Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785984 razy)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13530 dnia: Czerwca 13, 2022, 21:54:56 »
Nikt mi nic nie zabrał. Kiedyś tylko Tusk zabrał mi godność, ale dzięki PiSowi ją odzyskałem.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13531 dnia: Czerwca 14, 2022, 11:23:06 »
Ja tankuję zawsze za 5 dych, to nie odczuwam. Olej jest droższy już chyba od ponad roku, a usługi seksualne mam gratis.
I co Janie trollu - miesiąc temu pisałeś " (...)ja tankuję za stówe - nie rób ze mnie biedaka".



Czyli jednak PiSowska inflacja zrujnowała twój budżet domowy. 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2022, 11:25:29 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13532 dnia: Czerwca 14, 2022, 11:57:13 »
Ja tankuję zawsze za 5 dych, to nie odczuwam. Olej jest droższy już chyba od ponad roku, a usługi seksualne mam gratis.
I co Janie trollu - miesiąc temu pisałeś " (...)ja tankuję za stówe - nie rób ze mnie biedaka".



Czyli jednak PiSowska inflacja zrujnowała twój budżet domowy. 
Uuuuu zaorany 😅

Offline L_Anon

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13533 dnia: Czerwca 16, 2022, 10:16:57 »
Nikt mi nic nie zabrał. Kiedyś tylko Tusk zabrał mi godność, ale dzięki PiSowi ją odzyskałem.

w sumie by się zgadzało, Jarosław obiecał że wieś wstanie z kolan i odzyska godność, co ładnie nam pokazuje chłopskie brudne korzenie Jana skoro identyfikuje się z tą kaczą godnością : )

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13534 dnia: Czerwca 16, 2022, 10:33:47 »
Nikt mi nic nie zabrał. Kiedyś tylko Tusk zabrał mi godność, ale dzięki PiSowi ją odzyskałem.

w sumie by się zgadzało, Jarosław obiecał że wieś wstanie z kolan i odzyska godność, co ładnie nam pokazuje chłopskie brudne korzenie Jana skoro identyfikuje się z tą kaczą godnością : )
No tak, Ty pochodzisz ze szlacheckiego rodu. xD

Offline L_Anon

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13535 dnia: Czerwca 16, 2022, 10:36:35 »
Nikt mi nic nie zabrał. Kiedyś tylko Tusk zabrał mi godność, ale dzięki PiSowi ją odzyskałem.

w sumie by się zgadzało, Jarosław obiecał że wieś wstanie z kolan i odzyska godność, co ładnie nam pokazuje chłopskie brudne korzenie Jana skoro identyfikuje się z tą kaczą godnością : )
No tak, Ty pochodzisz ze szlacheckiego rodu. xD

Nie, wystarczy że w moich żyłach jest 50% mniej Polaka niż u ciebie : )

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13536 dnia: Czerwca 16, 2022, 10:38:46 »
Nikt mi nic nie zabrał. Kiedyś tylko Tusk zabrał mi godność, ale dzięki PiSowi ją odzyskałem.

w sumie by się zgadzało, Jarosław obiecał że wieś wstanie z kolan i odzyska godność, co ładnie nam pokazuje chłopskie brudne korzenie Jana skoro identyfikuje się z tą kaczą godnością : )
No tak, Ty pochodzisz ze szlacheckiego rodu. xD

Nie, wystarczy że w moich żyłach jest 50% mniej Polaka niż u ciebie : )
Tak czułem, że mieszaniec.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13537 dnia: Czerwca 17, 2022, 02:01:01 »
Nikt mi nic nie zabrał. Kiedyś tylko Tusk zabrał mi godność, ale dzięki PiSowi ją odzyskałem.

Taką godność dzięki PiSowi odzyskałeś że masz teraz mimo inflacji piwo po 2,20 zł jak dobrze promocji poszukasz?
Ja pamiętam jak pisałeś rok temu że za Tuska o piwie za 2 zł mogłeś tylko pomarzyć! 

I pytanie do rządu : dlaczego moja ulubiona kawa smakowa znowu podrożała o 2 zł (opakowanie 75 gram)- a ceny piwa stoją? Czemu rząd nie obniży ceny chleba czy oleju słonecznikowego,, a nie podwyższy o tyle samo akcyzy na piwo?



Skoro inflacja wynosi prawie 15 % to dlaczego ceny piwa stoją w miejscu?? Naprawdę jestem zirytowany, jedzenie jest ważniejsze przecież od alkoholu!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2022, 02:42:33 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline premia22

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13538 dnia: Czerwca 17, 2022, 07:19:34 »
Bo ludzie z rozpaczy więcej zaczną pić przez tych debili. I jak by podnieśli ceny alko to miliony ludzi by wyszło na ulice, a tak spokój,kit że benzyna po 8 zł na razie. Ważne że kupili  sobie obligacje i czym większa inflacja tym więcej kasy mają. A reszta ciemnogrodu niech zapierdala za miskę ryżu.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2022, 07:23:43 wysłana przez premia22 »
'

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13539 dnia: Czerwca 17, 2022, 22:25:00 »
Temat trochę poszedł w politykę....ale fakt, od dawna wszystkie partie rządzące traktują nas jak debili... z tym, że PiS przebił wszystkich pod każdym względem... Wracając do Z.Ch.Police...zakład umiera i nikt z włodarzy nie zamierza kiwnąć palcem, dlaczego? pytanie retoryczne...Kiepskie czasy nastały mocium panie... Pozdrawiam pracowników Zakładów i obyśmy nie wylądowali na Kościuszki w długiej kolejce :(

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13540 dnia: Czerwca 17, 2022, 23:38:10 »
Wy tu tylko o sobie, a Zarząd? Czy oni dali sobie podwyżki? Inflacja także ich dotyka, jak przeżyć do pierwszego...

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13541 dnia: Czerwca 18, 2022, 09:13:44 »
Wy tu tylko o sobie, a Zarząd? Czy oni dali sobie podwyżki? Inflacja także ich dotyka, jak przeżyć do pierwszego...
Uuuuhahahahahaha teraz już będę miał znakomity weekend.
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Offline Kamul90

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13542 dnia: Czerwca 20, 2022, 13:51:53 »
A może to jest fajny pomysł by doceniać ludzi, którzy nie chodzą na zwolnienia i uczciwie podchodzą do pracy? Każdy chyba wie, że większość tych zwolnień nie jest z powodów zdrowotnych.

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13543 dnia: Czerwca 20, 2022, 14:53:18 »
Nie zweryfikujesz tego, będzie uczciwy pracował jak mrówka, a przyjdzie okres w jego życiu, gdy zdrowie się załamie i będzie co chwilę latał na zwolnienie, a będzie taki co symuluje i chodzi na ,,urlop chorobowy". Nagrodą za to, że ,,jesteś w pracy" jest to, że dostajesz premię za zmianowe.

Offline Kamul90

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13544 dnia: Czerwca 20, 2022, 15:03:37 »
Jakoś w prywatnym zakładzie szybko by sobie z takimi dali radę. Wiadomo, że przychodzi czas, że każdy może zachorować, ale jak przychodzi młody człowiek i choruje notorycznie latem i jak są jakieś święta no to sory, ale to jest jawne granie w.... Później przez takiego zakład musi dawać np nadgodziny, czyli traci dwa razy. A nie lepiej dać jakieś motywujące parę groszy. Nie chodzi mi o zwolnienia typy 6 dni na pół roku. Tylko takie notoryczne, ciągle.