Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6848809 razy)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12270 dnia: Czerwca 03, 2021, 17:51:40 »
Zdajesz sobie sprawę, że te "papiery które trzeba wypełnić" to jedna kartka A4? To jest ten sam druk za każdym razem. Ja wiem, że można mieć jakąś awersję do słowa pisanego ale już z samych nudów, można tą kartę za którymś już razem przeczytać.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12271 dnia: Czerwca 03, 2021, 19:54:57 »
Wiesz w kółko podpisywać to samo robi się właśnie nudne, za pierwszym razem czytałem, potem  już przestałem i i nie tylko ja czytać tych pierdół, podpisujemy i idziemy dalej.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 930
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12272 dnia: Czerwca 03, 2021, 19:55:36 »
Zdajesz sobie sprawę, że te "papiery które trzeba wypełnić" to jedna kartka A4? To jest ten sam druk za każdym razem. Ja wiem, że można mieć jakąś awersję do słowa pisanego ale już z samych nudów, można tą kartę za którymś już razem przeczytać.
Z nudów. I tak to właśnie się tam pracuje...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12273 dnia: Czerwca 03, 2021, 22:24:03 »
Jasiu, rozyebałeś. Bardzo trafne, jakby się nie oburzali i nie bronili
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12274 dnia: Czerwca 04, 2021, 08:18:01 »
Zdajesz sobie sprawę, że te "papiery które trzeba wypełnić" to jedna kartka A4? To jest ten sam druk za każdym razem. Ja wiem, że można mieć jakąś awersję do słowa pisanego ale już z samych nudów, można tą kartę za którymś już razem przeczytać.
Z nudów. I tak to właśnie się tam pracuje...
Oczywiście, że z nudów. Chyba nie sądzisz, że dla tych zajebistych pieniędzy ludzie tam pracują?

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12275 dnia: Czerwca 04, 2021, 10:11:16 »
Panowie już tak nie narzekajcie na swój zakład pracy, bo prawda jest taka, że większość z Was trzyma się rękami i nogami tego zakładu pracy i większość z Was nigdy nie pracowała u prywaciarza. Są wydziały na zakładach gdzie trzeba naprawdę zapieprzać.

Offline SiaKws

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12276 dnia: Czerwca 05, 2021, 06:22:25 »
Panowie już tak nie narzekajcie na swój zakład pracy, bo prawda jest taka, że większość z Was trzyma się rękami i nogami tego zakładu pracy i większość z Was nigdy nie pracowała u prywaciarza. Są wydziały na zakładach gdzie trzeba naprawdę zapieprzać.

Kochany przyjacielu [ciach!] wiesz i w dupie byles, szczerze trzymam sie tej pracy ze wzgledu na to ze mam stała prace, ale juz teraz pierwszy lepszy pracodawca zaoferuje Ci korzystniejsze warunki i co mozna powiedziec wprost ze lepsze pieniadze bez wypleniania jakiegos gówna co miesiąc

Online Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12277 dnia: Czerwca 05, 2021, 07:03:25 »
Droga wolna, wolny kraj nikt nikomu nie każe tu pracować


Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 930
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12279 dnia: Czerwca 05, 2021, 13:23:25 »
Czy się stoi, czy się leży... I tak dalej.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12280 dnia: Czerwca 05, 2021, 15:09:49 »
Pierwszy lepszy pracodawca hahahaha chłopie Ty żyjesz w jakiejś utopii. Już ją czytałem o tych biedronkach i lidlach ile to tam niby się zarabia, tylko zauważ dwie rzeczy, to co podaje taki sklep na stronach, a to co rzeczywiście można zarobić to dwie różne sprawy :D naczytasz się w internecie i myślisz, że jest tak wszędzie pięknie. Tylko w Twoim zakładzie robią Ci krzywdę.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 930
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12281 dnia: Czerwca 05, 2021, 15:29:40 »
Pierwszy lepszy pracodawca hahahaha chłopie Ty żyjesz w jakiejś utopii. Już ją czytałem o tych biedronkach i lidlach ile to tam niby się zarabia, tylko zauważ dwie rzeczy, to co podaje taki sklep na stronach, a to co rzeczywiście można zarobić to dwie różne sprawy :D naczytasz się w internecie i myślisz, że jest tak wszędzie pięknie. Tylko w Twoim zakładzie robią Ci krzywdę.
Tak jak Amazon się reklamował. Że pensja 6000 zł. A na dole malutkimi literami, że za 2 miesiące. xD

Offline SiaKws

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12282 dnia: Czerwca 06, 2021, 12:57:47 »
Trochę mnie śmieszy wasze pisanie głupot :) oficjalnie to nawet jezeli ktos na zakladach dobrze zarabia to na niektorych wydzialas jest brak nadgodzin ( nie ma wcale) albo nie sa dla każdego wiec przecietny kowalki co ma 3k w zaden sposob sobie nie dorobi wiecej, a w Amazonie jak juz tacy znawcy jesteście, za 3 wekendy mozna doatac i 1.500 zl takze no, ale trzeba sie narypac

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 930
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12283 dnia: Czerwca 06, 2021, 16:22:08 »
Trochę mnie śmieszy wasze pisanie głupot :) oficjalnie to nawet jezeli ktos na zakladach dobrze zarabia to na niektorych wydzialas jest brak nadgodzin ( nie ma wcale) albo nie sa dla każdego wiec przecietny kowalki co ma 3k w zaden sposob sobie nie dorobi wiecej, a w Amazonie jak juz tacy znawcy jesteście, za 3 wekendy mozna doatac i 1.500 zl takze no, ale trzeba sie narypac
Czyli 500 zł za cały weekend roboty? xD

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12284 dnia: Czerwca 06, 2021, 22:00:18 »
Weekend - 2 dni po 8 godzin
500 pln za 16 godzin pracy
1 godzina - 31 pln
Praca nie wymaga zadnych kwalifikacji, poza chęcią do pracy

Mało? Dużo? Powiedz janek


BTW - tak narzekacie na te zakłady, po co się w nich marnować i marudzić? Jest pełno roboty na magazynach lidla pod berlinem. Ogłoszeń w pyte na internetach. Zawiozą, przywiozą, codziennie w domu. Języka nie trzeba znać, bo tam sami Polacy. Pieniądze większe niż na zakładach. Tylko jest jeden upierdliwy szczegół - tam trzeba pracować
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2021, 22:09:45 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!