Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784650 razy)

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9375 dnia: Czerwca 08, 2019, 22:15:11 »
Przestańcie żebrać!  Pracując na zakładach jest tyle możliwości dorobienia. Miesiąc urlopu lub chorobowe i do Niemiec na prace sezonowe. W systemie 5bop można iść do pracy na wolnym. Ilu zakładowców jeździ na taksi, kosi trawe, remonty, ochrona.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9376 dnia: Czerwca 09, 2019, 09:22:36 »
Słyszałeś aby gdzieś w Europie, nie wiem - Niemcy, Austria, Francja, czy tam cokolwiek rozwinięte, pracownicy tak prestiżowych zakładów byli zmuszeni do jakiejś pracy dorywczej po godzinach??  Prace sezonowe??? MASAKRA.
Osobiście uważam, że skoro były zyski to pracownikom coś z tych zysków się należy, wszak to właśnie oni przyczynili się do powstania tych zysków. Ale - jako że Azoty to spółka skarbu państwa - sporą część tych zysków skonsumują koledzy od koryta, część pójdzie na Kościół, itd, itd
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9377 dnia: Czerwca 09, 2019, 10:10:27 »
część pójdzie na Kościół, itd, itd

I na utrzymanie kryminalistów/leserów w pierdlach.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9378 dnia: Czerwca 09, 2019, 11:00:37 »
Przecież napisałem itd, itd. :P
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9379 dnia: Czerwca 09, 2019, 18:13:10 »
"Osobiście uważam, że skoro były zyski to pracownikom coś z tych zysków się należy"

Na przykład wypłata...?
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9380 dnia: Czerwca 09, 2019, 18:42:03 »
"Osobiście uważam, że skoro były zyski to pracownikom coś z tych zysków się należy"

Na przykład wypłata...?

Choćby jakiś procent sumy, który dostają pracownicy "umysłowi" za tak korzystny wynik.
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9381 dnia: Czerwca 09, 2019, 22:05:39 »
"Osobiście uważam, że skoro były zyski to pracownikom coś z tych zysków się należy"

Na przykład wypłata...?

Takie coś byłoby miłe widziane.
https://www.google.com/amp/s/motofilm.pl/2017/02/5-400-euro-premii-dla-pracownikow-mercedesa/amp/
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9382 dnia: Czerwca 10, 2019, 12:33:51 »
"Osobiście uważam, że skoro były zyski to pracownikom coś z tych zysków się należy"

Na przykład wypłata...?

dostajesz co roku nagrodę roczną od zysku firmy :)  mam nadzieje ze idąc tym tokiem rozumowania jak zakłady bedą na minusie podzielisz sie wypłatą z innymi :) a wręcz zrezygnujesz z jakiejś jej częsci na rzecz firmy
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2019, 12:37:52 wysłana przez polo »

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9383 dnia: Czerwca 10, 2019, 12:53:33 »
Z mojej strony to była ironia, Panowie ;)
Dostajesz wypłatę, wg umowy którą podpisałeś i dziękuję.
Tak jak mówisz - jak zch będą na minusie to ktoś z pracowników się zrzuca?
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9384 dnia: Czerwca 10, 2019, 12:56:49 »
Z mojej strony to była ironia, Panowie ;)
Dostajesz wypłatę, wg umowy którą podpisałeś i dziękuję.
Tak jak mówisz - jak zch będą na minusie to ktoś z pracowników się zrzuca?


no może żle napisałem ... wyczułem ze to ironia :)  niestety niektórzy nie pamiętają nie tak odległych czasów jak nagrody z zysków nie było jak i również premii również

Offline Alternator

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9385 dnia: Czerwca 12, 2019, 18:24:10 »
Pamiętam nawet te odległe i prawidłowość jest taka że jak dołek to po garbie dostają wszyscy ale z górki to już niekoniecznie wszystkim wpada.  :-\ >:(

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9386 dnia: Czerwca 17, 2019, 08:23:26 »
Przestańcie żebrać!  Pracując na zakładach jest tyle możliwości dorobienia. Miesiąc urlopu lub chorobowe i do Niemiec na prace sezonowe. W systemie 5bop można iść do pracy na wolnym. Ilu zakładowców jeździ na taksi, kosi trawe, remonty, ochrona.
Ty jesteś normalny? Nie po to pracuje w jakimś zakładzie żeby na wolnym odrabiać bo zakład nie da godnie zarobić, wolne jest po to by wypocząć spędzić czas z rodziną a nie zapi... jak wół bez wolnego

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9387 dnia: Czerwca 17, 2019, 08:29:04 »
Ile czasu stoi już produkcja na moczniku i amoniaku?  Albo mi się wydawało albo widziałem prezesa w biurowcu czyli, to chyba bajka że nie może spotkać się ze związkowcami bo jest ciągle w rozjazdach?

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9388 dnia: Czerwca 17, 2019, 09:13:52 »
Ty jesteś normalny? Nie po to pracuje w jakimś zakładzie żeby na wolnym odrabiać bo zakład nie da godnie zarobić, wolne jest po to by wypocząć spędzić czas z rodziną a nie zapi... jak wół bez wolnego

Chyba nie jest😉

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9389 dnia: Czerwca 17, 2019, 12:12:06 »
Ty jesteś normalny? Nie po to pracuje w jakimś zakładzie żeby na wolnym odrabiać bo zakład nie da godnie zarobić, wolne jest po to by wypocząć spędzić czas z rodziną a nie zapi... jak wół bez wolnego


Zawsze można sie zwolnic i poszukać lepiej płatnej pracy a po za tym nie ma przymusu pracy .... znam wielu którzy sie zwolnili z powodu pensji.. jedni trafili lepiej inni gorzej ;)


Post Merge: Czerwca 17, 2019, 12:52:11
Ile czasu stoi już produkcja na moczniku i amoniaku?  Albo mi się wydawało albo widziałem prezesa w biurowcu czyli, to chyba bajka że nie może spotkać się ze związkowcami bo jest ciągle w rozjazdach?

sam sobie przeczysz to ..widziałeś czy sie tobie wydawało ?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2019, 12:52:11 wysłana przez polo »