Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784165 razy)

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8190 dnia: Lipca 22, 2018, 16:19:50 »
Czy ktoś posiada wiedzę na temat awarii ciepłej wody?Kiedy usterka zostanie usunięta?Nie wziąć prysznica po takim syfie,to jakieś nieporozumienie.

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8191 dnia: Lipca 23, 2018, 15:48:05 »
Ty czekasz już rok na odszkodowanie za lakier, a ja myślałem że moje pół roku to długo. Ale tak samo jak  dzwonie, to papiery leżą u radców prawnych albo u pani dyrektor od spraw finansowych. Też się zastanawiam czemu tak długo to trwa, chyba przeciągają żeby zapłacić później albo wcale.

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8192 dnia: Lipca 23, 2018, 20:29:33 »
Hm ile mozna czekac wkoncu chcialbym naprawic swoje auto  :( >:(

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8193 dnia: Lipca 23, 2018, 21:41:55 »
Nie wiem czy osoby odpowiedzialne za rozpatrywanie roszczeń zdają sobie sprawę że takie przeciąganie skutkuje tym że uszkodzenia lakieru z tygodnia na tydzień się pogłebiają bo cały czas trwa reakcja chemiczna i co sie z tym wiąże tzw. malowanie powierzchniowe na które wypłacane są pieniądze z tej smiesznej ugody nie znajdzie zastosowania i trzeba będzie blachy wymieniać w aucie. A na to już tego mega zadośćuczynienia za ch..a nie starczy. A ludzie podpiszą i zrzekną się dalszych roszczeń i będzie zdziwko u lakiernika. Kiedyś ludzie dymali firme a teraz jest odwrotnie. Szkoda tylko że ta uczciwa cześć pracowników która realnie chce usunąć szkodę w swoim aucie jest dymana razem z tymi szejkami co mieli po kilka aut w roku.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8194 dnia: Lipca 24, 2018, 11:08:21 »
Czy ktoś z Was próbował załatwiać tę sprawę przez firmę? Jest tego chyba trochę na rynku? Czasem warto może oddać jakiś % odszkodowania i załatwić sprawę szybciej niż czekać rok i dłużej i tak jak kolega wyżej piszę, patrzeć jak reakcja chemiczna postępuje na naszym aucie. Myślę, że taka firma szybciej załatwi sprawę.
Ja skorzystam gdy mnie zachlapię, a żeby nie było, że coś lub kogoś reklamuje nie będę podawał nazwy firmy. Łatwo samemu znaleźć. Swojego czasu miałem nawet ulotkę za wycieraczka.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8195 dnia: Lipca 24, 2018, 15:36:15 »
Firma cito - pobiera skromne 35% od odszkodowania :)
Czy to jest drobny procent? Według mnie - spory
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8196 dnia: Lipca 24, 2018, 17:20:59 »
W poniedziałek dzwoniłem do Zch Police  to pani mi powiedziała ze mam czekać jak coś będzie wiedziała to sama się odezwie  o.O pozdrawiam :]

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8197 dnia: Lipca 24, 2018, 18:13:18 »
Firma cito - pobiera skromne 35% od odszkodowania :)
Czy to jest drobny procent? Według mnie - spory

Jeśli tak, to zgoda, sporo. Jednak pytanie się rozdzwodzi o szybkość załatwienia sprawy, ciekawi mnie ile to trwa przez firmę, bo jeżeli np. 2 miesiące, to czasem bywa to ratunek.

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8198 dnia: Lipca 24, 2018, 19:51:26 »
Te Panie tylko tak odpowiadają, ponieważ posadzili je aby mówić przez rok ludziom -  (jak coś będziemy wiedzieć to się odezwiemy do Pana)

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8199 dnia: Lipca 25, 2018, 17:45:35 »
Kiedy w końcu coś się ruszy z tymi odszkodowaniami bo to śmiech na sali człowiek chce auto naprawić   , zrobił bym za swoje ale jak się okaże ze ZCH Police chcą  jeszcze jakieś oględziny zrobić i co w tedy  o.O
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2018, 17:56:57 wysłana przez wladcaszerszeni »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8200 dnia: Lipca 25, 2018, 18:44:06 »
Cena gazu wzrosła o 40%, cena amoniaku paradoksalnie spadła, cena węgla wzrosła o 30%. Unia Europejska legislacją wymusza na nas różne sprawy, m.in. powstała zakonczona w tym roku inwestycja za 320 mln odsiarczania spalin, kolejna za 70 mln powstaje na fosforowym czwartym, powstają polimery... Corocznie wydawano blisko 10 mln na odszkodowania „za lakier”- historie lakierowe są różne tak jak napisał Siwy. Dlatego postanowiliśmy po stokroć przeanalizować każdy wniosek a z drugiej strony chcemy zmodernizować emitory tak, aby nie przyczynialy się do takich wniosków....
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2018, 18:47:27 wysłana przez An_na »

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8201 dnia: Lipca 25, 2018, 19:55:58 »
Witam , wszystko okej tylko czemu ludzie czekają tak długo na wycenę na rzeczoznawce , ja czekam rok i ciekawe jak mi auto wycenią  czy z dniem zgłoszenia sprawy czy z dniem kiedy Pani która się tym zajmuje znajdzie chwile czasu ? pozdrawiam


Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8202 dnia: Lipca 25, 2018, 19:58:40 »
powstają polimery...
Gdzie? Jak na razie od kilku lat dobrze ma się zarząd PDH, a nic poza tym nie wiedać. Powoli PDH zaczyna zamieniać się w legendę regionalną, jak przeprawa na Świętą.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8203 dnia: Lipca 25, 2018, 20:35:12 »
Przed wypowiadaniem się na temat tej inwestycji proponuję poczytać o projekcie, harmonogramie, kamieniach milowych oraz zamierzeniach infrastrukturalnych. To nie jest budowa szopy w przydomowym ogródku, że dziś decyzja jutro zbijamy z desek budę. To jest inwestycja na skalę kraju i powinniśmy wszyscy ją wspierać. Jej powodzenie zależy od wielu czynników i każdy zaangażowany w ten projekt stara się, aby „Police 2” powstały. Oczywiście jestem do dyspozycji i zapraszam do biura osoby, które chciałyby mieć szerszy ogląd na jej temat.
http://pdhpolska.eu/pl/start/

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8204 dnia: Lipca 25, 2018, 20:42:10 »
inwestycja inwestycja co z odszkodowaniami bo to jest naprawdę śmiech .....