Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784870 razy)

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9135 dnia: Marca 09, 2019, 15:32:28 »
Może się doczekamy czasów, gdzie po każdym potkaniuktoś z któregoś związku, będzie od razu pisał o czym było spotkanie. Związki mają swoje strony, Pani Ania ma swoją stronę a nie mogą napisać o spotkaniu.

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9136 dnia: Marca 09, 2019, 16:28:09 »
Zwiazki wydaly biuletyn jest tam wszystko opisane, tylko dlaczego po ustaleniu wszystkiego ktoś z dyrekcji zmienia zdanie ?

Offline karrambaz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9137 dnia: Marca 09, 2019, 22:38:06 »
Które związki wydały biuletyn? Można prosić o jakiegoś linka?

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9138 dnia: Marca 10, 2019, 09:45:49 »
Biuletyn zmiana, był na sterowni przynajmniej u mnie

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9139 dnia: Marca 10, 2019, 10:19:07 »
Ja też nie widziałem tego. A zresztą czy znalazłeś tam inf ze spotkania? Pewnie żadnych konkretów.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9140 dnia: Marca 10, 2019, 13:25:15 »
Zmiana była dawniej do pobrania w formacie .PDF ze strony www ruchu ciągłego. Czasy, w których jeszcze p. Anna była vice tego związku. Strona została, ale już nikt tam o to nie dba :(

Offline Arek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9141 dnia: Marca 10, 2019, 21:05:28 »
W zakładach jest 6 związków. Informacje w biuletynie na temat regulaminu premiowego napisał jeden, czyli Zmianowy i oczywiście pretensje że nie wszyscy widzieli i czytali. Na stronie nie wszystko można zamieścić a w biuletynie to co innego.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pytać o biuletyn przedstawicieli Związków Zmianowych na wydziałach.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9142 dnia: Marca 10, 2019, 21:11:33 »
To strona teraz jest tylko do informacji o biletach dla pogoniarzy?
Co za problem dać PDF zmiany? Nikt nie podważa tego, że to najlepszy biuletyn informacyjny, tylko dlaczego od jakiegoś czasu nie można go pobrać z internetu?

Offline baton

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9143 dnia: Marca 11, 2019, 09:10:02 »
No i możemy dokupić akcji zakładu. Mamy Emisję akcji z prawem poboru. Tylko jeszcze trzeba poczekać na cenę emisji . Cena nominalna jest 10 zł. Teraz około 15 zł. Sam jestem ciekaw jaką cenę podadzą, ale żeby inwestorzy zarobili i byli chętni na te 1,1 mld zł, to cena musi być atrakcyjna. Ja myślę że będzie to 10 zł.
Pracownicy powinni otrzymać rabat ;)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9144 dnia: Marca 11, 2019, 16:23:26 »
Gagarinowicz_ wszyscy mają świadomość, że Regulamin premiowania jest mało czytelny. Ja jako reprezentant pracowników w Zarządzie zgłaszam to od początku jak w nim jestem. Rok 2017 były to zmiany dotyczące SOOP. Zarząd zgadzał się z tym, iż Regulamin należy zmienić. Ja mam do niego szereg uwag jak i do Regulaminu SOOP. Zgłaszałam je regularnie na Zarząd. Na czas negocjacji płcowych skupiono się wyłącznie na nich. Później związki zawodowe negocjowały „premię” z szefem kadr. Regulamin wypracowany został skierowany na zarząd. Na zarządzie po dyskusji ustalono, że należy zmienić regulamin premiowania, tak aby on był przejrzysty i motywacyjny jednak aby nosił znamiona premii, dlatego związkom zawodowym została przedstawiona propozycja, aby część premii była uzależniona od wyniku a część nie ( 4 % uzależnione od wyniku- regulaminowa, 5% niezależne od wyniku jako część uznaniowa)
Co do kwestii informacyjnych zawsze można przyjść do swojego związku lub zadzwonić aby się spytać na jakim etapie jest taka czy taka sprawa. Ze mną kontakuje się wielu pracowników poprzez blog który prowadzę jako członek zarządu z ramienia pracowników.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2019, 16:26:50 wysłana przez An_na »

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9145 dnia: Marca 12, 2019, 11:47:28 »
a jak się mają sprawy z premią roczną? informacje jakieś miały być w marcu i cisza

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9146 dnia: Marca 12, 2019, 11:50:48 »
Nie ma czegoś takiego. Zapisy dot nagrody rocznej są zapisane w ZUZP.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9147 dnia: Marca 12, 2019, 12:12:01 »
( 4 % uzależnione od wyniku- regulaminowa, 5% niezależne od wyniku jako część uznaniow
a miało być 5/5, a już jest 4/5,  cos jakoś maleje te premia, co zmiany to coraz mniej,
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9148 dnia: Marca 12, 2019, 12:14:52 »
W puli jest 13 mln. Tyle jes ustalone.

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9149 dnia: Marca 12, 2019, 14:03:18 »
Gagarinowicz_ wszyscy mają świadomość, że Regulamin premiowania jest mało czytelny. Ja jako reprezentant pracowników w Zarządzie zgłaszam to od początku jak w nim jestem. Rok 2017 były to zmiany dotyczące SOOP. Zarząd zgadzał się z tym, iż Regulamin należy zmienić. Ja mam do niego szereg uwag jak i do Regulaminu SOOP. Zgłaszałam je regularnie na Zarząd. Na czas negocjacji płcowych skupiono się wyłącznie na nich. Później związki zawodowe negocjowały „premię” z szefem kadr. Regulamin wypracowany został skierowany na zarząd. Na zarządzie po dyskusji ustalono, że należy zmienić regulamin premiowania, tak aby on był przejrzysty i motywacyjny jednak aby nosił znamiona premii, dlatego związkom zawodowym została przedstawiona propozycja, aby część premii była uzależniona od wyniku a część nie ( 4 % uzależnione od wyniku- regulaminowa, 5% niezależne od wyniku jako część uznaniowa)
Co do kwestii informacyjnych zawsze można przyjść do swojego związku lub zadzwonić aby się spytać na jakim etapie jest taka czy taka sprawa. Ze mną kontakuje się wielu pracowników poprzez blog który prowadzę jako członek zarządu z ramienia pracowników.
Proszę mnie poprawić jeśli się mylę ,. W tym co napisała pani powyżej pojawiła się informacja (o ile dobrze to odczytuję ) ,że pierwszy składnik premii owe 4%,czy wcześniejsze 5% ,miałby być uzależniony od wyniku (?) .  O jaki wynik chodzi ? Czyżby pierwszy składnik premii z dotychczasowej listy na karcie celów premiowych ?
 Wydawało mi się że w propozycji powrotu do premii miesiecznej , składnik obligatoryjny byłby ,tak jak przed wprowadzeniem nowego regulaminu) ,uzależniony jedynie od stawki . Tymczasem w propozycji związania go z wynikiem kryje się zagrożenie ,że w przypadku nieosiągnięcia tego celu, będzie on wynosił 0 .
Zatem ponawiam pytanie , jaki wynik w części premii zwanej 'regulamionwą " ma pani na myśli ?