Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784143 razy)

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9615 dnia: Października 29, 2019, 12:37:32 »
Nigdzie nie napisałem, że nie należy się nagroda. Tylko dlaczego podwyżki są akurat teraz, a nie kilka lat temu?
Tak jak napisała pani Ania związki wystąpiły kilka lat temu, pracodawca zgodził się teraz.
Praca na Zakładach to był naprawdę rarytas, każdy chciał... na dzień dzisiejszy nawet panowie zza wschodniej granicy unikają.
Były okresy że ludzie uciekali z zakładów bo pani w kiosku zarabiała więcej, a poza tym były okresy kiedy nie było nagrody rocznej ani premii i ci przyszli emeryci pracowali po to abyś mógł dzisiaj narzekać jaka to dzieje się krzywda tobie ponieważ oni dostaną nagrodę za długoletnią prace.     

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9616 dnia: Października 29, 2019, 16:52:16 »
Cytuj (zaznaczone)
Były okresy że ludzie uciekali z zakładów bo pani w kiosku zarabiała więcej, a poza tym były okresy kiedy nie było nagrody rocznej ani premii i ci przyszli emeryci pracowali po to abyś mógł dzisiaj narzekać jaka to dzieje się krzywda tobie ponieważ oni dostaną nagrodę za długoletnią prace.     

To nie tak, że jestem przeciwny, wręcz odwrotnie. Cieszę się z każdej dodatkowej kwoty do zarobków. Źle mnie zrozumiałeś lub ja tak koślawo przekazałem treść, wybacz. :P
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9617 dnia: Października 29, 2019, 21:16:44 »
Nie chodzi o to, żeby nie podwyższać jubileuszówek. Po prostu można było podpisać porozumienie później (skoro i tak obowiązuje od 1 stycznia), żeby nie obciążało wyniku 2019... Wtedy byłyby i jubileuszówki i szansa na nagrodę roczna w pełnej wysokości.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9618 dnia: Października 30, 2019, 11:57:37 »
Wszystko co ma związek z rezerwami aktuarialnymi podpisane do 31 marca 2020 obciąża wynik tego roku. Podpisane od 1.04.20 obciążają przyszły r.

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9619 dnia: Listopada 02, 2019, 00:46:21 »
W takim razie wystarczyło poczekać z porozumieniem do kwietnia. Czy te 4 miesiące naprawdę robiły różnicę?  :-\  No nic,wyniki za 3 kwartał już są, więc każdy może sobie sam policzyć co z nich wynika.

Offline Jeremiasz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9620 dnia: Listopada 05, 2019, 07:07:16 »
Zostawię to na pamiątkę... Skoro nie napisano do sierpnia którego roku wiadukt będzie gotowy, to sprawy nie ma, proszę się rozejść  :o ]
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2019, 07:16:50 wysłana przez Jeremiasz »

Offline Miron

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9621 dnia: Listopada 10, 2019, 13:53:53 »
Pytanie odnośnie programu DENT PLUS,dlaczego  nigdzie nie ma podanych cen usług,uważam że wszystkie ceny są zawyżone,dla przykładu zapłaciłem za plombę 120zł,według mnie jest to cena normalna.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9622 dnia: Listopada 10, 2019, 17:51:41 »
Nie wiem dlaczego zapłacił Pan 120 zł. Muszę znać więcej szczegółów. Zapisywał się Pan rozumiem zgodnie z programem dent plus do stomatologa. Proszę mi podać szczegóły w prywatnej wiadomości i zgodę na przeanalizowanie Pana leczenia w tym konkretnym przypadku.

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9623 dnia: Listopada 11, 2019, 01:07:14 »
Już prawie połowa listopada a o negocjacjach płacowych nic nie słychać... jakieś wieści ? płaca minimalna idzie o 300 zł do góry to nam beż łaski o taką samo kwotę powinni podnieść stawki ( inflacja niestety robi swoje, a będzie tylko gorzej)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9624 dnia: Listopada 11, 2019, 09:41:49 »
Negocjacje może już trwają (w Tarnowie rozpoczęły się 21 października) ale nigdzie o tym nie przeczytasz, bo takie mamy źródła informacji związkowych w internecie. Jedyne co się dowiesz to kiedy jest pielgrzymka do Częstochowy.
No i nasze bezcenne źródło informacji pani Anna.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9625 dnia: Listopada 11, 2019, 12:55:14 »
Dokładnie. U nas w Policach przepływ informacji od zz to porażka. Chyba nie chcą już się błaźnić, tak jak kiedyś wystąpili o 600 podwyżki, przyklepali to co od początku prezes zaproponował (wtedy chyba 200).

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9626 dnia: Listopada 11, 2019, 16:25:46 »
Szczerze, to co by nie mówić o naszych związkach bardzo im współczuje  :D  nie dość że się wiecznie kłócą między sobą, to teraz czekają ich bardzo trudne negocjacje i jak nie będzie jedności w zz to będzie ciężko. Krążą plotki że negocjacje zaczynają się po 20 listopada, więc bardzo późno :o , do tego płaca minimalna wzrasta od nowego roku ok 300 zł., więc każda podwyżka u nas poniżej 600 zł. będzie uważana za porażkę  ::)  Naprawdę współczuję

Offline syberianhusky

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9627 dnia: Listopada 11, 2019, 16:48:43 »
Nie ma za co współczuć. To jest ich praca. Za to są opłacani. Związkowcy mogą mieć ciężko i aparatowi też mogą mieć ciężko.
Mam nadzieję, że dostaniemy podwyżkę w początkiem 2020 roku. Znam i aparatowych i biurowych pracujących pod stresem i w trudnych warunkach zdrowotnych (aparatowi). Jeżeli podwyżek nie będzie, to nikt z nas nie powinien być obojętnym w tej kwestii, także Zarząd i ZZ do dzieła, bo liczymy na Was.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9628 dnia: Listopada 11, 2019, 23:02:03 »
Krążą plotki że negocjacje zaczynają się po 20 listopada, więc bardzo późno :o

Szkoda, że nie 20 grudnia, co to będą za negocjacje. Zarząd ma też inne sprawy niż spotkania z Związkami, a okres przedświąteczny jest napięty, poza tym długie likendy itd.

Jak się Związki nie potrafią dogadać między sobą w sprawie pracowników to się w końcu pracownicy zjednoczą i ich pogodzą.

Offline ewalab

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2019, 00:06:36 wysłana przez ewalab »