Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785538 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10725 dnia: Kwietnia 21, 2020, 21:16:04 »
Nie mam czasu na zajmowanie się plotkami.

Offline Szmmic92

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10726 dnia: Kwietnia 22, 2020, 14:50:58 »
Ponoć dzisiaj zarząd miał spotkane coś wiadomo? Drugie pytanie keidy doładowują kartę z okazji dni Polic

Offline AAK

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10727 dnia: Kwietnia 22, 2020, 14:55:51 »
Z okazji dnia Polic karty nie są doładowywane. Pracujemy w przemyśle chemicznym, karty są doładowywane z okazji Dnia Chemika.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10728 dnia: Kwietnia 22, 2020, 15:07:43 »
Kto wie, a może to jakiś ukłon władz samorządowych w stronę chemików ☺️

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10729 dnia: Kwietnia 22, 2020, 15:10:21 »
Kto wie, a może to jakiś ukłon władz samorządowych w stronę chemików ☺️

Tychże chemików władze samorządowe po rękach powinny całować. :P
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10730 dnia: Kwietnia 22, 2020, 20:09:49 »
Czy nagroda z zysku 8,5 % została przyklepana przez zarząd. Czy nie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10731 dnia: Kwietnia 22, 2020, 21:38:45 »
Nagroda roczna nie „z zysku”. Niezwłocznie ukaże się informacja na ten temat. Ja mimo szczerych chęci nie mogę przed oficjalną informacją.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10732 dnia: Kwietnia 23, 2020, 01:07:02 »
W tym roku nie będzie Dni Polic. Odwołane. Jest też dość duże prawdopodobieństwo, że epidemia nie pozwoli na zorganizowanie Dnia Chemika.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10733 dnia: Kwietnia 23, 2020, 07:06:08 »
Wszędzie gdzie pracują w tym wyjątkowym czasie dostają jakies nagrody za przychodzenie do pracy i narażanie swojej i swoich bliskich zdrowia. W tak wielkiej firmie trzymają ludzi zawsze w niepewności. Zero informacji o nagrodzie.. Zero informacji o jakimś dodatkowym wynagrodzeniu za pracowanie i narażanie się. Najważniejszy jest Świąt zarzodui ich świat dezinformacji. Robi się to męczące. Pani Ania wiecznie nie może bo nie ma oficjalnie czegoś. Nosz ku... To po co to nam? Przecież w tym czasie to po rękach powinni nas całować (zresztą nie tylko w tym) za to że się narażamy. I to w szczególności zarząd  w tym też Pani Ania. Bo jak by każdy skorzystał z tego że może iść na opieke, na chorobowe też bo się boję o swoje zdrowie np. bo ludzie ode nie jeżdżą do pracy autobusem. Szlak mnie trafia. Prezes na ostatnią chwilę puszcza jakiekolwiek info. I wtedy Pani Ania też oficjalnie informuje. Wow. I teraz jakiś Apacz wyskoczy ze ja mam się cieszyć że firma funkcjonuje. Ja pi..... No kretyn. To zarząd, prezes i reszta świty powinna się z tego najbardziej cieszyć i dziękować ludzi którzy najbardziej się narażają.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10734 dnia: Kwietnia 23, 2020, 07:47:01 »
Wszędzie gdzie pracują w tym wyjątkowym czasie dostają jakies nagrody za przychodzenie do pracy i narażanie swojej i swoich bliskich zdrowia. W tak wielkiej firmie trzymają ludzi zawsze w niepewności. Zero informacji o nagrodzie.. Zero informacji o jakimś dodatkowym wynagrodzeniu za pracowanie i narażanie się. Najważniejszy jest Świąt zarzodui ich świat dezinformacji. Robi się to męczące. Pani Ania wiecznie nie może bo nie ma oficjalnie czegoś. Nosz ku... To po co to nam? Przecież w tym czasie to po rękach powinni nas całować (zresztą nie tylko w tym) za to że się narażamy. I to w szczególności zarząd  w tym też Pani Ania. Bo jak by każdy skorzystał z tego że może iść na opieke, na chorobowe też bo się boję o swoje zdrowie np. bo ludzie ode nie jeżdżą do pracy autobusem. Szlak mnie trafia. Prezes na ostatnią chwilę puszcza jakiekolwiek info. I wtedy Pani Ania też oficjalnie informuje. Wow. I teraz jakiś Apacz wyskoczy ze ja mam się cieszyć że firma funkcjonuje. Ja pi..... No kretyn. To zarząd, prezes i reszta świty powinna się z tego najbardziej cieszyć i dziękować ludzi którzy najbardziej się narażają.
Nie masz pojęcia o czym mówisz... Sam pracuje na ZCH i oczywiście chętnie wziąłbym dodatkowe pieniądze, bo pecunia non olet, ale z jakiej racji?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10735 dnia: Kwietnia 23, 2020, 08:04:19 »
Panie Fafik_jeśli kogoś stać na płacenie extra pieniędzy za świadczenie pracy to płci. Zakładów na to nie stać. Nagroda będzie wypłacona.

Post Merge: Kwietnia 23, 2020, 10:28:38
8 maja
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2020, 10:28:38 wysłana przez An_na »

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10736 dnia: Kwietnia 23, 2020, 11:46:41 »
Fafi ty człowieku się ciesz ze masz pracę a nie jesteś na postojowym i masz płacona minimalna albo wcale, bo równie dobrze zakłady mogły by wysłać pare set osób na postojowe. Jak się boisz to nie znaczy że możesz iść na zwolnienie chyba że od psychiatry dostaniesz.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10737 dnia: Kwietnia 23, 2020, 11:55:06 »
O Bogowie, już się czytać tego nie da...
Nagroda roczna, premia, do tego inne dotatki np wczasy pod gruszą, zwykły szeregowy przytuli z 10 koła i jeszcze im źle. Ludzie masowo tracą pracę. Opanujcie się.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10738 dnia: Kwietnia 23, 2020, 12:44:38 »
Dostają dostają. Nie buj. Mniejsza o to. Drażni mnie fakt że wszelkie informacje są na ostatnią chwilę. Do ostatniej chwili też ustalane jest wszystko. Pytanie czy sobie przyznali i kiedy? Chociaż w końcu konkretną odpowiedź. 8 maj. Tak ciężko? Zdrowia życzę. (acha dostanę chociażby od psychiatry)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10739 dnia: Kwietnia 23, 2020, 12:59:34 »
Dostają dostają. Nie buj. Mniejsza o to. Drażni mnie fakt że wszelkie informacje są na ostatnią chwilę. Do ostatniej chwili też ustalane jest wszystko. Pytanie czy sobie przyznali i kiedy? Chociaż w końcu konkretną odpowiedź. 8 maj. Tak ciężko? Zdrowia życzę. (acha dostanę chociażby od psychiatry)
znowu piszesz, a nie wiesz o czym. Biegły rewident robi sprawozdanie które zarząd dostał na początku kwietnia (nie pamiętam dokładnej daty), Zarzad się z nim zapoznaje (ten dokument jest obszerny, to nie jest jedną kartka), potem zarząd się spotyka (to też trwa, zarząd nie spotyka się codziennie) i decyduje o tym że nagroda będzie wypłacona. Potem w porozumieniu z kadrami (tu już tylko moje domysły nie wiem czy tak naprawdę to wygląda) ustala termin w którym panie z biurowca zdążą wszystkim wyliczyć te nagrody, obliczyć wszystko i przelać je na konto, to też trwa. Podsumowując w skrócie - jesteś debilem, miłego dnia :)
A i tak, ciężko, bo dopóki ZCH nie ogłosi tego oficjalnie jako informacje dla inwestorów nikt tego nie może publicznie powiedzieć bo grozi za to odpowiedzialność karna. Jesteśmy notowani na giełdzie, taka podpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2020, 13:02:15 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »