Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783494 razy)

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15315 dnia: Marca 08, 2023, 06:51:04 »
Trochę dziwne że nie pozwalają przejść do PDH, jak zakład stoi od października.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15316 dnia: Marca 08, 2023, 06:59:36 »
Nie ma czegoś takiego, jak Pana tam wybiorą to można przejść. https://polyolefins.grupaazoty.com/kariera/oferty-pracy

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15317 dnia: Marca 08, 2023, 07:04:36 »
Nie ma czegoś takiego, jak Pana tam wybiorą to można przejść. https://polyolefins.grupaazoty.com/kariera/oferty-pracy

Teraz to pani mnie rozbawiła. A tak na marginesie wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15318 dnia: Marca 08, 2023, 08:04:14 »
Dziękuję ☺️

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15319 dnia: Marca 08, 2023, 20:27:28 »
Trochę dziwne że nie pozwalają przejść do PDH, jak zakład stoi od października.

Jest dużo remontów, widać to gdy się przechodzi po instalacjach. Został zamówiony ilmenit na biel za 250 baniek, to że słabiej z kominów kopci nic nie znaczy. Już tak bywało. Wrócimy silniejsi.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15320 dnia: Marca 08, 2023, 22:40:55 »
Trochę dziwne że nie pozwalają przejść do PDH, jak zakład stoi od października.

Jest dużo remontów, widać to gdy się przechodzi po instalacjach. Został zamówiony ilmenit na biel za 250 baniek, to że słabiej z kominów kopci nic nie znaczy. Już tak bywało. Wrócimy silniejsi.

Od października remonty😀. Na dzień dzisiejszy biel na 40%, i jeden ciąg na NP, reszta zakładu stoi. Środek sezonu nawozowego 😳.

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15321 dnia: Marca 09, 2023, 09:04:41 »
Trochę dziwne że nie pozwalają przejść do PDH, jak zakład stoi od października.

Jest dużo remontów, widać to gdy się przechodzi po instalacjach. Został zamówiony ilmenit na biel za 250 baniek, to że słabiej z kominów kopci nic nie znaczy. Już tak bywało. Wrócimy silniejsi.

Od października remonty😀. Na dzień dzisiejszy biel na 40%, i jeden ciąg na NP, reszta zakładu stoi. Środek sezonu nawozowego 😳.

Ja dziś idąc rano widziałem 2 kominy z 6 na instalacjach nawozowych

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15322 dnia: Marca 09, 2023, 09:06:52 »
Trochę dziwne że nie pozwalają przejść do PDH, jak zakład stoi od października.

Jest dużo remontów, widać to gdy się przechodzi po instalacjach. Został zamówiony ilmenit na biel za 250 baniek, to że słabiej z kominów kopci nic nie znaczy. Już tak bywało. Wrócimy silniejsi.

Od października remonty😀. Na dzień dzisiejszy biel na 40%, i jeden ciąg na NP, reszta zakładu stoi. Środek sezonu nawozowego 😳.

Ja dziś idąc rano widziałem 2 kominy z 6 na instalacjach nawozowych
O BOŻE, UKRADLI NAM 4 KOMINY?!?!

Sorry, nie mogłem się powstrzymać

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15323 dnia: Marca 09, 2023, 10:57:08 »
Jak taniej nawóz kupić od Niemca to co tu się dziwić


Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15325 dnia: Marca 09, 2023, 16:53:52 »
Promocja prędzej czy później rozwiażę problem. Dużo zakładów chemicznych się zamykało, a nasz nie, trzeba to docenić, że do dziś dnia wypłata wpływa bez opóźnień.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15326 dnia: Marca 09, 2023, 17:11:21 »
Promocja prędzej czy później rozwiażę problem. Dużo zakładów chemicznych się zamykało, a nasz nie, trzeba to docenić, że do dziś dnia wypłata wpływa bez opóźnień.
Nie calkiem tak to wyglada. Wydaje mi sie, ze podczas gdy inne zaklady sie zamykaly bo produkcja sie nie oplacala, my produkowalismy ale koszty produkcji byly wyzsze, a teraz mamy produkt ktorego cena rynkowa jest nizsza niz koszty wyprodukowania go, wobec czego gdybysmy teraz wyprzedali wszystko co mamy bylibysmy na tym mocno w plecy, wobec czego jestesmy troche w dupie, bo albo sprzedamy ze strata, albo bedziemy to trzymac i liczyc ze ceny pojda w gore na tyle ze bedzie sie oplacalo to sprzedac. Jedna i druga opcja jest kiepska.

Ale to tylko moje przemyslenia, nie musza miec nic wspolnego z prawda.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15327 dnia: Marca 09, 2023, 17:22:31 »
No racja, nie obejdzie się bez wzięcia na klatę tych konsekwencji. Jednak zakłady, które wstrzymaly produkcje, będą także w plecy tak czy inaczej. I w tych zakladach wiele ludzi straciło prace podejrzewam...

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15328 dnia: Marca 09, 2023, 17:30:23 »
A skąd u Ciebie Rasowy_Aparatowy zmiana , wcześniej pisałeś w postach że jest pięknie i wspaniale i zakład idzie pełną parą choć stał. Teraz przejrzałeś na oczy i zauważyłeś że jesteśmy w czarnej dupie ? Dziwi mnie po co zatrudnia się nowych pracowników, jak go nauczyć instalacji jak stoi.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15329 dnia: Marca 09, 2023, 18:06:25 »
A skąd u Ciebie Rasowy_Aparatowy zmiana , wcześniej pisałeś w postach że jest pięknie i wspaniale i zakład idzie pełną parą choć stał. Teraz przejrzałeś na oczy i zauważyłeś że jesteśmy w czarnej dupie ? Dziwi mnie po co zatrudnia się nowych pracowników, jak go nauczyć instalacji jak stoi.
Albo mnie z kims pomyliles albo nie czytales ze zrozumieniem tego co pisze. Ani wtedy, ani teraz.

Co do zatrudniania pracownikow to mam podobne watpliwosci, ale z drugiej strony jest taka lipa z pracownikami ze wola zatrudnic teraz niz pozwolic zeby pracownik "uciekl", bo nikt nie bedzie czekal kilka miesiecy az zaklady go zatrudnia