Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6786884 razy)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8580 dnia: Września 12, 2018, 19:58:08 »
Przeczytałem cały artykuł i nigdzie nie jest napisane że to kupiła grupa azoty z Tarnowa, z tego co mi się zdaje a może się mylę , my też jesteśmy w grupie azoty. Czytając artykuł można dojść do prostego wniosku że to kupiła cała grupa azoty, czyli my też.  ::)

Gdybyśmy byli całą grupą akcje sprzedalibysmy tak samo, akcje grupy azoty stoją dużo wyżej niż akcje grupy azoty Police.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8581 dnia: Września 12, 2018, 20:18:14 »
Nie pisze w artykule że kupiła to grupa azoty Tarnów, jest użyte sformułowanie grupa azoty. No a my chyba jesteśmy w tej grupie, więc ?. No dajmy się z tym spokój, ale premia i nagroda z zysków, są zagrożone ? ::)

Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8582 dnia: Września 12, 2018, 21:06:29 »
Tak- z Polic nie poszła ani złotowka.
Złotówki poszły ale z banków- zakup na kredyt.
Co do 13/14 to było już kiedyś tłumaczone więc nie będę powtarzał tego samego, jak nie możesz załapać co jak to już twój problem, ja nic na to nie poradzę.
Nie mogę bo dostaje 12 wypłat oraz, jeżeli będzie zysk, 13 w Kwietniu. Ktoś mnie dyma na jedną pensję ?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8583 dnia: Września 12, 2018, 22:19:48 »
RPzpl- Ma Pan rację. Tak jest napisane. Przepraszam. Wyjaśniajac decyzję o transakcji podejmie walne Grupy Azoty S.A. (Tarnów).
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2018, 22:31:25 wysłana przez An_na »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8584 dnia: Września 13, 2018, 09:52:20 »
Pani Aniu coś wiadomo na temat wyników za pierwsze półrocze? O ile się nie mylę miały być w tym tygodniu, a coś nie mogę znaleźć

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8585 dnia: Września 13, 2018, 10:23:10 »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8586 dnia: Września 13, 2018, 10:32:41 »
Chwiałbym poruszyć tu jeszcze jeden temat , chodzi mi mi szklenie tak zwane "energetyczny". Miało być tylko raz, a jak sie okazuje to powrócono znowu do cyklicznego zaliczania tego szkolenia. Czy nie jest to nabijanie komuś kasy, bo jak wiadomo, komuś trzeba będzie za to zapłacić, na dodatek podpisuje każdy pracownik ze jak nie zaliczy, sam zapłaci za szkolenie.  :o 
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8587 dnia: Września 13, 2018, 11:03:18 »
A Gdzie takie rzeczy. https://www.portalbhp.pl/bhp-w-roznych-branzach/kto-nie-musi-odnawiac-uprawnienia-elektrycznych--7154.html Wg przepisów nie ma obowiązku odnawiania uprawnień, stały się one bezterminowe.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8588 dnia: Września 13, 2018, 11:17:37 »
RPzpl_uprawnienia energetyczne są bezterminowe. Tak mówi ustawa. Ktoś wprowadził Pana w błąd lub wydał złe skierowanie. W przypadku błędnego skierowania proszę o skorygowanie tego w kadrach. Mogę to zrobić ja, ale musialabym znać pana dane i mieć na to Pana zgodę (na priv).

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8589 dnia: Września 13, 2018, 12:19:09 »
A Gdzie takie rzeczy. https://www.portalbhp.pl/bhp-w-roznych-branzach/kto-nie-musi-odnawiac-uprawnienia-elektrycznych--7154.html Wg przepisów nie ma obowiązku odnawiania uprawnień, stały się one bezterminowe.

kolega pytał o kursie energetycznym a artykuł sie o elektrycznym....są to dwie rożne sprawy

http://sebkrakow.pl/baza-wiedzy/11-bezterminowe-uprawnienia-energetyczne/
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2018, 12:30:05 wysłana przez polo »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8590 dnia: Września 13, 2018, 12:38:17 »
Ale ja po prostu twierdzę że te 160 zł które jest doładowane raz w miesiącu na kartę lunch pass to mało.

Za 160zł na miesiąc nie kupisz sobie jedzenia dobrej jakości tylko do pracy?

Wciąż widzę potwierdza się moja teza, że ludzie nie umieją pieniędzy wydawać. XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8591 dnia: Września 13, 2018, 12:51:49 »
Pomijając już fakt, że te pieniądze są na uzupełnienie wydatku energetycznego, a nie na zjedzenie normalnego obiadu jak w domu. (co zresztą ktoś już wcześniej pisał w tym wątku.)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8592 dnia: Września 13, 2018, 13:40:44 »
RPzpl_uprawnienia energetyczne są bezterminowe. Tak mówi ustawa. Ktoś wprowadził Pana w błąd lub wydał złe skierowanie. W przypadku błędnego skierowania proszę o skorygowanie tego w kadrach. Mogę to zrobić ja, ale musialabym znać pana dane i mieć na to Pana zgodę (na priv).
Uprawnienia elektryczne są dożywotnie tylko jeżeli ktoś eksploatuję urządzenia elektryczne. Jeżeli ktoś serwisuje, remontuje, konserwuje, montuje, itp., musi kwalifikacje odnawiać.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8593 dnia: Września 13, 2018, 13:51:38 »
A Gdzie takie rzeczy. https://www.portalbhp.pl/bhp-w-roznych-branzach/kto-nie-musi-odnawiac-uprawnienia-elektrycznych--7154.html Wg przepisów nie ma obowiązku odnawiania uprawnień, stały się one bezterminowe.

kolega pytał o kursie energetycznym a artykuł sie o elektrycznym....są to dwie rożne sprawy

http://sebkrakow.pl/baza-wiedzy/11-bezterminowe-uprawnienia-energetyczne/

Przeczytaj dokładnie artykuł który wysłałeś i który wysłałem ja i porównaj co jest tam napisane i o jakich artykułach prawnych jest napisane, wysłałeś to samo mowa jest o tym samym nie ważne czy energetyczne czy elektryczne kwestia wymowy energetyczne na użytkowanie sieci elektrycznej powyżej 1kV jedno i to samo zobacz co masz na swoich uprawnieniach napisane.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8594 dnia: Września 13, 2018, 17:58:48 »
Qba99_Tak. Zgadza się, jednak odpowiadając pracownikowi, który pracuje wciąż na tym samym stanowisku uprawnienia ma bezterminowe ( energetyczne). Są jeszcze stanowiskowe konserwacja, eksploatacja. Tutaj sprawa ma się inaczej i skoerowania mogą być. Co do energetycznych wyjaśniałam sprawę, szkolenia mają tą wiedzę również. Nieporozumienie powstało po podpisaniu potozumienia ze Stowarzyszeniem mającym te szkolenia prowadzić. Ale sprawa jest już na prawidłowym torze. Jakby ktoś miał ten temat akurat u siebie to proszę osobiście do szefowej szkoleń.
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2018, 18:04:25 wysłana przez An_na »