Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783559 razy)

Offline Blutut

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9975 dnia: Stycznia 16, 2020, 09:48:42 »
Czwarty raz przekładane spotkanie, a nie jest powiedziane, że będzie piąty, szósty... Miesiąc czasu mija( Wielkie zapowiedzi, że w połowie Stycznia wracamy do rozmów)organizowane jest spotkanie i nic nie ustalone. Kto nie odrobił lekcji Zarząd, czy ZZ ? 21stycznia, oficjalnie kolejne spotkanie, co znowu wymyślą, a może o czym nie chcą poinformować i w czym jest problem? może w tym roku bez podwyżki,

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9976 dnia: Stycznia 16, 2020, 10:04:01 »
Nie są przekładane tylko trwają i się odbywają. Związki są na bieżąco informowane o wszystkich istotnych kwestiach mających wpływ na negocjacje. Spółka może komunikować się na zewnątrz wyłącznie raportami bieżącymi zgodnie z dyrektywą MAR. Też chciałabym napisać więcej ale nie mogę. Związki zawodowe są zobowiązane prawnie do zachowania poufności informacji finansowych /a takowe mają wpływ na negocjacje/stąd komunikaty nie są bardzo szczegółowe z każdej ze stron-nie jest to wymysł wewnętrzny.
Na swoim blogu zamieściłam listę sklepów /karta dziecko/ z Polic, kto chce listę pełną jest ona dostępna na intranecie /zakładka FŚS/lub proszę na Messenger lub telefon podanie adresu to wyślę pełną listę bo jest bardzo długa.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2020, 10:32:29 wysłana przez An_na »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9977 dnia: Stycznia 16, 2020, 10:31:30 »
Nie przesadzajcie, w duzych firmach normalnym jest, ze takie negocjacje musza trwac, u nas np. dopiero w kwietniu/maju bedzie wiadomo ile wyniosa podwyzki w tym roku.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9978 dnia: Stycznia 16, 2020, 10:58:24 »
Jeżeli podwyzka ma odzwierciedlać wszystkie podwyżki cen i opłat to niech negocjują. Tylko jak chcą zatrzymać pracowników to niech nie zapomną że zaczynają się lata gdzie będzie szło wszystko mocno w górę i 250 złotych już nikogo w tym czasie nie zadowoli.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9979 dnia: Stycznia 16, 2020, 14:16:48 »
Niestety tak to nie funkcjonuje. Podwyżka uzależniona jest od możliwości finansowych danego przedsiębiorcy w tym kosztów stałych i zmiennych  danego produktu. Były czasy gdy podwyżki nie było wcale, a były takie jak rok ubiegły gdy podwyżka wyniosła w sumie 300 zł.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9980 dnia: Stycznia 16, 2020, 14:58:44 »
I sadze, ze to jest minimum te 300. Już słyszałem, ze jak będą mniejsze to pare osób z mojego otoczenia się zwalnia i woli wykładać chemię w lidlu bądź biedronce niż bezpośrednio ja wdychać, a pieniądze niemalże takie same.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9981 dnia: Stycznia 16, 2020, 15:03:56 »
Ok. Ale teraz jest pracy od groma i jeżeli zakładu nie stać żeby pracownikowi dać dobrą pensję (chodzi o taką żeby człowiek z 1 czy 2 dzieci żył w spokoju od wypłaty do wypłaty plus żeby, jak ktoś już pisał mógł z rodziną jechać na wakacje bez pożyczki), no to "tfu tfu" nie wróży to nic dobrego. Ludzie nie będą chciało przychodzić a i Ci z jakimś stażem nie będą chcieli zostać.
PS. Ile było już spotkań i na ilu zjawił się prezes???

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9982 dnia: Stycznia 16, 2020, 16:18:28 »
o to chodzi pracy jest od groma i to za pieniądze  nie mniejsze niż w zakładach na start, ostatnio widziałem ogłoszenie w Bar rabie na czystko 2800 zł, warunki płacowe w zch to troszeczkę wstyd

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9983 dnia: Stycznia 16, 2020, 17:12:35 »
Naprawdę uważa Pan, że to dobry pomysł o tym tutaj pisać? Ja stoję na stanowisku, że każdy pracownik komponuje posiłki zgodnie z prawem.
Dla ludzi myślących ten komentarz powinien skończyć jakąkolwiek dyskusję na ten temat.

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9984 dnia: Stycznia 16, 2020, 23:46:15 »
Na swoim blogu zamieściłam listę sklepów /karta dziecko/ z Polic, kto chce listę pełną jest ona dostępna na intranecie /zakładka FŚS/lub proszę na Messenger lub telefon podanie adresu to wyślę pełną listę bo jest bardzo długa.

Hmmm, jeśli dobrze przeczytałem, to chodzi o kartę zastępującą paczkę ze słodyczami dla dziecka... Taką wybrałem... Tylko patrząc na listę nie wiem, czy mam wybrać płatność w wędkarskim, Neonecie, za ciuszki na targowisku? Jeszcze nawet e-papierosek jest na liście... A chciałem dzieciakowi gdzieś zmontować fajną paczkę ze słodyczami, które lubi. Dobry numer, szkoda, że kosztem najmłodszych ... Wiem, jest farmer i pewnie tam pójdę, ale sklepy powyżej i reszta z bucikami itp.?!? :o :( :-\  Przecież to miał być zamiennik paczki ze słodyczami ;) ;D 8)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9985 dnia: Stycznia 17, 2020, 08:27:45 »
Ach te niedobre zakłady.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9986 dnia: Stycznia 17, 2020, 09:58:04 »
DMC pewnie chciałeś zmontować paczkę dzieciakowi z samych pralin belgijskich 😀. Po co było kombinować z kartą jeżeli chciałeś słodycze w paczce było dużo dobrych słodyczy i trzeba było brać paczkę a nie teraz jęczeć

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9987 dnia: Stycznia 17, 2020, 11:00:25 »
DMC pewnie chciałeś zmontować paczkę dzieciakowi z samych pralin belgijskich 😀. Po co było kombinować z kartą jeżeli chciałeś słodycze w paczce było dużo dobrych słodyczy i trzeba było brać paczkę a nie teraz jęczeć
Oj franczeska...chciałem dziecku kupić słodycze, które lubi, bo te w paczkach są wg mnie średnie. Dobrze mieć wybór, prawda? Nie jęczę, tylko zauważ, że z kartą Lunch Pass były wojny, jak to pracownik śmie kupić coś innego niż spożywcze artykuły, a lista z karty dla dziecka(słodycze)zawiera takie kwiatki, że ręce opadają... Chyba mnie nie zrozumiałaś, trudno :)

Post Merge: Stycznia 17, 2020, 11:03:30
Ach te niedobre zakłady.
Pani Tarocińska nie narzekam na "zakłady" 8)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2020, 11:03:30 wysłana przez DMC »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9988 dnia: Stycznia 17, 2020, 15:40:51 »
Lista zawiera 1276 sklepów w tym wiele spożywczych. Skomponuje Pan wszelkie smakołyki przy dobrej woli.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9989 dnia: Stycznia 17, 2020, 17:26:59 »
Na stronie MZZPRC zaczynają jakieś informacje przekazywać. Dobry początek.