP?

Post Merge: Maja 10, 2023, 15:49:26
Jak i Prezesów?
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2023, 15:49:26 wysłana przez Samsonowicz »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 837
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15774 dnia: Maja 10, 2023, 16:04:35 »
W sprawie wynagrodzeń nie ma i nie będzie regulacji systemowych, bo ZCH dążą do tego co jest w niektórych firmach w regionie - żeby osoby na tych samych stanowiskach zarabiały tyle samo bez względu na staż, doświadczenie i zaangażowanie. Dla nowych do dobrze, dla starych źle. Jak firma na tym wyjdzie to myślę, że już widzimy.
Czyli powinniśmy zarabiać wszyscy po6000 bo tyle mają dziadkowie,na stanowiskach aparatowych 😉 a tak całkiem serio to gdzie to stażowe się pytam🤬

Nieee, to tak nie działa :D dziadkowie odejdą na emerytury, a wszyscy będą zarabiać po 4000 :D

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15775 dnia: Maja 10, 2023, 17:24:20 »
Pani Aniu teraz jest nie modne pokazywać zdjęcia z komunistycznego pochodu z okazji 1 Maja.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15776 dnia: Maja 10, 2023, 17:40:37 »
Na wsi się wychowałam, nie znam się na modzie zupełnie :) Przyznaję, że mi z tym doskonale.

Post Merge: Maja 10, 2023, 17:43:53
Samsonowicz/ napisałam. Odsyłam do zuzp w sprawie dystektorów.
Natomiast zarządy powoływane są w oparciu o KSH i Ustawę o zarządzaniu mieniem państwowym. https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20160002259/U/D20162259Lj.pdf
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2023, 17:43:53 wysłana przez An_na »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15777 dnia: Maja 10, 2023, 19:00:56 »
W sprawie wynagrodzeń nie ma i nie będzie regulacji systemowych, bo ZCH dążą do tego co jest w niektórych firmach w regionie - żeby osoby na tych samych stanowiskach zarabiały tyle samo bez względu na staż, doświadczenie i zaangażowanie. Dla nowych do dobrze, dla starych źle. Jak firma na tym wyjdzie to myślę, że już widzimy.
Znaczy się, że przychodzi świeżak i ja go szkolić nie muszę:) Ok to mi się podoba. Przychodzi i ma robić to samo co ja bo ma tyle samo co ja i gitara.
Co to kur... jest.
To jeszcze czekam na ciapatych i ukraińców, pewnie będą mi kazali się uczyć ich języków. Super.
A swoją drogą kiedyś Jasiek (nie wiem czy po harnoldzie czy przed) pisał, że tylko prywatyzacja....Patrząc jakie jest party.j.niactwo i kolesiostwo to myślę, że nie było by to złe. W pentagonie też by się zaczęły wreszcie czystki.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15778 dnia: Maja 10, 2023, 19:11:57 »
Brak szacunku do drugiego człowieka porażający.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 837
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15779 dnia: Maja 10, 2023, 19:20:40 »
W sprawie wynagrodzeń nie ma i nie będzie regulacji systemowych, bo ZCH dążą do tego co jest w niektórych firmach w regionie - żeby osoby na tych samych stanowiskach zarabiały tyle samo bez względu na staż, doświadczenie i zaangażowanie. Dla nowych do dobrze, dla starych źle. Jak firma na tym wyjdzie to myślę, że już widzimy.
Znaczy się, że przychodzi świeżak i ja go szkolić nie muszę:) Ok to mi się podoba. Przychodzi i ma robić to samo co ja bo ma tyle samo co ja i gitara.
Co to kur... jest.
To jeszcze czekam na ciapatych i ukraińców, pewnie będą mi kazali się uczyć ich języków. Super.
A swoją drogą kiedyś Jasiek (nie wiem czy po harnoldzie czy przed) pisał, że tylko prywatyzacja....Patrząc jakie jest party.j.niactwo i kolesiostwo to myślę, że nie było by to złe. W pentagonie też by się zaczęły wreszcie czystki.
Pominę wątek "ciapatych i ukraincow", bo to nie ma sensu. Co do uczenia to już są sytuację że przychodzi swiezak i ma wyższa stawkę niż gościu który go uczy. Jest to patologia i dlatego ludzie uciekają z tej firmy. Ale pan Naklicki siedzi w biurowcu i się nie przejmuje, bo "sztuki" się zgadzają, bo biorą każdego jak leci do pracy. A że doświadczeni pracownicy uciekają? No cóż, życie ;)